Hoşgeldiniz!

nehre

İşte Uçagın Nehre Indıği An 02:11
İşte Uçagın Nehre Indıği An 3.314 izlenme - 10 yıl önce iki motoruda bozulan uçagın nehre zorlu inişi
koca vinç nehre çakıldı 01:30
koca vinç nehre çakıldı 881 izlenme - 10 yıl önce oy oy
Nehre Balıklama Atladı Öldü 01:39
Nehre Balıklama Atladı Öldü 81 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da sarhoş bir genç atladığı nehirde öldü. Ganga Nehri kenarında eğlenen bir grup genç, içkinin etkisiyle eğlencenin dozunu kaçırıp nehire balıklama atlamaya başladı. Gruptaki Ashish Chauhan adındaki genç adam arkadaşlarının isteğiyle nehre balıklama atladı. Sarhoş adam nehrin fazla erin olmayan kısmına çakıldı. Saniyeler sonra genç adam hareketsiz bir halde suyun yüzeyine çıktı. Bir süre çamurlu suda öylece hareketsiz kalan adamın yardımına çevredekiler koştu. Hastaneye kaldırılan Ashish, 48 saat sonra hayatını kaybetti.
Bisikletiyle Nehre Atladı 00:13
Bisikletiyle Nehre Atladı 68 izlenme - 9 yıl önce bisikletiyle nehre atladı
Polisler Genç Kzı Kurtarabilmek İçin Zamanla Yarıştı 00:29
Polisler Genç Kzı Kurtarabilmek İçin Zamanla Yarıştı 5 izlenme - 2 yıl önce İtalya’nın Padova kentinde genç bir kız, intihar girişiminde bulundu. Kendisini köprüden nehre bırakan kızı kurtarabilmek için polisler de arkasından atladı. Suya atlayan iki polis, genç kıza ulaşabilmek için adeta zamanla yarıştı. Kahraman polisler tarafından kurtarılan genç kız olay yerine sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Almanya'da Nehre Düşen Tilki Donmuş Halde Bulundu 00:42
Almanya'da Nehre Düşen Tilki Donmuş Halde Bulundu 1 izlenme - 2 yıl önce Almanya'da Nehre Düşen Tilki Donmuş Halde Bulundu