Hoşgeldiniz!

Nesne Videoları İzle

Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 04:22
Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 1.585 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında halka kendinizi hangi nesneye benzetirdiniz sorusu sorulmuş cevaplar oldukça ilginç.
Nitrojenle Temas Eden Nesne ve Yiyeceklerin Parçalanma Anları 06:36
Nitrojenle Temas Eden Nesne ve Yiyeceklerin Parçalanma Anları 166 izlenme - 2 hafta önce Nitrojenle Temas Eden Nesne ve Yiyeceklerin Parçalanma Anları Yavaş çekim görüntülerle sıvı nitrojen ile temas eden kilidin parçalanma görüntüleri.
Tolga Duman Belirtisiz Nesne 04:37
Tolga Duman Belirtisiz Nesne 33.119 izlenme - 8 yıl önce tolga duman belirtisiz nesne
Nesneleri Dayanıklı Hale Getiren Sprey 01:26
Nesneleri Dayanıklı Hale Getiren Sprey 253 izlenme - 1 ay önce Üzerine sıkıldığı tüm objelerde üstün bir sağlamlık uygulayan sprey gelecekte en çok kullanılacak güvenlik araçlarından gözüküyor. Araçlarda, telefonlarda aklınıza gelebilecek her yerde kullanılması muhtemel buluş bugüne kadar girdiği testlerden başarılı bir şekilde çıkmayı başardı. İki farklı karışımdan oluşan Line -X isimli sprey için Pentagon'un duvarlarında kullanıldığı dahi iddia edilmişti.
Her Zamanki Gibi Dünya'nın Konuştuğu Görüntüler! 01:01
Her Zamanki Gibi Dünya'nın Konuştuğu Görüntüler! 3.860 izlenme - 2 yıl önce ABD havacılık ve uzay ajansı NASA bu bilinmeyen nesneler göründükten sonra aniden canlı yayını kesmiş.teorisyenler yeterli delil olmadığı için yeryüzü ile ilgili olduğunu ileri sürmüşler.
Isıtılmış Bıçak ile Gıda ve Nesneleri Kesmek 06:00
Isıtılmış Bıçak ile Gıda ve Nesneleri Kesmek 205 izlenme - 1 ay önce Yüksek sıcaklıkta ısıtılan bıçak ile plastik bardak, çakmak ve çeşitli yiyecekleri keserek deney yapan adam
Tolga Duman ''belirtisiz Nesne' 05:04
Tolga Duman ''belirtisiz Nesne' 10.043 izlenme - 8 yıl önce tolga duman ''belirtisiz nesne'' - burhan - süper şarkı
çin'de görünen ufo 01:38
çin'de görünen ufo 17.638 izlenme - 7 yıl önce çin'de çekilen 40 dk lık ufo görüntüsünü çinli bilim adamları onayladı.nanjing'deki gözlemevinde çalışan bilim adamları, bu kadar uzun süreli bir ufo görüntüsünün, tanımlanamayan uçan nesnelerin varlığına dair uzun zamandan beri beklenen kanıt olması ihtimali olduğunu belirtiyor. görüntüler uzmanlar tarafından bir yıl boyunca araştırıldıktan sonra kesin bir sonuç çıkacağı belirtildi.
Edi Blue bir ev yapmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 03:51
Edi Blue bir ev yapmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 3.765 izlenme - 1 yıl önce Bizimle yeni bir bulmaca oyunu oynamaya ne dersin? Edi bir ev yapmak istiyor. Ama önce bulması gereken çeşitli şeyler var. Hadi, ona yardım edelim. Bu hem eğlenceli hem de eğitici olacak. Bizimle renkleri öğrenmek ister misin? O zaman bu video tam sana göre: https://www.youtube.com/watch?v=aRyXvbAKLxQ
Cansız Bir Nesneye Dublaj Yapmak - Scorp  01:19
Cansız Bir Nesneye Dublaj Yapmak - Scorp 2.666 izlenme - 1 yıl önce Film dublajı taklitlerinden sonra hayal gücünüzü biraz daha zorlayacak bir başlıkla geldik. Ah bu nesnelerin bir ağzı olsa dedik. Neler neler dile geldi bir bilseniz. Hatta niye bilmiyorsunuz izleyin de bilin hadi. Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Edi Blue bir korsan olmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 05:36
Edi Blue bir korsan olmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 3.430 izlenme - 1 yıl önce Edi Blue ile harika bir zaman geçirmeye hazır mısın? Edi'nin yardımına ihtiyacı var. Denize açılmak istiyor ama önce bulması gereken bir sürü şey var. Ona yardım edebilir misin! Resme bakıp çeşitli nesneleri bulabilir misin? Rubi ve Jojo'nun macerasını da izle: https://www.youtube.com/watch?v=fS-m0R5zI6U
En Sihirli Ruffles Numarası 01:12
En Sihirli Ruffles Numarası 14.270 izlenme - 8 yıl önce çaylak sihirbaz... ta taaaaaaaaaaaaa!
