Hoşgeldiniz!

Nazlıaka Videoları İzle

Aylin Nazlıaka Grup Salonuna Girince Ortalık Karıştı 01:53
Aylin Nazlıaka Grup Salonuna Girince Ortalık Karıştı 3.230 izlenme - 1 yıl önce İhraç edildiği CHP’nin grup toplantısına katılan Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’ya bazı partililer tepki gösterdi. CHP’den ihraç erilen Aylin Nazlıaka, parlamentoda düzenlenen CHP grup toplantısına katıldı. Toplantı öncesinde bazı partililerle sohbet eden Aylin Nazlıaka, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu salona girdiğinde ayağa kalkarak alkışladı.
Aylin Nazlıaka: Çocukların Yüzüne Bakabilecek Misiniz? 02:48
Aylin Nazlıaka: Çocukların Yüzüne Bakabilecek Misiniz? 1.150 izlenme - 5 ay önce Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, “Hangi yüzle sokağa çıkacaksınız? Çocukların yüzüne bakabilecek misiniz? Tarih bu kara lekeyi, bu utanç önergesini yazacaktır” dedi. Nazlıaka, TBMM’de basın düzenleyerek, çocuk cinsel istismarına yönelik verilen önergeyi eleştirdi. Nazlıaka, yanında gelen Ankara Barosu Kadın Hakları İzleme Merkezi temsilcisi Meclis'e alınmayınca açıklamasını TBMM basın kapısı önünde yaptı. Nazılaka, AK Parti'nin önergesiyle,’çocukların, tecavüzcüleriyle evlendirilmesine yönelik olarak bir nevi ortam hazırlanmış olduğunu’ söyleyerek, tacizin, tecavüzün, cinsel istismarın meşrulaştırıldığını ileri sürdü. Nazlıaka önergeyi veren milletvekillerine yönelik, “Hangi yüzle sokağa çıkacaksınız? Çocukların yüzüne bakabilecek misiniz? Tarih bu kara lekeyi, bu utanç önergesini yazacaktır. AKP iktidarı döneminde kadına şiddet yüzde bin 400 arttı. 2010-2015 yıllarında 15 ve 17 yaş arasında 142 bin 298 çocuk doğum yapmış. Bu çocuklarımız sadece erken yaşta evlenmiyor aynı zamanda erken yaşta daha kendi bedenini keşfetmeden bir başka bedene can veren annelere dönüştürülüyor” ifadelerini kullandı.
CHP'den İhraç Edilen Aylin Nazlıaka'dan İlk Açıklama 09:29
CHP'den İhraç Edilen Aylin Nazlıaka'dan İlk Açıklama 454 izlenme - 1 yıl önce CHP’den ihraç edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, karar sonrası basın toplantısı düzenledi. Nazlıaka'nın 'Yüreğim yanıyor' dediği basın toplantısında gözlerinin dolduğu görüldü.
Melih Gökçek'in Aylin Nazlıaka'yı Kafaya Alması! 01:18
Melih Gökçek'in Aylin Nazlıaka'yı Kafaya Alması! 377 izlenme - 1 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, milletvekili Aylin Nazlıaka'nın CHP'den ihraç edilmesiyle ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Gökçek'in yayınladığı ses kaydını dinliyoruz efendim.
Aylin Nazlıaka Kendini Kürsüye Kelepçeledi 00:32
Aylin Nazlıaka Kendini Kürsüye Kelepçeledi 92 izlenme - 3 ay önce TBMM Genel Kurulunda, Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, yeni anayasa teklifini protesto amacıyla kendini kürsüye kelepçeledi. Daha önce de CHP'li milletvekilleri oylamayı sabote etmek amacıyla meclis kürsüsünü işgal etmişlerdi Genel Kurulda, anayasa değişikliği teklifinin görüşmesi öncesinde, HDP'nin talebi üzerine usul tartışması açıldı. Usul tartışmasının sona ermesinin ardından, Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, teklifin görüşmelerine geçti. Bu sırada Nazlıaka, söz talep etmeden, kürsüye gelerek, kendini bileğinden, kürsüdeki mikrofona kelepçeledi. Bahçekapılı, Nazlıaka'yı kürsü ihlali yaptığı gerekçesiyle uyardı. Anayasa değişikliği teklifine tepki gösteren Nazlıaka, MHP'nin teklife destek vermemesini istedi. Bahçekapılı, kürsü mikrofonunun açılmaması talimatını verdi ve Meclis idare amirlerini, duruma müdahale etmesi için göreve çağırdı.
Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma 02:36
Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma 603 izlenme - 3 yıl önce Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma
Bülent Arınç - Oram Buram 01:49
Bülent Arınç - Oram Buram 253 izlenme - 2 yıl önce Malum tartışmada son açıklama CNNTürk' de katıldığı programda Bülent Arınç' tan geliyor. Kendine göre haklılığını anlatırken son cümleyle her şeyi berbat ediyor..
Melih Gökçek - Aylin...Seni Aday Falan Yapmazlar 02:15
Melih Gökçek - Aylin...Seni Aday Falan Yapmazlar 304 izlenme - 2 yıl önce Usta troll İ.Melih yine yapmış yapacağını...İ.Melih Gökçek, CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka hakkında "Aylin'i aday yapmazlar" demesinin ardından, CHP'li Aylin Aka yayına bağlandı...ve troll İ.Melih'e ayarı verdi... Ben Aylin Hanım'ın yerinde olsaydım "o zaman bende size İ.(nokta) Melih diyorum...bunun ne anlama geldiğini eminim siz benden daha iyi biliyorsunuzdur" der ve gülerek telefonu kapatırdım...çünkü bu kaba ve ukala adamlara bazen kendi dillerinde konuşmak lazım...
Nazlıaka - Bir Ayakkabıma Bakıyorum Bir de AKP'lilere; Değmez Diyorum 05:08
Nazlıaka - Bir Ayakkabıma Bakıyorum Bir de AKP'lilere; Değmez Diyorum 270 izlenme - 2 yıl önce Aylin Nazlıaka mecliste sığınma evindeki kadınların oy kullanması ile konuşmasında AKP'li vekillerin konuşmaya müdahele etmesine sinirlenerek tepki göstermiş.
Aylin Nazlıaka - Ice Bucket Challenge 00:15
Aylin Nazlıaka - Ice Bucket Challenge 257 izlenme - 2 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, ALS hastaları için başlatılan "Ice Bucket Challenge" (Bir Kova Buz) kampanyasına Meclis bahçesinden katıldı.
Aylin Nazlıaka'nın Ayar Verdiği Tarihi Konuşması 01:39
Aylin Nazlıaka'nın Ayar Verdiği Tarihi Konuşması 254 izlenme - 2 yıl önce Aylin Nazlıaka'nın mecliste yaptığı konuşmanın son anlarıdır. Dikkatle dinleyelim. Tamamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/211616/nazliaka-bir-ayakkabima-bakiyorum-bir-de-akplilere-degmez-diyorum
Aylin Nazlıaka'dan Meclise Tarihi Ayar 02:36
Aylin Nazlıaka'dan Meclise Tarihi Ayar 238 izlenme - 2 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka 21 Şubat 2014 tarihli meclis konuşmasında tarihi bir ayar vermiştir ama anlayana! Yine söyleyeyim chpli değilim Türkçüyüm. A ya da B partisi önemli değil yeter ki böyle yürek yemiş vekil olsun bizim olsun böyle 100 tane vekilimiz olsa bu ülkede her şey çok başka olur çok...
Chp'li Aylin Nazlıaka Berkin Elvan İçin Ağladı 03:07
Chp'li Aylin Nazlıaka Berkin Elvan İçin Ağladı 302 izlenme - 3 yıl önce chp ankara milletvekili aylin nazlıaka, tbmm’de düzenlediği basın toplantısı sırasında bugün hayatını kaybeden berkin elvan ile ilgili konuştuğu sırada gözyaşlarını tutamayarak ağladı.
