Hoşgeldiniz!

nbc

Nusret'in NBC'ye Konuk Olması 01:33
Nusret'in NBC'ye Konuk Olması 4.778 izlenme - 1 hafta önce Ete tuz sallama hareketiyle dünyada meşhur olan Nusret, ABD'li gazeteci Laren Scala'ya elleriyle et yedirdi.ABD gündeminden düşmeyen Nusret yine gündeme oturdu
Karınca  ve Karıncayiyen (1969) 06:15
Karınca ve Karıncayiyen (1969) 510 izlenme - 2 hafta önce 1969 yılında NBC'de yayınlanan Ant and Aardvark isimli animasyon ülkemizde 90'lı yılların sonunda Pembe Panter çizgifilmi ile gösterilirdi.
The Story of Film - Nuri Bilge Ceylan - İklimler 02:19
The Story of Film - Nuri Bilge Ceylan - İklimler 3.161 izlenme - 2 yıl önce Mark Cousins'in 2011 yapımı The Story of Film belgeselinin 15. bölümüne Nuri Bilge Ceylan İklimler filmiyle konuk oluyor.
Canlı Yayında Burnu Akan Bayan Muhabir 00:23
Canlı Yayında Burnu Akan Bayan Muhabir 2.414 izlenme - 2 yıl önce NBC bayan muhabiri Hallie Jackson, canlı yayında bilgi aktardığı sırada sümüğü akmaya başladı ama hiçbir şey olmamış gibi yayına devam etti. O tatlı anları izliyoruz efendim.
Tom Cruise ve Jimmy Fallon'dan Playback Savaşı 10:19
Tom Cruise ve Jimmy Fallon'dan Playback Savaşı 1.705 izlenme - 3 yıl önce Jimmy'nin programına katılan Tom Cruise karşısına dişli bir rakip alarak playback savaşına girdi. Jimmy'nin bu işte profesyonel olduğunu söylesek yanlış olmaz herhalde.
Miami Vice - 1. Bölüm (1984) 01:37:18
Miami Vice - 1. Bölüm (1984) 2.408 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de "Kanun Namına" adıyla yayınlanan, 80'li yılların efsane dizisi Miami Vice'ın sitede sadece müzikleri ve tanıtım videoları yer alıyordu. O dönem müziklerinden kullandıkları arabalara kadar hayranlık uyandıran bu yapıt asla unutulmayacak şeyler arasında yerini almış bulunmakta. Çok güzel bir açıklama yapmak istiyordum fakat 60kb upload hızıyla 2 tane elektrik kesintisi birleşince elimdekiler uçup gitti. Sitede 'carteblanch' isimli bir üye var. 15 içeriği de Miami Vice hakkında. Bu kadar büyük hayranı olmasam da 30 yıl zaman farkına rağmen günümüzdeki çoğu yapımdan daha kaliteli geliyor Miami Vice. Diğer sezonların altyazısı yok ve ilk sezonkiler de biraz amatörce hazırlanmışlar. Kendim çevirseydim bu konuda rahat davranırdım fakat eldekileri düzeltmeye çalışacağım. Ufak hatalar olabilir. 16 Eylül 1984'te yayınlanan $5,000,000 bütçeli Brother's Keeper adlı bölüm; 97 dk (Normal süre 50dk) Bölümde çalan şarkılar; "Miss You" - The Rolling Stones "Body Talk" - The Deele "Somebody's Watching Me" - Rockwell "Girls Just Wanna Have Fun" - Cyndi Lauper "Only In Miami" - Bette Midler "All Night Long (All Night)" - Lionel Richie "In The Air Tonight" - Phil Collins 1. Sezonda kullanılan silahlar; http://www.imfdb.org/wiki/Miami_Vice_-_Season_1 1. Sezondaki arabalar; http://en.wikipedia.org/wiki/Cars_in_Miami_Vice#Season_1 Şunlar tanıdık gelebilir; Philip Michael Thomas(Vice City'deki Lance Vance'ı seslendiriyor) Crockett's Theme(Vice city - Emotion 98.3.) Don Johnson & Philip Michael Thomas(Vice City'de 3. yıldızla gelen polis arabası) ve neredeyse Vice City'nin tamamı. Şöyle de bir tesadüf yakaladım. 54.47'de akademi ödülü alamamış birinden bahsediliyor ve arka masada George Lucas'ın tıpatıp bir kopyası yer alıyor. Onun da 4 adaylığı bulunmakta.
