Hoşgeldiniz!

Nazlı Çelik Videoları İzle

Nazlı Çelik'in Ödül Töreninde Duygulandıran Konuşması 00:43
Nazlı Çelik'in Ödül Töreninde Duygulandıran Konuşması 3.513 izlenme - 5 ay önce Pantene Altın Kelebek ödül törenin de En İyi Kadın Haber Sunucusu ödülünü alan Nazlı Çelik Şehitlerimizi, asker ve polisimizi unutmayan konuşmasıyla duygulandırdı.Sen ne güzel insansın Nazlı Çelik!
Nazlı Çelik Yüksekova'da Ölümden Döndü 01:16
Nazlı Çelik Yüksekova'da Ölümden Döndü 8.681 izlenme - 1 yıl önce Yüksekova'daki operasyonları görüntülemek için bu ilçeye giden Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, kafasının hemen yanına fişek isabet etmesi sonucu büyük korku yaşadı.
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 06:29
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 9.144 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Nazlı Çelik terör operasyonlarının yapıldığı bölgeye gitmiş Yüksekovada haber yapmıştı. 'pkk sizi tükürüğüyle boğar' sözleriyle hatırlanan hdp vekili abdullah zeydan mecliste Nazlı Çelik'in Yüksekova'da yaptığı haberlerde gazeteciliğin dışına çıkmakla suçlayıp, çeşitli iftiralar attı. Nazlı Çelik ise Star Anahaberde atılan iftiralara teker teker sert şekilde yanıt verdi ve hesabınıda yargıda soracağını belirtti...
Nazlı Çelik'in Canlı Yayında Zor Anları 00:14
Nazlı Çelik'in Canlı Yayında Zor Anları 7.538 izlenme - 2 yıl önce Star Haber'in güzel spikeri Nazlı Çelik, haber metinlerini okuduğu ekran (prompter) donunca zor anlar yaşadı. Canlı yayında olduğunu da fark etmeyen Çelik, eliyle ekranın ilerlemesi gerektiğini anlatmaya çalıştı. Sorun bir süre sonra giderildi ve haberler kaldığı yerden devam etti.
Nazlı Çelik Beybuta Tepesinde 01:55
Nazlı Çelik Beybuta Tepesinde 3.079 izlenme - 1 yıl önce Nazlı Çelik, 16 askerimizin şehit düştüğü Beybuta Tepesine çıkıp askerlerle sohbet edip, çay içti.
Haber Spikeri Nazlı Çelik Boksa Merak Sarması 01:01
Haber Spikeri Nazlı Çelik Boksa Merak Sarması 132 izlenme - 1 ay önce Ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, eşi Serdar Bilgili ile ayrıldıktan sonra farklı alanlara yönelmeye başladı. Başarılı spiker, son olarak boksa merak sardı.
Nazlı Çelik: Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık Şimdi Rakamı Bekliyoruz 01:33
Nazlı Çelik: Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık Şimdi Rakamı Bekliyoruz 139 izlenme - 4 ay önce Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, Beşiktaş’ta TAK’ın gerçekleştirdiği terör saldırısını kınadı ve “Tek bir şehit için yeri göğü yıkardık, şimdi rakamı bekliyoruz” diyerek tepki gösterdi.
Nazlı Çeliki Ekrandan Alamadılar 00:35
Nazlı Çeliki Ekrandan Alamadılar 1.319 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili bazı tapelerin Meclis'te bloknot haline getirilmesi haberini sunan Nazlı Çelik, görüntülerin gelmemesi üzerine bir süre ekranda kaldı.
Ünlü spiker Nazlı Çelik Yüksekova'da Ölümden Döndü  01:16
Ünlü spiker Nazlı Çelik Yüksekova'da Ölümden Döndü 233 izlenme - 1 yıl önce Yüksekova'daki operasyonları görüntülemek için bu ilçeye giden Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, kafasının hemen yanına fişek isabet etmesi sonucu büyük korku yaşadı.
Nazlı Çelik Soma Haberini Sunarken Ağladı 01:12
Nazlı Çelik Soma Haberini Sunarken Ağladı 1.211 izlenme - 3 yıl önce Soma'da yaşanan felaketle ilgili haberi sunarken gözyaşlarına hakim olamayan Nazlı Çelik'in kelimeleri boğazına düğümlendi.
