Hoşgeldiniz!

natgeo

Sıra Dışı Gezegenler : National Geographic [türkçe Hd Belgesel] 44:05
Sıra Dışı Gezegenler : National Geographic [türkçe Hd Belgesel] 5.976 izlenme - 3 yıl önce National Geographic televizyonunun yaptığı araştırma ile Samanyolu galaksisinde yer alan gezegenler güzel bir yolculuk yapabilirsiniz. National Geographic Te...
aya gidişin sırları İlk kez açıklandı! 00:35
aya gidişin sırları İlk kez açıklandı! 3.047 izlenme - 7 yıl önce aya ayak basıldığının koca bir yalan olduğuna inananlardan mısınız? size sunulan belge ve bilgilere ikna olmadınız mı? aya gidiş ile ilgili yepyeni bilgiler ve hiç bilinmeyen sırları national geographic channel açıklıyor. teknoloji ve bilimin dönüm noktası olan bu olay ile ilgili hala bir çok cevaplanmayan soru var.
Bir çitanın yavaş çekimde koşuşu 02:01
Bir çitanın yavaş çekimde koşuşu 636 izlenme - 4 yıl önce Bir çitanın yavaş çekimde koşuşu
Yunanların Cacık ve Döneri Hacılaması 02:19
Yunanların Cacık ve Döneri Hacılaması 182 izlenme - 2 yıl önce Yunanların döneri geleneksel yemeğimiz diye kendilerine mal etmesi cacığı da zazıski diye tanıtmalarını izliyoruz efenim, izlerken vatanseverlik duygularınız gidişebilir.
Dünya  Bir Gezegenin Öyküsü 01:33:56
Dünya Bir Gezegenin Öyküsü 75 izlenme - 2 yıl önce "Dünya: Bir Gezegenin Öyküsü" (Earth: Making Of A Planet), toz taneciklerinin bir araya gelerek gezegenimizi oluşturduğu zamanlardan başlayarak, yüz milyonlarca yıl devam eden çalkantılı kavurucu sıcaklıkları, acımasız buzul çağını, Dünya'da meydana gelen en büyük kitlesel yok oluşu ve insanoğlunun yükselmeye başladığı dönemi kısaca Dünya'nın 4,5 milyar yıllık hikayesini anlatıyor. Muhteşem bilgisayar destekli görüntüler ve sürükleyici anlatımı ile gezegenimizin jeolojik tarihinin en ilgi çekici ve en hareketli anlarını daha önce görülmemiş bir şekilde izleyeceksiniz.