Nuri Bilge Ceylan Ödül Konuşması - Cannes 2014 00:57
Nuri Bilge Ceylan Ödül Konuşması - Cannes 2014 1.227 izlenme - 3 yıl önce 67. Cannes Film Festivali sona erdi. Yönetmen Nuri Bilge Ceylan 'Kış Uykusu' filmiyle Altın Palmiye'yi kazandı. Ödülünü geçen yıldan bu yana Türkiye'de yaşanan olaylarda hayatını kaybeden gençlere adayan Ceylan, ödülün Türk sinemasının 100. yıldönümünde kazanılmasının da hoş bir sürpriz olduğunu belirtti.
İklimler - Film Müziği 00:56
İklimler - Film Müziği 502 izlenme - 2 yıl önce İklimler filminin tın tın müziği siz kıymetli sakinlerin huzurlarında. derler ki güya bu filmde tek bir şarkı kullanılmuş; o da scarlatti'nin bu parçası imiş. Hurafe efendim hediye edilen müzik kutusunda çalan für elise ne hı für elise ne, diye sorarlar adama. Şarkı kimilerinde melankolik etki yaratırken kimilerinde zihinde beliren ayak figürü sayesinde kanal değiştirmeye sebep olabilir. Normaldir.
Hannibal Beverly Katz Ölümü 00:25
Hannibal Beverly Katz Ölümü 431 izlenme - 4 yıl önce
istanbul umke kbrn nbc tatbikatı 12:01
istanbul umke kbrn nbc tatbikatı 724 izlenme - 7 yıl önce istanbul umke ulusal medikal kurtarma ekibi kbrn nbc tatbikatı
Bir Zamanlar Anadolu'da - Allı Turnam 06:25
Bir Zamanlar Anadolu'da - Allı Turnam 472 izlenme - 3 yıl önce Nuri Bilge Ceylan'ın 'Bir Zamanlar Anadolu'da' filminin bir bölümünde geçen Neşet Ertaş ustanın o eşsiz yorumuyla allı turnam...
GIGA (Almanca Oyun Programı) 06:48
GIGA (Almanca Oyun Programı) 129 izlenme - 2 yıl önce 2000'lerin başında Alman seks filmleri haricinde Alman televizyonu karşısına oturmamızı sağlayan yegane programdı. İki bilgisayar oyunu, birazcık teknoloji göreceğiz diye hiçbir şey anlamadan saatlerce oturup izlerdik... Mesela Metal Gear Solid ile tanışmam bu program sayesinde olmuştu. O kafasındaki ünlem, saklanması...
Miami Vice - 4. Bölüm (1984) 49:04
Miami Vice - 4. Bölüm (1984) 483 izlenme - 2 yıl önce 19 Ekim 1984'te yayınlanan Miami Vice'ın "Calderone's Return (Part I)" adlı 4. bölümü. Bölümde çalan şarkılar; "I'm So Excited" - The Pointer Sisters "Tush" - ZZ Top "In The Night" - Russ Ballard Jan Hammer; "The Chase" "Crockett's Theme" ilk defa bu bölümde duyuluyor. SPOILER İÇERİR -Bölümün adı "The Hit List" olarak belirlenmiş fakat hikayenin devamıyla bağlantılı olması için şuanki adı almış. -Lt. Lou Rodriguez(Gregory Sierra) Miami'de yaşamak istemediği için diziden çıkarılmak istemiş. -Kiralık katili oynayan Jim Zubiena, gerçekten silahlar konusunda uzman biriymiş. Bu bölümde birçok kez bu teknikleri görüyoruz (Mozambique Drill; iki kez gövdeye, daha sonra kafaya ateş etme şekli) dahil. Miami Vice'ın yapımcısı Michael Mann, filmlerinde bu tekniklere önem verirmiş. 9. dakikadaki sahne oldukça başarılı, bu kaliteye ulaşan çok az yapım var.
