Hoşgeldiniz!

neşeli

5 Maddede The von Trapps 01:41
5 Maddede The von Trapps 475.422 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık dört kuşaktır varlığını sürdüren The von Trapps’ın hikayesi Avusturya’dan Amerika’ya göç eden ve 20 yıl boyunca şarkı söyleyerek dünyayı turladıktan sonra Neşeli Günler filmiyle yıldızları parlayan Captain ve Maria von Trapp ile başlıyor. Bugün torunlarının çocukları olan dört kardeşin oluşturduğu sempatik vokal topluluğu, Avusturya ve Amerikan halk şarkıları söyleyerek başladıkları yolculuklarında Pink Martini ve Rufus Wainwright gibi grup ve sanatçılarla gerçekleştirdikleri işbirlikleri ve Toronto Senfoni ve Nashville Senfoni gibi orkestralarla verdikleri konserlerle aile geleneklerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. 12 yıldır İngiltere, Yeni Zelanda, Çin, Japonya ve Filipinler başta olmak üzere beş kıtada yaptığı konser turneleriyle önemli eleştirel övgü kazanan The von Trapps en büyük çıkışını ise Pink Martini ile birlikte kaydettiği ve Mart 2014’te müzik marketlerde yerini alan Dream A Little Dream ile sağladı. Halk şarkıları seslendirmenin yanı sıra özgün parçalar da besteleyen The von Trapps, aile mirasını onurlandırdıkları uluslararası çok dilli yeni repertuvarlarıyla dünya müziğinin renkli ses paletinde dinleyenlere keyifli bir yolculuk sunuyor. The Von Trapps Türkiye Konseri 12 Kasım 2014 20:00 İş Sanat Kültür Merkezi, İstanbul vLAB © http://www.izlesene.com/vlab Müzik: Pink Martini & The von Trapps - Fernando http://www.izlesene.com/video/pink-martini-the-von-trapps-fernando/7595742# Seslendirme: Levent Alptekin Kurgu: Alihan Coşkun
 Neşeli Günler Filmindeki Acayip Çekim 00:45
Neşeli Günler Filmindeki Acayip Çekim 4.787 izlenme - 5 gün önce Neden acayip çekim Şener Şen Adilet Naşit'ten para istiyor,sonra Şener Şen kalkıyor gene Adile Naşitin yanına geliyor ama Adile Naşitin açısı değişiyor ilginç izliyoruzz Neşeli Günler, 1978 yapımı bir Türk filmidir. Senaryosunu Sadık Şendil'in yazdığı filmin yönetmeni Orhan Aksoy'dur. Başrollerini, Türk sinemasının iki büyük emektarı Münir Özkul ve Adile Naşit'in turşucu rolünde oynadığı film, geçimsiz bir çiftin ayrılmasını ve gelişen olayları komik bir dille anlatmaktadır. Filmin bir diğer önemli ismi ise Ziya rolüyle müthiş bir performans gösteren Şener Şen'dir. Oyuncu kadrosunun kalitesi ve sevilen senaryosu ile 1970'li yıllardaki başarılı Türk komedi filmleri arasında yerini almıştır.
Nostaljik Neşeli Şarkılar 32:48
Nostaljik Neşeli Şarkılar 64.486 izlenme - 2 yıl önce Nostaljik Neşeli Şarkılar Cansu Koç ve daha fazlası Şarkı Sözleri (lyrics): Ben karagün dostu sanmıştım seni En acı günlerde terkettin beni Bir derdin üstüne bin derdi kattın Her zaman ağlattın şu gözlerimi Aşkımız bitecek böyle giderse Bende hiç günah yok kabahat sende Sanma ki bu dünya sana kalacak Senin de gençliğin elbet solacak Herkesi kendine yar olur sanma Yine benim sana tek yar olacak Aşkımız bitecek böyle giderse Bende hiç günah yok kabahat sende Ne seni görseydim ne de sevseydim Gönlümü vermezdim böyle bilseydim Ne bir gün güldürdün ne sevindirdin Seni sevmektense keşke ölseydim Aşkımız bitecek böyle giderse Bende hiç günah yok kabahat sende
Neşeli Şekiller - Kamyon (Eğitici Çizgi Film) 03:05
Neşeli Şekiller - Kamyon (Eğitici Çizgi Film) 35.245 izlenme - 2 yıl önce Okul öncesi çocuklara özel eğitici çizgi film. 'Neşeli şekiller' dizisi hem şekilleri hem de iş arabalarını öğretiyor. Çocuklar eğlenerek öğrenmeliler.
