Hoşgeldiniz!

Necmettin Nursaçan

Kpss'ye Gireceğim, Oruç Tutmasam Günah Olur Mu? 02:48
Kpss'ye Gireceğim, Oruç Tutmasam Günah Olur Mu? 7.095 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7'de Ramazan boyunca ekranlara gelecek olan ''İftar Vakti'' programına telefonla bağlanan bir izleyici Necmettin Nursaçan Hoca'ya bir soru yöneltti. Nursaçan Hoca'nın, KPSS'ye gireceğini ve sınav günü oruç tutmamasının günah olup olmayacağını soran izleyiciye cevabı çok açık oldu. Oruç tutmanın bir farz olduğunu ve bu tür mazeretlerin oruç tutmaya engel olmadığını belirtti. Sınavdan dolayı oruç tutmayanların ise Ramazan'dan sonra aksatmadan günü gününe tutmaları gerektiğini söyledi.
Necmettin NURSAÇAN Hocadan Berat Kandili Duası  19:03
Necmettin NURSAÇAN Hocadan Berat Kandili Duası 2.050 izlenme - 2 yıl önce 12 Haziran 2014 Kanal 7 Necmettin NURSAÇAN hocadan Berat Kandili Duası Ümraniye Ihlamurkuyu Camii diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Tesbih namazının önemi ve kılınışı 09:30
Tesbih namazının önemi ve kılınışı 2.062 izlenme - 3 yıl önce Tesbih namazının önemi ve kılınışı | Necmettin Nursaçan Hoca 'Cuma Sohbetleri'
Annem Köpeği Emzirdi Günah mı? 03:33
Annem Köpeği Emzirdi Günah mı? 1.154 izlenme - 3 yıl önce Adanalı'dan Necmettin Nursaçan'ı şaşırtan köpek sorusu Kanal 7'de ekrana gelen Cuma Sohbetleri programında, Adanalı bir izleyicinin "Annem, köpeği emzirdi. Günah mı?" sorusu şaşkınlık yarattı. Kanal 7'de Muhsin Bay'ın sunumu Necmettin Nursaçan'ın sohbetleriyle ekrana gelen Cuma Sohbetleri programına bağlanan Adanalı seyircinin sorduğu soru, şaşkınlık yarattı. "ANNEM YAVRU KÖPEĞİ EMZİRDİ, GÜNAH MI?" Cuma Sohbetleri programına Adana'dan telefonla katılan bir izleyicinin; "Annem yavru köpeği emzirdi. Bunun sevabı veya günahı nedir?" sorusu herkesi şaşırttı. İzleyicinin bu sorusu karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen program sunucusu Muhsin Bay; "İlginç. İlk defa böyle bir şey duydum" açıklamasında bulundu. "YANİ KÖPEĞİ BAŞKA TÜRLÜ EMZİRSEK DAHA İYİ OLUR" Nursaçan Hoca ise bu soruya yanıt vermekte oldukça zorlandı. Nursaçan Hoca bu zor soruyu şu şekilde yanıtladı; "Yani yavru köpeği başka türlü emzirsek daha iyi olur. Hayvanlara şefkat etmek, merhamet etmek elbette sevaptır."
Kimler Kurban Kesebilir? 01:35
Kimler Kurban Kesebilir? 979 izlenme - 3 yıl önce Necmettin Nursaçan Hoca 'Cuma Sohbetleri' programında kimlerin kurban kesebileceğini anlattı.
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 01:40
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 1.049 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'Necmettin Nursaçan İle Sohbetler' programına, stüdyodaki konuklardan birinin sorduğu 'Damat kayınvalidenin elini öpebilir mi' sorusuna Nursaçan'ın verdiği cevap din adamlarının son birkaç yıldır akıllarının şeylerinde olduğunun ispatı gibi. Damat ne diye kayınvalidesinin elini öperken şehvet hissi duysun? Tabi sen On küsur yaşında kızla evlenirsen, yirmili yaşlarında, kızın yaşındaki kayınvalidene hallenebilirsin hocam. Bu da senin problemin. Adam anına el öpen damadı, kayınvalideye yapıştırdı. Alemi kendileri gibi biliyorlar zira.
