Hoşgeldiniz!

Ne Güzel Bir Pazar Videoları

Mert Tünay - Ne Güzel Bir Pazar 03:10
Mert Tünay - Ne Güzel Bir Pazar 156 izlenme - 2 yıl önce Mert Tünay'ın, Doğulu Yapım etiketiyle yayınlanan "Çirkin" albümünde yer alan "Ne Güzel Bir Pazar" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de Şarkı Sözleri (lyrics): Aklımı seninle bozulmuş Hayat bitmiş zaman durmuş Sesin beynimin içinde Hiç susmadan hep konuşmuş ama. Bugün güneş bir başka Ne güzel bir pazar Uyanmışım çırılçıplak kollarında Yüzün bana dönmüş nefesin ta içimdeyken Bu gece ölsek de Bu son birkaç saat yeter Bana yeter. Eski bir semtin içinde Boş şişeler ellerimde Beni biraz sarhoş bulmuşlar Aklım ege denizinde ama.
Mert Tünay - Ne Güzel Bir Pazar 03:11
Mert Tünay - Ne Güzel Bir Pazar 48 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Güzel Çıkış Tarihi: 03.04.2013 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aklımı seninle bozulmuş Hayat bitmiş zaman durmuş Sesin beynimin içinde Hiç susmadan hep konuşmuş ama. Bugün güneş bir başka Ne güzel bir pazar Uyanmışım çırılçıplak kollarında Yüzün bana dönmüş nefesin ta içimdeyken Bu gece ölsek de Bu son birkaç saat yeter Bana yeter. Eski bir semtin içinde Boş şişeler ellerimde Beni biraz sarhoş bulmuşlar Aklım ege denizinde ama.
Mert Tünay - Ne Güzel Bir Pazar 03:11
Mert Tünay - Ne Güzel Bir Pazar 21 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Çirkin Çıkış Tarihi: 04.04.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aklımı seninle bozulmuş Hayat bitmiş zaman durmuş Sesin beynimin içinde Hiç susmadan hep konuşmuş ama. Bugün güneş bir başka Ne güzel bir pazar Uyanmışım çırılçıplak kollarında Yüzün bana dönmüş nefesin ta içimdeyken Bu gece ölsek de Bu son birkaç saat yeter Bana yeter. Eski bir semtin içinde Boş şişeler ellerimde Beni biraz sarhoş bulmuşlar Aklım ege denizinde ama.