Hoşgeldiniz!

ne oluyor

izmirli taylan - ne oluyor orda 08:43
izmirli taylan - ne oluyor orda 105.403 izlenme - 7 yıl önce
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 08:37
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 3.491 izlenme - 2 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Lozan Antlaşması hakkındaki açıklamalarına İsmail Saymaz'dan cevap geldi. Hürriyet gazetesi yazarı İsmail Saymaz, 29 Eylül perşembe akşamı CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 27'nci Muhtarlar Toplantısı'nda söylediği ''Lozan'ı zafer diye yutturmaya çalıştılar'' sözüne tepki gösterdi. Yaşar Hacısalihoğlu, Hakan Arslan, Vehmi Özkan'ın da katıldığı programda Tayyip Erdoğan'ın Lozan çıkışı da tartışıldı. Saymaz şu sözleri kullandı: “Şöyle bir kere sayın cumhurbaşkanı şöyle bir polemikçilikle bunu söyledi diye düşünüyorum. Yani 15 Temmuz’dan sonra ısrarla Kemalistler, Atatürkçüler o çizgiyi takip edenler haklı olduklarını ısrarla vurguladılar ve Cumhhuriyetin kurucu değerlerine dönüşün altını çizdiler. Sanırım kurucu değerlere karşılık polemikçilikle bu yanıtı verdi diye düşünüyorum.” “Lozanı kimin imzaladığı biliniyor, İsmail Paşa. Onu görevlendiren de Mustafa Kemal Atatürk. Ama zaten Türkiye’de Muhafazarlığın, İslamcılığın şöyle bir davranışı vardır: Atatürk’e laf edemediğinden İsmet İnönü’yü döverler. Dolayısıyla İsmet İnönü kolay hedeftir. İsmet İnönü imzaladığı için, İsmet İnönü üzerinden gene bir CHP ve Kemalizm eleştirisi getirilmeye çalışılıyor ama yanlış bir vuruş.” “30 Ekim 1918 Mondros Mütarekesi, yani Dünya Savaşı’nın bitirildiği sözleşme, orada denmiş ki işgal kuvvetleri gerekli görürlerse Türkiye’de her yere işgal edebileceklerdir ve Türkiye ordusu dağıtılacaktır. İki temel kriteri var. Türkiye’nin bütün ordusu dağıtılmış ve geriye sadece Sevr ile şu kalmış: iç jandarma o da 30.000 i geçmeyecek, ağır silah olmayacak, bir de padişahı koruma timi. Arada bir kritik tarih var: 19 Mayıs 1919. Mustafa Kemal, Samsun’a çıkıyor, Erzuruma, Sivas’a gidiyor ve diyor ki Türkiye bunu haketmiyor diyor. Bugünlerde Türkiye’ye geldi ya Borris, İngiltere Dış İçleri Bakanı’nın büyük dedesi o zamanlar İç İşleri Bakanı, Mustafa Kemal’e idam hükmünü çıkaran o, Erzurum’a gitme millet kurtuluşu örgütleme diyen de o. Mustafa Kemal, Erzurum’daki kongreye askeri formasını çıkararak gidiyor ve buradaki kongre bir dernek kongresidir. “Kazım Karabekir’in dağıtmadığı 20binlik orduyla Kurtuluş Savaşı yürütmeye çalışmıştır. İngilizlerin ajanı olarak İzmir’e çıkardığı Yunan ordusuna karşı; 90bin kişi. Bu mücadeleyi 20bin kişilik orduyla başarmıştır. Bu çağ Türkiye’nin yanı başımızda Lozan’da aldığımız, hak kazandığımız Süleyman Şah Türbesi’ni 500binlik orduyla kaybettiğin çağ değil, 20bin kişilik orduyla Yunan’ı devirdiğin çağ.”
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 11:32
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 5.347 izlenme - 1 yıl önce Woody Allen'in 1972 yılında çekmiş olduğu "Everything You Always Wanted to Know About Sex But Were Afraid to Ask" isimli filminin son kısmında yer alan parodi. her zaman merak ettiğimiz bir konuya getirilmiş açıklık.
