Hoşgeldiniz!

Neil Videoları

Şirinler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Şirinler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 43.002 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Neil Patrick Harris, Katy Perry, Christina Ricci, Jayma Mays, Brendan Gleeson gibi isimlerin yer aldığı Şirinler 2 filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
sereftir seni sevmek & neil gs 05:07
sereftir seni sevmek & neil gs 26.563 izlenme - 6 yıl önce şereftir seni sevmek senle ağlayıp gülmek galatasaray sevgisi sürecek sonsuza dek yetmiyor ki statlar kalbimiz senle çarpar layıksın bu sevgiye şanlı galatasaray nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay yüksel ta arşa kadar şanlı galatasaray
Kozmik Takvimin Son Anlarında Yolculuk 04:43
Kozmik Takvimin Son Anlarında Yolculuk 18.375 izlenme - 2 yıl önce "Cosmos: A Space-Time Odyssey" belgeselinin ilk bölümünde, Kozmik takvimde yolculuğa çıkıyoruz.
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Kalp Atışı) 00:30
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Kalp Atışı) 10.938 izlenme - 4 yıl önce Jurassic Park filminin 3D'ye uyarlanmış olan halinin televizyonlarda yayınlanan Kalp Atışı isimli tanıtım fragmanı.
Kayıp Kız (Gone Girl) - Türkçe Altyazılı Fragman 01:27
Kayıp Kız (Gone Girl) - Türkçe Altyazılı Fragman 3.596 izlenme - 2 yıl önce Vizyon Tarihi: 10 Ekim 2014 Yapımı : 2014 - ABD Tür : Dram , Gerilim Yönetmen : David Fincher Oyuncular : Neil Patrick Harris , Ben Affleck , Rosamund Pike , Missi Pyle , Patrick Fugit Senaryo : Gillian Flynn Yapımcı : Reese Witherspoon , Leslie Dixon
Neil Sedaka - Oh Carol 02:22
Neil Sedaka - Oh Carol 7.325 izlenme - 7 yıl önce ...
Smackdown Shaq O Neil The Big Show 03:07
Smackdown Shaq O Neil The Big Show 6.180 izlenme - 8 yıl önce shaq fights the big show on wwe monday night raw
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay vinci - Space crane  (Loader) 05:25
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay vinci - Space crane (Loader) 3.512 izlenme - 1 yıl önce Uzaydaki vinç operatörünün görevi uzayda yer alan bütün nesneleri toplamayı gerektirmektedir. Bütün nesneleri toplarken renkleri de öğrenmemize katkı sağlayacaktır. Uzay vinci adı verilen ancak asıl adı Space Crane Parkıng Vinç kolunun hareketleriyle ve ucunda yer alan manyetik mıknatıslar sayesinde çevrede bulunan nesneleri daha rahat bir şekilde yakalıyor. Uzay vincinin kollarını kontrol etmekiçin ön kabinden yönetmek gerekir .Kabinden asla çıkılmamalıdır. Çünkü ucayda yer çekimi yok . Uzaydaki bütün araç gereçler yerçekimi olmaması kanunu üzerine dizayn edilerek uzaya gönderilmiş. Uzay vincinin kolları ileri geri ya da sağa sola doğru hareket etmektedirler.ve yakalayıp kasaya yüklemektedir . Adeta dünyadaki oto kurtarma araçları gibi.
Çizgi Film - Uzay Araçları - Robotik Mars keşif sondası 04:08
Çizgi Film - Uzay Araçları - Robotik Mars keşif sondası 3.370 izlenme - 1 yıl önce Sevgili Ebeveynler günümüz nesili çocukların üçünden birisi Astronot olmak istiyor. Zeka küpü çocuklara astronotlar hangi ortamda çalışır.Astronotlar ne yaparlar.Görsel olarak anlatmak istedik.Bebeturk ün Uzay araçları çizgi filmlerinin herbirinde farklı uzay keşif aracı tanıtılacak belki ilk bölümleri sıkıcıydı ama bu bölümden sonra bebeturk ten kopamıyorlar.Tekrar tekrar izliyorlar. Haydi izleyelim.Bebeturk te İzlenme rekorları kıran video.
