Hoşgeldiniz!

Nedim Şener

Nedim Şener'den Zekeriya Öz'e Alçak adam (Tarafsız Bölge 28 Mart Pazartesi) 02:05
Nedim Şener'den Zekeriya Öz'e Alçak adam (Tarafsız Bölge 28 Mart Pazartesi) 2.221 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Nedim Şener, cezaevine girdiği süreçte savcı olan Zekeriya Öz'e yüklendi. CNN Türk'te Ahmet Hakan'In sunduğu Tarafsız Bölge'ye konuk olan gazeteci Nedim Şener, Ergenekon soruşturmasında cezaevine gönderilmelerine atıfta bulunarak, kendileri aleyhine delil üreten polis ve savcı Zekeriya Öz ile kendilerini yargılayan mahkemeye sert eleştirilerde bulundu.
Uğur Dündar ve Konuklarına Puşt Mesajı - Hüseyin Kocabıyık 02:11
Uğur Dündar ve Konuklarına Puşt Mesajı - Hüseyin Kocabıyık 221 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar'ın sunduğu halk arenası isimli programda Yeniasır Gazetesi'nden Hüseyin Kocabıyık'ın; Nedim Şener, Haluk Koç, Aykut Erdoğdu ve Uğur Dündar için "4 tane puşt Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanına hakaret ediyor" tivitinin okunması ve devamında yaşananlar sizlerle...
Nedim Şener’in Darbecilerle Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı 02:54
Nedim Şener’in Darbecilerle Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı 77 izlenme - 1 yıl önce Nedim Şener'in, CNN Türk yayınında darbe yapmaya çalışan askerlerle kavga ettiği görüntüler... 15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişimi gecesi Doğan Medya Center'ı basan FETÖ'cü askerler ile Gazeteci Nedim Şener arasında yaşanan tartışmanın güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntüleri ilk kez ortaya çıktı.
Cnn Türk, Nedim Şener'in Darbecilere Direnişini Gizledi 07:07
Cnn Türk, Nedim Şener'in Darbecilere Direnişini Gizledi 43 izlenme - 1 yıl önce
Ahmet Şık Tahliye Konuşması - 12.03.2012 01:53
Ahmet Şık Tahliye Konuşması - 12.03.2012 125 izlenme - 3 yıl önce Tarih 12.03.2012 fetullah tarikatının komplolarla içeri tıktığı Ahmet Şık ve Nedim şener tahliye oluyor.Ahmet Şık'ın tahliye konuşmasında o gün bahsettiği polisler ise şimdi tutuklandı.Gün geldi devran döndü.
Darbe Komisyonu Raporu Neden Basılmıyor? 02:23
Darbe Komisyonu Raporu Neden Basılmıyor? 3 izlenme - 3 hafta önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında iç ve dış siyasette yaşananlar ve 2019 seçimi için partilerin stratejileri konuşuldu. Konuklardan Posta Gazetesi Yazarı Nedim Şener, CHP'nin 'kontrollü darbe' söylemini eleştirdi. Şener, "Darbe Komisyonu raporu hala basılamıyor. Kağıt mı yok? Mürekkep mi yok? CHP'nin koyduğu şerhteki 'kontrollü darbe' söyleminden dolayı basılmıyor. Dijital ortamda bir örneği bile yok. Çünkü diğer dillere de çevrilip tüm dünyaya yayılacak olan bu rapordaki 'kontrollü darbe' söylemi Türkiye'ye karşı kullanılabilir" diye konuştu.
