Hoşgeldiniz!

Nereli Videoları

Ünlüler Nereli ? 02:25
Ünlüler Nereli ? 750 izlenme - 2 yıl önce Ünlülerin Memleketleri, Hangi Ünlü Nereli, Ünlülerin Şehirleri, Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Hazal Kaya, Berguzal Korel, Engin Altan Düzyatan, Emre Aydın, Cansu Dere, Beyazıt Öztürk nereli?
Her Kavga Sırasında Nereli Olduğumuzu Söyleyen Bir Milletiz 00:06
Her Kavga Sırasında Nereli Olduğumuzu Söyleyen Bir Milletiz 367 izlenme - 2 yıl önce Her Kavga Sırasında Nereli Olduğumuzu Söyleyen Bir Milletiz - Yeni Vine 2015 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bilal Başaçıkoğlu Artistik Hareketleri, Çalımları, Golleri İzle 04:58
Bilal Başaçıkoğlu Artistik Hareketleri, Çalımları, Golleri İzle 87 izlenme - 7 ay önce *Bilal Başaçıkoğlu*, Türk bir baba ve *Faslı bir annenin* çocuğu olarak 26 Mart 1995’te Hollanda’nın Zaanstad kentinde dünyaya geldi. 3 erkek kardeşin en büyüğü olan Bilal’in babası *Trabzonlu*. Hollanda’ya göç ettikten sonra tur otobüslerinde şoförlük yapan Bilal’in babası, Avrupa’nın değişik ülkelerinde seyahat etmiş ve İspanya üzerinden Fas’a geçtikleri bir gezi esnasında Bilal’in annesiyle tanışarak evlenmiştir. Çok küçük yaşlarda futbolla ilgilenmeye başlayan, sokaklarda top oynayan Bilal, babasının yönlendirmesiyle yerel futbol takımı Zaandam’a katıldı. Daha sonra Ajax’ın, Haarlem’in, RKSV Pancratius ve Heerenveen’in alt yapısında oynadı. Altyapı yıllarında savunmada da görev yaptı, ancak sonunda asıl mevkisi olan kanatlara geçti. Efsane Hollandalı forvet *Marco Van Basten*’in Heerenveen teknik direktörlüğünü yaptığı dönemde, 2013’te A takıma katıldı ve profesyonel oldu. Performansıyla Hollanda ve Türkiye’den takımların dikkatini çektikten sonra 2014 yılında 3.5 milyon €’luk bonservis bedeli karşısında Hollanda’nın dev kulüplerinden Feyenoord Rotterdam’a geçti. Her iki kanatta da oynayabilen Bilal Başaçıkoğlu çalımları, asistleri ve golleriyle hem Hollanda’da, hem de Türkiye’de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bilal, 2016-17 sezonunda UEFA Avrupa Ligi’nde takımının Fenerbahçe ile Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda yaptığı maçın ardından yeniden Türkiye’de yeniden gündeme geldi. Maç sonrası yaptığı açıklamalarda ise Türkiye Milli Futbol Takımı’nda oynama isteğini yeniden belirtip Fatih Terim’e mesaj yolladı. 18 ve 19 yaş altı milli takım seviyesinde Hollanda forması giyen Başaçıkoğlu, daha sonra tercihini Türkiye’den yana kullandı ve Ümit Milli Takım’da forma giymeye başladı.
Ünlülerin Memleketleri 06:04
Ünlülerin Memleketleri 327 izlenme - 2 yıl önce Ünlülerin Memleketleri nere?
Onlar Cemaat Diyedursunlar - STV Şefkat Tepe 06:54
Onlar Cemaat Diyedursunlar - STV Şefkat Tepe 201 izlenme - 2 yıl önce Şefkat Tepe dizisinin bu haftaki bölümünde yine AKP - Cemaat restleşmesi ve paralel yapılanmaya dikkat çekmiş Karanlık Kurul. Üzerinde durulması gereken fikirler ve tespitler mevcut
Beşiktaş İbrahim Toroman Benzeri 02:25
Beşiktaş İbrahim Toroman Benzeri 393 izlenme - 8 yıl önce şampiyon beşiktaş ibrahim toroman benzeri abidin
Çeşitli Sanatçılar - Nereli 01:07
Çeşitli Sanatçılar - Nereli 179 izlenme - 5 yıl önce
Adem Kurt - Aca Bu Kiz Nereli ? 03:33
Adem Kurt - Aca Bu Kiz Nereli ? 77 izlenme - 2 yıl önce *** Daha çok paylaşım için lütfen kanalıma Abone olmayı unutmayınız. *** Adem Kurt - Aca Bu Kiz Nereli ? (2015)
Arda Kural Kimdir ? - Biyografi Tv 02:28
