Hoşgeldiniz!

Nasıl Yapılır Videoları İzle

Zarif  ve Doğal Makyaj 00:22
Zarif ve Doğal Makyaj 200.293.924 izlenme - 4 yıl önce
Makyaj İle Dolgun Dudaklar 00:45
Makyaj İle Dolgun Dudaklar 175.702.861 izlenme - 4 yıl önce Makyaj ile Dolgun Dudaklar
ters örgü nasıl yapılır 00:35
ters örgü nasıl yapılır 153.266.851 izlenme - 8 yıl önce ters örgü nasıl yapılır orgutube.com a özel video
Düz Örgü Nasıl Yapılır Tarifi 02:00
Düz Örgü Nasıl Yapılır Tarifi 146.116.239 izlenme - 8 yıl önce düz örgü nasıl yapılır tarifi www.orgutube.com a özel
Makyaj Nasıl Yapılır 03:08
Makyaj Nasıl Yapılır 2.832.617 izlenme - 6 yıl önce
Makyaj Nasıl Yapılır? 01:22
Makyaj Nasıl Yapılır? 706.101 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda nasıl makyaj yapılacağını farklı bir yolla göreceksiniz.
Kılçık Saç Örgü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım 07:30
Kılçık Saç Örgü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım 680.401 izlenme - 3 yıl önce Kızlar, okula giderken kullanabileceğiniz en güzel örgü modellerinden birisi kılçık saç örgüsü. Bu güzel saç örgüsünün yapımını videomuzdan izleyebilirsiniz.
Matematik Bilmeden Full Çekmek 27:28
Matematik Bilmeden Full Çekmek 131.694 izlenme - 6 ay önce Evet türk eğitim sisteminin geldiği noktayı zaten biliyorduk fakat, bunun kanıtı olarak sitemizde bulunduralım bu videoyu. Bu adamın bu kadar ezber ve basit teknikleri varsa, bundan ders almadan, o sözde bilgi ve zeka ölçen teste giren çocukların, rakip(!) çocuktan kat kat fazla bilgisi olmasına rağmen hakkı yenmiş demektir.
Doğal Bronz Makyaj Nasıl Yapılır? 02:37
Doğal Bronz Makyaj Nasıl Yapılır? 570.167 izlenme - 3 yıl önce Biz kadınlar bronz görünmeyi çok severiz. Bunun için makyajımızın da bronz olması hoşumuza gider. Bronz makyaj her zaman çekici görünmenizi sağlar. Peki doğal bir bronz makyaj nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz? O halde videoyu izleyin.
Son 23 Nisan Okul Gösterim Çok Güzel Geçti Çok Eğlendik Koptuk !! 11:51
Son 23 Nisan Okul Gösterim Çok Güzel Geçti Çok Eğlendik Koptuk !! 2.562 izlenme - 19 saat önce Hava şartlarından dolayı 23 nisan gösterimizi yeni yapıyoruz ama çok eğlenceli ve çok güzel geçti her dansı yaptık arkadaşlarla TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
İnsanların Üşengeçlikten Yaratıcı Çözümleri 02:29
İnsanların Üşengeçlikten Yaratıcı Çözümleri 3.381 izlenme - 2 gün önce Günlük hayatta böyle insanları görmek pek mümkün olmuyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hırsızlık Yaptıktan Sonra Yakalanan Temizlikçinin Son Hali İçler Acısı! 10:45
Hırsızlık Yaptıktan Sonra Yakalanan Temizlikçinin Son Hali İçler Acısı! 7.113 izlenme - 1 hafta önce Melikenin ve benim odama temizlik için gelen ama sonradan bize sinirinden yapmadığını bırakmayan temizlikçi zor günler geçiriyor. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Acı Slime Challenge Pul Biber vs Karabiber Slime Yarışması 11:37
Çok Acı Slime Challenge Pul Biber vs Karabiber Slime Yarışması 2.858 izlenme - 2 gün önce Merhaba arkadaşlar şimdiye kadar yaptığımız en acı challenge pul biber ve karabiber sizce hangisi daha acı ve güzel? TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
En Uzun Ve Hızlı Stres Çarkı Çevirme Challenge!! 28:07
En Uzun Ve Hızlı Stres Çarkı Çevirme Challenge!! 4.086 izlenme - 4 gün önce En Uzun Ve Hızlı Stres Çarkı Çevirme Challenge!! VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kocaman Slime Smoothie Challenge Kazanan Son Anda Değişti!! 12:05
Kocaman Slime Smoothie Challenge Kazanan Son Anda Değişti!! 3.189 izlenme - 3 gün önce Merhaba arkadaşlar harika bir sürü ürünle harika bir smoothie challenge yaptık çok güzel oldu ama herşey sona doğru değişti. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Youtuber Havuz Savaşı Oyuncak Abi Kerem VS Oyuncax Tv Melike ! 06:31
Youtuber Havuz Savaşı Oyuncak Abi Kerem VS Oyuncax Tv Melike ! 4.024 izlenme - 5 gün önce Merhaba arkadaşlar geçen sene oyuncak abi kerem ve melikenin havuzdaki inanılmaz su savaşı sizce kim kazandı?? TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 02:49