Aylin Nazlıaka Savunma Yaptı 00:33
Aylin Nazlıaka Savunma Yaptı 103 izlenme - 1 yıl önce CHP Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edilen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, “Ben adaletli ve hakkaniyetli bir kararın çıkmasını umuyorum” dedi. CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, sevk edildiği CHP Yüksek Disiplin Kurulu’nda savunma yaptı. Savunmasının ardından CHP Genel Merkezi’nden çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 1. Bölüm 10:09
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 1. Bölüm 158 izlenme - 3 yıl önce Şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katıldı. Sayan kendisini eleştiren Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya canlı yayına çok sert tepki verdi.
Seda Sayan'ın Aylin Nazlıaka'ya Reji Üzerinden Ayar Vermeye Çalışması 00:55
Seda Sayan'ın Aylin Nazlıaka'ya Reji Üzerinden Ayar Vermeye Çalışması 139 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz, geçenlerde Seda Sayan, katil bir adamı tv'ye çıkarıp, büyük tepki çekmişti. Bu olaydan sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Seda Sayan'ın programına yaptırım yapacağı yazılıp çizilmişti. Aylin Nazlıaka da Seda Sayan'ı sert bir şekilde eleştirmişti. Bunca yılın tecrübesi Bakanlığa ve Bakana tepki gösterecek değildi ya, elbette Nazlıaka'ya tepki gösterdi. İşte bu videoda da Kadırgalı, Nazlıaka ile soğuk savaşına devam ediyor. Pogramın ortasında, muhabbeti bölüp, dilber ay'a telefon bağlama ayağına reji üzerinden Aylin Hanım'a ince (?) ayar veriyor. Bilmeyenler için bir not düşeyim. Nazlıaka meclis konuşmasında malum milletvekillerine hitaben "şu ayakkabımı çıkarıp, suratınıza fırlatayım diyorum ama bir ayakkabıma bakıyorum, bir de sizlere bakıyorum ve değmez diyorum" gibi bir konuşma yapmıştı.
Kılıçdaroğlu 00:49
Kılıçdaroğlu "Koalisyon Kurabiliriz" Dedi, Şartlarını Açıkladı 220 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yargının mutlak bağımsızlığına ve medya özgürlüğüne inanması şartıyla bir partiyle koalisyon kurabiliriz." dedi.
Aylin Nazlıaka - Ice Bucket Challenge 00:15
Aylin Nazlıaka - Ice Bucket Challenge 118 izlenme - 3 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, ALS hastaları için başlatılan "Ice Bucket Challenge" (Bir Kova Buz) kampanyasına Meclis bahçesinden katıldı.
Recep Tayyip Erdoğan'dan Aylin Nazlıaka'ya Cevap ' O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur! 03:50
Recep Tayyip Erdoğan'dan Aylin Nazlıaka'ya Cevap ' O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur! 87 izlenme - 3 yıl önce recep tayyip erdoğan,aylin nazlıaka,ayakkabı,recep tayyip erdoğan, aylin nazlıaka,recep tayyip erdoğan,aylin nazlıaka,ayakkabı,recep tayyip erdoğan, aylin na...