Miami Vice - 3. Bölüm (1984) 49:03
Miami Vice - 3. Bölüm (1984) 425 izlenme - 2 yıl önce 5 Ekim 1984'te yayınlanan Miami Vice'ın "Cool Runnin'" adlı üçüncü bölümü. Bölümde çalan şarkılar; "King Tubby Meets The Rockers Uptown" - Augustus Pablo "Well of Souls (Feel the Spirit) - Wailing Souls "Reality Dub" - Linton Johnson "Jamming" - Bob Marley & the Wailers Jan Hammer; "Cool Runnin'" "Boat Party" -Tubbs'ın okyanusa düşürdüğü 28.95 dolarlık ıstakozun 2012 yılındaki değeri 63.43 dolarmış. -Tubbs'ın elindeki TASER 80 model. -Crockett ve Tubbs'ın bir minibüsün içinde şüphelilerin peşindeyken ölüme yaklaştığı iki bölümden biri.
John Tesh - Roundball Rock (90'larda NBA Maç Müziği) 01:09
John Tesh - Roundball Rock (90'larda NBA Maç Müziği) 180 izlenme - 3 yıl önce 90'lar da Michael Jordan'ın birbirinden güzel maçlarını seyrederken mola alındığında veya verilen aralarda çalınan parça. Hatırlayalım ve dinleyelim efendim...
CNBC-e Reklamları - Uzun Jenerik 00:59
CNBC-e Reklamları - Uzun Jenerik 231 izlenme - 3 yıl önce CNBC-e, Doğuş Yayın Grubu ve NBC Universal ortaklığı altında 16 Ekim 2000'de Türkiye'de yayın yapmak üzere kurulan ekonomi ve dizi kanalı. CNBC-e, yayınlarını gündüz ve akşam kuşağı olarak ikiye ayırmaktadır. Gündüz kuşağında yayın formatını CNBC Amerika’dan alan CNBC-e, iş dünyasının bilgi ihtiyacını karşılamaktadır. Ekonomi ve piyasa bilgilerine gerçek zamanlı ulaşma olanağı sağlayan CNBC-e, gündüz kuşağında izleyici olarak ekonomi dünyasına yön veren profesyonelleri ve bireysel yatırımcıları hedeflemektedir. CNBC-e akşam kuşağında ise bir eğlence kanalı halini almaktadır. NBC, ABC, HBO, WB, MGM, Paramount, Buena Vista, Sony Columbia, FOX gibi dünya devleri ile işbirliği yaparak dünyada izlenme rekorları kıran ödüllü dizileri ve dünyaca ünlü yönetmenlerin filmlerini bazen orijinal dilde ve alt yazılı olarak bazen de Türkçe seslendirme ile ekrana getirmektedir. Hafta sonları ise daha çok çocukları hedef alan Nickelodeon kuşağına yer vermektedir. Farklı yayın formatı ile Türkiye'de ulusal kanallar ile rekabet eden CNBC-e'ye yayın hayatı boyunca, özellikle üniversiteler tarafından birçok ödül verilmiştir. 12 Eylül 2011 tarihinden itibaren 16:9 görüntü formatına geçmiştir.
