Hoşgeldiniz!

national

Florida Çıplaklar Kampı 04:36
Florida Çıplaklar Kampı 1.011.413 izlenme - 4 yıl önce Florida'da yer alan bir kampta giyinmek genellikle hoş karşılanmıyor, hatta istenmiyor. National Geographic'in yaptığı videoda bu kampa daha yakından göz atılıyor.
Hayvan Belgeseli 02:13
Hayvan Belgeseli 450.696 izlenme - 12 yıl önce National Geographic'den hayvan belgeseli :)
Lady Gaga - National Anthem (Super Bowl 2016 - Canlı Performans) 02:55
Lady Gaga - National Anthem (Super Bowl 2016 - Canlı Performans) 64.432 izlenme - 2 yıl önce Lady Gaga - National Anthem (Super Bowl 2016 - Canlı Performans) Şarkı Sözleri (Lyrics): O say can you see, by the dawn's early light, What so proudly we hailed, at the twilight's last gleaming, Whose broad stripes and bright stars, through the perilous fight, O'er the ramparts we watched, were so gallantly streaming. And the rockets' red glare, the bombs bursting in air, Gave proof through the night, that our flag was still there; O say does that star-spangled banner yet wave O'er the land of the free and the home of the brave.
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar  By Doolfy 50:35
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar By Doolfy 134.121 izlenme - 7 yıl önce National Geographic Kanalının Türkçe Yayımlanan Müthiş Bir Av Belgeseli - Selim Orhan Çitak " Bunlar bütün diğer hayvanların korktuğu hayvanlar. "
Eti'nin Kendini İzlettiren Benim'o Reklamı (Kankaaa) 01:00
Eti'nin Kendini İzlettiren Benim'o Reklamı (Kankaaa) 6.642 izlenme - 6 ay önce Valla reklam yapmak için yüklemedim lan. Bence çok güzel olmuş reklam. Bana da arkadaş izletti. Neyse belki bugünden itibaren izlenir
Dev Pitonun Antilop Avı 03:43
Dev Pitonun Antilop Avı 46.167 izlenme - 5 yıl önce Dev Piton Antilobu Böyle Yuttu
Hayvanlar Alemi 00:26
Hayvanlar Alemi 100.699 izlenme - 12 yıl önce ational Geographic kanalının çok renkli bir tanıtımı.. Hayvanlar Alemi`ne bir geziye ne dersiniz?
Zebranın Leopara Son Şakası 01:49
Zebranın Leopara Son Şakası 4.992 izlenme - 5 ay önce "Çalılıklar Kümesi" Anlamına Gelen Masai Mara Bozkırlarında Zebranın Hayalarına Yapışan Leoparın CİM CİF'le Tanışması ( Cim Cif Merak Edenler Ateistgay'e Sorabilir)
Paris Sokaklarını Farelerin Basması 00:33
Paris Sokaklarını Farelerin Basması 1.360 izlenme - 3 ay önce Fransa'nın ciddi haber radyosu France İnfo'nun haberine göre başkent Paris ciddi bir fare ve sıçan istilası altında. Radyonun bulunduğu binanın da işgal altında olduğu belirtilen habere göre 2001 senesinde metro çalışmaları ile başlayan fare ve sıçan istilası Paris'in tüm semtlerini sardığı, kemirgenlerin sayısının 10 milyonu aştığı belirtildi.
National Geographic Mega Yapılar USS Virginya 42:23
National Geographic Mega Yapılar USS Virginya 22.899 izlenme - 6 yıl önce
Tabu - İlk  Gece Deneyimi - National Geographic 44:37
Tabu - İlk Gece Deneyimi - National Geographic 14.708 izlenme - 3 yıl önce İlk gece deneyiminin farklı kültürlerde nasılda farklı nitelendirilebildiğini gösteriyor bu bölümde tabu. Bekaretin farklı kültürlerde nasılda değişik nitelendirildiğini görüyor ve iyikide ülkemde doğmuşum diyorum.
