Hoşgeldiniz!

Nehre Videoları İzle

İşte Uçagın Nehre Indıği An 02:11
İşte Uçagın Nehre Indıği An 3.308 izlenme - 8 yıl önce iki motoruda bozulan uçagın nehre zorlu inişi
koca vinç nehre çakıldı 01:30
koca vinç nehre çakıldı 881 izlenme - 8 yıl önce oy oy
bisikletiyle nehre uçtu! 00:14
bisikletiyle nehre uçtu! 679 izlenme - 7 yıl önce yazık
Nehre Balıklama Atladı Öldü 01:39
Nehre Balıklama Atladı Öldü 44 izlenme - 8 ay önce Hindistan'da sarhoş bir genç atladığı nehirde öldü. Ganga Nehri kenarında eğlenen bir grup genç, içkinin etkisiyle eğlencenin dozunu kaçırıp nehire balıklama atlamaya başladı. Gruptaki Ashish Chauhan adındaki genç adam arkadaşlarının isteğiyle nehre balıklama atladı. Sarhoş adam nehrin fazla erin olmayan kısmına çakıldı. Saniyeler sonra genç adam hareketsiz bir halde suyun yüzeyine çıktı. Bir süre çamurlu suda öylece hareketsiz kalan adamın yardımına çevredekiler koştu. Hastaneye kaldırılan Ashish, 48 saat sonra hayatını kaybetti.
Bisikletiyle Nehre Atladı 00:13
Bisikletiyle Nehre Atladı 68 izlenme - 7 yıl önce bisikletiyle nehre atladı
adamı uyurken nehre saldılar 01:19
adamı uyurken nehre saldılar 9 izlenme - 1 yıl önce adamı uyurken nehre saldılar
Trt Muhabiri Nehre Düştü 00:48
Trt Muhabiri Nehre Düştü 31 izlenme - 5 yıl önce Trt Muhabiri Nehre Düştü
Almanya'da Nehre Düşen Tilki Donmuş Halde Bulundu 00:42
Almanya'da Nehre Düşen Tilki Donmuş Halde Bulundu 1 izlenme - 1 ay önce Almanya'da Nehre Düşen Tilki Donmuş Halde Bulundu
Polisler Genç Kzı Kurtarabilmek İçin Zamanla Yarıştı 00:29
Polisler Genç Kzı Kurtarabilmek İçin Zamanla Yarıştı 5 izlenme - 8 ay önce İtalya’nın Padova kentinde genç bir kız, intihar girişiminde bulundu. Kendisini köprüden nehre bırakan kızı kurtarabilmek için polisler de arkasından atladı. Suya atlayan iki polis, genç kıza ulaşabilmek için adeta zamanla yarıştı. Kahraman polisler tarafından kurtarılan genç kız olay yerine sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırıldı.
CİP KÖPRÜDEN BÖYLE UÇTU! - İhlas Haber Ajansı (İHA) 00:17
CİP KÖPRÜDEN BÖYLE UÇTU! - İhlas Haber Ajansı (İHA) 5 izlenme - 2 yıl önce CİP KÖPRÜDEN BÖYLE UÇTU! Cip açık köprüden böyle uçtu. Fransa’da açılıp kapanabilen köprüyü kullanan bir araç nehre uçtu. Zira köprü henüz kapanmamıştı. CİP KÖPRÜDEN BÖYLE UÇTU! Cip açık köprüden böyle uçtu. Fransa’da açılıp kapanabilen köprüyü kullanan bir araç nehre uçtu. Zira köprü henüz kapanmamıştı.