Hoşgeldiniz!

Ne Oluyor Videoları İzle

izmirli taylan - ne oluyor orda 08:43
izmirli taylan - ne oluyor orda 105.473 izlenme - 8 yıl önce
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 08:37
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 3.551 izlenme - 5 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Lozan Antlaşması hakkındaki açıklamalarına İsmail Saymaz'dan cevap geldi. Hürriyet gazetesi yazarı İsmail Saymaz, 29 Eylül perşembe akşamı CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 27'nci Muhtarlar Toplantısı'nda söylediği ''Lozan'ı zafer diye yutturmaya çalıştılar'' sözüne tepki gösterdi. Yaşar Hacısalihoğlu, Hakan Arslan, Vehmi Özkan'ın da katıldığı programda Tayyip Erdoğan'ın Lozan çıkışı da tartışıldı. Saymaz şu sözleri kullandı: “Şöyle bir kere sayın cumhurbaşkanı şöyle bir polemikçilikle bunu söyledi diye düşünüyorum. Yani 15 Temmuz’dan sonra ısrarla Kemalistler, Atatürkçüler o çizgiyi takip edenler haklı olduklarını ısrarla vurguladılar ve Cumhhuriyetin kurucu değerlerine dönüşün altını çizdiler. Sanırım kurucu değerlere karşılık polemikçilikle bu yanıtı verdi diye düşünüyorum.” “Lozanı kimin imzaladığı biliniyor, İsmail Paşa. Onu görevlendiren de Mustafa Kemal Atatürk. Ama zaten Türkiye’de Muhafazarlığın, İslamcılığın şöyle bir davranışı vardır: Atatürk’e laf edemediğinden İsmet İnönü’yü döverler. Dolayısıyla İsmet İnönü kolay hedeftir. İsmet İnönü imzaladığı için, İsmet İnönü üzerinden gene bir CHP ve Kemalizm eleştirisi getirilmeye çalışılıyor ama yanlış bir vuruş.” “30 Ekim 1918 Mondros Mütarekesi, yani Dünya Savaşı’nın bitirildiği sözleşme, orada denmiş ki işgal kuvvetleri gerekli görürlerse Türkiye’de her yere işgal edebileceklerdir ve Türkiye ordusu dağıtılacaktır. İki temel kriteri var. Türkiye’nin bütün ordusu dağıtılmış ve geriye sadece Sevr ile şu kalmış: iç jandarma o da 30.000 i geçmeyecek, ağır silah olmayacak, bir de padişahı koruma timi. Arada bir kritik tarih var: 19 Mayıs 1919. Mustafa Kemal, Samsun’a çıkıyor, Erzuruma, Sivas’a gidiyor ve diyor ki Türkiye bunu haketmiyor diyor. Bugünlerde Türkiye’ye geldi ya Borris, İngiltere Dış İçleri Bakanı’nın büyük dedesi o zamanlar İç İşleri Bakanı, Mustafa Kemal’e idam hükmünü çıkaran o, Erzurum’a gitme millet kurtuluşu örgütleme diyen de o. Mustafa Kemal, Erzurum’daki kongreye askeri formasını çıkararak gidiyor ve buradaki kongre bir dernek kongresidir. “Kazım Karabekir’in dağıtmadığı 20binlik orduyla Kurtuluş Savaşı yürütmeye çalışmıştır. İngilizlerin ajanı olarak İzmir’e çıkardığı Yunan ordusuna karşı; 90bin kişi. Bu mücadeleyi 20bin kişilik orduyla başarmıştır. Bu çağ Türkiye’nin yanı başımızda Lozan’da aldığımız, hak kazandığımız Süleyman Şah Türbesi’ni 500binlik orduyla kaybettiğin çağ değil, 20bin kişilik orduyla Yunan’ı devirdiğin çağ.”
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 11:32
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 5.972 izlenme - 1 yıl önce Woody Allen'in 1972 yılında çekmiş olduğu "Everything You Always Wanted to Know About Sex But Were Afraid to Ask" isimli filminin son kısmında yer alan parodi. her zaman merak ettiğimiz bir konuya getirilmiş açıklık.
Şivan Perwer'den Fethullah Gülen Yorumu 01:56
Şivan Perwer'den Fethullah Gülen Yorumu 7.761 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'te Yayınlanan 'ne Oluyor?' Programına Katılan Şivan Perwer, Şirin Payzın'ın Fethullah Gülen'le İlgili Sorusuna İlginç Bir Yanıt Verdi.
Eser Karakaş'tan  Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 05:02
Eser Karakaş'tan Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 4.265 izlenme - 2 yıl önce Türkiye dışardan gelecek olan yatırıma muhtaç bir ülkedir ve hukukun olmadığı bir ülkeye yatırım gelmez. Keyfi olarak yapılan hukuksuzluklar ülke ekonomisini çok derinden etkiler. Eğer siyasetçiler bu ülkede ki işsizleri, genç nüfusu düşünüyorlarsa evrensel hukukla kavga etmeyi bırakmak zorundalar
Mahçupyan: Leyla Zana Çok Samimi Bir İnsan 02:00
Mahçupyan: Leyla Zana Çok Samimi Bir İnsan 1.168 izlenme - 1 yıl önce Etyen Mahçupyan, Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına konuk oldu. Mahçupyan, Leyla Zana ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmeyi yorumladı. Mahçupyan, “Konuşmalarının bir anlamı var. Leyla Hanın samimi bir insan. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Leyla Zana’nın konuşması çok anlamlı” ifadelerini kullandı.
