Hoşgeldiniz!

Nasim Videoları İzle

Bok Kurabiye Tarifi - Nasim ABC 04:31
Bok Kurabiye Tarifi - Nasim ABC 5.024 izlenme - 2 yıl önce Nasim ablamız bu kez protest şarkılardan ziyade yemek işine el atmış. Ve kendi deyimiyle bizlere lezzetli 'Poh Kurabiyesini' anlatıyor.
Nasim ABC - Hadise Yaz Günü Klibi Parodisi 01:05
Nasim ABC - Hadise Yaz Günü Klibi Parodisi 4.347 izlenme - 2 yıl önce Bu aralar klip parodilerine başlayan Nasim ablamız, Hadise'nin yeni klibi olan Yaz Günü parçasını da tiye almış. Tabi her zamanki gibi yine araya vegan mesajları da sıkıştırmayı ihmal etmemiş.
Erkekler Yalniz Kalanda Neler Yapiyorlar Yeşil Nasim 01:45
Erkekler Yalniz Kalanda Neler Yapiyorlar Yeşil Nasim 6.152 izlenme - 2 yıl önce http://www.peacethunder.com Acayip seyler yaparlar erkekler. evde yanliz kalinca sacma sapan seyler yapan erkeklerle dalga gecen saydodelik kilikli ablamizin bol helikopter efektli videosunu burada paylasmak istedim.
Erkekleri Cezbeden Şeyler 00:18
Erkekleri Cezbeden Şeyler 455 izlenme - 4 ay önce Azeri Bir hanım kızımızın erkekleri cezbeden şeyler hakkındaki düşüncesi... http://www.nasimesabz.com Şehvani Erkek Neden Hoşlanıyor
Çocuklar İçin Okulda Uyandırıcı Animasyon 01:04
Çocuklar İçin Okulda Uyandırıcı Animasyon 1.511 izlenme - 2 yıl önce Çocukların dikkat etmesi gerekenleri anlatan, oldukça bilgilendirici aynı zamanda tebessüm ettirecek kadar komik bir animasyon...
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 03:01
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 1.193 izlenme - 1 yıl önce Sözde Hayvan Hakları Savunucusu olan iranlı Nasim hanımdan Seksi Orta Doğu Jimnastigi sizlerle.
Nasim Bari Bak - Ödüllü Beyin Yakan Klip 4 03:45
Nasim Bari Bak - Ödüllü Beyin Yakan Klip 4 580 izlenme - 2 yıl önce İran azerisi olan ve hayvan hakları savunucusu olan Nasim hanımın hazırladıgı tuhaf psychedelic beyin yakan klip sizlerle.
Nasim & Taylor Swift - Blank Space Beyin Yakan Parodi 02:02
Nasim & Taylor Swift - Blank Space Beyin Yakan Parodi 289 izlenme - 1 yıl önce iran azerisi çılgın hayvan hakları savunucusu ve vegan olan nasim hanımın Taylor Swift - Blank Space ' parodisi sizlerle.
Nasim - Yaparım Bilirsin - Ödüllü Klip 4 01:18
Nasim - Yaparım Bilirsin - Ödüllü Klip 4 588 izlenme - 2 yıl önce Çılgın iran türkü hanfendinin hazırladıgı tuhaf türkcesi ile beyin yakan Ebru Gündeş Yaparim Bilirsin parodisi sizlerle.
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 2 07:42
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 2 303 izlenme - 1 yıl önce Sözde Hayvan Hakları Savunucusu olan iranlı Nasim hanımdan Seksi Orta Doğu Jimnastigi 2. bölümü ile sizlerle.
Insanlar Neden Vegan Oluyorlar - Nasim 03:59
Insanlar Neden Vegan Oluyorlar - Nasim 268 izlenme - 2 yıl önce çılgın iranlı hayvan hakları savunucusu ve vegan olan nasim hanimdan insanlar neden vegan olur adlı koeferansı ilginç türkcesi ile sizlerle.
Nasim Bari Bak - Ödüllü Beyin Yakan Klip 4 03:45
Nasim Bari Bak - Ödüllü Beyin Yakan Klip 4 87 izlenme - 2 yıl önce İran azerisi olan ve hayvan hakları savunucusu olan Nasim hanımın hazırladıgı tuhaf psychedelic beyin yakan klip sizlerle.