Neil Sedaka -  You Mean Everything To Me 02:38
Neil Sedaka - You Mean Everything To Me 2.328 izlenme - 4 yıl önce Neil Sedaka
Neil Armstrong - İlk Ay Yürüyüşü 02:50
Neil Armstrong - İlk Ay Yürüyüşü 1.530 izlenme - 2 yıl önce
glee - dream on ft. neil patrick harris 02:38
glee - dream on ft. neil patrick harris 6.482 izlenme - 6 yıl önce glee - dream on ft. neil patrick harris barney'mizle düet yapar da biz paylaşmaz mıyız?
Neil Armstrong  Aya İlk İnişi 1969 02:29
Neil Armstrong Aya İlk İnişi 1969 2.982 izlenme - 4 yıl önce Neil Armstrong Aya ilk inişi 1969
Neil deGrasse Tyson - Cosmos (1. Sezon/1. Bölüm) 43:47
Neil deGrasse Tyson - Cosmos (1. Sezon/1. Bölüm) 516 izlenme - 6 ay önce Cosmos: A Spacetime Odyssey (Bir Uzay Serüveni), ünlü astrofizikçi Neil deGrasse Tyson'ın sunduğu, Carl Sagan, Ann Druyan ve Steven Soter tarafından yazılan, ünlü 1980 yapımı Cosmos: A Personal Voyage'ın devamı şeklinde belgesel dizisidir.Genel olarak belgeselde uzayın, evrenin sırları, güzel ve açıklayıcı bir şekilde muazzam görüntülerle birlikte anlatılmaktadır.Toplamda 13 bölümden oluşmasıyla beraber, müziklerinin bestecisi Alan Silvestri'dir.Bu göndermiş olduğum video ise Samanyolu'na Bir Bakış adlı belgeselin 1. bölümüdür.İyi seyirler.
Neil Diamond - Hello Again 04:08
Neil Diamond - Hello Again 2.548 izlenme - 6 yıl önce hello again hello again hello just called to say 'hello' ı couldn't sleep at all tonight and ı know it's late but ı couldn't wait hello my friend hello just called to let you know ı think about you every night when ı'm here alone and you're there at home hello maybe it's been crazy and maybe ı'm to blame but ı put my heart above my head we've been thru it all and you loved me just the same and when you're not there ı just need to hear hello my friend hello ıt's good to need you so ıt
Ay'da Aleti Yere Düşüren Astronotun Dramı 01:16
Ay'da Aleti Yere Düşüren Astronotun Dramı 990 izlenme - 2 yıl önce İnsanlığın en önemli anlarından biri olarak gösterilen aya ayak basılmasından sonra hesaba katılmayan işlerden biri muhtemelen yerçekimi olmayışının yaşatacağı aksiliklerdi. Görüntüler 1972 yılına ait.
Kızları Etkileme ve Tavlama Sanatı 03:44
Kızları Etkileme ve Tavlama Sanatı 6.321 izlenme - 8 yıl önce dünyaca ünlü neil strauss’un kızları etkilemek üzerine olan bir videosu
Neil Sedaka - Going Home To Mary Lou 02:02
Neil Sedaka - Going Home To Mary Lou 1.990 izlenme - 6 yıl önce this little ditty was first heard in either 1959 or 1960 and made its way onto the little devil album in 1961. enjoy!
Ua Galatasaray Aşkı & Neil Gs 00:57
Ua Galatasaray Aşkı & Neil Gs 2.017 izlenme - 6 yıl önce galatasaray aşkıyürekleri dağlıyortaraftarı çıldırmışsamiyeni yakıyorben kupayı neyleyimaşkın bana yetiyor bunu bir tek cimbombombir de allah biliyorsenle doğdu bu beden birgün senle öleceksana olan aşkımızsonsuza dek sürecekşu dünyadasende başka kimim varhayatımın anlamı sensin galatasaray
Kurt'un Köpeğe Evrilmesi 05:10
Kurt'un Köpeğe Evrilmesi 1.006 izlenme - 1 yıl önce "Cosmos: A Space-Time Odyssey" belgeselinin ikinci bölümünde, Köpeğin Evrimini izliyoruz.