Eser Karakaş'tan  Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 05:02
Eser Karakaş'tan Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 4.253 izlenme - 2 yıl önce Türkiye dışardan gelecek olan yatırıma muhtaç bir ülkedir ve hukukun olmadığı bir ülkeye yatırım gelmez. Keyfi olarak yapılan hukuksuzluklar ülke ekonomisini çok derinden etkiler. Eğer siyasetçiler bu ülkede ki işsizleri, genç nüfusu düşünüyorlarsa evrensel hukukla kavga etmeyi bırakmak zorundalar
Şivan Perwer'den Fethullah Gülen Yorumu 01:56
Şivan Perwer'den Fethullah Gülen Yorumu 7.686 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'te Yayınlanan 'ne Oluyor?' Programına Katılan Şivan Perwer, Şirin Payzın'ın Fethullah Gülen'le İlgili Sorusuna İlginç Bir Yanıt Verdi.
ABD'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı (Ne Oluyor?) 00:58
ABD'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı (Ne Oluyor?) 344 izlenme - 2 ay önce Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, 1992'de ABD'li komutanın Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Çok iyi hatırladığım bir olay" dedi. CNN Türk'te yayınlanan "Şirin Payzın ile Ne Oluyor?" programına konuk olan Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, ABD'li komutanın 1992'de Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Benim yanımda Amerikalı komutan Şemdinli kaymakamına tokat attı. Çok iyi hatırladığım bir olay..." dedi. "AMERİKALI KOMUTAN ŞEMDİNLİ KAYMAKAMINA TOKAT ATTI" ABD'nin Irak politikası ile ilgili yorum yapan Çetin, 1990'lı yıllarda şahit olduğu olayı şöyle anlattı: "İlk defa PKK'nın Kandil'e gidişi 1994'tür. Öyle 1980'ler değil. Şu anda lojistik geçiş kampları var. Öyle eğitim verdiği büyük kamplar yok. Bakın ben 1992'de yanımda olan bir olaydan bahsedeyim. Irak'tan Türkiye'ye gelen mülteciler vardı. O dönem babam da oradaki bütün kampların sorumlusuydu. Benim yanımda Amerikalı komutan Şemdinli kaymakamına tokat attı. Çok iyi hatırladığım bir olay..."
Mahçupyan: Leyla Zana Çok Samimi Bir İnsan 02:00
Mahçupyan: Leyla Zana Çok Samimi Bir İnsan 1.166 izlenme - 10 ay önce Etyen Mahçupyan, Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına konuk oldu. Mahçupyan, Leyla Zana ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmeyi yorumladı. Mahçupyan, “Konuşmalarının bir anlamı var. Leyla Hanın samimi bir insan. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Leyla Zana’nın konuşması çok anlamlı” ifadelerini kullandı.
Bu İnsanlara Ne Oluyor Böyle 00:49
Bu İnsanlara Ne Oluyor Böyle 5.857 izlenme - 8 yıl önce herkes bir birini dövuyor:)
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 01:24
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 1.746 izlenme - 4 yıl önce Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi'
Ne Oluyor'da Cinsel İstismar Tartışması - Cnn Türk 03:08
Ne Oluyor'da Cinsel İstismar Tartışması - Cnn Türk 51 izlenme - 3 hafta önce CNN TÜRK'te yayınlanan 'Şirin Payzın ile Ne Oluyor?' programına katılan yazar Vahdettin İnce ile programın diğer konukları CHP Bursa Milletvekili Nurhayat A. Kayışoğlu ve Prof. Bahadır Erdem arasında tartışma yaşandı. Vahdettin İnce'nin 'başka kültürlerde oluşmuş algılar evrensel hukuk olarak dayatılıyor. Öyle bir şey yoktur, 18 yaş falan, kanunen böyle bir sınırlandırma getirilmiş olabilir ama bu doğru değil. Neden 18 yaşına kadar beklesin ki?" sözleri stüdyoda tansiyonun bir anda yükselmesine neden oldu. Programın konukları Vahdettin İnce'ye sert tepki gösterdi.