En İyi Kadın Haber Sunucusu Nazlı Çelik - Fatih Portakal 08:11
En İyi Kadın Haber Sunucusu Nazlı Çelik - Fatih Portakal 284 izlenme - 1 yıl önce En İyi Kadın Haber Sunucusu : Nazlı Çelik En İyi Erkek Haber Sunucusu : Fatih Portakal Altın Kelebek Ödülleri | 29 Kasım 2015
En İyi Kadın Haber Sunucusu - Nazlı Çelik (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 02:49
En İyi Kadın Haber Sunucusu - Nazlı Çelik (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 129 izlenme - 5 ay önce En İyi Kadın Haber Sunucusu - Nazlı Çelik (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En İyi Kadın Haber Sunucusu Ödülü Nazlı Çelik'in oldu.
Nazlı Çelik'in Beşiktaş Şehitleri İçin Yaptığı Konuşma Yürekleri Dağladı 00:51
Nazlı Çelik'in Beşiktaş Şehitleri İçin Yaptığı Konuşma Yürekleri Dağladı 52 izlenme - 4 ay önce Nazlı Çelik'in Beşiktaş Şehitleri İçin Yaptığı Konuşma Yürekleri Dağladı Star Ana Haber'in ünlü spikeri Nazlı Çelik'in Beşiktaş'taki hain saldırıyı sunarken yaptığı konuşma Türkiye'nin yüreğini bir kez daha yaktı. Çelik haberi sunarken gözleri yaşardı. Star Ana Haber'in ünlü spikeri Nazlı Çelik yaptığı yayınla tüm Türkiye'yi bir kez daha yasa boğdu. Beşiktaş'taki hain saldırıyı anlatan haberi sunan Çelik'in yayın sırasında gözleri doldu. Çelik'in haberi sunarken yaptığı konuşma ise tüm Türkiye'nin yüreğini yaktı. İşte ünlü spikerin konuşması: Pek çok kelime kullandık efendim. "Sinsice!" dedik. "Haince!" dedik. Yetmedi "Kahpece!" dedik. Kelimeler bitince, "Sözün bittiği yer!" dedik. Söz bitti ama terör bir türlü bitmek bilmedi.
Nazlı Çelik'ten Eli Sopalı Öğretmene Sert Tepki 00:33
Nazlı Çelik'ten Eli Sopalı Öğretmene Sert Tepki 263 izlenme - 2 yıl önce Görev yaptığı okulda 'Eğitime destek çubuğu' yazılı bir sopa bulunduran öğretmene tepki gösteren başarılı sunucu "Merak ediyorum kendisi o çubukla mı eğitim görmüş" dedi.
Nazlı Çelik Yüksekova'da Çatışmaların Tam Ortasında 03:03
Nazlı Çelik Yüksekova'da Çatışmaların Tam Ortasında 121 izlenme - 1 yıl önce Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, Nusaybin'den sonra Hakkari Yüksekova'daki operasyonlarda kahraman askerlerin yanında oldu.
Nazlı Çelik Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şehit Cenazesinde Protesto Edilmesini Eleştirdi 02:33
Nazlı Çelik Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şehit Cenazesinde Protesto Edilmesini Eleştirdi 119 izlenme - 11 ay önce Engin Altay : Kılıçdaroğlu'nu Cenazede Protesto Eden Kişi Binali Yıldırım'la Sarmaş Dolaş Kemal Kılıçdaroğlu'na, Şehit Cenazesinde Protesto ve Çelengin Parçalanma Görüntüleri 8 Haziran 2016 Vezneciler’deki terör saldırısında şehit olan polis memurları Gökhan Topçu, Kadir Cihan Karagözlü için Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenleniyor. Tören sırasında cenazeye katılan bir grup CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği çelengi parçaladı. Grup çelengi cami avlusunda dışarıya attı. Protestocu grup polis tarafından cami avlusundan çıkarılırken, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, “Herkes misafirimiz. Yapmayın. Dün şehitlerimiz nedeniyle ciğerimiz yandı. Şimdi de ciğerimizi yakmayın” dedi. Gerginlik Emniyet Müdürü Çalışkan’ın konuşmasıyla son buldu. Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu'nun çelengine tepki Vezneciler’deki terör saldırısında şehit olan 2 polis memurunun cenaze töreninde CHP Lideri Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği çelengi bir grup parçalamaya çalışınca gerginlik yaşandı.
Nazlı Çelik'ten Aysel Tuğluk'a Sitem 00:20
Nazlı Çelik'ten Aysel Tuğluk'a Sitem 200 izlenme - 2 yıl önce Spiker Nazlı Çelik, askere taş atan HDP'li vekil Aysel Tuğluk'un hukukçu olduğunu hatırlatarak "Aysel Tuğluk bir avukat yani bir hukukçu. Üstelik uzun süredir de milletvekili yani kendisine oy verenleri Meclis'te temsil ediyor, ama elinde taş güvenlik güçlerini hedef alıyor yani çözümün bir parçası olması gerekiyor ama bu görüntüler onu karmaşanın bir parçası olarak gösteriyor" diyerek tepki gösterdi
Nazlı Çelik Mehmetçiğe Moral İçin Dağlıca'ya Çıktı 02:30
Nazlı Çelik Mehmetçiğe Moral İçin Dağlıca'ya Çıktı 101 izlenme - 1 yıl önce Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, Mehmetçik'e moral vermek için Dağlıca'ya gitti. Ünlü spiker Nazlı Çelik, terör olaylarının arttığı bölgede görev yapan askerlere moral amacıyla, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bulunan Dağlıca karakoluna gitti. Nazlı Çelik, görevdeki personel ile araziye çıktı, birlikte yemek yedi ve çay içti. "ANLATILMAZ YAŞANIR" Nazlı Çelik'in Dağlıca ziyaretine ilişkin görüntüler Star Ana Haber'de yayınlanırken; Çelik Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına duygularını yazdı: "Anlatılmaz yaşanır denir ya. İşte bu yüzden hergün bültenlerin ilk sıralarında aktardığımız bölgeyi bizzat yaşayıp anlatmak istedim. Yaşamak dediğim, oralarda vatanı kahramanca koruyan Mehmetçiğin yedi gün yirmidört saat tuttuğu nöbetinin yanında bir gün misafirlik için ne kadar “yaşamak”sa. Yalnız olmadıklarını bilsinler istedim. Sarp bir dağın eteğinde, elinde ağır silahla, memleketi canını ortaya koyarak korumanın tek bir izahı olmalı. Her an hain bir pusuya yenik düşebileceği bilinciyle tutulan nöbetler, sadece vatan aşkıyla yapılabiliyormuş, anladım. 2700 rakım tepelerde çay ikram edecek kadar misafirperver, yanı başında şehit düşen 25 yıllık arkadaşının yerini doldururken bile mağrur, gururlu Türk askeri. Türkiye’nin en fazla saldırıya uğrayan, şehit vermiş Dağlıca Hudut Taburu, kapılarını ilk kez bir televizyona açtı. Onlarla birlikte bir gece de olsa kalmanın gururu tarifsiz. El verdiğince size de aktarmaya çalışacağım, şahit olduğum omuz omuza kardeşliklerini. Yarından itibaren de anlatmaya başlayacağım.."
Nazlı Çelik Yüksekova'da Çatışmaların Tam Ortasında 03:03
Nazlı Çelik Yüksekova'da Çatışmaların Tam Ortasında 78 izlenme - 1 yıl önce Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, Nusaybin'den sonra Hakkari Yüksekova'daki operasyonlarda kahraman askerlerin yanında oldu. Ünlü spiker Nazlı Çelik, terör olaylarının arttığı bölgede görev yapan askerlerin yanında olup moral vermek amacıyla, Hakkari'nin sıcak çatışma yaşandığı ilçesi Yüksekova'ya gitti. NAZLI ÇELİK ÇATIŞMANIN ORTASINDA Daha önce de Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonlara katılan Çelik, Yüksekova'daki çatışmaların ortasına Mehmetçik ile birlikte girdi. "MÜCADELEYİ ONLARLA YAN YANA YERİNDE YAŞAYARAK ANLATMAYA DEVAM" Askerlerle fotoğraf çektiren Çelik, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "Nusaybin'in ardından, sıcak çatışmanın sürdüğü Yüksekova'ya da ilk kez Star Haber girdi. Operasyon şehit J.Uzm.Çvş. Ramazan Gülle'nin adını taşıyor. Çünkü O, çarşıda sivil giysileriyle alış-veriş görevindeyken şehit edilmişti. Şimdi asker ve polis, müşterek operasyonda, adını yaşatıyor. O çetin mücadeleyi bir kez daha onlarla yan yana yerinde yaşayarak anlatmaya devam ediyoruz" notunu düştü.