Berkin Dedi Gözyaşlarına Boğuldu 02:58
Berkin Dedi Gözyaşlarına Boğuldu 113 izlenme - 3 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara Devlet Tiyatrosu İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi'nde bulunan ağaçların kesilmesine tepki gösterdi ve Sivil Toplum Kuruluşu üyeleri ve sanatçılarla birlikte TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Burada ilk olarak Gezi Parkı olayları sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümünden dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirten Nazlıaka, konuşması sırasında gözyaşlarını tutamayarak ağladı. Nazlıaka, "Bugün oğlumla aynı yaşta olan Berkin'i kaybettik. Komada uyutuluyordu. Berkin'in uyuması bir ulusun uyanmasına çok katkı sağladı. Berkin ekmek almaya giden küçük bir çocuktu. Hastaneye yattığında 46 kiloydu, hastanede 16 kiloya kadar düştü. Ailesi ile konuştum, annesi 'oğlumu Allah almadı, oğlumu Recep Tayyip Erdoğan aldı' diyor. Öldürmeye doyamıyorlar, artık yeter bitsin bunlar. Kendisi nur içinde yatsın" dedi. Fırat KESKİNKILIÇ/DHA
Aylin Nazlıaka Manken Oldu Capsler Coştu 01:28
Aylin Nazlıaka Manken Oldu Capsler Coştu 70 izlenme - 2 yıl önce Yenimahalle Belediyesi'nin Cumhuriyet’in ilanının 91’inci yıldönümü için verdiği kutlama gecesine CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın giydiği kostüm damgasını vurdu.
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 2. Bölüm 09:10
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 2. Bölüm 87 izlenme - 3 yıl önce Şarkıcı Ve Sunucu Seda Sayan, Beyaz Tv Ekranlarında Yayınlanan Söylemezsem Olmaz Programına Katıldı. Sayan Kendisini Eleştiren Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya Canlı Yayına Çok Sert Tepki Verdi.
Kaçak Su Kullanan Nazlıakaya Vatandaştan Tepki 01:41
Kaçak Su Kullanan Nazlıakaya Vatandaştan Tepki 86 izlenme - 2 yıl önce Şebeke suyu kullandığı için ishal olduğunu iddia eden CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın kuyu suyu kullandığı, binasında da şebeke suyuna kaçak bağlantı olduğu tespit edildi.
Erdoğan: O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur 03:50
Erdoğan: O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur 67 izlenme - 3 yıl önce Meclis'te CHP'li Nazlıaka'nın sözleri üzerine başlayan ayakkabı tartışmasına değinen Başbakan Erdoğan, "O ayakkabıyı atma sana lazım olur. Bunların kalitesi bu, seviyesi bu" dedi. AK Parti resepsiyonunda konuşan Erdoğan, yerine geçecek isimle ilgili kararın 21 Ağustos'ta düzenlenecek MYK'da belli olacağını söyledi. Meclis'teki 'ayakkabı' tartışmasına 12. cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Erdoğan, parti genel merkezinde, kendisinin vedası ve AK Parti'nin 13. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyon öncesinde konuştu. CHP'li milletvekili Aylin Nazlıaka'nın Meclis Genel Kurulu'nda AK Partili vekillere yönelik sözlerine değinen Erdoğan, "O ayakkabıyı atma sana lazım olur. Bunların kalitesi bu, seviyesi bu" ifadelerini kullandı. CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, hükümetin kadın politikalarını eleştirdiği konuşma sırasında kendisine laf atan AK Partili vekillere "Şeytan diyor ki, çıkar şu ayakkabını fırlat, ama bir ayakkabıma bakıyorum, bir de sizlere. Değmez diyorum açıkçası" ifadelerini kullanmıştı. Nazlıaka'nın bu sözleri ilerleyen günlerde