Hoşgeldiniz!

ne oluyor

izmirli taylan - ne oluyor orda 08:43
izmirli taylan - ne oluyor orda 105.744 izlenme - 9 yıl önce
' Şehitler İçin Dağıtılan Lokuma Karşı Çıkmak Özgürlük Değil' 03:17
' Şehitler İçin Dağıtılan Lokuma Karşı Çıkmak Özgürlük Değil' 694 izlenme - 4 hafta önce CNN TÜRK'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Payzın'ın "Boğaziçi Üniversitesi'nde üç öğrenci Afrin için lokum dağıtılmasını protesto ettikleri için üniversiteden atılmakla karşı karşıya. Artık Türkiye bunları aşmak durumunda değil mi?" sorusunu yanıtladı. Miroğlu, "Şehitler için dağıtılan lokuma karşı çıkmak hiçbir şekilde özgürlük değil. Dünyanın hiçbir yerinde değil. Vietnam'da hayatını kaybetmiş bir Amerikalıya Vietnamlılar saygı duyar. Amerika'nın Vietnam politikasını eleştirmek ayrı bir şey. Ama onların anıldığı bir toplantıyı sabote edemezsiniz. Bu da özgürlük olarak tanımlanmaz. Dünyanın hiçbir yerinde tanımlanmaz" dedi.
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 11:32
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 19.869 izlenme - 3 yıl önce Woody Allen'in 1972 yılında çekmiş olduğu "Everything You Always Wanted to Know About Sex But Were Afraid to Ask" isimli filminin son kısmında yer alan parodi. her zaman merak ettiğimiz bir konuya getirilmiş açıklık.
Orhan Miroğlu: Hdp Şu Anda Bir Bedel Ödüyor 02:23
Orhan Miroğlu: Hdp Şu Anda Bir Bedel Ödüyor 181 izlenme - 4 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, "HDP şu anda bir bedel ödüyor ama HDP'ye bu bedeli ödeten sistem değil, PKK'nın HDP üzerindeki blokajıdır" açıklamasında bulundu.
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 08:37
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 3.675 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Lozan Antlaşması hakkındaki açıklamalarına İsmail Saymaz'dan cevap geldi. Hürriyet gazetesi yazarı İsmail Saymaz, 29 Eylül perşembe akşamı CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 27'nci Muhtarlar Toplantısı'nda söylediği ''Lozan'ı zafer diye yutturmaya çalıştılar'' sözüne tepki gösterdi. Yaşar Hacısalihoğlu, Hakan Arslan, Vehmi Özkan'ın da katıldığı programda Tayyip Erdoğan'ın Lozan çıkışı da tartışıldı. Saymaz şu sözleri kullandı: “Şöyle bir kere sayın cumhurbaşkanı şöyle bir polemikçilikle bunu söyledi diye düşünüyorum. Yani 15 Temmuz’dan sonra ısrarla Kemalistler, Atatürkçüler o çizgiyi takip edenler haklı olduklarını ısrarla vurguladılar ve Cumhhuriyetin kurucu değerlerine dönüşün altını çizdiler. Sanırım kurucu değerlere karşılık polemikçilikle bu yanıtı verdi diye düşünüyorum.” “Lozanı kimin imzaladığı biliniyor, İsmail Paşa. Onu görevlendiren de Mustafa Kemal Atatürk. Ama zaten Türkiye’de Muhafazarlığın, İslamcılığın şöyle bir davranışı vardır: Atatürk’e laf edemediğinden İsmet İnönü’yü döverler. Dolayısıyla İsmet İnönü kolay hedeftir. İsmet İnönü imzaladığı için, İsmet İnönü üzerinden gene bir CHP ve Kemalizm eleştirisi getirilmeye çalışılıyor ama yanlış bir vuruş.” “30 Ekim 1918 Mondros Mütarekesi, yani Dünya Savaşı’nın bitirildiği sözleşme, orada denmiş ki işgal kuvvetleri gerekli görürlerse Türkiye’de her yere işgal edebileceklerdir ve Türkiye ordusu dağıtılacaktır. İki temel kriteri var. Türkiye’nin bütün ordusu dağıtılmış ve geriye sadece Sevr ile şu kalmış: iç jandarma o da 30.000 i geçmeyecek, ağır silah olmayacak, bir de padişahı koruma timi. Arada bir kritik tarih var: 19 Mayıs 1919. Mustafa Kemal, Samsun’a çıkıyor, Erzuruma, Sivas’a gidiyor ve diyor ki Türkiye bunu haketmiyor diyor. Bugünlerde Türkiye’ye geldi ya Borris, İngiltere Dış İçleri Bakanı’nın büyük dedesi o zamanlar İç İşleri Bakanı, Mustafa Kemal’e idam hükmünü çıkaran o, Erzurum’a gitme millet kurtuluşu örgütleme diyen de o. Mustafa Kemal, Erzurum’daki kongreye askeri formasını çıkararak gidiyor ve buradaki kongre bir dernek kongresidir. “Kazım Karabekir’in dağıtmadığı 20binlik orduyla Kurtuluş Savaşı yürütmeye çalışmıştır. İngilizlerin ajanı olarak İzmir’e çıkardığı Yunan ordusuna karşı; 90bin kişi. Bu mücadeleyi 20bin kişilik orduyla başarmıştır. Bu çağ Türkiye’nin yanı başımızda Lozan’da aldığımız, hak kazandığımız Süleyman Şah Türbesi’ni 500binlik orduyla kaybettiğin çağ değil, 20bin kişilik orduyla Yunan’ı devirdiğin çağ.”
Şivan Perwer'den Fethullah Gülen Yorumu 01:56
Şivan Perwer'den Fethullah Gülen Yorumu 7.998 izlenme - 5 yıl önce Cnn Türk'te Yayınlanan 'ne Oluyor?' Programına Katılan Şivan Perwer, Şirin Payzın'ın Fethullah Gülen'le İlgili Sorusuna İlginç Bir Yanıt Verdi.
Eser Karakaş'tan  Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 05:02
Eser Karakaş'tan Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 4.291 izlenme - 3 yıl önce Türkiye dışardan gelecek olan yatırıma muhtaç bir ülkedir ve hukukun olmadığı bir ülkeye yatırım gelmez. Keyfi olarak yapılan hukuksuzluklar ülke ekonomisini çok derinden etkiler. Eğer siyasetçiler bu ülkede ki işsizleri, genç nüfusu düşünüyorlarsa evrensel hukukla kavga etmeyi bırakmak zorundalar
Bu İnsanlara Ne Oluyor Böyle 00:49
Bu İnsanlara Ne Oluyor Böyle 5.858 izlenme - 9 yıl önce herkes bir birini dövuyor:)
Mahçupyan: Leyla Zana Çok Samimi Bir İnsan 02:00
Mahçupyan: Leyla Zana Çok Samimi Bir İnsan 1.179 izlenme - 2 yıl önce Etyen Mahçupyan, Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına konuk oldu. Mahçupyan, Leyla Zana ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmeyi yorumladı. Mahçupyan, “Konuşmalarının bir anlamı var. Leyla Hanın samimi bir insan. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Leyla Zana’nın konuşması çok anlamlı” ifadelerini kullandı.
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 01:24
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 1.748 izlenme - 5 yıl önce Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi'
ne oluyor orada 00:23
ne oluyor orada 1.555 izlenme - 7 yıl önce ne oluyor orada
Türkiye, İdlib Operasyonunu Öne Mi Çekti? 01:11
Türkiye, İdlib Operasyonunu Öne Mi Çekti? 259 izlenme - 6 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Türkiye'nin İdlib operasyonu tartışıldı. Programın konuklarından Gazeteci Çetiner Çetin konuşmasında, Türkiye'nin İdlib operasyonunu öne çektiğini söyledi.
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 01:24
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 1.607 izlenme - 5 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan "Ne Oluyor?" programına katılan Şivan Perwer, Tarkan'a övgüler yağdırdı.
ABD'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı (Ne Oluyor?) 00:58
ABD'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı (Ne Oluyor?) 371 izlenme - 2 yıl önce Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, 1992'de ABD'li komutanın Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Çok iyi hatırladığım bir olay" dedi. CNN Türk'te yayınlanan "Şirin Payzın ile Ne Oluyor?" programına konuk olan Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, ABD'li komutanın 1992'de Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Benim yanımda Amerikalı komutan Şemdinli kaymakamına tokat attı. Çok iyi hatırladığım bir olay..." dedi. "AMERİKALI KOMUTAN ŞEMDİNLİ KAYMAKAMINA TOKAT ATTI" ABD'nin Irak politikası ile ilgili yorum yapan Çetin, 1990'lı yıllarda şahit olduğu olayı şöyle anlattı: "İlk defa PKK'nın Kandil'e gidişi 1994'tür. Öyle 1980'ler değil. Şu anda lojistik geçiş kampları var. Öyle eğitim verdiği büyük kamplar yok. Bakın ben 1992'de yanımda olan bir olaydan bahsedeyim. Irak'tan Türkiye'ye gelen mülteciler vardı. O dönem babam da oradaki bütün kampların sorumlusuydu. Benim yanımda Amerikalı komutan Şemdinli kaymakamına tokat attı. Çok iyi hatırladığım bir olay..."
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 07:34
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 722 izlenme - 3 yıl önce Hazır başbakanımız sayesinde açılan Haşhaşilik muhabbeti unutulmadan, bu sahneyi tekrar hatırlayalım. Tuncel Kurtiz'i yeni nesle tanıtıp, tekrar şöhret yapan Ezel dizisinden can alıcı sahne. Paralel yapı demeyeceğim, çünkü bir kez kesiştin mi, bir daha asla paralel olmazsın. (Gene de etiketlere paralel yapı yazmak şart.)
Ceyda Karan Yine Halkı Aşağıladı 02:53
Ceyda Karan Yine Halkı Aşağıladı 467 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk ekranında "aptal" tartışması... Ceyda Karan halkı aşağılayınca tepki de gecikmedi. Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan'ın Köşk seçimleri için yaptığı analize tepki Yenişafak muhabiri Çetiner Çetin'den geldi. Karan'ın "seçmenin eline pusula verdiler" sözlerine Çetin, "seçmeni aptal yerine koymayın" diyerek karşı çıktı. "O sözler bana ait değil siz söylediniz" dese de Karan'a büyük tepki geldi. Karan, cumhurbaşkanı seçimlerinin normal bir seçim süreci olmadığını savunarak şu ifadeleri kullandı: "Parlamenter bir sistemimiz varken, tartışmadan, neden olduğunu bilemediğimiz bir biçimde bir cumhurbaşkanı seçiyoruz. Çünkü iktidarın başındaki hırslı siyasetçi, ülkeyi 30 sene yönetmek istiyor. Onun için bu seçim yapıldı. Halkın eline pusulalar verildi. 'Bak sen seçiyorsun' denildi. Bu hükümet Tayyip Erdoğan hükümeti olacaktır." Ceyda Karan bu açıklamaları CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu "Ne Oluyor" programında yaptı.
sekreter =) 00:04
sekreter =) 1.261 izlenme - 9 yıl önce bİrden kafasi kariŞior galİpa bana komİk geldİ ya sİzee ??
Ohal Ne Zaman Bitecek? 01:19
Ohal Ne Zaman Bitecek? 50 izlenme - 3 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan Cumhurbaşkanlığı Hukuk Başdanışmanı Mehmet Uçum, Olağanüstü halin ne zaman biteceği konusunda konuştu. Uçum, "OHAL'i gerektirecek herhangi bir konu, bundan sonraki süreçte eğer ortaya çıkmazsa, ben dışarıdan bakan birisi olarak, bu tip yeniden olgunlaşan durumlar ortaya çıkmazsa, bunu siyasi iradenin değerlendireceğini düşünüyorum. En azından böyle bir objektif bakış açısıyla meselenin ele alındığını biliyorum" dedi.
Aytuğ Atıcı ile Çetiner Çetin arasında sert Suriye tartışması 02:14
Aytuğ Atıcı ile Çetiner Çetin arasında sert Suriye tartışması 94 izlenme - 6 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Türkiye'nin İdlib operasyonu konuşuldu. Programın konuklarından CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı ile Gazeteci Çetiner Çetin arasında Suriye'deki sahayı bilip bilmeme tartışması yaşandı.
Türkiye-Abd Vize Krizinin Perde Arkası - Ne Oluyor? 10.10.2017 Salı 03:04:19
Türkiye-Abd Vize Krizinin Perde Arkası - Ne Oluyor? 10.10.2017 Salı 88 izlenme - 6 ay önce ABD ile konsolosluk gerilimi, karşılıklı vize başvurularını askıya alma kararı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin İdlib'e girişi ve Türkiye’nin Kuzey Irak tutumu. Şirin Payzın Türkiye’nin dış politikasını sordu, konukları Doç. Dr. Vehbi Baysan, CHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, akademisyen Doç. Dr. Yunus Emre, gazeteci Çetiner Çetin, akademisyen Prof. Dr. Fuat Keyman ve yazar Tarık Çelenk 'Ne Oluyor?'da yanıtladı.
roblox 2. BÖLÜM 14:00
roblox 2. BÖLÜM 187 izlenme - 2 yıl önce ROBLOX
Murat Sakaoğlu & Osman Can Kuzu - Filmde Ne Oluyor? (Doğaçlama) 07:14
Murat Sakaoğlu & Osman Can Kuzu - Filmde Ne Oluyor? (Doğaçlama) 391 izlenme - 4 yıl önce MURAT SAKAOĞLU - OSMAN CAN KUZU KONU: FİLMDE NE OLUYOR? ( DOĞAÇLAMADIR ) Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın İyi Seyirler...
