Hoşgeldiniz!

navaz şerif

Başbakan Erdoğan Pakistan'da konuştu 02:21
Başbakan Erdoğan Pakistan'da konuştu 908 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif ile ortak basın toplantısı düzenledi
Ankara - Hd) Pakistan Başbakanı Şerif Çankaya Köşkü'nde 00:29
Ankara - Hd) Pakistan Başbakanı Şerif Çankaya Köşkü'nde 58 izlenme - 1 yıl önce (ANKARA - HD) Pakistan Başbakanı Şerif Çankaya Köşkü'nde ANKARA (İHA) - Başbakan Binali Yıldırım, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif'i resmi törenle karşılaladıktan sonra makamında kabul etti.
Ankara) Pakistan Başbakanı Navaz Şerif Anıtkabir'de 01:50
Ankara) Pakistan Başbakanı Navaz Şerif Anıtkabir'de 41 izlenme - 1 yıl önce (ANKARA) Pakistan Başbakanı Navaz Şerif Anıtkabir'deANKARA (İHA) - Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, bir dizi temasta bulunmak için Ankara'ya geldi.
Davutoğlu, Başbakan Navaz Şerif Tarafından Resmi Törenle Karşılandı (2) 02:01
Davutoğlu, Başbakan Navaz Şerif Tarafından Resmi Törenle Karşılandı (2) 43 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu, Pakistan'da- Davutoğlu, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif tarafından resmi törenle karşılandı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif tarafından resmi törenle karşılandı.
Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Pakistanlı Mevkidaşı Navaz Şerif Ortak Basın Toplantısı Düzenledi 06:00
Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Pakistanlı Mevkidaşı Navaz Şerif Ortak Basın Toplantısı Düzenledi 39 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Pakistanlı mevkidaşı Navaz Şerif ortak basın toplantısı düzenledi......
Şerif: 04:11
Şerif: "15 Temmuz Gecesinde Cesaret, Sebat, Kahramanlık, Fedakarlığın Çok Parlak Örneklerini Gördük" 9 izlenme - 1 yıl önce Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, "15 Temmuz çok karanlık bir geceydi ama o karanlık gecede cesaret, sebat, kahramanlık, fedakarlığın çok parlak örneklerini gördük." dedi.
Davutoğlu ile Pakistanlı Mevkidaşı Navaz Şerif İkili Antlaşma İmzaladı 03:25
Davutoğlu ile Pakistanlı Mevkidaşı Navaz Şerif İkili Antlaşma İmzaladı 9 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Pakistanlı mevkidaşı Navaz Şerif ikili antlaşma imzaladı Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi ziyaret kapsamında geldiği Pakistan'da Başbakan Navaz Şerif ile ortak basın toplantısı öncesi ikili antlaşmalara imza attı.