Hoşgeldiniz!

neden bu elveda

Gripin - Neden Bu Elveda 05:01
Gripin - Neden Bu Elveda 24.875 izlenme - 1 yıl önce Gripin, Avrupa Müzik yapım şirketinden çıkarttığı "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar" albümünde yer alan "Neden Bu Elveda" isimli klip çalışmasıyla netd Müzik'te.
Gripin - Neden Bu Elveda 05:07
Gripin - Neden Bu Elveda 35.181 izlenme - 3 yıl önce Gripin - Neden Bu Elveda - (2012) - (alisayar)
Gripin - Neden Bu Elveda 05:08
Gripin - Neden Bu Elveda 4.246 izlenme - 1 yıl önce Gripin - Neden Bu Elveda - Yeni Video Klip 2014 İlk Kez İzlesene Com'da Şarkı Sözleri: Çoktan unutmuştum unutulmayı Sen hatırlattın çoktan unutmuştum Çoktan unutmuştum kendimi kaybedip Sende bulmayı çoktan unutmuştum El değmemiş yokluğuma ilk bakışta dokunmuştun Daha dün gibi aklımda www.sendeyim.com Ne değişti dünden bugüne ecel olduk birbirimize Susma bir cevap ver bu defa Neden bu elveda Ne oldu bize böyle Seni son durak sanırken Sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda Neden bu elveda... Ne oldu bize böyle Göğsümü acıttı son kez sen diye içime çektiğim nefes Çoktan unutmuştum unutulmayı Sen hatırlattın çoktan unutmuştum Çoktan unutmuştum kendimi kaybedip Sende bulmayı çoktan unutmuştum El değmemiş yokluğuma ilk bakışta dokunmuştun Daha dün gibi aklımda Ne değişti dünden bugüne ecel olduk birbirimize Susma bir cevap ver bu defa www.sendeyim.com Neden bu elveda... Ne oldu bize böyle Seni son durak sanırken Sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda Neden bu elveda... Ne oldu bize böyle Göğsümü acıttı son kez sen diye içime çektiğim nefes Neden bu elveda... Neden neden bu elveda Bir cevabın yetecekken son bir soru bırakıp gidiyorsun Neden bu elveda... Neden bu elveda Söz: S.Birol Namoğlu - Haluk Kurosman - Murat Başdoğan Müzik: Antonis Bardis Söz: S.Birol Namoğlu & Murat Bağdoğan & Haluk Kurosman Müzik: Antonis Vardis Yapım Şirketi: Avrupa Müzik Albüm: Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar Yönetmen: Kemal Başbuğ
Gripin - Neden Bu Elveda 05:07
Gripin - Neden Bu Elveda 4.921 izlenme - 3 yıl önce Gripin - Neden Bu Elveda (2012 Full Albüm)
Gripin - Neden Bu Elveda 05:00
Gripin - Neden Bu Elveda 1.289 izlenme - 11 ay önce Çıkış Tarihi: 2014 Şarkı Sözleri: Çoktan unutmuştum Unutulmayı Sen hatırlattın Çoktan unutmuştum Çoktan unutmuştum Kendimi kaybedip Sende bulmayı Çoktan unutmuştum El değmemiş yokluğuma İlk bakışta dokunmuştun Daha dün gibi aklımda Ne değişti dünden bugüne Ecel olduk birbirimize Susma, bir cevap ver bu defa Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Seni son durak sanırken Sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Göğsümü acıttı son kez "Sen" diye içime çektiğim nefes Neden bu elveda? Bir cevabın yetecekken Son bir soru bırakıp gidiyorsun Neden bu elveda?
Gripin - Neden Bu Elveda (Yeni 2012) 05:07
Gripin - Neden Bu Elveda (Yeni 2012) 547 izlenme - 3 yıl önce
Gripin - Neden Bu Elveda 05:00
Gripin - Neden Bu Elveda 535 izlenme - 3 yıl önce Gripin-Neden Bu Elveda 2010 (Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar) Çoktan unutmuştum Unutulmayı Sen hatırlattın Çoktan unutmuştum Çoktan unutmuştum Kendimi kaybedi...
Gripin - Neden Bu Elveda? 05:08
Gripin - Neden Bu Elveda? 82 izlenme - 1 yıl önce Söz: S.Birol Namoğlu & Murat Bağdoğan & Haluk Kurosman Müzik: Antonis Vardis Yapım Şirketi: Avrupa Müzik Albüm: Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar Yönetmen: Kemal Başbuğ iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/yal... https://twitter.com/gripinonline https://www.facebook.com/gripin http://www.gripin.org Çoktan unutmuştum Unutulmayı Sen hatırlattın Çoktan unutmuştum Çoktan unutmuştum Kendimi kaybedip Sende bulmayı Çoktan unutmuştum El değmemiş yokluğuma İlk bakışta dokunmuştun Daha dün gibi aklımda Ne değişti dünden bugüne Ecel olduk birbirimize Susma, bir cevap ver bu defa Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Seni son durak sanırken Sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Göğsümü acıttı son kez "Sen" diye içime çektiğim nefes Neden bu elveda? Bir cevabın yetecekken Son bir soru bırakıp gidiyorsun Neden bu elveda?
Gripin - Neden Bu Elveda (Official Video) 05:00
Gripin - Neden Bu Elveda (Official Video) 146 izlenme - 1 yıl önce Gripin - Neden Bu Elveda (Official Video) (AVRUPA MÜZİK) - 2014 Şarkı Sözleri: Çoktan unutmuştum Unutulmayı Sen hatırlattın Çoktan unutmuştum Çoktan unutmuştum Kendimi kaybedip Sende bulmayı Çoktan unutmuştum El değmemiş yokluğuma İlk bakışta dokunmuştun Daha dün gibi aklımda Ne değişti dünden bugüne Ecel olduk birbirimize Susma, bir cevap ver bu defa Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Seni son durak sanırken Sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Göğsümü acıttı son kez “Sen” diye içime çektiğim nefes Neden bu elveda? Bir cevabın yetecekken Son bir soru bırakıp gidiyorsun Neden bu elveda?
Gripin  - Neden Bu Elveda (Official Video) 05:00
Gripin - Neden Bu Elveda (Official Video) 25 izlenme - 1 yıl önce (AVRUPA MÜZİK) - 2014
kiymadi baba 04:17
kiymadi baba 189 izlenme - 6 yıl önce neden bu erken veda
Gripin - Neden Bu Elveda 05:07
Gripin - Neden Bu Elveda 15 izlenme - 9 ay önce Gripin - Neden Bu Elveda Şarkı Sözleri: Çoktan unutmuştum Unutulmayı Sen hatırlattın Çoktan unutmuştum Çoktan unutmuştum Kendimi kaybedip Sende bulmayı Çoktan unutmuştum El değmemiş yokluğuma İlk bakışta dokunmuştun Daha dün gibi aklımda Ne değişti dünden bugüne Ecel olduk birbirimize Susma, bir cevap ver bu defa Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Seni son durak sanırken Sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Göğsümü acıttı son kez "Sen" diye içime çektiğim nefes Neden bu elveda? Bir cevabın yetecekken Son bir soru bırakıp gidiyorsun Neden bu elveda?
Gripin - Neden Bu Elveda (Official Video) 05:00
Gripin - Neden Bu Elveda (Official Video) 15 izlenme - 1 yıl önce (AVRUPA MÜZİK) - 2014
Gripin  - Neden Bu Elveda (Official Video) 05:00
Gripin - Neden Bu Elveda (Official Video) 8 izlenme - 1 yıl önce (AVRUPA MÜZİK) - 2014