Rise (NBC) 02:07
Rise (NBC) "Do Something Amazing" Trailer #2 HD - Josh Radnor, Auli'i Cravalho series 4 izlenme - 2 hafta önce From the producers of Hamilton, Friday Night Lights and Parenthood, comes Rise, an inspiring high school drama inspired by a true story, starring Josh Radnor, Rosie Perez, Auli'i Cravalho and more. Rise premieres March 13th on NBC. Subscribe to tvpromosdb on Youtube for more Rise season 1 promos in HD! Rise official website: https://www.nbc.com/rise Watch more Rise Season 1 videos: https://www.youtube.com/playlist?list... Like Rise on Facebook: https://www.facebook.com/NBCRise Follow Rise on Twitter: https://twitter.com/NBCRise Follow Rise on Instagram: https://www.instagram.com/NBCRise » Watch Rise Tuesdays at 9:00pm/8c starting March 13th on NBC » Starring: Josh Radnor, Auli'i Cravalho, Rosie Perez, Damon J. Gillespie Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
22 Yıllık Efsane Televizyoncu Ekrana Veda Etti 03:31
22 Yıllık Efsane Televizyoncu Ekrana Veda Etti 404 izlenme - 4 yıl önce Amerika'nın popüler kanalında talk show programı sunan televizyoncu, son programıyla ekrana veda etti. ABD televizyonlarında ekranın talk show ikonu Jay Leno, 22 yılın ardından veda etti. Son programı NBC kanalında dün gece yayınlanan Leno, yerini meslektaşı Jimmy Fallon'a devreti. Leno programın sonunda da gözyaşlarını tutamayarak "Hayatımın en güzel 22 yılıydı. Artık programı bir başkasına devretme vakti" diye konuştu. Haberin devamını okumak için tıklayınız. İşte, Leno'nun son programı:
3 Aylık vs 3 Yıllık İlişki Arasındaki Farkı Anlatan Efsane Bilek Güreşi Sahnesi 00:16
3 Aylık vs 3 Yıllık İlişki Arasındaki Farkı Anlatan Efsane Bilek Güreşi Sahnesi 222 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da NBC kanalında yayınlanan Scrubs'ta yer alan bir sahnede 3 aylık ve 3 yıllık ilişki arasındaki farkı izliyoruz.
Coldplay's Game of Thrones Müzikali (12 dk) 12:16
Coldplay's Game of Thrones Müzikali (12 dk) 100 izlenme - 2 yıl önce George R.R. Martin'in kitap serisinden uyarlanan ve dünya genelinde milyonca kişi tarafından izlenen 'Game of Thrones', 'Red Nose Day' adlı yardım kampanyası için müzikal olarak sevenleriyle buluşuyor. İngiliz grup ‘Coldplay’s in bestelediği ‘Game of Thrones’ müzikali Amerikan NBC kanalında yayınlandı. Video çok güzel ama İngiliççe maalesef :/
Mıdnıght, Texas Trailer 2 Season 1 (2017) New Nbc Series 05:02
Mıdnıght, Texas Trailer 2 Season 1 (2017) New Nbc Series 26 izlenme - 8 ay önce Midnight, Texas Season 1 Trailer 2 - 2016 nbc Series Subscribe: http://www.youtube.com/subscription_c... Folgt uns bei Facebook: https://www.facebook.com/SerienBeiMov... Alle Infos zu Midnight, Texas Season 1: http://www.moviepilot.de/serie/midnig... Midnight, Texas ist eine US-amerikanische Dramaserie aus dem Hause NBC. Die Serie basiert auf der gleichnamigen Buchreihe von Charlaine Harris, auf dessen Büchern auch die Erfolgsserie True Blood basiert.
beck - ınterview - jay leno - the tonight show 2 of 2 03:06
beck - ınterview - jay leno - the tonight show 2 of 2 261 izlenme - 7 yıl önce beck being interviewed on the jay leno show. 13th november 1996. the other part to this video is the live performance.
Berard Metodu 01:52
Berard Metodu 110 izlenme - 4 yıl önce
Constantine Nbc Official Trailer [hd] | Constantıne 03:13
Constantine Nbc Official Trailer [hd] | Constantıne 106 izlenme - 4 yıl önce Constantine Nbc Official Trailer: Get A Look At The New Series Constantine Coming To Nbc Fridays This Fall. » Subscribe: Http://bit.ly/nbcconstantine Constan...
NBCNews in Dünya'ya Duyurduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi! 00:34
NBCNews in Dünya'ya Duyurduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi! 53 izlenme - 3 yıl önce "Polise fazla güç kullanımı verilmesi" için çalışan milletvekillerimiz NBCNews tarafından bu video ile sosyal medyaya duyuruldu. Gurur duyduk gerçekten...
