Hoşgeldiniz!

neonazi

Nazi Refleksi 00:07
Nazi Refleksi 5.258 izlenme - 1 yıl önce Almanya'da arabalarıyla seyahat eden iki kişiden erkek olanı, akli dengesi bozuk yahut cidden Neonazi bir adama "Kamerad!" (Yoldaş!) diye sesleniyor ve adam "Heil Hitler!" cevabını veriyor.
Hitler Selamının Yararları ve Zararları 01:06
Hitler Selamının Yararları ve Zararları 2.615 izlenme - 2 yıl önce Alman toplumunun kanayan yarası Neonazilerin insan cemaati içerisinde yaşadıkları sıkıntıları ve dolaylı yoldan fayda sağladıkları bir işi gösteren mini belgesel.
Göçmen Karşıtı Klip - Reconquista 04:13
Göçmen Karşıtı Klip - Reconquista 512 izlenme - 1 yıl önce Stahlgewitter adlı Alman Neonazi müzik grubuna ait bu şarkının adı aslında "Reconquista" değil "Blendwerk Toleranz". Lakin ben bu şarkıya ad olması için bunu seçtim. Reconquista (Yeniden Fetih), İber Yarımadası'ndaki Avrupalı Hristiyanların Orta Doğu kökenli Müslümanları oradan atmak için verdiği mücadeleye denir. Bu klip, Avrupalı ırkçıların yüzyıllar önce İber'den nasıl temizlendiyse şimdi de bir benzerinin yahut aynısının yapılması gerektiğini ilan ediyor. Almanca sözler: Das Gift heißt Toleranz, es macht dich schwach und geisteskrank. Du schreist auf voller Empörung, feierst deine Selbstzerstörung. Wie ein Virus, der dich ständig lähmt und deine Abwehrkräfte in dir zähmt. Es ist die Religion der kleinen Geister und du huldigst noch heut’ dem falschen Meister. Ohne Stolz und ohne Würde, so erträgst du jede Bürde. Du läßt zu, daß es geschieht, deine Seele besetztes Gebiet. Die Sakramente der ewigen Schuld, doch du befolgst sie mit Engelsgeduld. Und du machst, was immer sie dir auferlegen, aber trotzdem wird man dir nie vergeben. Folge nicht dem Irrsinn, sondern bleibe auf Distanz. Du brauchst keine falsch gelebte Deppen-Toleranz. Sie pflegen liebevoll ihr Leiden pathologischer Natur. Seelisch kranke Menschen mit der gleichen Prozedur: Schon seit Jahrzehnten tragen sie eine Monstranz durch unser Land und nennen Dummheit Toleranz. Es ist ein Blendwerk, wie es noch keines gab. Ihre Todessehnsucht, unser aller Grab. Dein eigenes Immunsystem ist auch nicht tolerant, denn sonst wärst du arme kleine Seele längst ein toter Mann. Toleranz kommt von Tolerare und ist für dich das einzig Wahre. Dessen Sinn hast nie begriffen, es ist die Knechtschaft aus freien Stücken. Du mußt erdulden und du mußt erleiden, denn die Konflikte willst du stets vermeiden. Du bist immer freundlich, immer nett und lieb und immer tolerant bis in den nächsten Bürgerkrieg. Jede Forderung wird abgenickt, bei jeder Frechheit eingeknickt. Hörst du jetzt, wie er lacht? Deine Schwäche ist seine Kraft. Du schließt die Augen vor jener Gewalt, doch deshalb macht sie vor dir auch nicht halt. Ein deutsches Opfer, das ist das, was du bist und jetzt sag mir, wer ist hier der „Scheiß-Rassist“? Folge nicht dem Irrsinn, sondern bleibe auf Distanz. Du brauchst keine falsch gelebte Deppen-Toleranz. Kein Immun-Suppressivum für’s gewollte Resultat: Um dich künstlich einzustellen für das fremde Implantat. Schon seit Jahrzehnten tragen sie eine Monstranz durch unser Land und nennen Dummheit Toleranz. Schluß mit dem Alptraum, gewinn dir Schritt für Schritt – Reconquista – dein eigenes Land zurück. Reconquista – Schritt für Schritt. Reconquista – dein Land zurück.
Hollanda'da Siyahi Kadına Çirkin Saldırı 00:30
Hollanda'da Siyahi Kadına Çirkin Saldırı 179 izlenme - 3 yıl önce Hollanda meclisinin bulunduğu Den Haag (Lahey) şehrinde aşırı sağcıların siyahi bir kadını nasıl aşağıladıklarını ve darp edilmekten son anda kurtulduğunu izleyeceksiniz. Olay şöyle: Hollanda'da Noel Baba'nın ülkeye özgü bir uyarlaması olan 'Sinterklaas' tiplemesinin siyahi köleleri vardır. Bu kölelere 'Zwarte Piet' (Black Pete) adı verilmektedir. Son aylarda ise bu geleneğin ırkçı ve gerici olmasından dolayı kaldırılması gerektiği söylenmiş, ve Hollanda halkı konu hakkında ikiye bölünüp, adeta kutuplaşmıştır. Facebook'ta bu geleneğin değişmemesi için kurulan sayfayı 2 milyon kişi beğenmiştir. 'Black Pete kaldırılacaksa, tüm zenciler ve yabancılar da de ülkeden siktirsin gitsin, müslüman bayramları da yasaklansın' gibi laflar havada uçuşmuştur. BM'de Pete'lerin kaldırılması konusunda görüş bildirmiştir. Cumartesi günü 500 civarında Pete yanlısı Hollanda'nin siyasi başkenti olan Lahey'de birleşip protesto etmiştir. Bunların çoğunluğunu aşırı sağcılar, neo-naziler oluşturmaktadır. Aslında bambaşka bir şeyi, kendi ülkesindeki şiddet olaylarını protesto etmek için orada bulunan bayan aşağılanmıştır. Polis ise protestoculara haddini bildireceğine, siyahi kadını uzaklaştırmıştır. Bu durum, 1957'deki ABD'deki 'Little Rock Nine' olaylarını hatırlatmaktadır. Oysa Lahey şehri, demokrasinin ve insan haklarının merkezi olarak bilinmiştir. Halbuki Avrupa'da yaşayan yabancılar, mülteciler, müslümanlar ırkçılığı ve nefreti iliklerine kadar hissetmektedir.
6 Yıl 'Neonazi'leri Gizlice Çekti, Belgesel Yaptı... 06:46
6 Yıl 'Neonazi'leri Gizlice Çekti, Belgesel Yaptı... 93 izlenme - 3 yıl önce Almanya'nın Münih kentinde Alman Gazeteci Thomas Kuban'ın gizlice Neonazilerin arasına girerek, gizli kamera ile çektiği Blut Muss Fliessen- Kan Akmalı adlı belgesel film, ilk kez Türkçe alt yazılı olarak gösterilecek.
Halit'in Ailesi Cevap Bekliyor 04:47
Halit'in Ailesi Cevap Bekliyor 17 izlenme - 5 yıl önce Yozgat Ailesi, Neonaziler Tarafından İşlendiği Ortaya Çıkarılan Cinayetlerin Kurbanlarından Biri Olan Halit'in Ailesi. Yozgat Ailesi De Diğer Kurban Aileleri Gibi Oğullarının Anısını Canlı Tutmak Ve Tüm Almanya'ya Göz Göre Göre Korkunç Cinayetlerin İşlenebileceğini Göstermek İstiyor.