Hoşgeldiniz!

nasrettin

Nasrettin hoca 03:11
Nasrettin hoca 30.380 izlenme - 10 yıl önce Nasrettin hocanın klasik espirili konusmaları
nasrettin hoca 15:01
nasrettin hoca 17.139 izlenme - 6 yıl önce nasrettin hoca fıkraları
nasrettin hoca ve torunu 04:58
nasrettin hoca ve torunu 21.591 izlenme - 8 yıl önce nasrettin hocanın milenyuma ayak uydurmuş torunuyla beraber yaşadığı ufak macera :d
Çorumlu Şakir 1 (Full HD) 33:10
Çorumlu Şakir 1 (Full HD) 1.647 izlenme - 5 ay önce Mikrop Adamların yapmış olduğu çorumlu şakir dublajı HD görüntü kalitesiyle sizlerle.
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 04:28
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 12.722 izlenme - 8 yıl önce
nasrettin hoca 15:01
nasrettin hoca 5.877 izlenme - 6 yıl önce nasreddin hoca fimi
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 04:28
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 8.660 izlenme - 7 yıl önce cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası
Atatürk'ün Silüyeti 03:18
Atatürk'ün Silüyeti 6.733 izlenme - 8 yıl önce atatürk ün eskişehir in nasrettin hoca beldesinde ki silüeti...
Cem Yılmaz-Nasrettin Hoca Fıkrası 04:28
Cem Yılmaz-Nasrettin Hoca Fıkrası 4.482 izlenme - 5 yıl önce cem yılmaz-nasrettin hoca fıkrası
nasrettin hoca ile noel babanın farkı 02:36
nasrettin hoca ile noel babanın farkı 4.208 izlenme - 7 yıl önce nasrettin hoca ile noel babanın farkı
Metin Ersoy - Filler (Aman Hoca Kurtar) 02:31
Metin Ersoy - Filler (Aman Hoca Kurtar) 1.148 izlenme - 2 yıl önce Kalipso kralı Metin Ersoy'un meşhur şarkısı. Metin Ersoy'un sesinden dinlemenin düne kadar mümkünatı yoktu. Alkislarlayasiyorum.com. Bulunmayanı bulan site..
Cem Yılmaz Nasrettin hoca 06:27
Cem Yılmaz Nasrettin hoca 1.944 izlenme - 5 yıl önce
nasrettin hoca 03:07
nasrettin hoca 986 izlenme - 6 yıl önce
nasrettin hoca kimdir 08:00
nasrettin hoca kimdir 2.667 izlenme - 8 yıl önce nasrettin hoca belediye başkanı cemal dedebağı 'dan
nasrettin hoca namazı 00:49
nasrettin hoca namazı 1.097 izlenme - 5 yıl önce
Cem Yılmaz Nasrettin Hoca 06:27
Cem Yılmaz Nasrettin Hoca 999 izlenme - 3 yıl önce Gülmek için 6 dakika yeterli :) Adam Her Dilde Komik Abi
nasrettin hoca_2 08:44
nasrettin hoca_2 2.051 izlenme - 7 yıl önce nasrettin hoca_2
nasrettin hoca ile noel baba 02:11
nasrettin hoca ile noel baba 2.728 izlenme - 8 yıl önce ikisinin arasındakı farkı ızleyın görun
Cenk Erdem - Fıkra (Nasrettin Hoca) 01:21
Cenk Erdem - Fıkra (Nasrettin Hoca) 1.517 izlenme - 5 yıl önce Cenk Erdem - Fıkra Nasrettin Hoca
Nasrettin Hoca ile Noel Babanın 7 Farkı 02:18
Nasrettin Hoca ile Noel Babanın 7 Farkı 750 izlenme - 2 yıl önce 1. Noel Baba, yılbaşına doğru gündeme gelen bir "dönem" figürüdür... Nasreddin Hoca, yılın her günü yıldızdır ! 2. Noel Baba, 'bütün çocuklara karşılıksız armağan verme' gibi ütopik, imkansız bir fikrin kolpa kahramanıdır... Nasreddin Hoca, 'parayı ver düdüğü çal' dürüstlüğüyle realist ve sahici bir kimsedir. 3. Noel Baba, çam ağaçlarının toplu katliamında başrol oynar... Nasreddin Hoca, sadece bindiği dalı keser, zararı daha ziyade kendinedir. 4. Noel Baba maddecidir, nesneler sayesinde ün yapmıştır... Nasreddin Hoca, paraya çevrilemeyecek bir zenginlik kaynağıdır, ruhu ve zekâyı besler... 5. Noel Baba, geyiklerin çektiği kızakla, üstelik bir de uçarak, itici bir sürrealite içindedir... Nasreddin Hoca, eşeğine ters binerek reel ortamda sürreallik gösterdiği için daha çarpıcıdır... 6. Noel Baba aslen Antalya çıkışlıdır fakat asimile olmuştur,doğum yerini meraklısı bilir... Nasreddin Hoca sonsuza kadar Akşehir'in evlâdıdır... 7. Noel Baba, herhangi bir babalığını göremediğimiz bir "baba"dır... Nasreddin Hoca, hepimizin hocasıdır !
nasrettin hocanın ingilizce şarkısı 03:19
nasrettin hocanın ingilizce şarkısı 2.357 izlenme - 8 yıl önce çok komikkkkk...izle ve kop........
