Hoşgeldiniz!

nasrettin hoca

nasrettin hoca 15:01
nasrettin hoca 19.363 izlenme - 7 yıl önce nasrettin hoca fıkraları
Çorumlu Şakir 1 (Full HD) 33:10
Çorumlu Şakir 1 (Full HD) 6.147 izlenme - 2 yıl önce Mikrop Adamların yapmış olduğu çorumlu şakir dublajı HD görüntü kalitesiyle sizlerle.
nasrettin hoca ve torunu 04:58
nasrettin hoca ve torunu 22.004 izlenme - 9 yıl önce nasrettin hocanın milenyuma ayak uydurmuş torunuyla beraber yaşadığı ufak macera :d
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 04:28
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 12.798 izlenme - 9 yıl önce
nasrettin hoca 15:01
nasrettin hoca 6.257 izlenme - 7 yıl önce nasreddin hoca fimi
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 04:28
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 8.721 izlenme - 9 yıl önce cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası
Atatürk'ün Silüyeti 03:18
Atatürk'ün Silüyeti 6.752 izlenme - 9 yıl önce atatürk ün eskişehir in nasrettin hoca beldesinde ki silüeti...
Cem Yılmaz-Nasrettin Hoca Fıkrası 04:28
Cem Yılmaz-Nasrettin Hoca Fıkrası 4.530 izlenme - 7 yıl önce cem yılmaz-nasrettin hoca fıkrası
Metin Ersoy - Filler (Aman Hoca Kurtar) 02:31
Metin Ersoy - Filler (Aman Hoca Kurtar) 2.569 izlenme - 3 yıl önce Kalipso kralı Metin Ersoy'un meşhur şarkısı. Metin Ersoy'un sesinden dinlemenin düne kadar mümkünatı yoktu. Alkislarlayasiyorum.com. Bulunmayanı bulan site..
nasrettin hoca ile noel babanın farkı 02:36
nasrettin hoca ile noel babanın farkı 4.236 izlenme - 9 yıl önce nasrettin hoca ile noel babanın farkı
Cem Yılmaz Nasrettin hoca 06:27
Cem Yılmaz Nasrettin hoca 1.954 izlenme - 6 yıl önce
nasrettin hoca kimdir 08:00
nasrettin hoca kimdir 2.717 izlenme - 9 yıl önce nasrettin hoca belediye başkanı cemal dedebağı 'dan
Nasrettin Hoca Nasıl Çizilir? 10:20
Nasrettin Hoca Nasıl Çizilir? 36 izlenme - 1 ay önce Nasrettin Hoca hikayeleri ve fıkraları 13. Yüzyıldan bugüne Halk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Genç yaşlı herkesin severek paylaştığı bu hikayelerde Nasrettin Hoca, ak sakallı, eşşeğine ters binen, toplumun sorun ve ihtiyaçlarına göre hazır cevap cümleler kurarak espirili hikayelere konu olmuş bir karakterdir. En çok bilinen hikayelerin arasında; Parayı veren düdüğü çalar, Göle hiç maya tutar mı?, Ye kürküm ye, Sen de haklısın ve Kazan doğrdu vardır. Nasrettin Hoca'nın eşeği de en az kendi kadar meşhurdur.
Nasrettin Hoca İle Noel Baba 02:11
Nasrettin Hoca İle Noel Baba 2.734 izlenme - 9 yıl önce ikisinin arasındakı farkı ızleyın görun
Cem Yılmaz Nasrettin Hoca 06:27
Cem Yılmaz Nasrettin Hoca 1.021 izlenme - 4 yıl önce Gülmek için 6 dakika yeterli :) Adam Her Dilde Komik Abi
kedİ nerede!!! 01:05
kedİ nerede!!! 1.735 izlenme - 9 yıl önce nasrettin hocadan güzel bi fıkra
Kardan Nasreddin Hoca Yaptılar 01:34
Kardan Nasreddin Hoca Yaptılar 437 izlenme - 1 yıl önce Konya’nın Akşehir ilçesinde, yoğun kar yağışının ardından esnaflar, kardan Nasreddin Hoca yaptı. Akşehir ilçesinde 1960 yılından bu yana yaşanan en yoğun kar yağışı çiftçinin yüzünü güldürüyor. Hafta başından bu yana yağan karın kalığı 66 santimetreye ulaşırken, metrekareye de 63.4 kilogram kar yağışı düştü. Kar yağışı nedeniyle çocuklar okulların tatil edilmesiyle karın tadını çıkarırken, bazı esnaflarda dükkanlarının önüne kardan adam yapıyor. Akşehir’deki tabela ve reklamcılık işiyle uğraşan Cemal Kılıç (56) ile yeğeni Veysel Kılıç (20) isimli esnaflar kardan Nasreddin Hoca yaptı. Yaptıkları kardan Nasreddin Hoca ile birlikte poz veren Cemal Kılıç, “Kardan Nasreddin Hoca yaparak Akşehir’imizin simgesi olan Nasreddin Hoca’mızı bu bol yağışın olduğu bereketli günlerde ölümsüzleştirelim istedik” dedi. Veysel Kılıç ise, “Bu kardan Nasreddin Hoca’yı amcamla birlikte sabahtan beri 8 saat uğraşarak yaptık. Yine bu kar yağışında karları temizlemek için çalışan belediye işçilerimiz içinde kardan belediye işçisi yaptım. Herkesin yoğun ilgisini çekti. Bunları yaparken bana ısınmam için çay söylediler. Bol bol fotoğraf çekindiler. Yaptığım kardan adamlarla gurur duydum” diye konuştu. Kardan Nasreddin Hoca, vatandaşlardan da büyük ilgi görürken bol bol fotoğraf çekinildi.
Nasrettin Hocanın İngilizce Şarkısı 03:19
Nasrettin Hocanın İngilizce Şarkısı 2.365 izlenme - 9 yıl önce çok komikkkkk...izle ve kop........
Nasrettin Hoca Çizgi Film dini çizgi film 09:47
Nasrettin Hoca Çizgi Film dini çizgi film 242 izlenme - 1 yıl önce Nasrettin Hoca Çizgi Film dini çizgi film
Nasrettin Hoca ile Noel Babanın 7 Farkı 02:18
Nasrettin Hoca ile Noel Babanın 7 Farkı 838 izlenme - 3 yıl önce 1. Noel Baba, yılbaşına doğru gündeme gelen bir "dönem" figürüdür... Nasreddin Hoca, yılın her günü yıldızdır ! 2. Noel Baba, 'bütün çocuklara karşılıksız armağan verme' gibi ütopik, imkansız bir fikrin kolpa kahramanıdır... Nasreddin Hoca, 'parayı ver düdüğü çal' dürüstlüğüyle realist ve sahici bir kimsedir. 3. Noel Baba, çam ağaçlarının toplu katliamında başrol oynar... Nasreddin Hoca, sadece bindiği dalı keser, zararı daha ziyade kendinedir. 4. Noel Baba maddecidir, nesneler sayesinde ün yapmıştır... Nasreddin Hoca, paraya çevrilemeyecek bir zenginlik kaynağıdır, ruhu ve zekâyı besler... 5. Noel Baba, geyiklerin çektiği kızakla, üstelik bir de uçarak, itici bir sürrealite içindedir... Nasreddin Hoca, eşeğine ters binerek reel ortamda sürreallik gösterdiği için daha çarpıcıdır... 6. Noel Baba aslen Antalya çıkışlıdır fakat asimile olmuştur,doğum yerini meraklısı bilir... Nasreddin Hoca sonsuza kadar Akşehir'in evlâdıdır... 7. Noel Baba, herhangi bir babalığını göremediğimiz bir "baba"dır... Nasreddin Hoca, hepimizin hocasıdır !
Akşehir Tanitim  Videosu 03:33
Akşehir Tanitim Videosu 1.851 izlenme - 9 yıl önce dünyanin merkezİ gülmecenİn baŞkentİ akŞehİr
Cenk - Erdem'den Progresif Nasrettin Hoca Fıkrası 01:21
Cenk - Erdem'den Progresif Nasrettin Hoca Fıkrası 820 izlenme - 3 yıl önce Cenk, Erdem'in ünlü fıkrası "ya tutarsam" ve Tuna Kiremitçi'ye arada yapılan gönderme ile Cenkerdem'den bir kuple izleyeceksiniz.
Nasrettin Hoca Orff Şarkısı Hareketleri Şarkı Sözleri Müzik Öğretmenleri Söylüyor 02:19
Nasrettin Hoca Orff Şarkısı Hareketleri Şarkı Sözleri Müzik Öğretmenleri Söylüyor 418 izlenme - 1 yıl önce Nasrettin Hoca Orff Şarkısı Hareketleri Şarkı Sözleri Müzik Öğretmenleri Söylüyor nasrettin hoca,orff şarkısı,orff eğitimi,müzik öğretmenleri,şarkı sözü,orff hareketleri NASRETTİN HOCA ORFF ŞARKISI Karamela Sepeti Çocuk Şarkıları - Nasrettin Hoca çocuk şarkısı sözleri : Bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık. Bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık. Hoca yoğurdu almış, eşşeğine atlamış Sonra bir göle varmış, göle yoğurdu çalmış. Hoca yoğurdu almış, eşşeğine atlamış Sonra bir göle varmış, göle yoğurdu çalmış. Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık Hoca ne yapıyorsun gölü mayalıyorum, Hiç göl maya tutar mı böyle bir akıl var mı Hoca ne yapıyorsun gölü mayalıyorum, Hiç göl maya tutar mı böyle bir akıl var mı Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca Nasrettin Hoca yapma bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık Söyleyenler Müzik öğretmenleri Mehmet can töredi hüma çankaya büşra gençel leyla ersan melike aysın gamgam beste yağmur demir piyano murat balkan Söz-Müzik : Onur Erol Yönetmen : Murat Şenöy Animasyon: Adisebaba Animasyon
mehmet akif ersoy 08:10
mehmet akif ersoy 1.975 izlenme - 9 yıl önce mehmet akif ersoy dan seçmeler
Cenk Erdem - Fıkra (Nasrettin Hoca) 01:21
Cenk Erdem - Fıkra (Nasrettin Hoca) 1.521 izlenme - 6 yıl önce Cenk Erdem - Fıkra Nasrettin Hoca
selim ve nasrettin hoca 00:50
selim ve nasrettin hoca 1.232 izlenme - 7 yıl önce selim ve nasrettin hoca
Nasrettin Hoca Fıkraları - Nasrettin Hoca Ve Üç Papaz.. 04:18
Nasrettin Hoca Fıkraları - Nasrettin Hoca Ve Üç Papaz.. 295 izlenme - 2 yıl önce Nasrettin Hoca Fıkraları - Nasrettin Hoca Ve Üç Papaz..
Nasrettin Hoca Fıkraları 05:23
Nasrettin Hoca Fıkraları 257 izlenme - 2 yıl önce nasrettin hoca fıkraları
Nasrettin Hoca Parayı veren düdüğü çalar 01:50
Nasrettin Hoca Parayı veren düdüğü çalar 610 izlenme - 6 yıl önce Nasrettin Hoca Parayı veren düdüğü çalar
Nasrettin Hoca 03:07
Nasrettin Hoca 999 izlenme - 7 yıl önce