Hoşgeldiniz!

nasim

Bok Kurabiye Tarifi - Nasim ABC 04:31
Bok Kurabiye Tarifi - Nasim ABC 5.292 izlenme - 3 yıl önce Nasim ablamız bu kez protest şarkılardan ziyade yemek işine el atmış. Ve kendi deyimiyle bizlere lezzetli 'Poh Kurabiyesini' anlatıyor.
Erkekler Yalniz Kalanda Neler Yapiyorlar Yeşil Nasim 01:45
Erkekler Yalniz Kalanda Neler Yapiyorlar Yeşil Nasim 6.384 izlenme - 3 yıl önce http://www.peacethunder.com Acayip seyler yaparlar erkekler. evde yanliz kalinca sacma sapan seyler yapan erkeklerle dalga gecen saydodelik kilikli ablamizin bol helikopter efektli videosunu burada paylasmak istedim.
Nasim ABC - Hadise Yaz Günü Klibi Parodisi 01:05
Nasim ABC - Hadise Yaz Günü Klibi Parodisi 4.500 izlenme - 3 yıl önce Bu aralar klip parodilerine başlayan Nasim ablamız, Hadise'nin yeni klibi olan Yaz Günü parçasını da tiye almış. Tabi her zamanki gibi yine araya vegan mesajları da sıkıştırmayı ihmal etmemiş.
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 03:01
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 1.765 izlenme - 3 yıl önce Sözde Hayvan Hakları Savunucusu olan iranlı Nasim hanımdan Seksi Orta Doğu Jimnastigi sizlerle.
Erkekleri Cezbeden Şeyler 00:18
Erkekleri Cezbeden Şeyler 1.356 izlenme - 2 yıl önce Azeri Bir hanım kızımızın erkekleri cezbeden şeyler hakkındaki düşüncesi... http://www.nasimesabz.com Şehvani Erkek Neden Hoşlanıyor
Çocuklar İçin Okulda Uyandırıcı Animasyon 01:04
Çocuklar İçin Okulda Uyandırıcı Animasyon 1.609 izlenme - 3 yıl önce Çocukların dikkat etmesi gerekenleri anlatan, oldukça bilgilendirici aynı zamanda tebessüm ettirecek kadar komik bir animasyon...
Nasim Bari Bak - Ödüllü Beyin Yakan Klip 4 03:45
Nasim Bari Bak - Ödüllü Beyin Yakan Klip 4 808 izlenme - 3 yıl önce İran azerisi olan ve hayvan hakları savunucusu olan Nasim hanımın hazırladıgı tuhaf psychedelic beyin yakan klip sizlerle.
Nasim & Taylor Swift - Blank Space Beyin Yakan Parodi 02:02
Nasim & Taylor Swift - Blank Space Beyin Yakan Parodi 410 izlenme - 3 yıl önce iran azerisi çılgın hayvan hakları savunucusu ve vegan olan nasim hanımın Taylor Swift - Blank Space ' parodisi sizlerle.
Nasim - Yaparım Bilirsin - Ödüllü Klip 4 01:18
Nasim - Yaparım Bilirsin - Ödüllü Klip 4 642 izlenme - 3 yıl önce Çılgın iran türkü hanfendinin hazırladıgı tuhaf türkcesi ile beyin yakan Ebru Gündeş Yaparim Bilirsin parodisi sizlerle.
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 2 07:42
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 2 443 izlenme - 3 yıl önce Sözde Hayvan Hakları Savunucusu olan iranlı Nasim hanımdan Seksi Orta Doğu Jimnastigi 2. bölümü ile sizlerle.
Insanlar Neden Vegan Oluyorlar - Nasim 03:59
Insanlar Neden Vegan Oluyorlar - Nasim 346 izlenme - 3 yıl önce çılgın iranlı hayvan hakları savunucusu ve vegan olan nasim hanimdan insanlar neden vegan olur adlı koeferansı ilginç türkcesi ile sizlerle.
Nasim Bari Bak - Ödüllü Beyin Yakan Klip 4 03:45
Nasim Bari Bak - Ödüllü Beyin Yakan Klip 4 93 izlenme - 3 yıl önce İran azerisi olan ve hayvan hakları savunucusu olan Nasim hanımın hazırladıgı tuhaf psychedelic beyin yakan klip sizlerle.