Letterman Show - En Saçma Gösteriler 03:43
Letterman Show - En Saçma Gösteriler 95 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı ünlü şovmen David Letterman'in showunda eskiden beri var olan Stupid Human Tricks bölümünden birkaç videodur izleyeceğiniz ya da sıkılıp izlemeyeceğiniz her neyse. Bilgisayarda öylece durup duran Letterman Show videolarından gereksiz insan şovlarını gereksiz bir iş yapıp biraraya getirdim.
Kadın Spor Spikeri, Güzelliğiyle Premier Lig'e Olan İlgiyi Artırdı 00:31
Kadın Spor Spikeri, Güzelliğiyle Premier Lig'e Olan İlgiyi Artırdı 60 izlenme - 3 yıl önce NBC spikeri Rebecca Lowe, güzelliğiyle ve sempatik tavırlarıyla ABD vatandaşlarının İngiltere Premier Ligi'ne olan ilginin artmasına yardımcı oldu.
Kaliforniyalı Bir Genç Kız Olan Angela Collins Neden Müslüman Olduğunu Anlatıyor 02:22
Kaliforniyalı Bir Genç Kız Olan Angela Collins Neden Müslüman Olduğunu Anlatıyor 5 izlenme - 3 ay önce NBC News muhabiri George Lewis’in haberine göre dünyada 1.3 milyar Müslüman yaşıyor ve bu Müslümanların büyük bir bölümü Arap değil. Örneğin her yıl 20 bin Amerikalı İslam dinini kabul ediyor. Beş yıl önce Hıristiyanlıktan İslam’a dönen Angela, önceden Müslümanları çok yanlış tanıdığını, onları yakından tanıma fırsatı bulduğunda ise onların çok güzel ahlaklı insanlar olduklarına bizzat şahit olduğunu anlatıyor. Bir başka bayan ise Hıristiyan iken İslam’a dönen eşinin Müslüman olması için kendisine hiçbir baskı uygulamadığını, kendisinin de eşinin bu hoşgörülü yaklaşımından çok etkilenerek İslam’ı daha yakından tanımak istediğini ve zaman içerisinde kalbinin İslam’a karşı yumuşadığını ve Müslüman olduğunu söylüyor. http://www.a9.com.tr/izle/20574/Dunyada-Dine-Donus-Videolari/Kaliforniyali-bir-genc-kiz-olan-Angela-Collins-neden-Musluman-oldugunu-anlatiyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Coldplay 'ghost Stories' An Nbc Tv Special 00:30
Coldplay 'ghost Stories' An Nbc Tv Special 27 izlenme - 4 yıl önce Coldplay 'Ghost Stories' An NBC TV Special - Sunday,May 18th 7pm
Nbc News'un Haberine Göre Dünyada 1.3 Milyar Müslüman Yaşıyor  Dünyada 03:00
Nbc News'un Haberine Göre Dünyada 1.3 Milyar Müslüman Yaşıyor Dünyada 1 izlenme - 3 ay önce NBC News muhabiri George Lewis’in haberine göre dünyada 1.3 milyar Müslüman yaşıyor ve bu Müslümanların büyük bir bölümü Arap değil. Örneğin her yıl 20 bin Amerikalı İslam dinini kabul ediyor. Beş yıl önce Hıristiyanlıktan İslam’a dönen Angela, önceden Müslümanları çok yanlış tanıdığını, onları yakından tanıma fırsatı bulduğunda ise onların çok güzel ahlaklı insanlar olduklarına bizzat şahit olduğunu anlatıyor. Bir başka bayan ise Hıristiyan iken İslam’a dönen eşinin Müslüman olması için kendisine hiçbir baskı uygulamadığını, kendisinin de eşinin bu hoşgörülü yaklaşımından çok etkilenerek İslam’ı daha yakından tanımak istediğini ve zaman içerisinde kalbinin İslam’a karşı yumuşadığını ve Müslüman olduğunu söylüyor. http://www.a9.com.tr/izle/20397/Dunyada-Dine-Donus-Videolari/NBC-Newsun-haberine-gore-dunyada-13-milyar-Musluman-yasiyor--dunyada A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo