Hoşgeldiniz!

Nate Diaz

Dev maç az kalsın erken başlıyordu! 01:00
Dev maç az kalsın erken başlıyordu! 868 izlenme - 2 yıl önce McGregor ve Nate Diaz arasında gerçekleşecek olan UFC Kafes Dövüşü maçı basın toplantısında iki rakibin birbirine girmesiyle erken başlamasına neden olacaktı.
Gerginlik Tavan Yapınca Şişeler Havada Uçuştu 01:07
Gerginlik Tavan Yapınca Şişeler Havada Uçuştu 446 izlenme - 2 yıl önce UFC 202'de rövanş için karşı karşıya gelecek olan iki dövüşçü Nate Diaz ile Conor McGregor arasındaki maç öncesinde düzenlenen basın toplantısında gergin anlar yaşandı. İki dövüşçü birbirlerine su şişesi fırlattılar.
Kızlar Conor ve Diaz'dan gözlerini alamadı 02:13
Kızlar Conor ve Diaz'dan gözlerini alamadı 229 izlenme - 2 yıl önce UFC 202'de rövanş için karşı karşıya gelecek olan Conor McGregor ve Nate Diaz maç öncesi son kez karşı karşıya geldi.
Kanlı Dövüş Nate Diaz'ın! 03:06
Kanlı Dövüş Nate Diaz'ın! 231 izlenme - 2 yıl önce UFC 196'da ünvan maçında şampiyon dövüşçü Conor McGregor karşısına çıkan ABD'li Nate Diaz maçın 2. raundunda rakibini boynundan yakalayarak pes ettirdi ve kemerin yeni sahibi oldu. Conor McGregor kariyerindeki ilk mağlubiyetini aldı.
Nate Diaz ve Conor McGregor, Maç Öncesinde Birbirine Su Şisesi Fırlattı 01:08
Nate Diaz ve Conor McGregor, Maç Öncesinde Birbirine Su Şisesi Fırlattı 48 izlenme - 2 yıl önce Serbest Dövüş Sanatları'nda karşı karşıya gelecek olan Nate Diaz ve Conor McGregor, maç öncesinde düzenlenen basın toplantısında birbirlerine su şişesi fırlattı.
Dev maç erken başlıyordu! - UFC Kafes Dövüşü 00:28
Dev maç erken başlıyordu! - UFC Kafes Dövüşü 63 izlenme - 2 yıl önce McGregor ve Nate Diaz arasında gerçekleşecek olan UFC Kafes Dövüşü karşılaşmasının basın toplantısında iki rakip birbirine girdi. İkiliyi çevredekiler güçlükle sakinleştirdi
Gerginlik tavan yapınca şişeler havada uçuştu 01:07
Gerginlik tavan yapınca şişeler havada uçuştu 7 izlenme - 2 yıl önce UFC 202'de rövanş için karşı karşıya gelecek olan iki dövüşçü Nate Diaz ile Conor McGregor arasındaki maç öncesinde düzenlenen basın toplantısında gergin anlar yaşandı. İki dövüşçü birbirlerine su şişesi fırlattılar.