Hoşgeldiniz!

Nasrettin Hoca Videoları İzle

nasrettin hoca 15:01
nasrettin hoca 17.924 izlenme - 6 yıl önce nasrettin hoca fıkraları
nasrettin hoca ve torunu 04:58
nasrettin hoca ve torunu 21.728 izlenme - 8 yıl önce nasrettin hocanın milenyuma ayak uydurmuş torunuyla beraber yaşadığı ufak macera :d
Çorumlu Şakir 1 (Full HD) 33:10
Çorumlu Şakir 1 (Full HD) 3.109 izlenme - 11 ay önce Mikrop Adamların yapmış olduğu çorumlu şakir dublajı HD görüntü kalitesiyle sizlerle.
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 04:28
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 12.745 izlenme - 8 yıl önce
nasrettin hoca 15:01
nasrettin hoca 6.000 izlenme - 6 yıl önce nasreddin hoca fimi
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 04:28
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 8.683 izlenme - 8 yıl önce cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası
Atatürk'ün Silüyeti 03:18
Atatürk'ün Silüyeti 6.736 izlenme - 8 yıl önce atatürk ün eskişehir in nasrettin hoca beldesinde ki silüeti...
Cem Yılmaz-Nasrettin Hoca Fıkrası 04:28
Cem Yılmaz-Nasrettin Hoca Fıkrası 4.500 izlenme - 6 yıl önce cem yılmaz-nasrettin hoca fıkrası
Kardan Nasreddin Hoca Yaptılar 01:34
Kardan Nasreddin Hoca Yaptılar 426 izlenme - 5 ay önce Konya’nın Akşehir ilçesinde, yoğun kar yağışının ardından esnaflar, kardan Nasreddin Hoca yaptı. Akşehir ilçesinde 1960 yılından bu yana yaşanan en yoğun kar yağışı çiftçinin yüzünü güldürüyor. Hafta başından bu yana yağan karın kalığı 66 santimetreye ulaşırken, metrekareye de 63.4 kilogram kar yağışı düştü. Kar yağışı nedeniyle çocuklar okulların tatil edilmesiyle karın tadını çıkarırken, bazı esnaflarda dükkanlarının önüne kardan adam yapıyor. Akşehir’deki tabela ve reklamcılık işiyle uğraşan Cemal Kılıç (56) ile yeğeni Veysel Kılıç (20) isimli esnaflar kardan Nasreddin Hoca yaptı. Yaptıkları kardan Nasreddin Hoca ile birlikte poz veren Cemal Kılıç, “Kardan Nasreddin Hoca yaparak Akşehir’imizin simgesi olan Nasreddin Hoca’mızı bu bol yağışın olduğu bereketli günlerde ölümsüzleştirelim istedik” dedi. Veysel Kılıç ise, “Bu kardan Nasreddin Hoca’yı amcamla birlikte sabahtan beri 8 saat uğraşarak yaptık. Yine bu kar yağışında karları temizlemek için çalışan belediye işçilerimiz içinde kardan belediye işçisi yaptım. Herkesin yoğun ilgisini çekti. Bunları yaparken bana ısınmam için çay söylediler. Bol bol fotoğraf çekindiler. Yaptığım kardan adamlarla gurur duydum” diye konuştu. Kardan Nasreddin Hoca, vatandaşlardan da büyük ilgi görürken bol bol fotoğraf çekinildi.
nasrettin hoca ile noel babanın farkı 02:36
nasrettin hoca ile noel babanın farkı 4.226 izlenme - 8 yıl önce nasrettin hoca ile noel babanın farkı
Metin Ersoy - Filler (Aman Hoca Kurtar) 02:31
Metin Ersoy - Filler (Aman Hoca Kurtar) 1.553 izlenme - 2 yıl önce Kalipso kralı Metin Ersoy'un meşhur şarkısı. Metin Ersoy'un sesinden dinlemenin düne kadar mümkünatı yoktu. Alkislarlayasiyorum.com. Bulunmayanı bulan site..
Cem Yılmaz Nasrettin hoca 06:27
Cem Yılmaz Nasrettin hoca 1.948 izlenme - 5 yıl önce
nasrettin hoca kimdir 08:00
nasrettin hoca kimdir 2.689 izlenme - 8 yıl önce nasrettin hoca belediye başkanı cemal dedebağı 'dan
nasrettin hoca ile noel baba 02:11
nasrettin hoca ile noel baba 2.730 izlenme - 8 yıl önce ikisinin arasındakı farkı ızleyın görun
Cem Yılmaz Nasrettin Hoca 06:27
Cem Yılmaz Nasrettin Hoca 1.013 izlenme - 3 yıl önce Gülmek için 6 dakika yeterli :) Adam Her Dilde Komik Abi
nasrettin hocanın ingilizce şarkısı 03:19
nasrettin hocanın ingilizce şarkısı 2.360 izlenme - 8 yıl önce çok komikkkkk...izle ve kop........