de devam edecek tartışmaların başlangıcı olmuştu. Başbakan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şu şekilde: "Partinin karar organlarıyla yaptığımız görüşmelerde arkadaşlarımız kanaatlerini ilettiler. Bizde katılımcılık önem arz ediyor. Bunun neticesinde ortaya çıkacak tabloyla 27 Ağustos'ta birlik beraberlik içinde büyük kongre delegeleri kararlarını verecektir ve yeni genel başkanımızla geleceğe yürüyeceğiz. Çok büyük bir gayretin ortaya konulması gerekiyor. Yeni anayasa heyecanımız var. Bu konuda her türlü fedakarlığı yaptık. Muhalefetin içi ipe un sermek. Bundan sonraki süreçte hedef, anayasa değişikliğini yapabilecek parlamentodaki gruba sahip olmak. Bu olmazsa 330'u yakalamak suretiyle halka gidebilecek bir referandum sayısına ulaşabilmek. Onun için de başbakan genel başkan belli olduktan sonra, ki bugün burada hepsini konuştuk. Dedik ki genel başkan aykırı genel başkan ayrı, ilkelerimize aykırı olur. Bizim burada birlikteliğimizi sağlamamız lazım. Bu birliktelikle de hemen bu seçimin kongernin ardından eylül-ekim gibi süratle belde seçimleri ilçe seçimleri il seçimlerini yapmalıyız. 2015 seçimlerine 90 gün kala biz bu işi bitirmeliyiz. 90 gün kala yeni kan yeni heyecan, inşallah hep birlikte 2015 seçimlerine hazırlanmalı ve sandıkları AK Parti olarak patlatmalıyız. AK Parti kurulduğundan bu yana parçalacak, gidecek denildi. Bınlar milletle aynı istikamete kıbleye bakmıyor. Biz milletle aynı istikamettedir. Yeter ki biz birbirimize çelme takmayalım. Bunlara prim vermediğimiz sürece bu hareket geleceğe daha güçlü şekilde gidecektir. Sağlam temeller üzerine inşa ettik. Basit hesaplar içinde olmadı. Millete hizmet aşkıyla çalıştık. Bu ülkede yapacağımız daha çok iş var. Büyük düşünmeye mecburuz. Artık gündemi belirlenen bir Türkiye yok, gündem belirleyen bir Türkiye var. Biz bu yolculukta 2015'i farklı değerlendirmemiz lazım. 2015'e çok güçlü hazırlanmamız lazım. Tabii ki Erdoğan malum, büyük, gelişir ve ölür. Partimizin ömür süreci ne kadar uzun olursa Türk milleti de o kadar istifade edecektir. AK Parti Türkiye'nin sigortasıdır. Kardeşliğimiz üzerinde herhangi bir spekülasyona izin vermeyelim. Yeter ki biz birbirimizle uğraşmayalım. Beraber olalım, iri olalım, diri olalım. Şu anda Meclis kapandı. Pazar gününün o heyecanını bize yaşatmak istemeyenler parlamentoda ayakkabılarla uğraşıyor. O ayakkabıyı atma sana lazım olur. Bunların kalitesi bu, seviyesi bu. Ama bizim kadın kollarımız, hanım milletkillerimiz onların seviyesine hamdolsun onların seviyesine düşmediler ve düşmeyecekler. Onlar onurlarıyla vakarlarıyla onlara en güzel yanıtı zatern veriyorlar. Dolayısıyla geleceğe yönelik parlamentodaki duruşumuzda önem arz ediyor." NİHAİ KARAR HAFTAYA Erdoğan, resepsiyon devam ederken de gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yeni genel başkanın belirlenmesi amacıyla gelecek hafta perşembe günü MYK'nın toplanacağını belirten Erdoğan, nihai kararın burada verileceğini açıkladı. Erdoğan, ''Şimdi nasip olursa perşembe günü bir MYK toplantısı yapacağız. MYK toplantısında bu konuyu yine aramızda müzakere edeceğiz. MYK toplantısından sonra da artık partimizin bütün kurullarının ortak ismi olarak ne çıkıyorsa onu açıklarız" diye konuştu. Toplantıda belirlenecek ismin kamuoyuna açıklanıp açıklanmayacağına yine MYK toplantısında karar verileceğini söyleyen Başbakan, isim vermekten ise kaçındı. Erdoğan, yeni başbakana hükümeti kurma görevini de cumhurbaşkanlığı makamını devraldıktan hemen sonra 29 Ağustos'ta vereceğini söyledi. 