Hoşgeldiniz!

ned

'Adana Merkez Patliyo Herkes' (officialvideo) 'Mesele' 01:50
'Adana Merkez Patliyo Herkes' (officialvideo) 'Mesele' 13.340 izlenme - 2 yıl önce 'Adana Merkez Patliyo Herkes' (officialvideo) adanalı miço son parçası yara bandı ilk kez izlesene.com'da Sözler : Adana adana Adana merkez patlıyo herkes Şekeri atan kopmalık açıyo son ses Mugo valla digo(diyo) sigaramız enfes Boş kafayla yaptın lan ses kes x2 Gamu armanı(harmanız) çöz bize Bomba tekini torbacıya veririz sonra O işler öyle olmuyor usta Tekrar yok isyan tetik vizyonda Kalk kardeş üç beş bişe yapak Rüyamda gördüm şu bankayı soyak Sarkisozleri.biz.tr Adana Adana Gittiğimiz gibi direk paket olak Nezarette yine mevzu çıkartak Adana çocuğu bu ayıktın güzelim Mahkemeye gidip ifade verelim Kafamız güzelken adliyeye girelim Manitayı ayarla ben çok severim Üç var beş var beş yok üç yok Gören diyecek torbacıyı satın alıyok Şeker diyosun kardeş hızlandırıyım seni Sarkisozleri.biz.tr Adana Adana Bi kapak cigarayla patlatır beni Tetik tetik tetikçi diyo bana içimdeki hisler Olum bak bu adam çok sizi dissler Sarkisozleri.biz.tr Adana Adana Ben sahneye çıkardım evet böyle kişner Yaptığın parçalar gözümde hiçler Hemen şimdi cigara mevzusuna dönelim İçiyorsak eğer susmayı tercih ederim Sarkisozleri.biz.tr Adana Adana Kafamız güzelken mahkemeye girelim Şekerin üstüne cigarayı ben çok severim Kuş yemsiz, şeker cigarasız uçmaz Patlıyanlar mevzu çıkarır susmaz Bayılana kadar içerim hayatta kusmam Böyle diyenleri çok gördük ustam Sigara içmeyi bile bilmiyodun sen Sarkisozleri.biz.tr Adana Adana Ne ara bonzaiye başladın brem He unutmadan söylüyom burda Kullanmıyorum madde filan
Seviyorum Seni - Onur Akın 04:04
Seviyorum Seni - Onur Akın 64.811 izlenme - 9 yıl önce seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi...
ned kelly 02:26
ned kelly 8.483 izlenme - 7 yıl önce kelly kardeşi dan ve başka 2 adamla birlikte bir çete kurar. kuzeybatı victoria'da yaşayan kelly'nin yakalanmasına kadar 1878'den itibaren 2 yıl boyunca bir çok soygun düzenlerler. bir bankayı soyan ve kendilerini tutuklamaya çalışan 3 polisi öldüren çete glenrowan'daki bir kulübe giderler. polis dolu treni raydan çıkarmayı planlayan çetenin planı bir öğretmenin trendekileri uyarmasıyla bozulur.
Kuzeyin Oğlu Ned Stark - Onurlu Bir Adam 02:31
Kuzeyin Oğlu Ned Stark - Onurlu Bir Adam 1.859 izlenme - 2 yıl önce Kuzeyin Oğlu, Stark Beyi; Delikanlılar Delikanlısı gibi bir çok namı olan buyuk lider Rahmetli Ned Stark için yapılmış arşivlik bir çalışma. Vaktiyle kendisi saraya darbe girişimi nedeniyle tutuklanmış ve idam cezasıyla cezalandırılmıştır. Bu sebeple ülkemizde de şuanda bazı kesimlerin tepkisini çektiği düşünülmektedir.
bmw m3 gtr 01:39
bmw m3 gtr 7.551 izlenme - 10 yıl önce birazda motor sesi
Ned Stark'ın Kızları İçince Sapıtıyor 01:36
Ned Stark'ın Kızları İçince Sapıtıyor 2.982 izlenme - 3 yıl önce Şahsen kuzeylilerden böyle davranışlar beklemezdim, hele ki Ned Stark gibi bir adamın kızından. Babaları ölünce içkiye vurmuşlar kendilerini, saçma saçma hareketlerde cabası. Jon snow bunları izlerde sopayı yersiniz belinize inşallah. İyi seyirler, kuzey bunları unutmayacak.
