Hoşgeldiniz!

Nesrin Akın Videoları İzle

Obss Atlassian 01:09
Obss Atlassian 230 izlenme - 3 yıl önce Atlassian Hangi Alanlarda Ne Tür Çözümler Üretiyor?
Obss Atlassian 00:40
Obss Atlassian 71 izlenme - 3 yıl önce OBSS’yi Türkiye’deki diğer Atlassian partner’larından ayıran özellikler neler?
Obss Atlassian 3 02:11
Obss Atlassian 3 50 izlenme - 3 yıl önce OBSS, Atlassian’la ilgili ne gibi ürün ve hizmetler sunuyor?
Platinum Partner Nedir, Nasıl Platinum Partner Olunur? 01:17
Platinum Partner Nedir, Nasıl Platinum Partner Olunur? 33 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, Platinum Partner'in Atlassian'ın firmalara ve çalışanlarına sağladığı yeni bir seviye olduğunu belirtti.
Obss, Atlassian'la İlgili Ne Gibi Ürün Ve Hizmetler Sunuyor? 02:16
Obss, Atlassian'la İlgili Ne Gibi Ürün Ve Hizmetler Sunuyor? 19 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, OBSS'in Atlassian ile ilgili tüm hizmetleri sunduğunu belirtti.....
Obss Ve Atlassian İşbirliği Nasıl Başladı? 01:05
Obss Ve Atlassian İşbirliği Nasıl Başladı? 15 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, OBSS'in bir yazılım firması olduğunu kendi içerisinde doğan doğal ihtiyaçlar sonucunda iş ortaklıklarının başladığını belirtti.
Obss Atlassian Ekibi Hangi Firmalara Hizmet Veriyor? 01:36
Obss Atlassian Ekibi Hangi Firmalara Hizmet Veriyor? 10 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, finans sektörüne hizmet verdiklerini müşterilerinin genellikle bankalar olduğunu belirtti.
Atlassian Hangi Alanlarda Ne Tür Çözümler Üretiyor? 01:12
Atlassian Hangi Alanlarda Ne Tür Çözümler Üretiyor? 8 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, Atlassian'ın Java üzerine uzmanlaşmış Javayla ilgili kod yazıp kod geliştiren bir yazılım firması olduğunu belirtti.
Obss, Atlassian Çalışma Ekibini Nasıl Oluşturuyor? 01:12
Obss, Atlassian Çalışma Ekibini Nasıl Oluşturuyor? 8 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, çalışma ekibini seçerken çalışanların yeteneklerinin üst seviyede olmasına ve sosyal alanda başarılı olmalarına dikkat ettiklerini söyledi.
Platinum Partner İle Çalışmanın Atlassian Ürünlerini Kullanacak Müşteri İçin Avantajları Nelerdir? 01:05
Platinum Partner İle Çalışmanın Atlassian Ürünlerini Kullanacak Müşteri İçin Avantajları Nelerdir? 5 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, Atlassian Platinum Partner olmanın en büyük avantajının Atlassian tarafından lisanslı ve onaylı hizmet vermeleri olduğunu söyledi.
Obss'yi Türkiye'deki Diğer 'Atlassian Partner'larından Ayıran Özellikler Neler? 00:45
Obss'yi Türkiye'deki Diğer 'Atlassian Partner'larından Ayıran Özellikler Neler? 6 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, OBSS'nin 350 kişilik bir ekip olduğunu bu ekipten 20 kişilik bir ekibin sadece Atlassian üzerine uzmanlaştığını ve sürekli takip - geliştirme halinde olduğunu ifade etti.