Nedim Şener: ''Fethullah Gülen adam olsaydı 01:39
Nedim Şener: ''Fethullah Gülen adam olsaydı" 58 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk'te Hakan Çelik'in programına konuk olan gazeteci Nedim Şener'in hedefinde Fethullah Gülen vardı. Oda TV davasında yargılanan gazetecilerden Nedim Şener, eleştirdiği Gülen için "Fethullah Gülen adam olsa çıkıp bana inanmış bir tane adam içeri alınsa atlar ilk uçakla gelirim." dedi. 2011'de Oda TV'ye yönelik Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan ve 2012'de tahliye edilen Şener, "paralel yapı" operasyonlarını değerlendirdi ve cemaat cephesinden gelen eleştirilere tepki gösterdi. Hukuksuzlukların cemaat tarafından yapıldığını savunan Şener, devletin cemaatten temizlenmesi gerektiğini söyledi. Cemaat tarafından Türkiye'nin başka bir hale getirildiğini savunan Posta gazetesi yazarı Şener, programda şunları söyledi: Onların vebali Gülen ve cemaatin üzerinedir “Bugün yaşanan asıl dram şu: devletin içinde çeteleşmiş polislerin, hukuksuzluğa imza atmış, kendilerini kahraman yerine koyan ahlaksızlar, onların ailelerin vebali ve bizim ailelerimizin vebali Fethullah gülen ve cemaatinin üzerinedir. Fethullah Gülen adam olsa çıkıp bana inanmış bir tane adam içeri alınsa atlar ilk uçakla gelirim. Benim yurt dışına kaçma şansım olduğu halde burada kaldım Ben yurt dışına kaçma şansım olduğu halde tutuklanacağımı bile bile burada kaldım. Askerler yurt dışından geldiler teslim oldular. Ama Gülen 98'de kaçtığı gibi kendinden sonraki bütün yöneticileri de yurt dışına kaçmaya başladılar. Erdemli adam gelir o hukuksuzluğa karşı siper eder Suçun yoksa diyelimki iftira da olsa erdemli adam gelir o hukuksuzluğa karşı göğsünü siper eder. Kaçan gazeteciler var, Baransu kadar olamıyorlar. Baransu başına gelecekleri bilmiyor muydu? Ama onun kadar olamayıp yurt dışına kaçan cemaat abileri var. Mustafa Koç niye Gülen’i ziyaret etsin? Hidayet Karaca dediğniz insanlar sıradan değil. Cemaatin önemli insanlarıydı. Koç'larla ya da iş adamlarıyla cemaat adına nasıl görüşebiliyordu. Tespih nasıl hediye ediyorlardı? Düşünün Mustafa Koç Fethullah Gülen'i niye ziyaret etsin? Hayatta ne ilişkisi olabilir o insanların? Ama bir korku timsaliydi o cemaat.
Tarafsız Bölge   23 Aralık 2015 04:00:23
Tarafsız Bölge 23 Aralık 2015 69 izlenme - 2 yıl önce MHP’li muhalif hareket, tüzük kongresini toplamayı başarabilecek mi? Muhalif kanatlar arasında patlak veren “İmza krizi” tatlıya bağlandı mı? Ahmet Hakan’ın moderatörlüğünde, Gazeteciler Deniz Zeyrek, Nedim Şener ve İsmail Saymaz gündemin önemli konularını sordu MHP’den adaylığını açıklayan Meral Akşener yanıtladı...
Tarafsız Bölge - 27 Temmuz 2016 03:25:33
Tarafsız Bölge - 27 Temmuz 2016 56 izlenme - 2 yıl önce Fethullahçı Terör Örgütü’nün bilinmeyenleri Tarafsız Bölge’de tartışıldı. Kendilerini nasıl gizlediler? Nasıl bir istihbarat ağı kurdular? Parasal kaynaklarını nasıl sağladılar? Kendilerinden olmayanlara nasıl kumpas kurdular? Ahmet Hakan sordu, Ahmet Zeki Üçok, Hanefi Avcı, Cevat Öneş, Nedim Şener, Can Erenoğlu ve Mustafa Önsel yanıtladı.
