Hoşgeldiniz!

nesne

Değişik Nesnelerle Pin Pon Topuna Vurmak... 01:48
Değişik Nesnelerle Pin Pon Topuna Vurmak... 13.069 izlenme - 5 ay önce
Stres Çarkının İçerisinde Ne Var? 08:07
Stres Çarkının İçerisinde Ne Var? 31.489 izlenme - 1 yıl önce What's inside son zamanların popüler oyuncağı stres çarkının içerisinde ne olduğunu merak etti. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Telefonla Konuşan İnsanların Eline Absürt Nesne Vermek 03:28
Telefonla Konuşan İnsanların Eline Absürt Nesne Vermek 4.461 izlenme - 6 ay önce Görüntüde sosyal deney ekibinin Almanya'de çektiği videoda insanların eline telefonla konuşurken bir nesne verip tepkilerini ölçüyolar
Tolga Duman Belirtisiz Nesne 04:37
Tolga Duman Belirtisiz Nesne 33.135 izlenme - 9 yıl önce tolga duman belirtisiz nesne
Tolga Duman ''belirtisiz Nesne' 05:04
Tolga Duman ''belirtisiz Nesne' 10.046 izlenme - 9 yıl önce tolga duman ''belirtisiz nesne'' - burhan - süper şarkı
çin'de görünen ufo 01:38
çin'de görünen ufo 17.693 izlenme - 9 yıl önce çin'de çekilen 40 dk lık ufo görüntüsünü çinli bilim adamları onayladı.nanjing'deki gözlemevinde çalışan bilim adamları, bu kadar uzun süreli bir ufo görüntüsünün, tanımlanamayan uçan nesnelerin varlığına dair uzun zamandan beri beklenen kanıt olması ihtimali olduğunu belirtiyor. görüntüler uzmanlar tarafından bir yıl boyunca araştırıldıktan sonra kesin bir sonuç çıkacağı belirtildi.
Her Zamanki Gibi Dünya'nın Konuştuğu Görüntüler! 01:01
Her Zamanki Gibi Dünya'nın Konuştuğu Görüntüler! 3.913 izlenme - 3 yıl önce ABD havacılık ve uzay ajansı NASA bu bilinmeyen nesneler göründükten sonra aniden canlı yayını kesmiş.teorisyenler yeterli delil olmadığı için yeryüzü ile ilgili olduğunu ileri sürmüşler.
Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 04:22
Kendinizi Hangi Nesneye Benzetirsiniz? - Sokak Röportajı 1.613 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında halka kendinizi hangi nesneye benzetirdiniz sorusu sorulmuş cevaplar oldukça ilginç.
Edi Blue bir ev yapmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 03:51
Edi Blue bir ev yapmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 4.780 izlenme - 3 yıl önce Bizimle yeni bir bulmaca oyunu oynamaya ne dersin? Edi bir ev yapmak istiyor. Ama önce bulması gereken çeşitli şeyler var. Hadi, ona yardım edelim. Bu hem eğlenceli hem de eğitici olacak. Bizimle renkleri öğrenmek ister misin? O zaman bu video tam sana göre: https://www.youtube.com/watch?v=aRyXvbAKLxQ
Nesne ve Gıdalar Maytap ile Yakılırsa 06:14
Nesne ve Gıdalar Maytap ile Yakılırsa 1.138 izlenme - 1 yıl önce Nesne ve Gıdalar Maytap ile Yakılırsa Deldikleri nesne ve çeşitli gıdalara maytap yerleştirerek deney yapan ekip.
En Sihirli Ruffles Numarası 01:12
En Sihirli Ruffles Numarası 14.287 izlenme - 9 yıl önce çaylak sihirbaz... ta taaaaaaaaaaaaa!
Cansız Bir Nesneye Dublaj Yapmak - Scorp  01:19
Cansız Bir Nesneye Dublaj Yapmak - Scorp 2.753 izlenme - 3 yıl önce Film dublajı taklitlerinden sonra hayal gücünüzü biraz daha zorlayacak bir başlıkla geldik. Ah bu nesnelerin bir ağzı olsa dedik. Neler neler dile geldi bir bilseniz. Hatta niye bilmiyorsunuz izleyin de bilin hadi. Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Edi Blue bir korsan olmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 05:36
Edi Blue bir korsan olmak istiyor - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 4.137 izlenme - 3 yıl önce Edi Blue ile harika bir zaman geçirmeye hazır mısın? Edi'nin yardımına ihtiyacı var. Denize açılmak istiyor ama önce bulması gereken bir sürü şey var. Ona yardım edebilir misin! Resme bakıp çeşitli nesneleri bulabilir misin? Rubi ve Jojo'nun macerasını da izle: https://www.youtube.com/watch?v=fS-m0R5zI6U
İzlemesi Aşırı Tatmin Edici Sıra Dışı Objeler 00:55
İzlemesi Aşırı Tatmin Edici Sıra Dışı Objeler 520 izlenme - 1 yıl önce Beklenmedik ve istenmeyen şekillerde davranışlar sergileyen günlük nesnelerin sıra dışı şekillere büründüğü videoyu izlerken rahatlayacaksınız...