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 01:24
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 1.605 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan "Ne Oluyor?" programına katılan Şivan Perwer, Tarkan'a övgüler yağdırdı.
ne oluyor orada 00:23
ne oluyor orada 1.554 izlenme - 6 yıl önce ne oluyor orada
ne oluyor orda:-)))) 00:23
ne oluyor orda:-)))) 2.116 izlenme - 8 yıl önce yanlış deneme
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 07:34
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 507 izlenme - 2 yıl önce Hazır başbakanımız sayesinde açılan Haşhaşilik muhabbeti unutulmadan, bu sahneyi tekrar hatırlayalım. Tuncel Kurtiz'i yeni nesle tanıtıp, tekrar şöhret yapan Ezel dizisinden can alıcı sahne. Paralel yapı demeyeceğim, çünkü bir kez kesiştin mi, bir daha asla paralel olmazsın. (Gene de etiketlere paralel yapı yazmak şart.)
bi bayana yapılan şaka 00:10
bi bayana yapılan şaka 1.284 izlenme - 8 yıl önce kadına ne oluyor bakın lütfen arkadaşlar
sekreter =) 00:04
sekreter =) 1.253 izlenme - 7 yıl önce bİrden kafasi kariŞior galİpa bana komİk geldİ ya sİzee ??
Murat Sakaoğlu & Osman Can Kuzu - Filmde Ne Oluyor? (Doğaçlama) 07:14
Murat Sakaoğlu & Osman Can Kuzu - Filmde Ne Oluyor? (Doğaçlama) 363 izlenme - 2 yıl önce MURAT SAKAOĞLU - OSMAN CAN KUZU KONU: FİLMDE NE OLUYOR? ( DOĞAÇLAMADIR ) Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın İyi Seyirler...
Ne Oluyor? - 8 Haziran 2016 01:58:10
Ne Oluyor? - 8 Haziran 2016 97 izlenme - 6 ay önce İstanbul Vezneciler, ardından Mardin Midyat Emniyet Binası patlaması.. Türkiye, son bir yılda 10. bombalı saldırıyla sarsıldı... Peki saldırıların amacı ne? Şirin Payzın sordu; Ahmet Kasım Han, Rıza Saka, Mehmet Şahin ve Ayşe Yıldırım tartıştı.
Perwer: 'sezen Aksu Arasın Ben Sevinirim' 01:38
Perwer: 'sezen Aksu Arasın Ben Sevinirim' 541 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'te Yayınlanan 'ne Oluyor?' Programına Katılan Şivan Perwer, Sezen Aksu'nun Kendisini Aramasını İstedi.
Ceyda Karan Yine Halkı Aşağıladı 02:53
Ceyda Karan Yine Halkı Aşağıladı 271 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk ekranında "aptal" tartışması... Ceyda Karan halkı aşağılayınca tepki de gecikmedi. Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan'ın Köşk seçimleri için yaptığı analize tepki Yenişafak muhabiri Çetiner Çetin'den geldi. Karan'ın "seçmenin eline pusula verdiler" sözlerine Çetin, "seçmeni aptal yerine koymayın" diyerek karşı çıktı. "O sözler bana ait değil siz söylediniz" dese de Karan'a büyük tepki geldi. Karan, cumhurbaşkanı seçimlerinin normal bir seçim süreci olmadığını savunarak şu ifadeleri kullandı: "Parlamenter bir sistemimiz varken, tartışmadan, neden olduğunu bilemediğimiz bir biçimde bir cumhurbaşkanı seçiyoruz. Çünkü iktidarın başındaki hırslı siyasetçi, ülkeyi 30 sene yönetmek istiyor. Onun için bu seçim yapıldı. Halkın eline pusulalar verildi. 'Bak sen seçiyorsun' denildi. Bu hükümet Tayyip Erdoğan hükümeti olacaktır." Ceyda Karan bu açıklamaları CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu "Ne Oluyor" programında yaptı.