Ben Sana Mecburum Bilemessin-Atilla İlhan 03:42
Ben Sana Mecburum Bilemessin-Atilla İlhan 4.037 izlenme - 9 yıl önce by ned_lord (www.1siir.blogspot.com)
Trakyalı Salsa :) Video Montaj 03:28
Trakyalı Salsa :) Video Montaj 2.834 izlenme - 9 yıl önce www.1siir.blogspot.com
Korkarak Yaşıyorsan Hayatı Yanlızca Seğredersin 04:41
Korkarak Yaşıyorsan Hayatı Yanlızca Seğredersin 1.573 izlenme - 9 yıl önce
Güliver'in Gezileri - Fragman (1996) 02:10
Güliver'in Gezileri - Fragman (1996) 561 izlenme - 3 yıl önce Jonathan Swift'in ünlü hikayesinin bol yıldızlı bir yorumu. Gulliver'in cüceler ülkesinden, devler diyarına oradan Laputa'ya ve sonra akıllı atlarla tanışmasına varan sürükleyici hikayesi. Tarihin en çok sansürlenen kitaplarından birisinin Swift'in bu ünlü hikayesi olduğunu biliyor muydunuz? Cüceler ülkesinin adını hatırlıyor musunuz? Büyük ihtimalle! Tabii ki Lilliput. Peki ya devler ülkesinin? Üç aşağı beş yukarı!Brobdingnag. Peki hikayenin gerisini biliyor musunuz? Örneğin bilimin dünyası Laputa'yı? Ya da Yahoo kelimesinin, bir internet sitesinden ziyade, gerçekte ne anlama geldiğini? İki bölümlük tv filmi olarak yapılan film, kişisel görüşüm, "Gulliver'in 3 dünyası" filminden kalite olarak geride bir yapım. Ancak belkide ilk defa bu kadar yalın olarak, hikayenin az bilinen geri kalan kısmı, filmin ikinci bölümünün tamamını oluşturuyor.
Dillon Francis ,sultan & Ned Shepard - When We Were Young Ft. The Chain Gang Of 1974 03:23
Dillon Francis ,sultan & Ned Shepard - When We Were Young Ft. The Chain Gang Of 1974 545 izlenme - 3 yıl önce Dillon Francis ,Sultan & Ned Shepard - When We Were Young ft. The Chain Gang of 1974 (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : I know your hopes and dreams they will collide, Take all your things you'll go and run and hide, Do you remember how it felt when we were young, Do you remember how it felt when we were young. Today we have the chance to feel again To hear the sounds that brought us in To laugh, to cry, to live again. Today we have the chance to feel again To hear the sounds that brought us in To laugh, to cry, to live again Like when we were young. Like when were young Like when were young I know your hopes and dreams they will collide, Take all your things you'll go and run and hide, Do you remember how it felt when we were young, Do you remember how it felt when we were young. Today we have the chance to feel again, To hear the sounds that brought us in, To laugh, to cry, to live again. Today we have the chance to feel again, To hear the sounds that brought us in, To laugh, to cry, to live again, Like when were young. Were young, were young, were young, were young Were young, were young, were young, were young Were young, were young, were young, were young Were young, like when we were young Like when were young Like when were young Like when were young Like when were young
ned kelly fragmanı 1 02:26
ned kelly fragmanı 1 515 izlenme - 7 yıl önce kelly kardeşi dan ve başka 2 adamla birlikte bir çete kurar. kuzeybatı victoria'da yaşayan kelly'nin yakalanmasına kadar 1878'den itibaren 2 yıl boyunca bir çok soygun düzenlerler. bir bankayı soyan ve kendilerini tutuklamaya çalışan 3 polisi öldüren çete glenrowan'daki bir kulübe giderler. polis dolu treni raydan çıkarmayı planlayan çetenin planı bir öğretmenin trendekileri uyarmasıyla bozulur.
Atatürk 10.yıl Nutku 07:05
Atatürk 10.yıl Nutku 779 izlenme - 9 yıl önce by ned_lord
Ned Rifle (Fragman) 02:28
Ned Rifle (Fragman) 241 izlenme - 4 yıl önce Ned Rifle (Fragman)
knightonline 01:28
knightonline 656 izlenme - 10 yıl önce banlanan adamlarım. :(
Oynadığı Her Filmde ÖLen Adam (Spoiler içerir) 03:52
Oynadığı Her Filmde ÖLen Adam (Spoiler içerir) 258 izlenme - 3 yıl önce Evet bu videoda gerçek bir dramı gözler önüne seriyoruz. Sean Bean abimiz yani son dönemde Game of Thrones daki rolüyle Ned Stark abimizin bugüne dek oynamış olduğu tüm filmlerde öldüğünü biliyor muydunuz? Ulan bi adam bu kadar mı güzel ölür deyip her rolünde öldürülmüş adamcağız, içimiz burkuldu resmen evet izliyoruz videoyu.
Ned Stark'ın IŞİD Tarafından İdam Edilmesi 00:31
Ned Stark'ın IŞİD Tarafından İdam Edilmesi 206 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde siteye videosu yüklenen bobilerden "Deccoyi"nin çalışmasıdır. Videodaki linklerden takip edilebilir.
waking ned devine fragmanı 1 00:55
waking ned devine fragmanı 1 286 izlenme - 7 yıl önce tullymore köyü sakinleri kendisine lotodan büyük ikramiye çıktığı halde ölen ned devine'i yaşıyormuş gibi göstererek ikramiyenin sahibi olma arzusu içindedirler.