Cenk - Erdem'den Progresif Nasrettin Hoca Fıkrası 01:21
Cenk - Erdem'den Progresif Nasrettin Hoca Fıkrası 638 izlenme - 2 yıl önce Cenk, Erdem'in ünlü fıkrası "ya tutarsam" ve Tuna Kiremitçi'ye arada yapılan gönderme ile Cenkerdem'den bir kuple izleyeceksiniz.
kedİ nerede!!! 01:05
kedİ nerede!!! 1.553 izlenme - 7 yıl önce nasrettin hocadan güzel bi fıkra
Akşehir Tanitim  Videosu 03:33
Akşehir Tanitim Videosu 1.842 izlenme - 7 yıl önce dünyanin merkezİ gülmecenİn baŞkentİ akŞehİr
Nasrettin Hoca ve Timurlenk (İsmail Dümbüllü) 01:18:27
Nasrettin Hoca ve Timurlenk (İsmail Dümbüllü) 299 izlenme - 1 yıl önce Efendim 1954 yapımı başrollerinde İsmail Dümbüllü, Halide Pişkin, Faruk Kenç gibi usta isimlerin yer aldığı belgesel niteliğinde harika bir türk filmi.Kadı ve Timurlenk ile hocanın maceralarını anlatan bir film. Sitede Dümbüllü ile ne kadar az paylaşım oldugunu gorunce bıraz arastırayım dedim ve sizinle paylaşmak istedim. Nedir diye bir göz atayım dedim. bence harika bir yapım umarım izler ve izletirsiniz saygılarımla
mehmet akif ersoy 08:10
mehmet akif ersoy 1.973 izlenme - 8 yıl önce mehmet akif ersoy dan seçmeler
nasrettin hocanın cevabı gülmek garanti ; 00:23
nasrettin hocanın cevabı gülmek garanti ; 847 izlenme - 5 yıl önce
selim ve nasrettin hoca 00:50
selim ve nasrettin hoca 1.225 izlenme - 6 yıl önce selim ve nasrettin hoca
Edremit Mektebim Okul Bir Kaşık İki Kaşık Orff Şarkısı Filiz Bingöl 02:21
Edremit Mektebim Okul Bir Kaşık İki Kaşık Orff Şarkısı Filiz Bingöl 246 izlenme - 1 yıl önce Edremit Mektebim Okul Bir Kaşık İki Kaşık Orff Şarkısı Filiz Bingöl nasrettin hoca çocuk şarkısı,kaşık şarkısı,filiz bingöl,edremit mektebim okulu,okul öncesi,anaokulu Karamela Sepeti Çocuk Şarkıları - Nasrettin Hoca çocuk şarkısı sözleri : Bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık. Bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık. Hoca yoğurdu almış, eşşeğine atlamış Sonra bir göle varmış, göle yoğurdu çalmış. Hoca yoğurdu almış, eşşeğine atlamış Sonra bir göle varmış, göle yoğurdu çalmış. Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma Hoca ne yapıyorsun gölü mayalıyorum, Hiç göl maya tutar mı böyle bir akıl var mı Hoca ne yapıyorsun gölü mayalıyorum, Hiç göl maya tutar mı böyle bir akıl var mı Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma Söz-Müzik : Onur Erol Yönetmen : Murat Şenöy Animasyon: Adisebaba Animasyon Karamela Sepeti Youtube kanalımıza ücretsiz abone olmak için hemen şuraya tıklayın : https://goo.gl/tcvO5y Diğer Çocuk Şarkıları için aşağıdaki linklere tıklayın! Deli deli tepeli kulakları küpeli: https://youtu.be/vtgzTM9qmBs Karınca Çocuk Şarkısı: https://youtu.be/6GuMIsS21wg Ali Babanın Çiftliği çocuk şarkısı: https://youtu.be/pffICigORSU İpli Kukla Çocuk Şarkısı: https://youtu.be/mATJNUIVP4o Mini Mini Bir Kuş donmuştu: https://youtu.be/Ph5KNAQl8gM Deniz Topu Çocuk Şarkısı: https://youtu.be/wpQzuIe627Q AYI Çocuk Şarkısı: https://youtu.be/54NcVKprhWY Usta Çocuk Şarkısı: https://youtu.be/_8K-rl8EzS4 Karamela Sepeti - Şarkı söyle, dans et, öğren... Karamela Sepeti Youtube kanalımızda tüm çocuklar için en sevilen, en popüler çocuk şarkıları; çizgi film animasyon karakterler ile gerçek çocukların birleştiği sihirli ve eğlenceli bir dünyada sunuluyor. Karakterlerimizle ve çocuklarımızla birlikte siz de şarkı söyleyin, dans edin ve eğlenin... Youtube - Karamela Sepeti kanalımıza abone olmayı unutmayın. Böylece kanalımıza ekleyeceğimiz her yeni videodan anında haberiniz olsun, ilk siz izleyin... Değerli Anne Babalar, Karamela Sepeti'nde yer alan şarkılarımız çocuklarınızın hem izleyip hem de aktif katılımları için tasarlanmıştır. Oyuncuların yaptığı hareketleri çocuklarınızla beraber yapmanız onların aktif dinlemelerini sağlayarak görsel ve kinestetik olarak şarkıları kalıcı şekilde öğrenmelerini sağlayacaktır.
Nasrettin Hoca 00:06
Nasrettin Hoca 347 izlenme - 3 yıl önce Nasrettin Hoca