Hoşgeldiniz!

Nereyekacsak.com Videoları İzle

İzlandada Kışın İlk Karı 01:58
İzlandada Kışın İlk Karı 12.796 izlenme - 2 yıl önce İzlanda'nın başkenti Reykjavik’te gece kar yağarken araba kullanmak çok zevkli oldu, özellikle karın üzerinden ilk defa bizim geçtiğimiz yollarda. Yollarda kartopu oynayan gençler vardı. Bu videoda görebilirsiniz ne kadar eğlendiklerini. daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında ve www.nereyekacsak.com'da!
İzlanda Atı - Nereye Kaçsak 00:24
İzlanda Atı - Nereye Kaçsak 3.177 izlenme - 2 yıl önce İzlanda'da otoyolda giderken, yol kenarında şans eseri bir grup İzlanda atı gördük. Kendi başlarına takılıyorlardı. Tüylü, değişik, kendine özgü bir at türü. Vikinglerin atlarıymış. Cinsi bozulmasın diye İzlanda’ya başka ülkelerden at getirilmesi yasakmış. Daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında ve www.nereyekacsak.com'da!
İzlanda kuzey ışıkları (www.nereyekacsak.com) 01:09
İzlanda kuzey ışıkları (www.nereyekacsak.com) 4.281 izlenme - 2 yıl önce İzlanda’ya giderken bizi en çok heyecanlandıran konulardan birisi, rengarenk Kuzey Işıkları’nı görebilmekti. Ama orada olduğumuz geceler, hava maalesef bulutluydu. Biz yine de şansımızı denemeye kadar verdik ve gece saat 1’e doğru, tavsiye üzerine en iyi görüldüğü yerlerden birisi olan Reykjanes Yarımadası’na gittik. Gittiğimiz yer tam dağ başıydı. Ne bir ışık, ne bir insan… Daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında ve www.nereyekacsak.com'da!
Reykjavik Gece Hayatı 00:12
Reykjavik Gece Hayatı 4.263 izlenme - 2 yıl önce İzlanda'nın başkenti Reykjavik’te İzlandalı gençlerin tavsiye ettiği mekanların birçoğuna gittik. Benim en sevdiğim mekan Boston oldu. Müzikler çok iyiydi. Çok da kalabalıktı. Dans edilebilecek bir bar. Arka tarafında küçük bir de terası var. Asıl eğlence zaten oradaydı. Kar yağarken bir yandan dans ettik, bir yandan da oradaki İzlandalı ve İskandinav gençlerle sohbet ettik. daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında ve www.nereyekacsak.com'da!
Damstredet, Oslo, Norveç 01:30
Damstredet, Oslo, Norveç 4.093 izlenme - 2 yıl önce Kar yağarken Oslo'nun rengarenk tarihi ahşap evlerle dolu sokağı Damstredet... daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında...
İzlanda Vik Plajı (www.nereyekacsak.com) 00:25
İzlanda Vik Plajı (www.nereyekacsak.com) 2.595 izlenme - 2 yıl önce Vik Plajı, siyah kuma sahip. Siyah kumun değişik bir yapısı var, çay gibi duruyor. Biz gittiğimizde hava da karabulutluydu, çok acayip bir görüntüsü vardı, başka bir dünya gibi. Atlas Okyanusu’nun azgın, dev dalgaları da insanı yutacak gibi duruyordu. Sanki doğa gücünü göstermeye çalışıyormuş gibi. Bir yandan da sonsuzluk hissi veriyordu. Ürpertici ama bir yandan da çekici.
Meribelde snowboard 00:48
Meribelde snowboard 1.248 izlenme - 2 yıl önce Fransız Alpleri'nin yükselen kayak merkezi Meribel'de snowboard macerası Daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında ve www.nereyekacsak.com'da!
Meribel-Lyon yolu 00:42
Meribel-Lyon yolu 434 izlenme - 2 yıl önce Fransız Alpleri'nin popüler kayak merkezi Meribel'den Lyon'a dönüş yolu... Daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında ve www.nereyekacsak.com'da!
After-ski Party in The French Alps 00:38
After-ski Party in The French Alps 333 izlenme - 2 yıl önce After-ski party at famous La Folie Douce in Meribel at the French Alps... Daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında
Meribel pistleri 00:20
Meribel pistleri 300 izlenme - 2 yıl önce Fransız Alpleri'nin popüler kayak merkezi Meribel'in zorlu ve dik yokuşlarında, amatör olsam da korkusuzca kayarım! :)
Fransız Alplerinde uçuş serüveni 01:18
Fransız Alplerinde uçuş serüveni 328 izlenme - 2 yıl önce Fransız Alperi'nin popüler kayak merkezi Meribel'de kayaklı iniş takımı bulunan dört kişilik uçakla uçuş serüveni... Daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak sayfasında ve www.nereyekacsak.com'da!
Frig Vadisi, Han, Eskişehir 00:16
Frig Vadisi, Han, Eskişehir 332 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir'in Han ilçesi sınırlarında yer alan Frig Vadisi'ndeki 2800 yıllık Yazılıkaya'ya giden muhteşem yol... daha fazlası www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında...
Up North... On The Road... 00:10
Up North... On The Road... 257 izlenme - 2 yıl önce İzlanda yollarındayız.... daha fazlası ve takip etmek için www.izlesene.com/nereyekacsak kanalında...