Nazlı Çelik Hakkari Dağlıca Hudut Taburunda 12:23
Nazlı Çelik Hakkari Dağlıca Hudut Taburunda 104 izlenme - 1 yıl önce Nazlı Çelik, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına şu cümleleri yazdı: "Anlatılmaz yaşanır denir ya. İşte bu yüzden hergün bültenlerin ilk sıralarında aktardığımız bölgeyi bizzat yaşayıp anlatmak istedim. Yaşamak dediğim, oralarda vatanı kahramanca koruyan Mehmetçiğin yedi gün yirmidört saat tuttuğu nöbetinin yanında bir gün misafirlik için ne kadar "yaşamak"sa. Yalnız olmadıklarını bilsinler istedim. Sarp bir dağın eteğinde, elinde ağır silahla, memleketi canını ortaya koyarak korumanın tek bir izahı olmalı. Her an hain bir pusuya yenik düşebileceği bilinciyle tutulan nöbetler, sadece vatan aşkıyla yapılabiliyormuş, anladım. 2700 rakım tepelerde çay ikram edecek kadar misafirperver, yanı başında şehit düşen 25 yıllık arkadaşının yerini doldururken bile mağrur, gururlu Türk askeri. Türkiye'nin en fazla saldırıya uğrayan, şehit vermiş Dağlıca Hudut Taburu, kapılarını ilk kez bir televizyona açtı. Onlarla birlikte bir gece de olsa kalmanın gururu tarifsiz. El verdiğince size de aktarmaya çalışacağım, şahit olduğum omuz omuza kardeşliklerini. Yarından itibaren de anlatmaya başlayacağım.."
Nazlı Çelik: Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık, Şimdi Rakamı Bekliyoruz 01:33
Nazlı Çelik: Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık, Şimdi Rakamı Bekliyoruz 25 izlenme - 4 ay önce Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık, Şimdi Rakamı Bekliyoruz Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, Beşiktaş’ta TAK’ın gerçekleştirdiği terör saldırısı kınadı ve “Tek bir şehit için yeri göğü yıkardık, şimdi rakamı bekliyoruz” diyerek tepki gösterdi.
Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık, Şimdi Rakamı Bekliyoruz 01:33
Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık, Şimdi Rakamı Bekliyoruz 23 izlenme - 4 ay önce Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, Beşiktaş’ta TAK’ın gerçekleştirdiği terör saldırısını kınadı ve “Tek bir şehit için yeri göğü yıkardık, şimdi rakamı bekliyoruz” diyerek tepki gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nazlı Çelik ile Beşiktaş'ın Eski Başkanı Serdar Bilgili Evlendi 01:18
Nazlı Çelik ile Beşiktaş'ın Eski Başkanı Serdar Bilgili Evlendi 87 izlenme - 2 yıl önce 13 Şubat'ta Bilgili'nin 20 milyon dolarlık özel jetiyle Madrid'e giden Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünyaevine girdi.
Nazlı Çelik'in Abdullah Zeydan'a Ayarı 00:59
Nazlı Çelik'in Abdullah Zeydan'a Ayarı 34 izlenme - 1 yıl önce Nazlı Çelik, Yüksekova haberini Meclis'e taşıyan HDP'li vekile görüntüleri ekrana getirerek sert bir dille yanıt verdi. HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Yüksekova'da Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'in Yüksekova haberini Meclis'e taşımıştı. HDP'li vekil Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım'ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi. Önergesinde "6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik sokağa çıkma yasağının olduğu Hakkari'nin Yüksekova ilçesine operasyonlardan görüntüler almak için gitmiştir" diyen HDP'li Zeydan, "Bir gazeteci, şiddeti özendirici, insani değerleri incitici, savaş kışkırtıcılığına araç olmamalıdır." ifadelerini kullanmıştı. HDP'Lİ VEKİLE ÇOK SERT YANIT Nazlı Çelik'ten HDP'li vekilin bu önergesine yanıt geldi. Çelik, Yüksekova haberini canlı yayında tekrar ekrana getirerek, HDP'li vekilin iddialarına tek tek cevap verdi. "ASKER VE POLİSLER DE FİGURAN DEĞİL" Çelik, Yüksekova'yı ekrana getirerek şunları söyledi: "Bu görüntüdeki yer, Hollywood'da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova'nın ta kendisi."
Nazlı Çelik'ten HDP'li Vekile Tokat Gibi Sözler 06:29
Nazlı Çelik'ten HDP'li Vekile Tokat Gibi Sözler 29 izlenme - 1 yıl önce Nazlı Çelik, Yüksekova haberini Meclis'e taşıyan HDP'li vekile görüntüleri ekrana getirerek sert bir dille yanıt verdi. HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Yüksekova'da Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'in Yüksekova haberini Meclis'e taşımıştı. HDP'li vekil Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım'ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi. Önergesinde "6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik sokağa çıkma yasağının olduğu Hakkari'nin Yüksekova ilçesine operasyonlardan görüntüler almak için gitmiştir" diyen HDP'li Zeydan, "Bir gazeteci, şiddeti özendirici, insani değerleri incitici, savaş kışkırtıcılığına araç olmamalıdır." ifadelerini kullanmıştı. HDP'Lİ VEKİLE ÇOK SERT YANIT Nazlı Çelik'ten HDP'li vekilin bu önergesine yanıt geldi. Çelik, Yüksekova haberini canlı yayında tekrar ekrana getirerek, HDP'li vekilin iddialarına tek tek cevap verdi. "ASKER VE POLİSLER DE FİGURAN DEĞİL" Çelik, Yüksekova'yı ekrana getirerek şunları söyledi: "Bu görüntüdeki yer, Hollywood'da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova'nın ta kendisi."
Nazlı Çelik Soma Haberini Sunarken Ağladı 01:12
Nazlı Çelik Soma Haberini Sunarken Ağladı 115 izlenme - 3 yıl önce Soma'da yaşanan felaketle ilgili haberi sunarken gözyaşlarına hakim olamayan Nazlı Çelik'in kelimeleri boğazına düğümlendi.
Nazlı Çelik'in Abdullah Zeydan'a Ayarı  00:59
Nazlı Çelik'in Abdullah Zeydan'a Ayarı 22 izlenme - 1 yıl önce Nazlı Çelik, Yüksekova haberini Meclis'e taşıyan HDP'li vekil Abdullah Zeydan'a cevap verdi. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Serdar Bilgili, Nazlı Çelik'le Maddi Durumu İyi Olduğu İçin Evlenmiş 01:18
Serdar Bilgili, Nazlı Çelik'le Maddi Durumu İyi Olduğu İçin Evlenmiş 66 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın eski başkanının evlilik fobisi, boşanması durumunda vereceği tazminat ve nafakadan kaynaklanıyormuş ancak Nazlı Çelik'in maddi durumu işin rengini değiştirmiş.
Serdar Bilgili, Nazlı Çelikle 14 Şubatta Evleniyor 01:29
Serdar Bilgili, Nazlı Çelikle 14 Şubatta Evleniyor 53 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın eski başkanı, Nazlı Çelik ile 14 Şubat'ta Madrid'de evleniyor. Bilgili, 20 milyon dolara da Falcon 900ex model jet aldı. Çift, düğüne yeni jetleriyle gidecek.
Burada Laf Çok - Tanıtım 00:29
Burada Laf Çok - Tanıtım 37 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 30 Eylül Salı gecesi 00.00 'da Serdar Cebe, Nazlı Çelik, Mehmet Turgut,Tanem Sivar, Retrobüs Grubu konuk olacak