Hoşgeldiniz!

nesne

Stres Çarkının İçerisinde Ne Var? 08:07
Stres Çarkının İçerisinde Ne Var? 30.865 izlenme - 3 ay önce What's inside son zamanların popüler oyuncağı stres çarkının içerisinde ne olduğunu merak etti. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Yakın Mesafeden Nesnelere Ateş Etmek 03:55
Yakın Mesafeden Nesnelere Ateş Etmek 214 izlenme - 2 hafta önce Kola kutusu, deodorant kutusu, ampül, çakmak, gibi eşyalara yakında mesafeden ateş edince ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Tolga Duman Belirtisiz Nesne 04:37
Tolga Duman Belirtisiz Nesne 33.125 izlenme - 8 yıl önce tolga duman belirtisiz nesne
Nesne ve Gıdalar Maytap ile Yakılırsa 06:14
Nesne ve Gıdalar Maytap ile Yakılırsa 1.132 izlenme - 6 ay önce Nesne ve Gıdalar Maytap ile Yakılırsa Deldikleri nesne ve çeşitli gıdalara maytap yerleştirerek deney yapan ekip.
Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 04:22
Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 1.600 izlenme - 9 ay önce Sokak röportajında halka kendinizi hangi nesneye benzetirdiniz sorusu sorulmuş cevaplar oldukça ilginç.
Tolga Duman ''belirtisiz Nesne' 05:04
Tolga Duman ''belirtisiz Nesne' 10.044 izlenme - 8 yıl önce tolga duman ''belirtisiz nesne'' - burhan - süper şarkı
Her Zamanki Gibi Dünya'nın Konuştuğu Görüntüler! 01:01
Her Zamanki Gibi Dünya'nın Konuştuğu Görüntüler! 3.883 izlenme - 2 yıl önce ABD havacılık ve uzay ajansı NASA bu bilinmeyen nesneler göründükten sonra aniden canlı yayını kesmiş.teorisyenler yeterli delil olmadığı için yeryüzü ile ilgili olduğunu ileri sürmüşler.
çin'de görünen ufo 01:38
çin'de görünen ufo 17.668 izlenme - 8 yıl önce çin'de çekilen 40 dk lık ufo görüntüsünü çinli bilim adamları onayladı.nanjing'deki gözlemevinde çalışan bilim adamları, bu kadar uzun süreli bir ufo görüntüsünün, tanımlanamayan uçan nesnelerin varlığına dair uzun zamandan beri beklenen kanıt olması ihtimali olduğunu belirtiyor. görüntüler uzmanlar tarafından bir yıl boyunca araştırıldıktan sonra kesin bir sonuç çıkacağı belirtildi.
İzlemesi Aşırı Tatmin Edici Sıra Dışı Objeler 00:55
İzlemesi Aşırı Tatmin Edici Sıra Dışı Objeler 519 izlenme - 6 ay önce Beklenmedik ve istenmeyen şekillerde davranışlar sergileyen günlük nesnelerin sıra dışı şekillere büründüğü videoyu izlerken rahatlayacaksınız...
Yüksek Voltaj ile Nesne ve Gıdaları Test Etmek 06:07
Yüksek Voltaj ile Nesne ve Gıdaları Test Etmek 547 izlenme - 5 ay önce Karpuz, Elma ve birtakım eşyalarla yüksek voltaj test eden çılgın ekip.
Edi Blue bir ev yapmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 03:51
Edi Blue bir ev yapmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 4.523 izlenme - 2 yıl önce Bizimle yeni bir bulmaca oyunu oynamaya ne dersin? Edi bir ev yapmak istiyor. Ama önce bulması gereken çeşitli şeyler var. Hadi, ona yardım edelim. Bu hem eğlenceli hem de eğitici olacak. Bizimle renkleri öğrenmek ister misin? O zaman bu video tam sana göre: https://www.youtube.com/watch?v=aRyXvbAKLxQ
Cansız Bir Nesneye Dublaj Yapmak - Scorp  01:19
Cansız Bir Nesneye Dublaj Yapmak - Scorp 2.690 izlenme - 2 yıl önce Film dublajı taklitlerinden sonra hayal gücünüzü biraz daha zorlayacak bir başlıkla geldik. Ah bu nesnelerin bir ağzı olsa dedik. Neler neler dile geldi bir bilseniz. Hatta niye bilmiyorsunuz izleyin de bilin hadi. Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Edi Blue bir korsan olmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 05:36
Edi Blue bir korsan olmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 4.001 izlenme - 2 yıl önce Edi Blue ile harika bir zaman geçirmeye hazır mısın? Edi'nin yardımına ihtiyacı var. Denize açılmak istiyor ama önce bulması gereken bir sürü şey var. Ona yardım edebilir misin! Resme bakıp çeşitli nesneleri bulabilir misin? Rubi ve Jojo'nun macerasını da izle: https://www.youtube.com/watch?v=fS-m0R5zI6U
En Sihirli Ruffles Numarası 01:12
En Sihirli Ruffles Numarası 14.283 izlenme - 8 yıl önce çaylak sihirbaz... ta taaaaaaaaaaaaa!