Bu İnsanlara Ne Oluyor Böyle 00:49
Bu İnsanlara Ne Oluyor Böyle 5.857 izlenme - 8 yıl önce herkes bir birini dövuyor:)
ABD'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı (Ne Oluyor?) 00:58
ABD'li Komutan Şemdinli Kaymakamına Tokat Attı (Ne Oluyor?) 346 izlenme - 5 ay önce Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, 1992'de ABD'li komutanın Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Çok iyi hatırladığım bir olay" dedi. CNN Türk'te yayınlanan "Şirin Payzın ile Ne Oluyor?" programına konuk olan Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, ABD'li komutanın 1992'de Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Benim yanımda Amerikalı komutan Şemdinli kaymakamına tokat attı. Çok iyi hatırladığım bir olay..." dedi. "AMERİKALI KOMUTAN ŞEMDİNLİ KAYMAKAMINA TOKAT ATTI" ABD'nin Irak politikası ile ilgili yorum yapan Çetin, 1990'lı yıllarda şahit olduğu olayı şöyle anlattı: "İlk defa PKK'nın Kandil'e gidişi 1994'tür. Öyle 1980'ler değil. Şu anda lojistik geçiş kampları var. Öyle eğitim verdiği büyük kamplar yok. Bakın ben 1992'de yanımda olan bir olaydan bahsedeyim. Irak'tan Türkiye'ye gelen mülteciler vardı. O dönem babam da oradaki bütün kampların sorumlusuydu. Benim yanımda Amerikalı komutan Şemdinli kaymakamına tokat attı. Çok iyi hatırladığım bir olay..."
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 01:24
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 1.746 izlenme - 4 yıl önce Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi'
Ne Oluyor  -   21 Şubat 2017 Salı 03:23:22
Ne Oluyor - 21 Şubat 2017 Salı 0 izlenme - 6 gün önce Referandum süreci başladı, seçmenin sandıktaki kararı ne olacak? Evetçiler neyi destekliyor, hayırcılar neye karşı çıkıyor? Referandum sonrası siyasette neler değişecek? Şirin Payzın sordu, önce Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 01:24
Perwer: 'tarkan Erbil'e Beni Ziyarete Geldi' 1.605 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan "Ne Oluyor?" programına katılan Şivan Perwer, Tarkan'a övgüler yağdırdı.
ne oluyor orada 00:23
ne oluyor orada 1.554 izlenme - 6 yıl önce ne oluyor orada
9 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 05:28
9 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 27 izlenme - 3 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 9 Şubat tarihli bölümüne Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Avukat Mehmet Uçum konuk oldu. Anayasa değişikliği ve referandum ile ilgili soruları yanıt verdi. İşte programdan öne çıkan başlıklar...
ne oluyor orda:-)))) 00:23
ne oluyor orda:-)))) 2.116 izlenme - 8 yıl önce yanlış deneme
Selin Sayek Böke: Bu teklif denetim mekanizmalarını ortadan kaldırıyor 01:35
Selin Sayek Böke: Bu teklif denetim mekanizmalarını ortadan kaldırıyor 1 izlenme - 6 gün önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, "Getirilen teklifin Meclis'i ve dolayısı ile milletin egemenliğini ortadan kaldırdığını" söyledi. Böke, sözlerine " Bu getirilmiş olan teklif denetim mekanizmalarının hepsini ortadan kaldırıyor, hem yargıyı, hem yürütmeyi hem yasamayı tek bir elde topluyor." diye devam etti.
Böke Varlık Fonu Cumhuriyet'in Mirasını Yemek İçin Kuruldu 01:48
Böke Varlık Fonu Cumhuriyet'in Mirasını Yemek İçin Kuruldu 3 izlenme - 6 gün önce
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 07:34
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 583 izlenme - 2 yıl önce Hazır başbakanımız sayesinde açılan Haşhaşilik muhabbeti unutulmadan, bu sahneyi tekrar hatırlayalım. Tuncel Kurtiz'i yeni nesle tanıtıp, tekrar şöhret yapan Ezel dizisinden can alıcı sahne. Paralel yapı demeyeceğim, çünkü bir kez kesiştin mi, bir daha asla paralel olmazsın. (Gene de etiketlere paralel yapı yazmak şart.)
21 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 06:38
21 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 1 izlenme - 6 gün önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 21 Şubat 2017 tarihli bölümüne, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke konuk oldu. Programda, "Referandum sonrası siyasette neler değişecek?" sorusuna yanıt arandı. İşte 7 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
bi bayana yapılan şaka 00:10
bi bayana yapılan şaka 1.284 izlenme - 9 yıl önce kadına ne oluyor bakın lütfen arkadaşlar
Özlem Zengin Cumhurbaşkanı'na Gerçek Manada Denetim Geliyor 01:47
Özlem Zengin Cumhurbaşkanı'na Gerçek Manada Denetim Geliyor 1 izlenme - 6 gün önce
sekreter =) 00:04
sekreter =) 1.255 izlenme - 7 yıl önce bİrden kafasi kariŞior galİpa bana komİk geldİ ya sİzee ??