900 kişiyle Yatan Kadın - Seks Terapisti 05:31
900 kişiyle Yatan Kadın - Seks Terapisti 12.507 izlenme - 3 yıl önce Size anlatacağım tüm bilgiler doğru güzel insanlar herhangi bir abartma unsuru yok ve hepsi gerçek.Teyzemizin adı Cheryl Cohen Greene 66 yaşında -37 yıldır bu işi yapıyor- , kocasını yolladıktan sonra kendi deyimiyle hastaları geliyor.Bu erkekler kadınlarla iletişime giremeyecek kadar utangaç,çekingen hatta nasıl davranmasını bilmeyen insanlar.Bu erkeklerle sohbet eden Cheryl , onları bir ilişkiye hazırlıyor(ortalama 8-12 seans arası ve seansların her biri 240 dolar) ve onlarla beraber oluyor.Onlara yatakta bir kadına nasıl davranmaları gerektiğiden tutun,öpüşmek,dokunmak,erken boşalmayı önleme,önsevişme süresini uzatma v.b. şeyleri öğretiyor. 35-86 yaş aralığında ve ayrıca oldukça nüfuzlu müşterileri de var.Dolayısıyla "Lan ne yapıyon?" diyerek tepki gösteren kesime karşı bu müşterileriyle aba altından sopa da gösteriyor.Bazen günde 3 bazen maksimum 10 müşteriyle yolunu buluyor.Unutmadan kocasını da bu sayede tanımış.Önce danışmaya gelmiş adamcağız sonra evlenmişler.Araştırırsanız kendisi CNN den tutun USA da çıkmadığı program ve kanal kalmadı.Hatta hayatı senaryolaştırılarak bir filme konu oldu ve Sundance Film Festivali nde ödül aldı. Sex Terapistliği ise oldukça tartışılan bir meslek ya da meslek olup olmadığı tartışılıyor.1985 den önce yaklaşık 200 kişi olan sex terapi uzmanları bugün sayı olarak 50 ye kadar düşmüş durumda. Teyzenin internet sitesi: http://cherylcohengreene.com/ CNN Haber linki: http://www.youtube.com/watch?v=xX-eSKXoqho|feature=related Filmin linki: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Surrogate_(2012_film)
Tayvan Üniversite Korosundan Zikir Performansı 04:34
Tayvan Üniversite Korosundan Zikir Performansı 3.496 izlenme - 11 ay önce Müziğin evrenselliğine güzel bir örnek.
Kopan Parmağın Yeniden Çıkması - National Geographic 11:32
Kopan Parmağın Yeniden Çıkması - National Geographic 11.638 izlenme - 3 yıl önce Hobi dükkanında çalışan Lee Spievack'ın parmağının 1 cm'den fazlası oyuncak bir uçağın pervanesi tarafından kesildi. Cerrah kardeşi Alan'ın ürettiği yeni bağ dokusu oluşturmak için kullanılan domuz mesanesi tozunu parmağına süren Lee Spievack'ın parmağı yaklaşın 4 hafta içerisinde deri,parmak izi,tırnak oluşmaya başladı.
Aslanlar 05:45
Aslanlar 18.002 izlenme - 5 yıl önce Aslanlar
National Geographic Dünyanın Oluşumu Levha Tektoniği - Belgesel İzle 10:04
National Geographic Dünyanın Oluşumu Levha Tektoniği - Belgesel İzle 18.190 izlenme - 5 yıl önce Haber ve Eğlence Portalı https://facebook.com/HaberveEglence
Gelincik Kobra Yiyor 01:56
Gelincik Kobra Yiyor 16.053 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Bey Afyon Sandıklı
Bebek Doğum Anı 03:02
Bebek Doğum Anı 18.837 izlenme - 7 yıl önce bebek doğum anı
İstiklal Marşı - Türkiye National Anthem 01:03
İstiklal Marşı - Türkiye National Anthem 13.981 izlenme - 6 yıl önce www.ziza.net / ıstiklal marsi - turkey national anthem korkma sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. o benim milletimin yıldızıdır parlayacak! o benimdir o benim milletimindir ancak! çatma kurban olayım çehreni ey nazlı hilal! kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet bu cell? sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal. hakkıdır hakk'a tapan milletimin istiklal. güfte mehmet akif ersoy 1921 beste osman zeki üngör
national geo nun en inanılmaz sahneleri 09:52
national geo nun en inanılmaz sahneleri 15.323 izlenme - 9 yıl önce bu videoyu izlemeyen ben belgesel izlemeyi seviyorum demesin.
Seksenler (Nat Geo) 45:14
Seksenler (Nat Geo) 1.147 izlenme - 4 ay önce National Geographic Seksenler belgeseli, Sony Walkman, Akıllı Telefonların ve iPod'ların çok öncesinde,TPS-L2 model numaralı bu ürün, cepte taşınabilen ilk elektronik cihazlardan biriydi. Oldukça hafif kulaklıklara sahip olan ürün, ilk olarak 1 Temmuz 1979 yılında Japonya'da piyasaya sürüldü.
