Hoşgeldiniz!

ne oluyor

izmirli taylan - ne oluyor orda 08:43
izmirli taylan - ne oluyor orda 105.564 izlenme - 8 yıl önce
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 08:37
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 3.593 izlenme - 10 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Lozan Antlaşması hakkındaki açıklamalarına İsmail Saymaz'dan cevap geldi. Hürriyet gazetesi yazarı İsmail Saymaz, 29 Eylül perşembe akşamı CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 27'nci Muhtarlar Toplantısı'nda söylediği ''Lozan'ı zafer diye yutturmaya çalıştılar'' sözüne tepki gösterdi. Yaşar Hacısalihoğlu, Hakan Arslan, Vehmi Özkan'ın da katıldığı programda Tayyip Erdoğan'ın Lozan çıkışı da tartışıldı. Saymaz şu sözleri kullandı: “Şöyle bir kere sayın cumhurbaşkanı şöyle bir polemikçilikle bunu söyledi diye düşünüyorum. Yani 15 Temmuz’dan sonra ısrarla Kemalistler, Atatürkçüler o çizgiyi takip edenler haklı olduklarını ısrarla vurguladılar ve Cumhhuriyetin kurucu değerlerine dönüşün altını çizdiler. Sanırım kurucu değerlere karşılık polemikçilikle bu yanıtı verdi diye düşünüyorum.” “Lozanı kimin imzaladığı biliniyor, İsmail Paşa. Onu görevlendiren de Mustafa Kemal Atatürk. Ama zaten Türkiye’de Muhafazarlığın, İslamcılığın şöyle bir davranışı vardır: Atatürk’e laf edemediğinden İsmet İnönü’yü döverler. Dolayısıyla İsmet İnönü kolay hedeftir. İsmet İnönü imzaladığı için, İsmet İnönü üzerinden gene bir CHP ve Kemalizm eleştirisi getirilmeye çalışılıyor ama yanlış bir vuruş.” “30 Ekim 1918 Mondros Mütarekesi, yani Dünya Savaşı’nın bitirildiği sözleşme, orada denmiş ki işgal kuvvetleri gerekli görürlerse Türkiye’de her yere işgal edebileceklerdir ve Türkiye ordusu dağıtılacaktır. İki temel kriteri var. Türkiye’nin bütün ordusu dağıtılmış ve geriye sadece Sevr ile şu kalmış: iç jandarma o da 30.000 i geçmeyecek, ağır silah olmayacak, bir de padişahı koruma timi. Arada bir kritik tarih var: 19 Mayıs 1919. Mustafa Kemal, Samsun’a çıkıyor, Erzuruma, Sivas’a gidiyor ve diyor ki Türkiye bunu haketmiyor diyor. Bugünlerde Türkiye’ye geldi ya Borris, İngiltere Dış İçleri Bakanı’nın büyük dedesi o zamanlar İç İşleri Bakanı, Mustafa Kemal’e idam hükmünü çıkaran o, Erzurum’a gitme millet kurtuluşu örgütleme diyen de o. Mustafa Kemal, Erzurum’daki kongreye askeri formasını çıkararak gidiyor ve buradaki kongre bir dernek kongresidir. “Kazım Karabekir’in dağıtmadığı 20binlik orduyla Kurtuluş Savaşı yürütmeye çalışmıştır. İngilizlerin ajanı olarak İzmir’e çıkardığı Yunan ordusuna karşı; 90bin kişi. Bu mücadeleyi 20bin kişilik orduyla başarmıştır. Bu çağ Türkiye’nin yanı başımızda Lozan’da aldığımız, hak kazandığımız Süleyman Şah Türbesi’ni 500binlik orduyla kaybettiğin çağ değil, 20bin kişilik orduyla Yunan’ı devirdiğin çağ.”
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 11:32
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 9.335 izlenme - 2 yıl önce Woody Allen'in 1972 yılında çekmiş olduğu "Everything You Always Wanted to Know About Sex But Were Afraid to Ask" isimli filminin son kısmında yer alan parodi. her zaman merak ettiğimiz bir konuya getirilmiş açıklık.
Şivan Perwer'den Fethullah Gülen Yorumu 01:56
Şivan Perwer'den Fethullah Gülen Yorumu 7.889 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'te Yayınlanan 'ne Oluyor?' Programına Katılan Şivan Perwer, Şirin Payzın'ın Fethullah Gülen'le İlgili Sorusuna İlginç Bir Yanıt Verdi.