Nasrettin Hoca Çizgi Film dini çizgi film 09:47
Nasrettin Hoca Çizgi Film dini çizgi film 69 izlenme - 3 ay önce Nasrettin Hoca Çizgi Film dini çizgi film
Nasrettin Hoca ile Noel Babanın 7 Farkı 02:18
Nasrettin Hoca ile Noel Babanın 7 Farkı 795 izlenme - 2 yıl önce 1. Noel Baba, yılbaşına doğru gündeme gelen bir "dönem" figürüdür... Nasreddin Hoca, yılın her günü yıldızdır ! 2. Noel Baba, 'bütün çocuklara karşılıksız armağan verme' gibi ütopik, imkansız bir fikrin kolpa kahramanıdır... Nasreddin Hoca, 'parayı ver düdüğü çal' dürüstlüğüyle realist ve sahici bir kimsedir. 3. Noel Baba, çam ağaçlarının toplu katliamında başrol oynar... Nasreddin Hoca, sadece bindiği dalı keser, zararı daha ziyade kendinedir. 4. Noel Baba maddecidir, nesneler sayesinde ün yapmıştır... Nasreddin Hoca, paraya çevrilemeyecek bir zenginlik kaynağıdır, ruhu ve zekâyı besler... 5. Noel Baba, geyiklerin çektiği kızakla, üstelik bir de uçarak, itici bir sürrealite içindedir... Nasreddin Hoca, eşeğine ters binerek reel ortamda sürreallik gösterdiği için daha çarpıcıdır... 6. Noel Baba aslen Antalya çıkışlıdır fakat asimile olmuştur,doğum yerini meraklısı bilir... Nasreddin Hoca sonsuza kadar Akşehir'in evlâdıdır... 7. Noel Baba, herhangi bir babalığını göremediğimiz bir "baba"dır... Nasreddin Hoca, hepimizin hocasıdır !
Nasrettin Hoca ve Timurlenk (İsmail Dümbüllü) 01:18:27
Nasrettin Hoca ve Timurlenk (İsmail Dümbüllü) 467 izlenme - 2 yıl önce Efendim 1954 yapımı başrollerinde İsmail Dümbüllü, Halide Pişkin, Faruk Kenç gibi usta isimlerin yer aldığı belgesel niteliğinde harika bir türk filmi.Kadı ve Timurlenk ile hocanın maceralarını anlatan bir film. Sitede Dümbüllü ile ne kadar az paylaşım oldugunu gorunce bıraz arastırayım dedim ve sizinle paylaşmak istedim. Nedir diye bir göz atayım dedim. bence harika bir yapım umarım izler ve izletirsiniz saygılarımla
Cenk - Erdem'den Progresif Nasrettin Hoca Fıkrası 01:21
Cenk - Erdem'den Progresif Nasrettin Hoca Fıkrası 722 izlenme - 2 yıl önce Cenk, Erdem'in ünlü fıkrası "ya tutarsam" ve Tuna Kiremitçi'ye arada yapılan gönderme ile Cenkerdem'den bir kuple izleyeceksiniz.
kedİ nerede!!! 01:05
kedİ nerede!!! 1.625 izlenme - 8 yıl önce nasrettin hocadan güzel bi fıkra
Akşehir Tanitim  Videosu 03:33
Akşehir Tanitim Videosu 1.848 izlenme - 8 yıl önce dünyanin merkezİ gülmecenİn baŞkentİ akŞehİr
mehmet akif ersoy 08:10
mehmet akif ersoy 1.974 izlenme - 8 yıl önce mehmet akif ersoy dan seçmeler
Cenk Erdem - Fıkra (Nasrettin Hoca) 01:21
Cenk Erdem - Fıkra (Nasrettin Hoca) 1.519 izlenme - 5 yıl önce Cenk Erdem - Fıkra Nasrettin Hoca
selim ve nasrettin hoca 00:50
selim ve nasrettin hoca 1.225 izlenme - 7 yıl önce selim ve nasrettin hoca
Nasrettin Hoca Fıkraları - Nasrettin Hoca Ve Üç Papaz.. 04:18
Nasrettin Hoca Fıkraları - Nasrettin Hoca Ve Üç Papaz.. 163 izlenme - 1 yıl önce Nasrettin Hoca Fıkraları - Nasrettin Hoca Ve Üç Papaz..
Nasrettin Hoca Orff Şarkısı Hareketleri Şarkı Sözleri Müzik Öğretmenleri Söylüyor 02:19
Nasrettin Hoca Orff Şarkısı Hareketleri Şarkı Sözleri Müzik Öğretmenleri Söylüyor 120 izlenme - 7 ay önce Nasrettin Hoca Orff Şarkısı Hareketleri Şarkı Sözleri Müzik Öğretmenleri Söylüyor nasrettin hoca,orff şarkısı,orff eğitimi,müzik öğretmenleri,şarkı sözü,orff hareketleri NASRETTİN HOCA ORFF ŞARKISI Karamela Sepeti Çocuk Şarkıları - Nasrettin Hoca çocuk şarkısı sözleri : Bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık. Bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık. Hoca yoğurdu almış, eşşeğine atlamış Sonra bir göle varmış, göle yoğurdu çalmış. Hoca yoğurdu almış, eşşeğine atlamış Sonra bir göle varmış, göle yoğurdu çalmış. Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık Hoca ne yapıyorsun gölü mayalıyorum, Hiç göl maya tutar mı böyle bir akıl var mı Hoca ne yapıyorsun gölü mayalıyorum, Hiç göl maya tutar mı böyle bir akıl var mı Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık Söyleyenler Müzik öğretmenleri Mehmet can töredi hüma çankaya büşra gençel leyla ersan melike aysın gamgam beste yağmur demir piyano murat balkan Söz-Müzik : Onur Erol Yönetmen : Murat Şenöy Animasyon: Adisebaba Animasyon
Nasrettin Hoca Parayı veren düdüğü çalar 01:50
Nasrettin Hoca Parayı veren düdüğü çalar 599 izlenme - 5 yıl önce Nasrettin Hoca Parayı veren düdüğü çalar
Nasrettin Hoca 03:07
Nasrettin Hoca 994 izlenme - 6 yıl önce
Nasrettin Hoca 00:06
Nasrettin Hoca 348 izlenme - 3 yıl önce Nasrettin Hoca