Haddinden fazla neşeli bayram kutlaması 00:06
Haddinden fazla neşeli bayram kutlaması 28.657 izlenme - 3 yıl önce Haddinden fazla neşeli bayram kutlaması
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 03:05
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 8.285 izlenme - 9 ay önce Okul öncesi çocuklar 'Neşeli şekiller' dizisinde hem şekilleri hem de iş arabalarını öğreniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
toplarla oynayan neşeli bebek 00:14
toplarla oynayan neşeli bebek 40.111 izlenme - 6 yıl önce
Tini Mini Hanım Şarkısını Duyunca Ağlayan Bebek 01:12
Tini Mini Hanım Şarkısını Duyunca Ağlayan Bebek 44.613 izlenme - 3 yıl önce Tini Mini Hanım Şarkısını Duyunca Ağlayan Bebek
şener şen tıraş bıçağı satıyor 01:53
şener şen tıraş bıçağı satıyor 72.067 izlenme - 8 yıl önce neşeli günler filminde şener şen tıraş bıçağı satıyor
Müzik Dersi : Dondurma Neşeli Günler Okuma Bayramı Çocuk Şarkısı 04:42
Müzik Dersi : Dondurma Neşeli Günler Okuma Bayramı Çocuk Şarkısı 26.910 izlenme - 3 yıl önce Hem Öğren Hem Çocuğuna Öğret Aykut ilter Aykut Öğretmen OKUMA BAYRAMI ŞARKISI Do Bir Külah Dondurma Notaları Do Bir Külah Dondurma Şarkısının Notaları PİYANO (ORG) MELODİKA BLOK FLÜT ARMONİKA İLE EŞLİK NOTALARI Do- bir külah dondurma DOO RE Mİ DO Mİ DO Mİİİ Re- masmavi bir dere REE Mİ FA FA Mİ RE FAAA Mi- denizde bir gemi Mİİİ FA SOL Mİ SOL Mİ SOL Fa- gemide bir tayfa FAA SOL LA LA SOL FA LA Sol- papatyalı bir yol SOLL DO RE Mİ FA SOL LAA La- köpükten bir damla LAAA RE Mİ FA SOL LA Sİİİ Si- Ayşenin kedisi Sİ Mİ FA SOL LA Sİ DOOO VE YİNE ŞİMDİ TEKRAR DO Sİ LAA FA Sİİİ SOL DO “ SOL, Mİ DO “ SOLL Mİİİİ DOOO DO RE Mİ DO Mİ DO Mİ - RE Mİ FA FA Mİ RE FA - Mİ FA SOL Mİ SOL Mİ SOL - FA SOL LA LA SOL FA LA - SOL DO RE Mİ FA SOL LA - LA RE Mİ FA SOL LA Sİ Sİ Mİ FA SOL LA Sİ DO - DO Sİ LAA FA Sİİ SOL DO - SOLL Mİİİ DOOO Do bir külah dondurma, Re masmavi bir dere, Mi denizde bir gemi, Fa gemide bir tayfa, Sol papatyalı bir yol, La güneşten bir damla, Si Ayşenin kedisi, ve yine şimdi tekrar SOL,Mİ,DO Okuma bayramı nedir Nasıl okuma bayramı yapılır Okuma Bayramı; Öğrenimin ilk yılında öğrencilerin okumaya başlamasını kutlamak amacıyla yapılan törendir. Sınıf öğretmeninin belirlediği tarihlerde kutlanır genelde. Skeçler, tiyatro gösterileri, şarkılar, oyunlarla süslenmiş etkinliklerle ailelerinde katıldığı bir eğlence düzenlenir.
Neşeli günler Şener Şen aslan avı 01:51
Neşeli günler Şener Şen aslan avı 41.318 izlenme - 8 yıl önce ziya aslan avlarken.
sporda ilginç bir an 00:59
sporda ilginç bir an 62.176 izlenme - 8 yıl önce *********
Kolları Ayakları Olmasada Mutlu İbretlik Olay 05:16
Kolları Ayakları Olmasada Mutlu İbretlik Olay 21.725 izlenme - 7 yıl önce
Ayla Dikmen - Öpücük 02:15
Ayla Dikmen - Öpücük 4.592 izlenme - 11 ay önce Gel artık bitsin bu ayrılık, Öp beni bir kerecik, İki üç dört beş, muck.. mmmm..