İngiltere Milli Marşı British Anthem Tr Altyazı 02:12
İngiltere Milli Marşı British Anthem Tr Altyazı 24.024 izlenme - 7 yıl önce Büyük Britanya milli marşı, God Save the Queen. Sözleri (Lyrics): God save our gracious Queen! Long live our noble Queen! God save The Queen! Send her victorious, Happy and glorious, Long to reign over us: God save The Queen! O Lord our God arise, Scatter her enemies, And make them fall: Confound their politics, Frustrate their knavish tricks, On Thee our hopes we fix: God save us all. Thy choicest gifts in store, On her be pleased to pour; Long may she reign: May she defend our laws, And ever give us cause, To sing with heart and voice, God save The Queen!
National Geographic Muhabirinin Yağlı Güreş Yapması  00:59
National Geographic Muhabirinin Yağlı Güreş Yapması 4.124 izlenme - 2 yıl önce National Geographic Muhabirinin yağlı güreş yapması Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Azerbaycan Milli Marşı Türkçe Altyazılı 02:07
Azerbaycan Milli Marşı Türkçe Altyazılı 11.964 izlenme - 7 yıl önce Azerbaycan ulusal marşı. Marşın sözleri: Azrbaycan! Azrbaycan! Ey qhrman övladın şanlı Vtni! Sndn ötrü can vermy cüml hazırız! Sndn ötrü qan tökmy cüml qadiriz! Üçrngli bayrağınla msud yaşa! Üçrngli bayrağınla msud yaşa! Minlrl can qurban oldu, Sinn hrb meydan oldu! Hüququndan keçn sgr, Hr bir qhrman oldu! Sn olasan gülüstan, Sn hr an can qurban! Sn min bir mhbbt Sinmd tutmuş mkan! Namusunu hifz etmy, Bayrağını yüksltmy Namusunu hifz etmy, Cüml gnclr müştaqdır! Şanlı Vtn! Şanlı Vtn! Azrbaycan! Azrbaycan! Azrbaycan! Azrbaycan!
Dünya Durursa - Belgesel 46:51
Dünya Durursa - Belgesel 8.227 izlenme - 3 yıl önce Kimilerine şu ramazan günü "Yüce Rabbim nasıl da dengeli yaratmış?" dedirtecek. kimilerine ise "Yahu sisteme bak." dedirtecek tatlı bir pazar belgeseli. İyi pazarlar, tüm babaların ve baba adaylarının babalar gününü kutluyorum.
Cosmos: A Spacetıme Odyssey Tanıtım 01:02
Cosmos: A Spacetıme Odyssey Tanıtım 5.781 izlenme - 4 yıl önce Fox TV belgeseli COSMOS: A SPACETIME ODYSSEY'nin tanıtım videosu
Apocalypse National Geographic - 2. Dünya Savaşı Belgeseli (262 dk) 04:22:27
Apocalypse National Geographic - 2. Dünya Savaşı Belgeseli (262 dk) 7.076 izlenme - 3 yıl önce Değerli ulutasselim arkadaşımızın birinci bölümünü eklediği belgeselin tamamıdır kendisi. Devasa uzunluktadır ve bu savaş hakkında bütün bilgileri içermektedir. Umarım değerlendirilir. İyi seyirler efendim.
Mega Fabrikalar Tesla S 45:09
Mega Fabrikalar Tesla S 2.577 izlenme - 1 yıl önce Tesla S model elektrikle çalışan en iyi otomobilleri üretmek ve benzini tarihe gömmek amacındadır...
Dünyada Bir İlk! Uzaydan Canlı Yayın Yaptılar! 01:15
Dünyada Bir İlk! Uzaydan Canlı Yayın Yaptılar! 7.906 izlenme - 4 yıl önce National Geoprapghic kanalında bir ilk yaşandı.
Yeşil Örümceklerin Doğuşu 00:45
Yeşil Örümceklerin Doğuşu 4.813 izlenme - 3 yıl önce Siyah eşek arısıyla kavga eden olarak bilinen abimizin bir başka videosu,bu sefer de yeşil örümcekler yavrularının doğuşunu gösteriyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276952/siyah-essek-arisiyla-kavga-eden-adam