En Üşengeç Ruffles Yeme. 02:17
En Üşengeç Ruffles Yeme. 8.840 izlenme - 9 yıl önce Biri üşengeç,biri agresif iki arkadaş film izlerken üşengeç olanın canı ruffles çeker ve agresif olanın film keyfini mahvetmektedir.agresif olan mandal,çamaşır ipi ve etek kullanarak bu işin üstesinden traji komik bir şekilde gelecektir.
Sen Benim Sevdiğimsin 04:38
Sen Benim Sevdiğimsin 4.092 izlenme - 8 yıl önce belirtisiz nesne
Adobe Illustrator - Nesne Düzenleme Araçları - Maskeleme - Clipping Mask - videmy 04:49
Adobe Illustrator - Nesne Düzenleme Araçları - Maskeleme - Clipping Mask - videmy 2.711 izlenme - 4 yıl önce VS Akademi ailesi olarak; bilginin çok büyük bir güç olduğu ve öğrenmenin hayatın her aşamasında devam ettiğine inanıyoruz. Amacımız bilgiyi eğlenceli ve doğru bir yönlendirme ile uygulanabilir hale getirmek.
Yüksek Voltaj ile Nesne ve Gıdaları Test Etmek 06:07
Yüksek Voltaj ile Nesne ve Gıdaları Test Etmek 548 izlenme - 1 yıl önce Karpuz, Elma ve birtakım eşyalarla yüksek voltaj test eden çılgın ekip.
Ağızla En Fazla Ruffles Yakalama! 01:20
Ağızla En Fazla Ruffles Yakalama! 8.890 izlenme - 9 yıl önce mandalla çamaşır ipine asılan ruffles'lar gözleri bağlı yarışmacılar tarafından ağızlarıyla yakalanmaya çalışılır, ortaya ilginç bir manzara çıkar.
En Hizli Ruffles Çekme Rekoru 00:52
En Hizli Ruffles Çekme Rekoru 8.650 izlenme - 9 yıl önce blok flütü düŞürmeden askiyla ruffles çekme yariŞmasi
Belirtisiz Nesne 04:35
Belirtisiz Nesne 1.052 izlenme - 8 yıl önce belirtisiz nesne
Top Üzerine En Fazla Ruffles Dizme 01:18
Top Üzerine En Fazla Ruffles Dizme 6.836 izlenme - 9 yıl önce futbol topu ve plastik top üzerine en fazla ruffles paketini dizme yarışması.
Ruffles La En İyi Yilan Dansi 01:11
Ruffles La En İyi Yilan Dansi 5.458 izlenme - 9 yıl önce ruffles la en İyİ yilan dansi ruffles fülüt çamaŞir İpİ
Ruffles'a Çarpmadan En Fazla Eğilme 00:47
Ruffles'a Çarpmadan En Fazla Eğilme 5.219 izlenme - 9 yıl önce
Yakın Mesafeden Nesnelere Ateş Etmek 03:55
Yakın Mesafeden Nesnelere Ateş Etmek 220 izlenme - 11 ay önce Kola kutusu, deodorant kutusu, ampül, çakmak, gibi eşyalara yakında mesafeden ateş edince ortaya ilginç görüntüler çıktı.
İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:48
İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir 1.179 izlenme - 5 yıl önce İlginç Nesne Kafa Karıştırdı - Ben Bilmem Eşim Bilir
ders-7- 3dmax alt objeleri tanıyalım 03:16
ders-7- 3dmax alt objeleri tanıyalım 2.382 izlenme - 9 yıl önce alt neseler yardımı ile neler yapılabilir öğreniyoruz.
Belirtisiz Nesne 01:59
Belirtisiz Nesne 2.051 izlenme - 10 yıl önce göz kararı uçurumlar çiziyorum sana varmayacak yollarımın baş ucuna
Nesneleri Dayanıklı Hale Getiren Sprey 01:26
Nesneleri Dayanıklı Hale Getiren Sprey 301 izlenme - 1 yıl önce Üzerine sıkıldığı tüm objelerde üstün bir sağlamlık uygulayan sprey gelecekte en çok kullanılacak güvenlik araçlarından gözüküyor. Araçlarda, telefonlarda aklınıza gelebilecek her yerde kullanılması muhtemel buluş bugüne kadar girdiği testlerden başarılı bir şekilde çıkmayı başardı. İki farklı karışımdan oluşan Line -X isimli sprey için Pentagon'un duvarlarında kullanıldığı dahi iddia edilmişti.
En Zor Ruffles Olayi 01:27
En Zor Ruffles Olayi 4.490 izlenme - 9 yıl önce eskİ bİr bİsİkletİn üzerİnde son sürat gİderken mandal ve cetvel yardimiyla çamasir İpİne asili bİr paket rufflesİ yakalamak enİmn olun göründüĞünden daha zor