'CUMHURBAŞKANI BARO BAŞKANINI DİNLEMEK ZORUNDA DEĞİL' 1 Eylül'deki adli yıl açılış törenine katılıp katılmayacağının sorulması üzerine Erdoğan, Danıştay'ın 146. kuruluş yıldönümünde TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'nun konuşması sırasında yaşanan gerginliği işaret etti ve şu ifadeleri kullandı: "Eğer Yargıtay, Baro Başkanını çağırıp orada konuşturacak olursa oraya ben katılmam. Cumhurbaşkanı gelip de orada Baro Başkanını dinlemek durumunda değil. Bugüne kadar bu tür şeyler olduysa artık bunların reforme edilmesi lazım. Bütün bunlara rağmen Yargıtay Başkanı orada konuşacaksa, Yargıtay Başkanını ben de seve seve dinlerim, Yargıtay'ın başı olduğu için dinlerim." TAŞINACAK Cumhurbaşkanlığı görevine başladıktan sonra nerede oturacağına ilişkin soruyu da yanıtlayan Erdoğan, Keçiören Subayevleri’ndeki evden taşınacağını açıkladı. Erdoğan, şunları kaydetti: "Ev artık herhalde Subayevleri olmaz çünkü gelenimizle gidenimizle olay farklı artık, bir yerde de bu Türkiye'nin vizyonudur, burada temsil söz konusudur." '1 KERE 1 KERE DAVET EDERİZ' Başbakan, Köşk'e çıktığında muhalefetle nasıl ilişkiler kuracağı sorusunu da "Davetlerimizi yaparız; bir kere, iki kere davet edersiniz... İcabet edilmezse cumhurbaşkanlığı makamının mehabetini korumak durumundayız" yanıtını verdi. İLK ZİYARETLER AZERBAYCAN VE KKTC Erdoğan, 12. Cumhurbaşkanı olarak ilk yurtdışı seyahatlerini Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne yapacağını söyledi. Erdoğan, resepsiyon sonrası partili milletvekilleriyle bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleştirilen görüşme yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü.
Melih Gökçek: Aylin Nazlıaka Şova Çok Meraklı 05:29
Melih Gökçek: Aylin Nazlıaka Şova Çok Meraklı 67 izlenme - 4 yıl önce Melih Gökçek: Aylin Nazlıaka Şova Çok Meraklı (Dinamit 3. Bölüm)
Naylin Azlıaka - Bir Ayakkabıma Bakıyorum Bir De Akp'lilere; Değmez Diyorum 05:08
Naylin Azlıaka - Bir Ayakkabıma Bakıyorum Bir De Akp'lilere; Değmez Diyorum 50 izlenme - 3 yıl önce Aylin Nazlıaka mecliste sığınma evindeki kadınların oy kullanması ile konuşmasında AKP'li vekillerin konuşmaya müdahele etmesine sinirlenerek tepki göstermiş.
Recep Tayyip Erdoğan - O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur 03:53
Recep Tayyip Erdoğan - O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur 45 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan O ayakkabıyı atma sana lazım olur Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın sözlerine de atıfta bulunarak, “Dedik ki, ’28’ine kadar Meclis kapalı olsun’, niye? Düşünebiliyor musunuz, pazar gününün o heyecanını, coşkusunu bize yaşatmak istemeyenler, işte parlamentoda ayakkabılarla uğraşıyorlar. O ayakkabıyı atma, o sana lazım olur. Bunların kalitesi bu, seviyesi bu. Ama bizim kadın kollarımız, bizim hanım milletvekillerimiz hiçbir zaman onların seviyesine hamdolsun düşmediler ve düşmeyecekler. Onlar onurlarıyla, vakarlarıyla onlara zaten en güzel cevabı veriyorlar, verecekler. Dolayısıyla geleceğe yönelik de bu noktada parlamentodaki duruşumuz, o da büyük önem arz ediyor” ifadelerini kullandı.