Ne Oluyor'da Cinsel İstismar Tartışması - Cnn Türk 03:08
Ne Oluyor'da Cinsel İstismar Tartışması - Cnn Türk 68 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te yayınlanan 'Şirin Payzın ile Ne Oluyor?' programına katılan yazar Vahdettin İnce ile programın diğer konukları CHP Bursa Milletvekili Nurhayat A. Kayışoğlu ve Prof. Bahadır Erdem arasında tartışma yaşandı. Vahdettin İnce'nin 'başka kültürlerde oluşmuş algılar evrensel hukuk olarak dayatılıyor. Öyle bir şey yoktur, 18 yaş falan, kanunen böyle bir sınırlandırma getirilmiş olabilir ama bu doğru değil. Neden 18 yaşına kadar beklesin ki?" sözleri stüdyoda tansiyonun bir anda yükselmesine neden oldu. Programın konukları Vahdettin İnce'ye sert tepki gösterdi.
Ceyda Karan Yine Halkı Aşağıladı 02:53
Ceyda Karan Yine Halkı Aşağıladı 344 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk ekranında "aptal" tartışması... Ceyda Karan halkı aşağılayınca tepki de gecikmedi. Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan'ın Köşk seçimleri için yaptığı analize tepki Yenişafak muhabiri Çetiner Çetin'den geldi. Karan'ın "seçmenin eline pusula verdiler" sözlerine Çetin, "seçmeni aptal yerine koymayın" diyerek karşı çıktı. "O sözler bana ait değil siz söylediniz" dese de Karan'a büyük tepki geldi. Karan, cumhurbaşkanı seçimlerinin normal bir seçim süreci olmadığını savunarak şu ifadeleri kullandı: "Parlamenter bir sistemimiz varken, tartışmadan, neden olduğunu bilemediğimiz bir biçimde bir cumhurbaşkanı seçiyoruz. Çünkü iktidarın başındaki hırslı siyasetçi, ülkeyi 30 sene yönetmek istiyor. Onun için bu seçim yapıldı. Halkın eline pusulalar verildi. 'Bak sen seçiyorsun' denildi. Bu hükümet Tayyip Erdoğan hükümeti olacaktır." Ceyda Karan bu açıklamaları CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu "Ne Oluyor" programında yaptı.
Şirin Payzın ile Ergün Yıldırım arasında 'sakıncalı' tartışması 01:01
Şirin Payzın ile Ergün Yıldırım arasında 'sakıncalı' tartışması 33 izlenme - 2 ay önce CNN TÜRK'te Şirin Payzın ile "Ne Oluyor?" programında terör tanımı ve Aslı Erdoğan ile Necmiye Alpay'ın tutuklanması tartışıldı. Programın konuklarından Yenişafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Ergün Yıldırım ile Şirin Payzın arasında "sakıncalı" tartışması yaşandı.
Murat Sakaoğlu & Osman Can Kuzu - Filmde Ne Oluyor? (Doğaçlama) 07:14
Murat Sakaoğlu & Osman Can Kuzu - Filmde Ne Oluyor? (Doğaçlama) 365 izlenme - 2 yıl önce MURAT SAKAOĞLU - OSMAN CAN KUZU KONU: FİLMDE NE OLUYOR? ( DOĞAÇLAMADIR ) Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın İyi Seyirler...
Perwer: 'sezen Aksu Arasın Ben Sevinirim' 01:38
Perwer: 'sezen Aksu Arasın Ben Sevinirim' 544 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'te Yayınlanan 'ne Oluyor?' Programına Katılan Şivan Perwer, Sezen Aksu'nun Kendisini Aramasını İstedi.
Karakaş Toplumsal Mutabakat Yok 00:58
Karakaş Toplumsal Mutabakat Yok 0 izlenme - 7 gün önce
Çetiner Çetin: ' Reina Saldırganının Kimliği Henüz Belirlenemedi' 01:54
Çetiner Çetin: ' Reina Saldırganının Kimliği Henüz Belirlenemedi' 18 izlenme - 2 ay önce Yeni Şafak yazarı Çetiner Çetin katıldığı CNN TÜRK yayınında "Reina saldırganının kimliği henüz belirlenemedi, saldırgana ilişkin fotoğrafları da polis ya da istihbarat servis etmedi" dedi.
Kılıçdaroğlu Referandumdan 'hayır' çıkacak 00:44
Kılıçdaroğlu Referandumdan 'hayır' çıkacak 12 izlenme - 4 hafta önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ydu. Kılıçdaroğlu konuşmasında "Referandumda hayır çıkacak" dedi.
ne oluyor orda 00:41
ne oluyor orda 441 izlenme - 6 yıl önce