Neil Young - After The Gold Rush (Full Album) 35:15
Neil Young - After The Gold Rush (Full Album) 1.635 izlenme - 5 yıl önce
ölüm varmış korku varmış & neil gs 03:18
ölüm varmış korku varmış & neil gs 1.989 izlenme - 6 yıl önce ölüm varmışkorku varmışbu dünyanın sonu varmışbizim için yoktur tasasen kalbimde yaşadıkçabaşarılar gelir geçerasaletin bize yeterdeplasmanda samiyendeultraslan hep seninle
Büyüleyici Şekilde Rahatsız Edici Bir Düşünce - Neil deGrasse Tyson 12:27
Büyüleyici Şekilde Rahatsız Edici Bir Düşünce - Neil deGrasse Tyson 574 izlenme - 1 yıl önce 'Bay Cosmos' olarak tanıdığımız ünlü astrofizikçi Neil deGrasse Tyson'dan evrende yalnız olup olmadığımıza dair kısa ve samimî bir konuşma. "Geceleri uyanık yatıyorum ve düşünüyorum, acaba araştırdığımız evreni anlayabilmek için bir canlı türü olarak çok mu aptalız..."
Neil Young - Dead Man Theme 05:01
Neil Young - Dead Man Theme 1.302 izlenme - 5 yıl önce
Neil Young Greatest Hits (2004) Full Album 01:15:25
Neil Young Greatest Hits (2004) Full Album 1.238 izlenme - 4 yıl önce
Bilim ve Çocuklar: En İnsancıl Etkinlik 05:30
Bilim ve Çocuklar: En İnsancıl Etkinlik 479 izlenme - 1 yıl önce Bu harika videoda Neil deGrasse Tyson, bilimin ne kadar temel bir uğraş olduğunu ve doğduğumuzdan itibaren aslında uyguladığımız bir süreç olduğunu gösteriyor. Ayrıca video içerisinde, insanların aslında istemedikleri ve iyi olmadıkları işlerde çalıştırılmasının, tüm insanlığı geriye götüren bir durum olduğu da net bir şekilde dile getiriliyor. İyi seyirler. Altyazılandıran: NeoFreeSelf (http://www.youtube.com/user/NeoFreeSelf)
Neil Young - Hey Hey My My 04:14
Neil Young - Hey Hey My My 1.127 izlenme - 5 yıl önce
The Band & Neil Young - Helpless 05:34
The Band & Neil Young - Helpless 226 izlenme - 11 ay önce The Band grubunun 1976'da San Francisco'da gerçekleşen "the Last Waltz" adlı final konseri. Grubun kariyeri boyunca birlikte çalıştığı müzisyenler arkadaşlarına veda etmek için birer birer sahneye çıkıyorlar. Bu müzisyenlerden bazıları Bob Dylan, Ringo Starr, Ronnie Hawkins, Van Morrison, Muddy Waters, Neil Diamond, Bobby Charles, Eric Clapton. Biri de Neil Young. Young, "Crazy Horse" grubuyla birlikte yaptığı turnenin bir parçası olarak iki gün önce Abdnin diğer ucu Boston'da aynı gün içinde verdiği iki konserden dolayı biraz yorgun. Kulisteki partide de kokaini biraz fazla kaçırmış. Bu yüzden şarkıya girişte grupla bir anlaşmazlık yaşasalar da müthiş bir performans ortaya çıkarıyorlar.
Neil Young - Like A Hurricane 08:59
Neil Young - Like A Hurricane 1.080 izlenme - 5 yıl önce
nevizade geceler ultraslan kapalı & neil gs 01:23
nevizade geceler ultraslan kapalı & neil gs 1.521 izlenme - 6 yıl önce giden her sevgilinin ardındanhep biz olduk el sallayanhaykırsak duyarlar mı sesimizi?hangi sevdadan galip çıktık ki?yürüyoruz sessiz ve kederlinevizade geceleriinletiyoruz hep çıkışındaistiklal caddesini...boşuna çekilmedi bunca çileiçiyoruz gündüz gecehaykırdık ama duymadı hiç kimsepeşindeyiz heryerde...zaten aşklar hep yalan dolan sonu hep acı hüsranbize her sevdadan geriye kalansadece galatasaraycimbombomum cimbombomumcanım feda olsun sanahiçbir şeye değişilmezsenin sevgin bu dünyada