Chp'li Nazlıaka, Merkel'e Meydan Okudu 00:30
Chp'li Nazlıaka, Merkel'e Meydan Okudu 35 izlenme - 3 yıl önce Chp'li Aylin Nazlıaka, Als Hastaları İçin Başlatılan Bir Kova Buz Kampanyasına Katılarak, Almanya Başbakanı Angela Merkel'e Meydan Okudu. chp Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Als Hastaları İçin Başlatılan Ice Bucket Challenge (bir Kova Buz) Kampanyasına Katıldı. merkel'e Meydan Okudu meclis Bahçesinde Bir İlki Gerçekleştirerek Başından Aşağıya Bir Kova Buzlu Su Döken Nazlıaka, Almanya Başbakanı Merkel’e Meydan Okudu. O Anları Instagram Hesabından Da Paylaşan Nazlıaka, Videoyu ‘als Hastaları İçin Tbmm’den Angela Merkel’e Meydan Okuyorum. Türkçe Bilmiyor Ama İstihbaratı Kuvvetli!’ Notuyla Paylaştı.
Aylin Nazlıaka'dan İhraç Açıklaması 03:03
Aylin Nazlıaka'dan İhraç Açıklaması 17 izlenme - 1 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, "Ben CHP’nin böyle bir çığın altında ezilmesini istemem. Bu olayın iyi yönetilememiş olmasının tamamen benim üzerime yüklenmesini doğru bulmuyorum" dedi. CHP Parti Meclisi, ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın durumunu görüşmek için Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında saat 10.00’da toplanmıştı. Toplantının ardından gazetecilere açıklama yapan CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, "Yaklaşık 4 saat süren bir toplantı oldu. Bu süre içerisinde bütün arkadaşlar hemen hemen düşüncelerini dile getirdiler. Üzerime isim açıklamam konusunda çok yoğun bir baskı yapıldı. İsim açıklamadığım takdirde bu konunun inanılırlığı konusunda bir sorgulama yapıldı. Bu olay, ismimin Aylin Nazlıaka olduğu kadar gerçektir. Olayın daha sonrasında basına servis edilişi ve basında işleniş biçimiyle yön değiştirmesi algısal boyutuyla gerçekleştirilen olay arasında fersah fersah fark yaratmıştır. Olay olmuştur ama bunu yapan arkadaşımız bir Atatürk düşmanlığıyla bunu gerçekleştirmemiştir" diye konuştu. "CHP’NİN BÖYLE BİR ÇIĞIN ALTINDA EZİLMESİNİ İSTEMEM" CHP’nin, kurucu iradeye, liderine, Cumhuriyet’in mimarı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e bağlı olduğuna dikkat çeken Nazlıaka, şöyle devam etti: "Tüm milletvekillerimiz de bu bağlılığı devam ettirmektedir. Bu süreç içerisinde maalesef kurumsal boyutta bu iletişim sorunu ele alınamamıştır. İletişim sorunu nedeniyle bir kar tanesi büyüye büyüye çığa dönüşmüştür. Ben CHP’nin böyle bir çığın altında ezilmesini istemem. Bu olayın iyi yönetilememiş olmasının tamamen benim üzerime yüklenmesini doğru bulmuyorum. Kişinin ismini açıklamamam kişiyi korumam ile ilgili değil, ilkesel bir duruştur. Bu ilkesel duruşlar belki bugün anlaşılamayabilir ama tarih bu ilkesel duruşları değerlendirecektir. Bundan sonra da üyeliğim koparılsa bile CHP ve CHP’nin her bir üyesi için çalışmaya devam edeceğim. Benim partililerim ile aramda koparılmaz bir gönül bağı vardır. Beni buraya taşıyan kişiler partililerimdir. Bundan sonra CHP milletvekili olmasam da yine onların gönüllerindeki milletvekili olarak onlar için hizmet edeceğim. Ben CHP ailesinin her bir mensubuyla bundan sonra da tasada ve kıvançta bir olmayı sürdüreceğim."
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 04:03
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 48 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisindeki ön seçimde oyunu kullanıp, "Bu ülkede demokrasi mi istiyorsunuz? Oyunuzu vereceğiniz yer belli artık." dedi.