Hoşgeldiniz!

nedime

Nedime Bilekliği Nasıl Yapılır? 00:42
Nedime Bilekliği Nasıl Yapılır? 1.137 izlenme - 5 ay önce Hobi ve el işi meraklılarına, harika "kendin yap" fikirleri MigrosTV'de! Üstelik kolay malzemeler, pratik fikirler ve çok şık sonuçlar alabileceğiniz önerilerle!
Bir Yaz Düğünü 04:05
Bir Yaz Düğünü 6.637 izlenme - 9 yıl önce bir yaz düğünü gelini dugunu nişan nisan nedime damat kina salonu bakire tören nikah merasimi cemiyet kokteyl cenaze anne baba yiğen elbise ayakkabi ayakkabı masraf masrafı masrafi telaş telaşı hediye bayali balayi çeğiz cegiz takılar takilar evet seni seviyorum bir daha beyaz gelinlik siyah damatlık pabuç gösteri slayt show sunum sunu kabul ediyorum bir düğün gecesi stesi limonata pasta komparsita düğünü evlenen nişanlanan bakirelik öncesi bakire müzikleri şarkılar sarkilar neler calacak söylen
Çılgın Nedimeler 02:01
Çılgın Nedimeler 188 izlenme - 2 yıl önce Our bridesmaids dance!! Crystal Queen now Crystal Kocisko and her bridesmaids Amanda Zingale, Kim Wood, Jenn Spaulding, Hope Reihl and Megan Hriczk had a surprise wedding dance for the groom and guests!! Harlem Shake and Sexy and I know It :)
Nedime Tacı Nasıl Yapılır Anlatımlı 11:35
Nedime Tacı Nasıl Yapılır Anlatımlı 448 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Nedime Tokası Nasıl Yapılır? 01:03
Nedime Tokası Nasıl Yapılır? 71 izlenme - 5 ay önce Hobi ve el işi meraklılarına, harika "kendin yap" fikirleri MigrosTV'de! Üstelik kolay malzemeler, pratik fikirler ve çok şık sonuçlar alabileceğiniz önerilerle!
Bir Acayip Gelin Ve Bir O Kadar Acayip Nedimeleri 02:01
Bir Acayip Gelin Ve Bir O Kadar Acayip Nedimeleri 201 izlenme - 2 yıl önce Bir Acayip Gelin ve Bir O Kadar Acayip Nedimeleri - Oha Bu Nasıl En Güzel Bizim Eğlence Usül Belli "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çılgına Dönen Gelin 00:42
Çılgına Dönen Gelin 246 izlenme - 3 yıl önce Gelin arabasındaki nedime tuvalete gitmek isteyince düğün gerginliğini fazlaca hisseden gelin adeta çılgına döndü.
Nedime ve Sağdıç Olmanın Maliyeti Nedir? 01:30
Nedime ve Sağdıç Olmanın Maliyeti Nedir? 22 izlenme - 3 ay önce Düğün öncesi ve sırasında evlenecek kişilerin bütün yüklerini çeken o vefakar insanlar... Peki sağdıç ve nedime olmanın maliyeti nedir?
Damat kontrolü kaybederse! 00:46
Damat kontrolü kaybederse! 220 izlenme - 4 yıl önce Kontrolü kaybeden damat düğüne utanılacak bir giriş yaptı.
Nedimelerin Açık Sözlü Olması 01:20
Nedimelerin Açık Sözlü Olması 36 izlenme - 1 yıl önce Düğün çok güzel olduğu için ağlamıyorum içinde olmak için harcadığım 1000 liraya ağlıyorum.Bu örnek olsun gerisini videoda nedimler açıklıyo.
Sağdıçtan Nedimeye Uçan Tekme 00:30
Sağdıçtan Nedimeye Uçan Tekme 47 izlenme - 1 yıl önce Sağdıç ve nedime, konukları karşılamak ve düğüne hazırlamak için piste çıktı. Ancak dans gösterisini abartan sağdıçın bu hareketi geceyi kabusa dönüştürdü.
Sağdıç ve Nedime Olmanın Maliyeti Nedir? 01:30
Sağdıç ve Nedime Olmanın Maliyeti Nedir? 8 izlenme - 3 ay önce Düğün öncesi ve sırasında evlenecek kişilerin bütün yüklerini çeken o vefakar insanlar... Peki sağdıç ve nedime olmanın maliyeti nedir? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nedimeye Uçan Tekme 00:30
Nedimeye Uçan Tekme 19 izlenme - 1 yıl önce Sağdıç ve nedime, konukları karşılamak ve düğüne hazırlamak için piste çıktı. Ancak dans gösterisini abartan sağdıçın bu hareketi geceyi kabusa dönüştürdü.
Nedime Elbise Modelleri 2014 01:16
Nedime Elbise Modelleri 2014 16 izlenme - 2 yıl önce Nedime Elbise Modelleri 2014 [www.geceelbiseleri.com] Daha fazlası www.izlesene.com/abiye kanalında....
Hastaların Dilinden: Nedime Akuş 00:54
Hastaların Dilinden: Nedime Akuş 34 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Nedime Akuş