ne oluyor orda 00:41
ne oluyor orda 441 izlenme - 6 yıl önce
Ne Oluyor   11 Şubat 2016 01:46:54
Ne Oluyor 11 Şubat 2016 121 izlenme - 10 ay önce “Ne Oluyor?”a, Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekili Cemil Çiçek konuk oldu. Nasıl ilerliyorlar? Hangi başlıkları konuşuyorlar? Başkanlık Sistemi’ni nasıl masaya yatırıyorlar? Dört partinin bir araya geldiği anayasa uzlaşma komisyonu toplantılarının ne kadar sürmesini öngörüyorlar? Türkiye “yeni anayasa”sını beklerken; Şirin Payzın sordu; Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski Meclis Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Cemil Çiçek “Ne Oluyor?’’da yanıtladı.
Ne Oluyor   25 Ekim 2016 03:18:07
Ne Oluyor 25 Ekim 2016 12 izlenme - 2 ay önce Şirin Payzın ile "Ne Oluyor?", siyasette, sanatta, sporda, sokakta neler olup bittiğini anlatıyor, konuşturuyor, tartıştırıyor. Şu anda ne oluyorsa bu programda konuşuluyor
Şirin Payzın Canlı Yayında İsyan Etti 05:01
Şirin Payzın Canlı Yayında İsyan Etti 396 izlenme - 4 yıl önce Kar yağışıyla felç olan İstanbul trafiği CNN Türk'ün deneyimli spikeri Şirin Payzın'ı da mağdur etti.
Ya Öldükten Sonra? 00:40
Ya Öldükten Sonra? 177 izlenme - 2 yıl önce Videonun devamını izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=jSIduPK846A. Öldükten sonra ne oluyor, neler yaşanıyor, herkesin kafasında ki soru işareti bunlar. Bunlara cevap verebilmek bir yere kadar mümkün, işte o kusum burası.
Ne Oluyor   18 Şubat 2016 03:15:25
Ne Oluyor 18 Şubat 2016 93 izlenme - 10 ay önce Önce Ankara’da ardından Diyarbakır’da… Türkiye iki saldırıyla sarsıldı.Bu saldırılar Suriye krizini nasıl etkiler? Terörle mücadelede yeni bir süreci işaret eder mi? Şirin Payzın sordu; Verda Özer, Metin Gürcan, Murat Yılmaz, Saygı Ötürk, Cengiz Alğan ve Murat Somer Ne Oluyor?da tartıştı.
00:25
""Amerikan Güreşine Kadın Girerse"" BAKIN NE OLUYOR? 72 izlenme - 1 yıl önce vah zavarlı kadın vah
Ne Oluyor? - 30 Eylül 2014 Salı 02:18:52
Ne Oluyor? - 30 Eylül 2014 Salı 179 izlenme - 2 yıl önce İki ayrı tezkere aynı gün mecliste olacak? Peki içeriklerinde neler olacak? Türkiye, Suriye ve Irak tezkerelerini kullanacak mı? Şirin Payzın sordu; Dengir Mir Mehmet Fırat, Faruk Loğoğlu, Özcan Yeniçeri, Altan Tan, Abdülkadir Selvi ve Deniz Zeyrek Ne Oluyor'da tartıştı.
Ne Oluyor   2 Şubat 2016 02:40:05
Ne Oluyor 2 Şubat 2016 64 izlenme - 10 ay önce Anaysa uzlaşma komisyonu ilk kez toplanıyor… Yeni Anayasa çalışmaları için ilk adımı atıyor… Akademisyenler Oktay Uygun ,Ersin Kalaycıoğlu, Yusuf Şevki Hakyemez, Adnan Küçük ve Anayasa Platformu Sözcüsü Ali Yalçın Ne Oluyor?da Türkiye’nin sivil anayasası nasıl olmalı? sorusunu tartışıyor
roblox 2. BÖLÜM 14:00
roblox 2. BÖLÜM 26 izlenme - 7 ay önce ROBLOX