Hoşgeldiniz!

neslihan acar

Küçük Emrah  - Derman Geldi Dizlerime 04:08
Küçük Emrah - Derman Geldi Dizlerime 3.667 izlenme - 2 yıl önce Küçük Emrah'ın Ferdi Tayfur'a diss attığı video. Bu video Küçük Emrah, Neslihan Acar ve gül üçgeninde geçmektedir. Küçük Emrah sahnede romantizmin doruklarındadır ve dizlerinde de derman vardır artık. Bütün maziyi unutup yeni bir hayata başlamak üzeridir. Sağa sola gülücükler saçıp ekmeğini helal aşına banıp yiyiyordur artık. Ammavelakin bu mutlululk fazla üzün sürmeyecektir.
ibrahim tatlıses sevmek film 1.bölüm 08:26
ibrahim tatlıses sevmek film 1.bölüm 3.828 izlenme - 5 yıl önce sevmek film
İbrahim Tatlıses Birgün Diskoya Uğrar... 00:59
İbrahim Tatlıses Birgün Diskoya Uğrar... 623 izlenme - 3 yıl önce Adamcağız afallamış olacak ki, kim olsa afallar. Dans edemeyen 5 kişinin yanına bir tane hiperaktif eleman koyarsanız ...
İnsan Kafasıyla Duygularıyla Yaşar Ayağıyla Değil - İbrahim Tatlıses 00:57
İnsan Kafasıyla Duygularıyla Yaşar Ayağıyla Değil - İbrahim Tatlıses 400 izlenme - 2 yıl önce Gönül adami ibo rolündeki İbrahim Tatlises, Melike Zobu ,Neslihan Acar, ve Mehmet Ali Erbil'in rol aldığı, tipik bir 80'ler filmi olan Allah Allah filminden en can alıcı bir sahne.İbo'nun Neslihan Acar'ın zihninde yer etme amacı le hazırladığı ölümcül aforizmaları dinleyelim. İşte ibo, işte türk filmi, iste 80'ler, iste Allah Allah.
Saman Aşeren Kadın - Düş Yakamdan 02:33
Saman Aşeren Kadın - Düş Yakamdan 143 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının atom karıncası Aydemir Akbaş ve onun geçici karısının akıl almaz isteklerini izlerken biz de çok şaşıracağız. Kadınlar ve değişik istekleri hiçbir zaman bitmez.