Hoşgeldiniz!

Ne Kadar Ağladım

Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 04:20
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 3.180 izlenme - 4 yıl önce Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 04:28
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 803 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Seyfi Doğanay Ne Kadar Ağladım (Hd) 04:24
Seyfi Doğanay Ne Kadar Ağladım (Hd) 205 izlenme - 2 yıl önce Seyfi doğanay ne kadar ağladım şarkı sözleri : dediler gelin olmuzsun duydum ne kadar agladin bir kotuye yar olmuzsun bilsen ne kadar agladim sebep olanlar kalmasin cehennem narinda yansin unutma benim sevdamsin mazimise cok agladim kaderimize agladim kimdi bizi heder eden kimdi bizi bizden eden Allahindan eden kaderimize agladim talihimize agladim sebep olanlar kalmasin cehennem narinda yansin unutma benim sevdamsin mazimise cok agladim kaderimize agladim..
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 04:28
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 80 izlenme - 1 yıl önce Sanatçımız bu gün vefat etmiştir. Bu şarkıyı da hatırası için ekledim. Dediler gelin olmuş duyduğum ne kadar ağladım Bir kötüye yar olmuş ah bir bilsen ne kadar ağladım Sebep olana kalmasın cehennemlerde yansın Unutma beni sen sevdamsın mazimize çok ağladım Kimdi bizi bizden eden Allahından bulsun Kaderimize ağladım tahliğimize ağladım Sebep olana kalmasın cehennemlerde yansın Unutma beni sen sevdamsın mazimize çok ağladım Kaderimize baktım ağladım.
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 04:28
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 48 izlenme - 11 ay önce Şarkı Sözleri: Dediler gelin olmuş duyduğum ne kadar ağladım Bir kötüye yar olmuş ah bir bilsen ne kadar ağladım Sebep olana kalmasın cehennemlerde yansın Unutma beni sen sevdamsın mazimize çok ağladım Kimdi bizi bizden eden Allahından bulsun Kaderimize ağladım tahliğimize ağladım Sebep olana kalmasın cehennemlerde yansın Unutma beni sen sevdamsın mazimize çok ağladım Kaderimize baktım ağladım.
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 04:24
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 97 izlenme - 2 yıl önce Seyfi Doğanay Ne Kadar Ağladım__xclas__
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 04:28
Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım 23 izlenme - 11 ay önce Seyfi Doğanay - Ne Kadar Ağladım Şarkı Sözleri: Dediler gelin olmuş duyduğum ne kadar ağladım Bir kötüye yar olmuş ah bir bilsen ne kadar ağladım Sebep olana kalmasın cehennemlerde yansın Unutma beni sen sevdamsın mazimize çok ağladım Kimdi bizi bizden eden Allahından bulsun Kaderimize ağladım tahliğimize ağladım Sebep olana kalmasın cehennemlerde yansın Unutma beni sen sevdamsın mazimize çok ağladım Kaderimize baktım ağladım.