Necmettin Nursaçan Hoca - Canlı Yayında Deprem Anında Dua 03:12
Necmettin Nursaçan Hoca - Canlı Yayında Deprem Anında Dua 749 izlenme - 3 yıl önce Necmettin Nursaçan Hoca Kanal 7 'de yakalandığı deprem anında sunucunun uyarmasıyla dua etmeye başlıyor.
Sohbet Tadında 95.bölüm - Trt Diyanet 30:16
Sohbet Tadında 95.bölüm - Trt Diyanet 435 izlenme - 2 yıl önce Duaların huzurlu esintilerinin eşlik ettiği Necmettin Nursaçan'ın sohbetlerinde Peygamber Efendimiz'in (s.a.s) nasıl dua ettiği, duanın ehemmiyeti ve yaşantımızın her anında olduğu Perşembe akşamlarının manevi atmosferi ile karşınızda. Sohbet Tadında TRT Diyanet’te. Program hakkında detaylı bilgi için: http://diyanet.tv/sohbet-tadinda Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
 Necmettin Nursaçan Hoca - Canlı Yayında Deprem Anında Dua 03:12
Necmettin Nursaçan Hoca - Canlı Yayında Deprem Anında Dua 570 izlenme - 3 yıl önce Necmettin Nursaçan Hoca Kanal 7 'de yakalandığı deprem anında sunucunun uyarmasıyla dua etmeye başlıyor.
Cemaat Kendi Arasında Kucaklaştı 02:02
Cemaat Kendi Arasında Kucaklaştı 501 izlenme - 4 yıl önce Necmettin Nursaçan Hoca, Fatih Camii'nde Mevlid Kandili Sebebiyle Cemaat İle Buluştu.
Kurban namazı var mıdır? 00:38
Kurban namazı var mıdır? 337 izlenme - 3 yıl önce Kurban namazı var mıdır? Necmettin Nursaçan Hoca 'Cuma Sohbetleri'
Kurban kanının giderlere akıtılması doğru mudur? 01:46
Kurban kanının giderlere akıtılması doğru mudur? 256 izlenme - 3 yıl önce Kurban kanının giderlere akıtılması doğru mudur? Necmettin Nursaçan Hoca 'Cuma Sohbetleri'
Bir kurban en fazla kaç hisse olabilir? 00:56
Bir kurban en fazla kaç hisse olabilir? 202 izlenme - 3 yıl önce Bir kurban en fazla kaç hisse olabilir? Necmettin Nursaçan Hoca 'Cuma Sohbetleri'
 KPSS'ye Gireceğim Oruç Tutmasam Günah Olur mu? 02:48
KPSS'ye Gireceğim Oruç Tutmasam Günah Olur mu? 235 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7'de Ramazan boyunca ekranlara gelecek olan ''İftar Vakti'' programına telefonla bağlanan bir izleyici Necmettin Nursaçan Hoca'ya bir soru yöneltti. Nursaçan Hoca'nın, KPSS'ye gireceğini ve sınav günü oruç tutmamasının günah olup olmayacağını soran izleyiciye cevabı çok açık oldu. Oruç tutmanın bir farz olduğunu ve bu tür mazeretlerin oruç tutmaya engel olmadığını belirtti. Sınavdan dolayı oruç tutmayanların ise Ramazan'dan sonra aksatmadan günü gününe tutmaları gerektiğini söyledi.
Nursaçan Hoca'dan Soma Şehitleri İçin Dua 01:44
Nursaçan Hoca'dan Soma Şehitleri İçin Dua 106 izlenme - 3 yıl önce Hz. Muhammed'in Allah huzuruna çıkarıldığı ve Müslümanlara çok önemli hediyelerin verildiği Miraç olayının kutlandığı gecede, Soma şehitlerimizin için de dua edildi.