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 134.181 izlenme - 9 ay önce
Kötü Cadı Slimer Dev Kazanda Değişik İksirlerle Kocaman Ürkütücü Slime Yapıyor 11:16
Kötü Cadı Slimer Dev Kazanda Değişik İksirlerle Kocaman Ürkütücü Slime Yapıyor 4.357 izlenme - 6 gün önce Kötü ve tatlı cadı slimer bu sefer çok değişik iksirler ve diğer kötü slime kullanarak çok ürkütücü harika dev gibi bir slime yaptı. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pet Şişe İçinde Çok Pratik Slime Yaptık Süper Oldu | Slime Deneyi | İstek video 10:48
Pet Şişe İçinde Çok Pratik Slime Yaptık Süper Oldu | Slime Deneyi | İstek video 4.800 izlenme - 7 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Şikayet Var! Pis Temizlikçi Çok Kokuyor Ses Çıkarıyor Ne Yapsak Olmuyor 08:27
Şikayet Var! Pis Temizlikçi Çok Kokuyor Ses Çıkarıyor Ne Yapsak Olmuyor 4.217 izlenme - 6 gün önce Temizliçi hırsızlıktan yakalandığından buyana yıkanmıyor ve laf anlamıyor artık polise teslim etme zamanı geldi galiba. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
The Walking Dead Türkiye'de Çekilseydi! | THE KOKORECH 00:47
The Walking Dead Türkiye'de Çekilseydi! | THE KOKORECH 3.436 izlenme - 2 gün önce Selam millet bugün youtube da beni bir hayli şaşırtan ilginç bol kokoreç içeren bir videoya denk geldim. En sevdiğim dizi olan the walking dead sezon arasındayken yerini aldı diyebilirim. Bu yüzden midyeci ahmet abimize teşekkürlerimi iletiyorum... Aslında üzerine konuşmuştum fakat pekde söylenecek söz olmadığını düşündüğüm için o kısımları sildim ve yorumu sizlere bırakıyorum. Son günlerde stres çarkı hızlandırma videoları ve nusrete gittik videoları izlemekten sıkıldıysanız çerezlik bu video size ilaç gibi gelecek :)
Canlı Yayında İsteklerinizi Yapıyoruz İsim Okuyoruz 35:56
Canlı Yayında İsteklerinizi Yapıyoruz İsim Okuyoruz 6.695 izlenme - 2 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tadı İğrenç Olsada İçmeye Doyamıyoruz Smoothie Challenge !! 11:05
Tadı İğrenç Olsada İçmeye Doyamıyoruz Smoothie Challenge !! 2.380 izlenme - 2 gün önce Merhaba arkadaşlar kankam sena ile smoothie challenge yaptık tadı iğrenç olsada kendimizi nedense içmekten alı koyamadık. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Temizlikçi Bu Sefer Gizli Kameraya Yakalanınca Kendini Yerlere Attı! 06:17
Temizlikçi Bu Sefer Gizli Kameraya Yakalanınca Kendini Yerlere Attı! 7.152 izlenme - 2 hafta önce Eve gizlice gelen bizim pis temizlikçi bu sefer serkan abinin odasına giriyor ama hiç beklemediği birşeyle karşılaşıyor. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Balonları Slime Malzemesiyle Doldurup Oynayın ve Patlatın | Slime Deneyi 12:40
Dev Balonları Slime Malzemesiyle Doldurup Oynayın ve Patlatın | Slime Deneyi 4.948 izlenme - 1 hafta önce Slime malzemelerini dev balonların içine doldurduk, balonlarla oynarken içinde slime oluyormu? bunu patlatınca anlarız :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Nasıl Tuhaf Olunur? 00:06
Nasıl Tuhaf Olunur? 572.822 izlenme - 4 yıl önce
Yeni Odasını Beğenmeyen Egosu Tavan Yapmış Havalı Kız Tiplemesi! 07:24
Yeni Odasını Beğenmeyen Egosu Tavan Yapmış Havalı Kız Tiplemesi! 8.171 izlenme - 2 hafta önce Merhaba benim adım EGO Soy adım TAVAN yurt dışından geldim ama odamı beğenmedim her şey çok gıcık Tiplemesi :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
6 Tane Çok Hızlı Stres Çarkı İnceledik Gerçekten Stres Atıyormu? 10:04
6 Tane Çok Hızlı Stres Çarkı İnceledik Gerçekten Stres Atıyormu? 6.255 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar son zamanlarda çok popüler olan stres çarkını test ettik üç stres çarkını aynı anda çevirdik. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Göz Makyaj Nasıl Yapılır ? 08:56
Göz Makyaj Nasıl Yapılır ? 358.801 izlenme - 3 yıl önce Rıfat Akyüz
Açtığını Yeme Cezalı Kinder Joy Sürpriz Yumurtası Kızlar vs Erkekler 10:38
Açtığını Yeme Cezalı Kinder Joy Sürpriz Yumurtası Kızlar vs Erkekler 2.462 izlenme - 2 gün önce Merhaba arkadaşlar herzamankinde farklı olarak busefer açtığımız yumurtaların içindekileri yemeden diğerini açamıyoruz. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.