En Üşengeç Ruffles Yeme. 02:17
En Üşengeç Ruffles Yeme. 8.837 izlenme - 8 yıl önce Biri üşengeç,biri agresif iki arkadaş film izlerken üşengeç olanın canı ruffles çeker ve agresif olanın film keyfini mahvetmektedir.agresif olan mandal,çamaşır ipi ve etek kullanarak bu işin üstesinden traji komik bir şekilde gelecektir.
Sen Benim Sevdiğimsin 04:38
Sen Benim Sevdiğimsin 4.083 izlenme - 7 yıl önce belirtisiz nesne
Herhangi Bir Nesneyi Tanıyabilen Akıllı Ayna 01:04
Herhangi Bir Nesneyi Tanıyabilen Akıllı Ayna 270 izlenme - 8 ay önce Miraffe isimli akıllı aynada herhangi bir nesneye doğru tuttuğumuzda nesnenin ne olduğunu bize söyüyor. Bu alet daha çok, tüm çocuklar için oyun arkadaşı oluyor.
Ağızla En Fazla Ruffles Yakalama! 01:20
Ağızla En Fazla Ruffles Yakalama! 8.887 izlenme - 8 yıl önce mandalla çamaşır ipine asılan ruffles'lar gözleri bağlı yarışmacılar tarafından ağızlarıyla yakalanmaya çalışılır, ortaya ilginç bir manzara çıkar.
En Hizli Ruffles Çekme Rekoru 00:52
En Hizli Ruffles Çekme Rekoru 8.642 izlenme - 8 yıl önce blok flütü düŞürmeden askiyla ruffles çekme yariŞmasi
anında görüntü show 08:00
anında görüntü show 3.800 izlenme - 8 yıl önce Annda Grnt Show - Nesne Turu 02.02.2008
Belirtisiz Nesne 04:35
Belirtisiz Nesne 1.051 izlenme - 6 yıl önce belirtisiz nesne
Top Üzerine En Fazla Ruffles Dizme 01:18
Top Üzerine En Fazla Ruffles Dizme 6.834 izlenme - 8 yıl önce futbol topu ve plastik top üzerine en fazla ruffles paketini dizme yarışması.
Adobe Illustrator - Nesne Düzenleme Araçları - Maskeleme - Clipping Mask - videmy 04:49
Adobe Illustrator - Nesne Düzenleme Araçları - Maskeleme - Clipping Mask - videmy 1.515 izlenme - 3 yıl önce VS Akademi ailesi olarak; bilginin çok büyük bir güç olduğu ve öğrenmenin hayatın her aşamasında devam ettiğine inanıyoruz. Amacımız bilgiyi eğlenceli ve doğru bir yönlendirme ile uygulanabilir hale getirmek.
İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:48
İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir 1.145 izlenme - 4 yıl önce İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir
Ruffles La En İyi Yilan Dansi 01:11
Ruffles La En İyi Yilan Dansi 5.449 izlenme - 8 yıl önce ruffles la en İyİ yilan dansi ruffles fülüt çamaŞir İpİ
Tüy Yumaklarından Yapılan Ayna 01:13
Tüy Yumaklarından Yapılan Ayna 348 izlenme - 2 yıl önce İki farklı renkte tüy yumaklarından oluşan bir sistem sensörler sayesinde bir ayna gibi karşısındaki nesnenin yada insanın birebir görüntüsünü yansıtıyor.
Ruffles'a Çarpmadan En Fazla Eğilme 00:47
Ruffles'a Çarpmadan En Fazla Eğilme 5.213 izlenme - 8 yıl önce
ders-7- 3dmax alt objeleri tanıyalım 03:16
ders-7- 3dmax alt objeleri tanıyalım 2.375 izlenme - 8 yıl önce alt neseler yardımı ile neler yapılabilir öğreniyoruz.
Belirtisiz Nesne 01:59
Belirtisiz Nesne 2.051 izlenme - 8 yıl önce göz kararı uçurumlar çiziyorum sana varmayacak yollarımın baş ucuna
En Zor Ruffles Olayi 01:27
En Zor Ruffles Olayi 4.489 izlenme - 8 yıl önce eskİ bİr bİsİkletİn üzerİnde son sürat gİderken mandal ve cetvel yardimiyla çamasir İpİne asili bİr paket rufflesİ yakalamak enİmn olun göründüĞünden daha zor
Ruffles La En Sıcak Anlar 01:45
Ruffles La En Sıcak Anlar 4.202 izlenme - 8 yıl önce en soğuk anları ateşleyen cips
Ruffles Yemenin En Mistik Hali.. 00:57
Ruffles Yemenin En Mistik Hali.. 4.214 izlenme - 8 yıl önce blok flüt, çamaşır ipi, ruffles... elleri bağlı genç, düşünce gücüyle ruffles paketini açmaya çalışır..