Yeşilçam Cep Sineması 00:23
Yeşilçam Cep Sineması 3.133 izlenme - 8 ay önce Yeşilçam Cep Sinema Android'de: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.yesilcamerlerfilmofficial Kısa ama çook neşeli. 15 Saniyede Yeşilçam keyfi. Yeşilçam'ın en güzel replikleri. Komedi, dram, macera. 15 Saniyede keyfinizi yerine getirecek cep sinema. Erler Film'in unutulmaz filmlerinden, unutulmaz sahneler. Kahkaha, gözyaşı bir arada. Durma sen de paylaş bu replikleri arkadaşlarınla. "Erler Film-Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda..
Neşeli Günler - Sıdıka Vs Saadet Efsane Kavga (Restorasyonlu) 03:36
Neşeli Günler - Sıdıka Vs Saadet Efsane Kavga (Restorasyonlu) 1.114 izlenme - 3 ay önce Canımız bir tanemiz Adile Teyzemiz ile birlikte tüm değerli sanatçılarımızın yer aldığı efsane sahne.Eski kocasının yeni bir talibi olduğunu öğrenen Saadet Hanım (Adile Naşit) haberi alır almaz bir atmaca gibi hesap sormak amacıyla soluğu Kazım Efendi'nin (Münir Özkul) yanında alır. Tam tartışmanın şiddetlendiği anlarda Sıdıka Hanım'ın (Mürüvvet Sim) gelmesiyle olaylar çığırından çıkar.
Eğer Sen de Mutluysan - BabyTV Türkçe 01:51
Eğer Sen de Mutluysan - BabyTV Türkçe 6.933 izlenme - 2 yıl önce Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ellerini çırp (şak şak) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ellerini çırp (şak şak) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ve bunu gerçekten göstermek istiyorsan Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ellerini çırp (şak şak) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ayağını yere vur (vur vur) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ayağını yere vur (vur vur) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ve bunu gerçekten göstermek istiyorsan Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ayağını yere vur (vur vur) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, yaşasın diye bağır! (yaşasın!) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, yaşasın diye bağır! (yaşasın!) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ve bunu gerçekten göstermek istiyorsan Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, yaşasın diye bağır! (yaşasın!) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, üçünü de yap (şak şak, vur vur, yaşasın!) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, üçünü de yap (şak şak, vur vur, yaşasın!) Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, ve bunu gerçekten göstermek istiyorsan Eğer mutluysan ve bunu biliyorsan, üçünü de yap (şak şak, vur vur, yaşasın!)
Play Doh Neşeli Pastacı Oyun Hamuru Seti ile Pasta Cupcake Kurabiye Yapımı 07:11
Play Doh Neşeli Pastacı Oyun Hamuru Seti ile Pasta Cupcake Kurabiye Yapımı 4.216 izlenme - 1 yıl önce Play Doh Neşeli Pastacı oyun hamuru seti ile pasta cupcake kurabiye nasıl yapılır?. Neşeli pastacı oyun hamuru seti ile sizlere Pasta, cake, cupcake ve kurabiye yapımını bu video ile izle ve öğren.Kendi oyun hamuru pastane dükkanını aç ya da oyuncak bebekler ile çay partisi yap. Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Google : http://plus.google.com/ oyunhamurutv
Ayılar - BabyTV Türkçe 01:58
Ayılar - BabyTV Türkçe 6.237 izlenme - 2 yıl önce Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Bir ormana vardıklarında Yolu takip edip içeri giriyorlar Biranda yol genişleyince Ne yapacaklarını bilemiyorlar Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Anne elini başından çekmeden Ellerindeki yiyeceğe bakmış Biraz balla biraz ekmek bulmuş Hemen hadi yiyelim demiş Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Bir ormana vardıklarında Yolu takip edip içeri giriyorlar Biranda yol genişleyince Ne yapacaklarını bilemiyorlar
Neşeli Şekiller - Damperli Kamyon - Eğitici Çizgi Film 03:06
Neşeli Şekiller - Damperli Kamyon - Eğitici Çizgi Film 1.833 izlenme - 9 ay önce Küçük çocuklara şekilleri öğrenmelerine yardım ediyoruz. Bu bölümde bir kamyon yapıyoruz. Amaç çocukları hem eğlendirmek hem de eğitmek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bebeğin Adı Lefter mi Metin Oktay mı Olsun? 00:25
Bebeğin Adı Lefter mi Metin Oktay mı Olsun? 2.004 izlenme - 7 ay önce Yeşilçam Cep Sinema Android'de: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.yesilcamerlerfilmofficial Kısa ama çook neşeli. 15 Saniyede Yeşilçam keyfi. Yeşilçam'ın en güzel replikleri. Komedi, dram, macera. 15 Saniyede keyfinizi yerine getirecek cep sinema. Erler Film'in unutulmaz filmlerinden, unutulmaz sahneler. Kahkaha, gözyaşı bir arada. Durma sen de paylaş bu replikleri arkadaşlarınla. "Erler Film-Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda..
Neşeli Günler - Traş Sahnesi 01:53
Neşeli Günler - Traş Sahnesi 8.825 izlenme - 3 yıl önce Neşeli günler filminin unutulmaz traş sahnesi
Blok Flüt Do Bir Külah Dondurma Neşeli Günler Notası Sayfa 51 Çalınışı (Aykut Öğretmen) 04:08
Blok Flüt Do Bir Külah Dondurma Neşeli Günler Notası Sayfa 51 Çalınışı (Aykut Öğretmen) 6.052 izlenme - 2 yıl önce Blok Flüt Do Bir Külah Dondurma Neşeli Günler Notası Sayfa 51 Çalınışı (Aykut Öğretmen)
Solo Türk Pilotunun Neşeli Anları 02:17
Solo Türk Pilotunun Neşeli Anları 4.510 izlenme - 3 yıl önce Solo Türk pilotu Yüzbaşı Yalın Ahbab'ın kalkış sırasında ve gösteri sırasında yaşadığı neşeli anların videosu yapılmış.
Neşeli Şekiller - Ekskavatör - Eğitici Çizgi Film 03:05
Neşeli Şekiller - Ekskavatör - Eğitici Çizgi Film 2.153 izlenme - 9 ay önce Neşeli şekiller dizisi küçük çocuklara hem şekilleri hem de çeşitli iş arabalarını öğretiyor. Bizi takip edin ve hep beraber eğlenerek öğrenelim. kanalımıza ücretsiz abone olabilir.www.izlesene.com/mutlucocuk
Neşeli Ayaklar 2 02:30
Neşeli Ayaklar 2 10.512 izlenme - 7 yıl önce kolbastı
Körfezin Altında - Babytv Türkçe 02:20
Körfezin Altında - Babytv Türkçe 4.243 izlenme - 2 yıl önce Körfezin altında Karpuzların yetiştiği yerde Eve geri dönmeye cesaret edemiyorum Annem diyecek ki Hiç saçını tarayan bir ayı gördün mü? Körfezin altında Körfezin altında Karpuzların yetiştiği yerde Eve geri dönmeye cesaret edemiyorum Annem diyecek ki Hiç geyik öpen kaz gördün mü? Körfezin altında Körfezin altında Karpuzların yetiştiği yerde Eve geri dönmeye cesaret edemiyorum Annem diyecek ki Hiç peruk takan domuz gördün mü? Körfezin altında Körfezin altında Karpuzların yetiştiği yerde Eve geri dönmeye cesaret edemiyorum Annem diyecek ki Hiç şapka giyen kedi gördün mü? Körfezin altında Körfezin altında Karpuzların yetiştiği yerde Eve geri dönmeye cesaret edemiyorum Annem diyecek ki Hiç vagon çeken dragon gördün mü? Körfezin altında
çok komik 01:32
çok komik 9.811 izlenme - 7 yıl önce gülmekten öleceksiniz
Çizgi Karakterler ve Filimleri 01:04
Çizgi Karakterler ve Filimleri 4.995 izlenme - 2 yıl önce Çizgi Karakterler ve Filimleri
Mary nin Bir Kuzusu Var - Baby Tv Türkçe 01:16
Mary nin Bir Kuzusu Var - Baby Tv Türkçe 4.730 izlenme - 2 yıl önce Mary'nin bir kuzusu var, kuzusu var, kuzusu var Mary'nin bir kuzusu var, kürkü kar gibi beyaz Mary nereye gitse, nereye gitse, nereye gitse Mary nereye gitse, kuzu da peşinden gider Bir gün peşinden okula gitmiş, okula gitmiş, okula gitmiş Bir gün peşinden okula gitmiş, bu da kurallara aykırımış Çocukları eğlendirip güldürmüş, güldürmüş, güldürmüş Çocukları eğlendirip güldürmüş, okulda bir kuzu görmek