Gündem / Nedim Şener & Hayko Bağdat 47:51
Gündem / Nedim Şener & Hayko Bağdat 46 izlenme - 3 yıl önce Gündemdeki sıcak gelişmeleri Gazeteciler Nedim Şener ve Hayko Bağdat değerlendirdi."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
' Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Kriterini Uyguluyor' 01:24
' Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Kriterini Uyguluyor' 6 izlenme - 5 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan Posta Gazetesi Yazarı Nedim Şener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Melih Gökçek'in istifası konusunda 15 Temmuz kriterini uyguladığını söyledi. Şener, "Melih Gökçek defalarca seçilmeyi başarmış birisi. Bu anlamda bir eksikliği yok, halkla ilişkiler konusunda. Bence temel kriter, 15 Temmuz kriteri. Yani 15 Temmuz'da akla - kara ortaya çıktı. 15 Temmuz kriterini uyguluyor bence Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan. Kadir Topbaş'ın da, Melih Gökçek'in de hedef alınmasında ana nedenlerden birisi bu" dedi.
Tarafsız Bölge -  21 Ekim 2015 02:18:51
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 39 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a sayılı günler kala… MHP ve CHP’nin dikkat çeken vaatleri ve önemli mesajları Tarafsız Bölge’de tartışıldı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Bülent Aydemir, Erdem Gül ve Nedim Şener ile birlikte sordu; MHP’den Atila Kaya ve Ümit Özdağ, CHP’den ise Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu yanıtladı…
8 Mart 2017 Türkiye'nin Gündemi Özet 08:44
8 Mart 2017 Türkiye'nin Gündemi Özet 13 izlenme - 12 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi'nin 8 Mart 2017 tarihli bölümüne, gazeteciler Abdülkadir Selvi, Deniz Zeyrek, Ayşe Baykal ve Nedim Şener ile siyaset bilimciler Doç. Dr. Mehmet Şahin ve Prof. Dr. Emre Bağce konuk oldu. Programda, "Anayasa referandumuna 39 gün kala meydanlar ne söylüyor? Partiler 'evet' ve 'hayır' oyu isterken, gerekçeleri nasıl anlatıyor? FETÖ ile mücadele sürecinde hangi noktaya gelindi? Bölgedeki gelişmeler karşısında Türkiye, nasıl bir dış politika planı kuruyor?" soruları masaya yatırıldı. İşte 9 dakikada programın özeti...
Tarafsız Bölge -  11 Ocak 2016 02:27:11
Tarafsız Bölge - 11 Ocak 2016 21 izlenme - 2 yıl önce Kaset komploları... Terörle mücadele... Yeni Anayasa tartışması... Başkanlık sistemi ve CHP'nin olağanüstü kurultay hazırlığı... Ahmet Hakan, gazeteci konukları Nedim Şener ve Kemal Göktaş ile birlikte sordu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay gündeme dair tüm soruları Tarafsız Bölge'de yanıtladı...
Ak Parti ve Chp Arasındaki Gerilim Neden Artıyor? - Tarafsız Bölge 18.12.2017 Pazartesi 02:33:18
Ak Parti ve Chp Arasındaki Gerilim Neden Artıyor? - Tarafsız Bölge 18.12.2017 Pazartesi 3 izlenme - 2 ay önce Dış siyasetteki sıcak gelişmeler, Türkiye'ye yansımaları, olası sonuçlar ve iç politikada yaşanan gerilim, Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de tartışıldı. ABD'deki ambargo davasında son durum ne? Kudüs'le ilgili hangi gelişmeler yaşanacak? İç politikada yaşanan gerilimin arka planında neler var? Ahmet Hakan sordu, CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, Hukukçu Pınar Hacıbektaşoğlu, Gazeteci Nedim Şener, Hukukçu Salim Şen, Sosyolog-Yazar İsmail Öz ve Gazeteci Orhan Karataş yanıtladı.