Trayana - Teb İ Nikoy Drug (Feat. Dj Ned) 03:33
Trayana - Teb İ Nikoy Drug (Feat. Dj Ned) 274 izlenme - 4 yıl önce Trayana'ın feat. DJ Ned "Teb i Nikoy Drug" şarkısının video klibi 2014
Kaptan Amerika Film Fragmanı (1990) 01:18
Kaptan Amerika Film Fragmanı (1990) 190 izlenme - 3 yıl önce İkinci Dünya Savaşı sırasında cesur ve vatansever bir Amerikan askeri yeni süper asker “Yüzbaşı Amerika” olmak için deneylere maruz kalır. Nazilerin en kötüsü “Kızıl Kafatası”nın roketlerini etkisiz hale getirmek için Almanya’yla yarışan Yüzbaşı Amerika 1990’lı yıllara kadar dondurulur. Uyandıktan sonra Kızıl Kafatası’nın kimlik değiştirdiğini ve şimdi Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nı kaçırmayı planladığını öğrenir.
Trayana Ft. Dj Ned - Teb I Nikoy Drug 03:33
Trayana Ft. Dj Ned - Teb I Nikoy Drug 246 izlenme - 4 yıl önce Trayana Ft. Dj Ned - Teb I Nikoy Drug Producer: Payner Media Ltd. / Payner Ltd. Media: Planeta TV, Planeta HD All rights reserved : Payner Ltd. (c)
Catelyn Stark Dişi Kurt Asena 04:13
Catelyn Stark Dişi Kurt Asena 163 izlenme - 3 yıl önce Catelyn'nin kendi azgından ned starktan önce bradon'dan sonra eltisinin kaçırılışı ve piç snowun gelişi, karakterli kadındı, kral katilini bıraksada çocuklarına olan düşkünlüğü takdire şayan, baelish'in(serçe parmak) aşık olduğunu hepimiz biliyoruz aslında, sansaya sahip çıkmasının asıl diğer sebebide daha önce catelyn ailesine olan borcu olmalı.Tam bir kerhaneci ama sırtı dayamamak lazım diyo içimdeki ses.o kadar dağıldı ki stark ve tullyler kim alacak lan intikamı diye kalan çocuklara anlam yüklüyoz. allah yardımcınız olsun.
Morgan Page, Sultan Ned Shepard (Official Video) 03:53
Morgan Page, Sultan Ned Shepard (Official Video) 187 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !! Morgan Page, Sultan Ned Shepard, BT in the Air featAngela McCluskey (Official Music
Valyria ve Ejderhaların Tarihi (Türkçe Altyazı) 03:27
Valyria ve Ejderhaların Tarihi (Türkçe Altyazı) 144 izlenme - 3 yıl önce Valyria ve Ejderhaların Tarihi Ned Stark'ın meşhur kılıcı Ice'ın demirini kimler işledi ? Ejderhalar nasıl ortaya çıktı ? Targeryanların kökeni nedir ? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?
Yıldız Savaşları - Stark vs Lannister (Lightsaber İçerir) 01:29
Yıldız Savaşları - Stark vs Lannister (Lightsaber İçerir) 95 izlenme - 3 yıl önce Oyuncuların dizi hakkındaki röportajlarını izliyordum, nasıl oldu anlamadım bir anda şu videoyu seyrederken buldum kendimi. Ama tabi Ned'e yapılan adilik değişmiyor. Sen o mızrağı taa şuramıza sapladın adi herif. Alkışlarla yaşa Ned Stark...
Ned Miller - From A Jack To A King 02:09
Ned Miller - From A Jack To A King 58 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Her Yer Mustafa Her Yer Kemal 01:45
Her Yer Mustafa Her Yer Kemal 104 izlenme - 3 yıl önce Ünlü İngiliz ressam Ned Pamphilon Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 76. Yılı için İstanbul'da bir sergi düzenledi. Ünlü ressam ayrıca 10 kasım için de Atatürk'ün bir portresini resmetti. İşte o resimler sizlerle alkışlarlayaşıyorum.com
Toker Vs Nedforspeed 02:32
Toker Vs Nedforspeed 158 izlenme - 9 yıl önce yha kanka full kaza yapıyon yhaaa... ama eğlencelii...
Sultan & Ned Shepard & NERVO feat. Omarion - Army 03:31
Sultan & Ned Shepard & NERVO feat. Omarion - Army 62 izlenme - 5 yıl önce Le vie della dance sono infinite: prendete due tra i DJ più underground di Montreal (Sultan & Ned Shepherd) e metteteli al lavoro sul talento di un singer r'...
Need For Speed Kapalı Yere Girmek 05:26
Need For Speed Kapalı Yere Girmek 64 izlenme - 3 yıl önce Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlerle çok güzel bir oyun oynuyoruz: Need For Speed. Burada bir yer vardı en son 1.yi açtığımızda açılan yer,işte orasının üstünden atlayarak geçtim. Bir bakın derim... Sosyal Medya Hesaplarım: Facebook: www.facebook.com/FamilyKr Twitter: www.twitter.com/ProGfk Kevin MacLeod sanatçısının Acid Jazz adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kullandığım şarkının kaynağı: Kaynak: https://freemusicarchive.org/music/Ke... Sanatçı: http://incompetech.com/