En Üşengeç Ruffles Yeme. 02:17
En Üşengeç Ruffles Yeme. 8.838 izlenme - 8 yıl önce Biri üşengeç,biri agresif iki arkadaş film izlerken üşengeç olanın canı ruffles çeker ve agresif olanın film keyfini mahvetmektedir.agresif olan mandal,çamaşır ipi ve etek kullanarak bu işin üstesinden traji komik bir şekilde gelecektir.
Sen Benim Sevdiğimsin 04:38
Sen Benim Sevdiğimsin 4.087 izlenme - 7 yıl önce belirtisiz nesne
Nesneleri Dayanıklı Hale Getiren Sprey 01:26
Nesneleri Dayanıklı Hale Getiren Sprey 283 izlenme - 7 ay önce Üzerine sıkıldığı tüm objelerde üstün bir sağlamlık uygulayan sprey gelecekte en çok kullanılacak güvenlik araçlarından gözüküyor. Araçlarda, telefonlarda aklınıza gelebilecek her yerde kullanılması muhtemel buluş bugüne kadar girdiği testlerden başarılı bir şekilde çıkmayı başardı. İki farklı karışımdan oluşan Line -X isimli sprey için Pentagon'un duvarlarında kullanıldığı dahi iddia edilmişti.
Ağızla En Fazla Ruffles Yakalama! 01:20
Ağızla En Fazla Ruffles Yakalama! 8.889 izlenme - 8 yıl önce mandalla çamaşır ipine asılan ruffles'lar gözleri bağlı yarışmacılar tarafından ağızlarıyla yakalanmaya çalışılır, ortaya ilginç bir manzara çıkar.
En Hizli Ruffles Çekme Rekoru 00:52
En Hizli Ruffles Çekme Rekoru 8.648 izlenme - 8 yıl önce blok flütü düŞürmeden askiyla ruffles çekme yariŞmasi
Belirtisiz Nesne 04:35
Belirtisiz Nesne 1.052 izlenme - 7 yıl önce belirtisiz nesne
Adobe Illustrator - Nesne Düzenleme Araçları - Maskeleme - Clipping Mask - videmy 04:49
Adobe Illustrator - Nesne Düzenleme Araçları - Maskeleme - Clipping Mask - videmy 2.036 izlenme - 3 yıl önce VS Akademi ailesi olarak; bilginin çok büyük bir güç olduğu ve öğrenmenin hayatın her aşamasında devam ettiğine inanıyoruz. Amacımız bilgiyi eğlenceli ve doğru bir yönlendirme ile uygulanabilir hale getirmek.
Isıtılmış Bıçak İle Gıda Ve Nesneleri Kesmek 06:00
Isıtılmış Bıçak İle Gıda Ve Nesneleri Kesmek 213 izlenme - 7 ay önce Yüksek sıcaklıkta ısıtılan bıçak ile plastik bardak, çakmak ve çeşitli yiyecekleri keserek deney yapan adam
Top Üzerine En Fazla Ruffles Dizme 01:18
Top Üzerine En Fazla Ruffles Dizme 6.836 izlenme - 8 yıl önce futbol topu ve plastik top üzerine en fazla ruffles paketini dizme yarışması.
Nitrojenle Temas Eden Nesne Ve Yiyeceklerin Parçalanma Anları 06:36
Nitrojenle Temas Eden Nesne Ve Yiyeceklerin Parçalanma Anları 174 izlenme - 6 ay önce Nitrojenle Temas Eden Nesne ve Yiyeceklerin Parçalanma Anları Yavaş çekim görüntülerle sıvı nitrojen ile temas eden kilidin parçalanma görüntüleri.
Herhangi Bir Nesneyi Tanıyabilen Akıllı Ayna 01:04
Herhangi Bir Nesneyi Tanıyabilen Akıllı Ayna 274 izlenme - 1 yıl önce Miraffe isimli akıllı aynada herhangi bir nesneye doğru tuttuğumuzda nesnenin ne olduğunu bize söyüyor. Bu alet daha çok, tüm çocuklar için oyun arkadaşı oluyor.
Ruffles La En İyi Yilan Dansi 01:11
Ruffles La En İyi Yilan Dansi 5.452 izlenme - 8 yıl önce ruffles la en İyİ yilan dansi ruffles fülüt çamaŞir İpİ
Yiyecek ve Nesnelerin Preslenmesi 10:08
Yiyecek ve Nesnelerin Preslenmesi 21 izlenme - 2 hafta önce Hidrolik pres makinesinde sıkıştırılan gıda ve nesnelerin görüntülerini izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:48
İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir 1.161 izlenme - 4 yıl önce İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir
Ruffles'a Çarpmadan En Fazla Eğilme 00:47
Ruffles'a Çarpmadan En Fazla Eğilme 5.218 izlenme - 8 yıl önce
Kasap Satırını 1000 Derecede Kor Hale Getirip Baruta Sokmak 03:40
Kasap Satırını 1000 Derecede Kor Hale Getirip Baruta Sokmak 78 izlenme - 3 ay önce Çeşitli nesnelerin yakılarak ikiye kesildiği ve parçalandığı videoda, bir tabak içindeki barut tozuna kızdırılmış kasap satırını böyle soktu!