Ne Oluyor   19 Ocak 2016 02:20:43
Ne Oluyor 19 Ocak 2016 23 izlenme - 2 yıl önce Öldürülmesinin 9. yılında arkadaşları Hrant Dink’i anlatıyor davalarda ve soruşturmalarda gelinen son noktayı avukatlar ve hukukçular tartışıyor… Şirin Payzın sordu; Nedim Şener,Belma Akçura,İsmal Saymaz,Cüneyt Toraman,Hakan Bakırcıoğlu Hrant Dink’i konuştu ve davayı masaya yatırdı
Selam Tevhid Davası Abd'ye Mi Taşınacak 02:35
Selam Tevhid Davası Abd'ye Mi Taşınacak 3 izlenme - 2 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de dış siyasetteki sıcak gelişmeler, Türkiye'ye yansımaları ve iç politikada yaşanan gerilim masaya yatırıldı. Konuklardan Posta Gazetesi Yazarı Nedim Şener, ABD'de devam eden davaya ilişkin düşüncelerini paylaştı. Şener, Selam Tevhid davasının ABD'ye taşınacağını belirterek, "Selam Tevhid operasyonunun bir ayağı da Halkbank'ın İran'daki şirketlerle ticari alışverişidir. ABD'nin son zamanlarda en çok şikayet ettiği konu Ortadoğu'da İran'ın etkisinin artması. İran'ı terörist devlet ilan etmesinin arkasındaki neden ileride bir savaş açma niyeti" diye konuştu.
8 Kasım 2014 Cumartesi / Nedim Şener - Tuluhan Tekelioğlu 48:51
8 Kasım 2014 Cumartesi / Nedim Şener - Tuluhan Tekelioğlu 22 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Nedim Şener Aykırı Sorular'da 00:26
Nedim Şener Aykırı Sorular'da 17 izlenme - 4 yıl önce Aykırı Sorular, Gazeteci - Yazar Nedim Şener'i konuk ediyor...Yasin El Kadı, el kaideci mi, yardımsever mi, yatırımcı iş adamı mı? Büyükşehir Belediyesi Şener'in kitabının ilanın neden kabul etmedi? Enver Aysever soruyor, Nedim Şener yanıtlıyor... Hayata ve insana dair her şeyin tartışıldığı Aykırı Sorular, 27 Mayıs Salı günü 20.45'te CNN TÜRK'te
Nedim Şener ve Hayko Bağdat Hafta Sonu Keyfi'nde 00:23
Nedim Şener ve Hayko Bağdat Hafta Sonu Keyfi'nde 10 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Ne Oluyor - 31 Ağustos  Çarşamba - 2016 03:58:32
Ne Oluyor - 31 Ağustos Çarşamba - 2016 11 izlenme - 1 yıl önce FETÖ Operasyonları, artan terör saldırıları ve Fırat Kalkanı Harekatı… Peki Türkiye terörle mücadelesini nasıl devam ettirecek ? Şirin Payzın sordu, önce Metin Külünk ardından Rahim Er, Nedim Şener, Celal Ülgen, Savaş Biçer ve İbrahim Uslu Ne Oluyor’da yanıtladı.
Akıl Çemberi   22 Nisan 2016 42:55
Akıl Çemberi 22 Nisan 2016 6 izlenme - 2 yıl önce Gündeme dair yanıt arayan bütün sorular soruluyor, merak edilen yanıtlar tartışılıyor.
Nedim Şener, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı: Aykırı Sorular (27.05.2014) 37:19
Nedim Şener, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı: Aykırı Sorular (27.05.2014) 6 izlenme - 4 yıl önce Aykırı Sorular, Gazeteci - Yazar Nedim Şener'i konuk etti...Yasin El Kadı, el kaideci mi, yardımsever mi, yatırımcı iş adamı mı? Büyükşehir Belediyesi Şener'in kitabının ilanın neden kabul etmedi? Enver Aysever sordu, Nedim Şener yanıtladı... Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/aykirisorular
8 Ekim Cumartesi Tanıtım / Nedim Şener - Tuluhan Tekelioğlu 00:22
8 Ekim Cumartesi Tanıtım / Nedim Şener - Tuluhan Tekelioğlu 5 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Hafta Sonu - 19 Eylül 2015 46:42
Hafta Sonu - 19 Eylül 2015 1 izlenme - 2 yıl önce Gündemdeki sıcak gelişmeleri Hakan Çelik sordu, Gazeteci Nedim Şener yanıtladı.