Hoşgeldiniz!

neredesiniz

Ankaralı Aşkın - Hani Neredesiniz 04:17
Ankaralı Aşkın - Hani Neredesiniz 1.956 izlenme - 3 yıl önce HANİ NEREDESİNİZ ( KLİP ) AŞK MÜZİK BEDOOFFİCİAL Şarkı Sözleri(Lyircs): Çok sefalar sürdürdüm Ankara'nın sazına hepsi bir hayırsızmış varamadım farkına, adam olan bir insan döner bakar ardına..
Sezen Aksu - Neredesiniz (1982) 03:05
Sezen Aksu - Neredesiniz (1982) 2.295 izlenme - 9 yıl önce
Tayyip Erdoğan'ı Gülümseten Yanlış Anlama 00:58
Tayyip Erdoğan'ı Gülümseten Yanlış Anlama 47 izlenme - 3 ay önce Muhtarlar Toplantısı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında FETÖ'cüleri kast ederek "Neredesiniz" dedi. Muhtarlardan biri ise yanlış anlayıp "Buradayız Sayın Cumhurbaşkanım" deyince salonda gülüşmeler yükseldi. Tebessüm eden Erdoğan "Siz buradasınız da onlar nerede? Gerçek devletin sahipleri burada. Ama bu devletten nasibini alamayanlar da orada” diye devam etti.
Hayri Şahin - Neredesiniz 04:57
Hayri Şahin - Neredesiniz 517 izlenme - 6 yıl önce
Ali Tekintüre - Neredesiniz 04:31
Ali Tekintüre - Neredesiniz 344 izlenme - 6 yıl önce
Ankaralı Aşkın - Hani Neredesiniz 04:17
Ankaralı Aşkın - Hani Neredesiniz 234 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı Aşkın - Hani Neredesiniz (Video 2014)
Sezen Aksu - Neredesiniz (1985) 02:58
Sezen Aksu - Neredesiniz (1985) 159 izlenme - 3 yıl önce Düşündüren şarkıdır. Sözleri: erken geldi o mevsim zamandan korkuyorum bu beyazlar yaşım değil yaşadıklarımdan iz sevgiler sevgililer özlemler ayrılıklar kavgalar çelişkiler kalır mı çizgisiz gözlerimin yanında bir zaman dudağımda olmayan izler kimsesiz yolun yarısı bile değilken yıllar beni nasıl geçtiniz hala umutlarla uyanırken gençliğime çizgi çektiniz hani o çok sevenler ey dostlar sevgililer ben burdayım ya siz neredesiniz? Şarkı Sözleri (lyrics): Erken geldi o mevsim Zamandan korkuyorum Bu beyazlar yaşım değil Yaşadıklarımdan iz Erken geldi o mevsim Zamandan korkuyorum Bu beyazlar yaşım değil Yaşadıklarımdan iz Sevgiler, sevgililer, özlemler,ayrılıklar Kavgalar,çelişkiler kalır mı çizgisiz Gözlerimin yanında, bir zaman dudağımda Olmayan izler kimsesiz Yolun yarısı bile değilken Yıllar beni nasıl geçtiniz Hala umutlarla uyanırken Gençliğime çizgi çektiniz Hani o çok sevenler Ey dostlar sevgililer Ben burdayım ya siz neredesiniz Hani o çok sevenler Ey dostlar sevgililer Ben burdayım ya siz neredesiniz
Sezen Aksu - Neredesiniz 03:08
Sezen Aksu - Neredesiniz 245 izlenme - 6 yıl önce
Sezen Aksu - Neredesiniz 03:07
Sezen Aksu - Neredesiniz 76 izlenme - 2 yıl önce Söz : Sezen aksu Beste : Sezen Aksu & Recep Aktuğ Düzenleme : Atilla Özdemiroğlu Albüm : Firuze Yıl : 1982 Erken geldi o mevsim Zamandan korkuyorum Bu beyazlar yaşım değil Yaşadıklarımdan iz Erken geldi o mevsim Zamandan korkuyorum Bu beyazlar yaşım değil Yaşadıklarımdan iz Sevgiler, sevgililer Özlemler ayrılıklar Kavgalar, çelişkiler Kalır mı çizgisiz Gözlerimin yanında Bir zaman dudağımda olmayan izler Kimsiniz Yolun yarısı bile değilken Yıllar beni nasıl geçtiniz Hala umutlarla uyanırken Gençliğime çizgi çektiniz Hani o çok sevenler Ey dostlar sevgililer Ben burdayım, ya siz? Neredesiniz? Hani o çok sevenler Ey dostlar sevgililer Ben burdayım, ya siz? Neredesiniz?
Müslüm Gürses Neredesiniz 04:28
Müslüm Gürses Neredesiniz 104 izlenme - 6 yıl önce tahsin aydın
Melal 04:12
Melal 28 izlenme - 6 yıl önce dostlar neredesiniz
Sezen Aksu - Neredesiniz 03:05
Sezen Aksu - Neredesiniz 7 izlenme - 2 yıl önce Sezen Aksu - Neredesiniz Albüm: Firuze Çıkış tarihi: 1982 Şarkı Sözleri: Erken geldi o mevsim Zamandan korkuyorum Bu beyazlar yaşım değil Yaşadıklarımdan iz Erken geldi o mevsim Zamandan korkuyorum Bu beyazlar yaşım değil Yaşadıklarımdan iz Sevgiler, sevgililer, özlemler,ayrılıklar Kavgalar,çelişkiler kalır mı çizgisiz Gözlerimin yanında, bir zaman dudağımda Olmayan izler kimsesiz Yolun yarısı bile değilken Yıllar beni nasıl geçtiniz Hala umutlarla uyanırken Gençliğime çizgi çektiniz Hani o çok sevenler Ey dostlar sevgililer Ben burdayım ya siz neredesiniz Hani o çok sevenler Ey dostlar sevgililer Ben burdayım ya siz neredesiniz