Eser Karakaş'tan  Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 05:02
Eser Karakaş'tan Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 4.274 izlenme - 2 yıl önce Türkiye dışardan gelecek olan yatırıma muhtaç bir ülkedir ve hukukun olmadığı bir ülkeye yatırım gelmez. Keyfi olarak yapılan hukuksuzluklar ülke ekonomisini çok derinden etkiler. Eğer siyasetçiler bu ülkede ki işsizleri, genç nüfusu düşünüyorlarsa evrensel hukukla kavga etmeyi bırakmak zorundalar
Bu İnsanlara Ne Oluyor Böyle 00:49
Bu İnsanlara Ne Oluyor Böyle 5.857 izlenme - 8 yıl önce herkes bir birini dövuyor:)
Mahçupyan: Leyla Zana Çok Samimi Bir İnsan 02:00
Mahçupyan: Leyla Zana Çok Samimi Bir İnsan 1.175 izlenme - 1 yıl önce Etyen Mahçupyan, Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına konuk oldu. Mahçupyan, Leyla Zana ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmeyi yorumladı. Mahçupyan, “Konuşmalarının bir anlamı var. Leyla Hanın samimi bir insan. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Leyla Zana’nın konuşması çok anlamlı” ifadelerini kullandı.
Kemal Kılıçdaroğlu Cnn Türk'te Konuştu - Ne Oluyor? 07.07.2017 Cuma 01:31:07
Kemal Kılıçdaroğlu Cnn Türk'te Konuştu - Ne Oluyor? 07.07.2017 Cuma 24 izlenme - 2 hafta önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, başlattığı "Adalet Yürüyüşü"nde sona yaklaştı. CHP yürüyüşün kamuoyundaki etkilerinden memnun mu? Kılıçdaroğlu yürüyüşe yapılan eleştirilere ne yanıt verecek? Maltepe Mitingi için provokasyon iddialarına ne diyor? Adalet Yürüyüşü bitince CHP'nin stratejisi ne olacak? Şirin Payzın Ne Oluyor?’da sordu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Adalet Yürüyüşü"nün son durağında merak edilenleri yanıtladı.
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 01:24
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 1.747 izlenme - 4 yıl önce Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi'
ABD'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı (Ne Oluyor?) 00:58
ABD'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı (Ne Oluyor?) 355 izlenme - 9 ay önce Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, 1992'de ABD'li komutanın Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Çok iyi hatırladığım bir olay" dedi. CNN Türk'te yayınlanan "Şirin Payzın ile Ne Oluyor?" programına konuk olan Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, ABD'li komutanın 1992'de Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Benim yanımda Amerikalı komutan Şemdinli kaymakamına tokat attı. Çok iyi hatırladığım bir olay..." dedi. "AMERİKALI KOMUTAN ŞEMDİNLİ KAYMAKAMINA TOKAT ATTI" ABD'nin Irak politikası ile ilgili yorum yapan Çetin, 1990'lı yıllarda şahit olduğu olayı şöyle anlattı: "İlk defa PKK'nın Kandil'e gidişi 1994'tür. Öyle 1980'ler değil. Şu anda lojistik geçiş kampları var. Öyle eğitim verdiği büyük kamplar yok. Bakın ben 1992'de yanımda olan bir olaydan bahsedeyim. Irak'tan Türkiye'ye gelen mülteciler vardı. O dönem babam da oradaki bütün kampların sorumlusuydu. Benim yanımda Amerikalı komutan Şemdinli kaymakamına tokat attı. Çok iyi hatırladığım bir olay..."
Selvi Kılıçdaroğlu İlk Kez Konuştu 04:21
Selvi Kılıçdaroğlu İlk Kez Konuştu 22 izlenme - 2 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Adalet Yürüyüşü'nün 23. gününde İstanbul'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuk oldu. Programın son bölümünde Kemal Kılıçdaroğlu'na eşi Selvi Kılıçdaroğlu da eşlik etti. İlk kez bir canlı yayınla ekranlarda olan Selvi Kılıçdaroğlu yürüyüşe Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi olarak değil, şahsı adına katıldığını söyledi. Kemal Kılıçdaroğlu ise 'Adalet Yürüyüşü'nde ailesi ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.
ne oluyor orada 00:23
ne oluyor orada 1.555 izlenme - 7 yıl önce ne oluyor orada
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 01:24
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 1.605 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan "Ne Oluyor?" programına katılan Şivan Perwer, Tarkan'a övgüler yağdırdı.
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 07:34
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 673 izlenme - 2 yıl önce Hazır başbakanımız sayesinde açılan Haşhaşilik muhabbeti unutulmadan, bu sahneyi tekrar hatırlayalım. Tuncel Kurtiz'i yeni nesle tanıtıp, tekrar şöhret yapan Ezel dizisinden can alıcı sahne. Paralel yapı demeyeceğim, çünkü bir kez kesiştin mi, bir daha asla paralel olmazsın. (Gene de etiketlere paralel yapı yazmak şart.)
Ceyda Karan Yine Halkı Aşağıladı 02:53
Ceyda Karan Yine Halkı Aşağıladı 411 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk ekranında "aptal" tartışması... Ceyda Karan halkı aşağılayınca tepki de gecikmedi. Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan'ın Köşk seçimleri için yaptığı analize tepki Yenişafak muhabiri Çetiner Çetin'den geldi. Karan'ın "seçmenin eline pusula verdiler" sözlerine Çetin, "seçmeni aptal yerine koymayın" diyerek karşı çıktı. "O sözler bana ait değil siz söylediniz" dese de Karan'a büyük tepki geldi. Karan, cumhurbaşkanı seçimlerinin normal bir seçim süreci olmadığını savunarak şu ifadeleri kullandı: "Parlamenter bir sistemimiz varken, tartışmadan, neden olduğunu bilemediğimiz bir biçimde bir cumhurbaşkanı seçiyoruz. Çünkü iktidarın başındaki hırslı siyasetçi, ülkeyi 30 sene yönetmek istiyor. Onun için bu seçim yapıldı. Halkın eline pusulalar verildi. 'Bak sen seçiyorsun' denildi. Bu hükümet Tayyip Erdoğan hükümeti olacaktır." Ceyda Karan bu açıklamaları CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu "Ne Oluyor" programında yaptı.
sekreter =) 00:04
sekreter =) 1.255 izlenme - 8 yıl önce bİrden kafasi kariŞior galİpa bana komİk geldİ ya sİzee ??
roblox 2. BÖLÜM 14:00
roblox 2. BÖLÜM 143 izlenme - 1 yıl önce ROBLOX
Kılıçdaroğlu ' Adalet Yolda Aranmaz' Eleştirilerine Yanıt Verdi 01:18
Kılıçdaroğlu ' Adalet Yolda Aranmaz' Eleştirilerine Yanıt Verdi 7 izlenme - 2 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Adalet Yürüyüşü'nün 23. gününde İstanbul'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuk oldu. Kılıçdaroğlu "Adalet yollarda aranmaz" eleştirilerine 15 Temmuz gecesini örnek vererek yanıt verdi. 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halkı sokaklara çağırdığını hatırlatan Kılıçdaroğlu, "Şimdi ben adalet arıyorum; barışçıl adalet arıyorum. Meclis'i kapatır ve yetkileri alırsan bana sadece sokağa çıkma hakkı kalıyor. Nerede yapacağım ben muhalefeti?" diye sordu.
Murat Sakaoğlu & Osman Can Kuzu - Filmde Ne Oluyor? (Doğaçlama) 07:14
Murat Sakaoğlu & Osman Can Kuzu - Filmde Ne Oluyor? (Doğaçlama) 368 izlenme - 3 yıl önce MURAT SAKAOĞLU - OSMAN CAN KUZU KONU: FİLMDE NE OLUYOR? ( DOĞAÇLAMADIR ) Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın İyi Seyirler...
Perwer: 'sezen Aksu Arasın Ben Sevinirim' 01:38
Perwer: 'sezen Aksu Arasın Ben Sevinirim' 544 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'te Yayınlanan 'ne Oluyor?' Programına Katılan Şivan Perwer, Sezen Aksu'nun Kendisini Aramasını İstedi.
' Fetö'yü Kimler Büyüttü?' 02:07
' Fetö'yü Kimler Büyüttü?' 11 izlenme - 2 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan hukukçu Celal Çelik, FETÖ'nün bu kadar güçlenmesine özellikle göz yumulduğunu iddia etti. Çelik, "Bu suç örgütü ne zaman kuruldu? Kimler bu suç işlemelere araç oldu, katkı verdi? Kimler FETÖ'yü büyüttü? Kimler ÖSYM'den soru çalınmasına göz yumdu?" dedi.
Canlı Yayında Sert Fetö'cü Tartışması 03:08
Canlı Yayında Sert Fetö'cü Tartışması 7 izlenme - 2 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Adalet Yürüyüşü'ndeki son durum, destek verenler, itiraz edenler ve yıl dönümüne sayılı günler kala 15 Temmuz gecesi anmaları konuşuldu. Konuklardan gazeteci Çetiner Çetin Adalet Yürüyü'nü kastederek, "Sizin derdiniz belli; gideceksiniz FETÖ'cüleri arkanıza alıp görüntü vereceksiniz" diye konuşunca gergin anlar yaşandı. Diğer bir konuk olan CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu Çetin'e, "Bunu nereden çıkarıyorsunuz? İftira ediyorsunuz, yalan söylüyorsunuz" diye cevap verdi.
Kılıçdaroğlu'nun Maltepe mitingi konuşmasının kelime analizi 02:32
Kılıçdaroğlu'nun Maltepe mitingi konuşmasının kelime analizi 6 izlenme - 2 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Kemal Öztürk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Maltepe mitinginde yaptığı konuşmanın kelime analizini yaptığını söyledi. Öztürk, "3905 kelimelik bir konuşma yapmış Kılıçdaroğlu. Bu konuşmada 8 defa 'FETÖ' kelimesini kullanmış. Bu 8 'FETÖ' kelimesinin sadece bir tanesinde, 'FETÖ'ye karşı olduğumuz için yürüdük' dediği için FETÖ'ye karşı olduğunu anladık" dedi.
Şirin Payzın Canlı Yayında İsyan Etti 05:01
Şirin Payzın Canlı Yayında İsyan Etti 396 izlenme - 5 yıl önce Kar yağışıyla felç olan İstanbul trafiği CNN Türk'ün deneyimli spikeri Şirin Payzın'ı da mağdur etti.
Ne Oluyor'da Cinsel İstismar Tartışması - Cnn Türk 03:08
Ne Oluyor'da Cinsel İstismar Tartışması - Cnn Türk 80 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK'te yayınlanan 'Şirin Payzın ile Ne Oluyor?' programına katılan yazar Vahdettin İnce ile programın diğer konukları CHP Bursa Milletvekili Nurhayat A. Kayışoğlu ve Prof. Bahadır Erdem arasında tartışma yaşandı. Vahdettin İnce'nin 'başka kültürlerde oluşmuş algılar evrensel hukuk olarak dayatılıyor. Öyle bir şey yoktur, 18 yaş falan, kanunen böyle bir sınırlandırma getirilmiş olabilir ama bu doğru değil. Neden 18 yaşına kadar beklesin ki?" sözleri stüdyoda tansiyonun bir anda yükselmesine neden oldu. Programın konukları Vahdettin İnce'ye sert tepki gösterdi.
Kılıçdaroğlu: Onların Yatacak Yerleri Yok 00:59
Kılıçdaroğlu: Onların Yatacak Yerleri Yok 4 izlenme - 2 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Adalet Yürüyüşü'nün 23. gününde İstanbul'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuk oldu. Kılıçdaroğlu, referandum ardından yaşanan mühürsüz oy tartışmalarını işaret ederek, "Sorun bizim insanlarımızda değil. Sorun YSK içerisindeki çetede. O çete aksi yasanın aksi yönde karar verdi. Onların yatacak yerleri yok" diyerek tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu parlamentonun iradesinin gasp edildiğini belirterek, "O anayasa değişikliği meşru değildir" diye konuştu.
Ne Oluyor? - 8 Haziran 2016 01:58:10
Ne Oluyor? - 8 Haziran 2016 101 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Vezneciler, ardından Mardin Midyat Emniyet Binası patlaması.. Türkiye, son bir yılda 10. bombalı saldırıyla sarsıldı... Peki saldırıların amacı ne? Şirin Payzın sordu; Ahmet Kasım Han, Rıza Saka, Mehmet Şahin ve Ayşe Yıldırım tartıştı.
Ya Öldükten Sonra? 00:40
Ya Öldükten Sonra? 186 izlenme - 2 yıl önce Videonun devamını izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=jSIduPK846A. Öldükten sonra ne oluyor, neler yaşanıyor, herkesin kafasında ki soru işareti bunlar. Bunlara cevap verebilmek bir yere kadar mümkün, işte o kusum burası.
Şirin Payzın ile Ergün Yıldırım arasında 'sakıncalı' tartışması 01:01
Şirin Payzın ile Ergün Yıldırım arasında 'sakıncalı' tartışması 49 izlenme - 7 ay önce CNN TÜRK'te Şirin Payzın ile "Ne Oluyor?" programında terör tanımı ve Aslı Erdoğan ile Necmiye Alpay'ın tutuklanması tartışıldı. Programın konuklarından Yenişafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Ergün Yıldırım ile Şirin Payzın arasında "sakıncalı" tartışması yaşandı.
Ne Oluyor   11 Şubat 2016 01:46:54
Ne Oluyor 11 Şubat 2016 121 izlenme - 1 yıl önce “Ne Oluyor?”a, Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekili Cemil Çiçek konuk oldu. Nasıl ilerliyorlar? Hangi başlıkları konuşuyorlar? Başkanlık Sistemi’ni nasıl masaya yatırıyorlar? Dört partinin bir araya geldiği anayasa uzlaşma komisyonu toplantılarının ne kadar sürmesini öngörüyorlar? Türkiye “yeni anayasa”sını beklerken; Şirin Payzın sordu; Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski Meclis Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Cemil Çiçek “Ne Oluyor?’’da yanıtladı.