Perwer: 'sezen Aksu Arasın Ben Sevinirim' 01:38
Perwer: 'sezen Aksu Arasın Ben Sevinirim' 544 izlenme - 5 yıl önce Cnn Türk'te Yayınlanan 'ne Oluyor?' Programına Katılan Şivan Perwer, Sezen Aksu'nun Kendisini Aramasını İstedi.
' Fetö'yü Kimler Büyüttü?' 02:07
' Fetö'yü Kimler Büyüttü?' 83 izlenme - 9 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan hukukçu Celal Çelik, FETÖ'nün bu kadar güçlenmesine özellikle göz yumulduğunu iddia etti. Çelik, "Bu suç örgütü ne zaman kuruldu? Kimler bu suç işlemelere araç oldu, katkı verdi? Kimler FETÖ'yü büyüttü? Kimler ÖSYM'den soru çalınmasına göz yumdu?" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ' Kızıl Elma' Sözleriyle Ne Demek İstedi? 04:20
Cumhurbaşkanı Erdoğan ' Kızıl Elma' Sözleriyle Ne Demek İstedi? 20 izlenme - 3 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuğu Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dı. Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Kızıl Elma' sözleriyle ne demek istediği sorusuna, "Kızıl Elma, Türkiye içinde barış ve huzur içinde yaşama hedefidir. Emperyalist hedeflere çevirmek doğru değildir" cevabını verdi.
Hüseyin Ersöz ve Yasin Şamlı arasında FETÖ'de milat tartışması 02:16
Hüseyin Ersöz ve Yasin Şamlı arasında FETÖ'de milat tartışması 64 izlenme - 9 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan Hukukçular Yasin Şamlı ve Hüseyin Ersöz arasında FETÖ'de milat tartışması yaşandı. Ersöz, "80'li yıllardan itibaren ordunun içerisinde kadrolaştıkları ve bu bilinçte hareket ettikleri yönünde iddianamelerde değerlendirmeler var" dedi. Yasin Şamlı bu sözlere, "Onlar açısından bu suçtur. Bunu değil onları orduya alanların fiilini tartışıyoruz" diye yanıt verdi.
Afrin Harekatı ve ittifak çalışmalarında son durum - Ne Oluyor? 13.02.2018 Salı 02:29:43
Afrin Harekatı ve ittifak çalışmalarında son durum - Ne Oluyor? 13.02.2018 Salı 23 izlenme - 2 ay önce Afrin'de TSK unsurlarının ilerleyişi sürüyor. Harekatın üçüncü haftasını geride bırakırken Zeytin Dalı Harekatı nasıl devam edecek? İç siyasette ittifak çalışmaları sürdürülüyor... Peki, hangi partiler ittifak içinde olacak? Partilerin 2019 öncesi 50+1 stratejisi nasıl planlanacak? Şirin Payzın sordu, önce AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 'Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Şirin Payzın Canlı Yayında İsyan Etti 05:01
Şirin Payzın Canlı Yayında İsyan Etti 398 izlenme - 5 yıl önce Kar yağışıyla felç olan İstanbul trafiği CNN Türk'ün deneyimli spikeri Şirin Payzın'ı da mağdur etti.
Temel Karamollaoğlu'ndan İttifak Açıklaması 00:32
Temel Karamollaoğlu'ndan İttifak Açıklaması 17 izlenme - 2 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu konuk oldu. Karamollaoğlu, Şirin Payzın'ın "AK Parti ne yaparsa ittifakta yer almanız için sizi ikna eder?" sorusuna, "Bugünkü politikalarının tamamını değiştirirse" yanıtını verdi. Karamollaoğlu."Biz kimseyle ittifak noktasına gelmeyeceğiz. Biz kendi adayımızı çıkartacağız" dedi.
Ne Oluyor'da Cinsel İstismar Tartışması - Cnn Türk 03:08
Ne Oluyor'da Cinsel İstismar Tartışması - Cnn Türk 135 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan 'Şirin Payzın ile Ne Oluyor?' programına katılan yazar Vahdettin İnce ile programın diğer konukları CHP Bursa Milletvekili Nurhayat A. Kayışoğlu ve Prof. Bahadır Erdem arasında tartışma yaşandı. Vahdettin İnce'nin 'başka kültürlerde oluşmuş algılar evrensel hukuk olarak dayatılıyor. Öyle bir şey yoktur, 18 yaş falan, kanunen böyle bir sınırlandırma getirilmiş olabilir ama bu doğru değil. Neden 18 yaşına kadar beklesin ki?" sözleri stüdyoda tansiyonun bir anda yükselmesine neden oldu. Programın konukları Vahdettin İnce'ye sert tepki gösterdi.