Hoşgeldiniz!

Nesneler Videoları İzle

Ezginin Günlüğü - Düşler Sokağı 04:35
Ezginin Günlüğü - Düşler Sokağı 8.211 izlenme - 7 yıl önce Akıl ile akıl dışı arasında çizgiyi yok etmek. Çeşitli motif ve simgeler kullanarak büyülü ve de çocuksu bir dünya yaratmayı denedim.
Resimler çizelim - Araba - Çocuklar için eğitici çizgi film 01:49
Resimler çizelim - Araba - Çocuklar için eğitici çizgi film 849 izlenme - 1 yıl önce Bu dizide çocuklara çeşitli nesneleri çizmeyi öğretiyoruz. Önce izle, sonra kendin dene. Göreceksin, çok kolay. Çok da eğlenceli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nesnelerin İnterneti Nedir? 03:17
Nesnelerin İnterneti Nedir? 106 izlenme - 11 ay önce Internet of things? Neler oluyordu? Şimdi de nesneler mi birbirleriyle iletişim mi kuruyordu? Bu ve benzeri pek çok sorunun cevabı kitaplarda. Kitap okuyun. :)
Nesnelerin İnterneti Nedir? 04:03
Nesnelerin İnterneti Nedir? 1 izlenme - 1 yıl önce To be held on 21 and 22 April 2014 at Singapore EXPO Convention & Exhibition Centre, the inaugural edition of IoT Asia is jointly organised by the Singapore Industrial Automation Association and the Singex Group. This event is the premier Asian platform for IoT turnkey solution providers and technology suppliers technologies. Spanning over 5,000 sqm, the dynamic trade exhibition will serve as a perfect opportunity for system integrators, app developers, and technology suppliers to engage with a potential population of 490,000 end businesses and 18,000 System Integrators and App Developers. Visitors can also look forward to a stellar two-day, three-track conference programme catered to three specific interest groups: end businesses, practising & non-practising IoT solution providers, and government agencies looking to break into the Asian market. Check out our website to know more about the event: http://www.internetofthingsasia.com/home