Arda Kural Kimdir ? - Biyografi Tv 6 izlenme - 4 hafta önce Yalova Endüstri Meslek Lisesi'nde kimya okudu.2 yıl dramaturji ve sinema eleştirmenliği eğitimi aldı. 1999’da kendi kurduğu Tiyatro Roman Tiyatrosu'nda profesyonelliğe adım attı. Bu tiyatroda ve daha sonra kurduğu Siyah Oyuncular Tiyatrosu'nda kendi yazdığı Belirtisiz Nesneler, Ben Değil Kendim, Dokuz Köyden Kovulmak, Siyah Mizah ve Aşk gibi oyunlarda rol aldı. Kral TV’de VJ’lik yaptı. İlk olarak 1999’da Eyvah Kızım Büyüdü dizisinde Altay rolüyle kamera karşısına geçti ve bu dizide Leonardo DiCaprio'ya olan benzerliğiyle tanındı. İkinci çıkışı ise 2003’te Lise Defteri dizisindeki Ediz rolüyle oldu. Son olarak, 2005'te Emret Komutanım dizisindeki Posta Ferit rolü ile geniş beğeni topladı. Vikipedi : https://tr.wikipedia.org/wiki/Arda_Kural
İngilizce Nereli Olduğunu  Sorma Ve Cevaplama #7 07:20
İngilizce Nereli Olduğunu Sorma Ve Cevaplama #7 30 izlenme - 7 ay önce Bu videoda İngilizce nereli olduğunu sorma ve cevaplama, konusunu anlatacağım. Yani kısacası, İngilizce memleket sorma ve cevaplamayı öğreneceğiz. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. İngilizcede birisinin nereli olduğunu sorarken, 4. Dersimizde öğrendiğimiz ve nere/nerede/nereye gibi anlamları olan where soru kalıbını kullanacağız. Ardından, peşinden getireceğimiz özneye uygun bir yardımcı fiil getireceğiz.
Aşık Şenlik  01:40
Aşık Şenlik 76 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali Arslan Videos / Bilgiler Burda aşık Şenlik Kimdir - Asıl Adı Hasan Olup 1850'de Çıldır'ın Suhara (yakınsu) Köyünde Doğmuştur. Aşık Şenlik Terekeme'dir Terekeme Ağzını En Yetkin Biçimde Kullanan Şenlik, 14 Yaşında Kuş Avcılığı Yaparken Dere Boyunda Uyuya Kalmış, Düşünde Aşk Badesini İçmiş. Kalkınca Şiir Söylemeye Başlamış. 19 Yaşında İken Ahılkelek'in Lebis Köyünden Aşık Nuri'den Saz Çalmayı Öğrenmiştir. Kars, Ahıska, Borçalı, Tiflis, Gürü Ve Revan'ı , Dolaşmış, Çağının Birçok Aşığıyla Karşılaşmalar Yapmıştır. kars'ın Ermenilerle Dolu Olduğu Günlerde, Çıldır'dan Kars'a Gelen Aşık Şenlik, Durumun Kötü Olmasından, Geri Döner. Dönerken Yolda Arkasında Süvarileriyle, Bir Rus Generali Rastlar. Kendisinden Vaziyet Hakkında Ve Rus Çarlığını Mı, Yoksa Osmanlıların Yanında Mı Yer Alacağını Soran Rus Generaline Şu Yanıtı Verir: hulusi Gabilden Bilsen Fikrimi men Allah'tan Al'osmanı İsterem. merhamet Sahibi Ol Rahmi Gani nesli Mürsel Hökmü Hanı İsterem. süleyman Mülkünde Bergarar Duran muhammet Vekili Makamı Nuran hıfsının Ezberi Ayeti Kur'an selavatl, O Sulfanım İsterem. al'osman Şahım Var Şahlar Serveri dilinde Salavat Zikri Ezberi kaftan Kafa Zirü Zeminden Beri hükmetmağa Bir Tek Onu İsterem. emri Hak Yedinden Çekilip Kalem Var İmiş Ettiğim Yetişti Belam Mülkünde Saltanat Hükmünde Alem Divanında Şevket Şam İsterem. Gam Günlü Şenlik'in Gönlünün Şadı Çıkmaz Hatırımdan Al'osman Adı, Gidipti Dünyanın Lezzeti Tadı Mahşer Günü Bir Mekanı İsterem.
Minik Aşkım 00:24
Minik Aşkım 115 izlenme - 6 yıl önce 11 aylık ama nasılda halay çekiyor
Dj Şervan 04:00
Dj Şervan 75 izlenme - 6 yıl önce
cilemim seni cok seviyorum 03:24
cilemim seni cok seviyorum 103 izlenme - 8 yıl önce cilemim seni çok seviyorum
Dj Şervan 04:00
Dj Şervan 60 izlenme - 6 yıl önce ben şervan oruç
Aziz Yıldırım'dan TFF'ye havuzdan çıkarız tehdidi 02:11
Aziz Yıldırım'dan TFF'ye havuzdan çıkarız tehdidi 20 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu'nun gelecek sezondan itibaren mali kriterlerle ilgili alacağı tedbirlere tepki gösterdi..
Dj Engin Akkaya Özel Teaser 2015 06:11
Dj Engin Akkaya Özel Teaser 2015 1 izlenme - 2 yıl önce O Her Zaman Farklı Kişiliği ile Öne Çıkan Birisi... Detay Videoda...