Hoşgeldiniz!

Netflix

Üşüyen Kızı İçin Para Yakan Escobar - Narcos 02:20
Üşüyen Kızı İçin Para Yakan Escobar - Narcos 2.534 izlenme - 5 gün önce Kolombiya'nın yakın geçmişteki uyuşturucu kartellerini anlatan ve Escobar'ı da konu alan ABD yapımı Narcos dizisinin 2. sezonundan gerçek, yaşanmış bir kesit. İyi seyirler.
Netflix'in Yeni Marvel Uyarlaması Iron Fist'ten İlk Fragman Yayınlandı 01:27
Netflix'in Yeni Marvel Uyarlaması Iron Fist'ten İlk Fragman Yayınlandı 1.714 izlenme - 2 hafta önce Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage dizilerinin ardından Netflix ve Marvel arasındaki dört dizilik anlaşmanın son halkası olan Iron Fist, önümüzdeki mart ayında yayınlanıyor. Finn Jones’un başrolünde yer aldığı diziden ilk fragmanı yayınlandı.
Jessica Jones Tanıtım Fragmanı 00:54
Jessica Jones Tanıtım Fragmanı 2.961 izlenme - 1 yıl önce Netflix'in yeni dizisi ve bir Marvel kahramanı olan Jessica Jones dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.
Marvel - Daredevil - Jenerik 01:01
Marvel - Daredevil - Jenerik 2.308 izlenme - 1 yıl önce Marvel'in son bombalarından Daredevil dizisi için yaptığı hem görsel hem işitsel anlamda kaliteli açılış jeneriği..
Why Guns Are Dangerous (Dylan Kills Barney On Netflix Kids) 01:34
Why Guns Are Dangerous (Dylan Kills Barney On Netflix Kids) 8 izlenme - 17 saat önce Created at http://goanimate.com/ www.netflix.com
Alexander Goes To A Sleepover Party And Gets Grounded (on Netflix 2) 04:27
Alexander Goes To A Sleepover Party And Gets Grounded (on Netflix 2) 16 izlenme - 3 hafta önce www.netflix.com
Eric Grounds Caroline0204 And Gets Grounded on 01:33
Eric Grounds Caroline0204 And Gets Grounded on 16 izlenme - 3 hafta önce S2E5 Eric Got Grounded For Grounding Caroline0204: Credit To Caroline0204 For His Character And The Kelly Character. No Credit To Ally Jessa - created at http://goanimate.com/ www.netflix.com
Alexander Misbehaves At The Funeral And Gets Grounded (On Netflix Africa) 01:20
Alexander Misbehaves At The Funeral And Gets Grounded (On Netflix Africa) 11 izlenme - 3 hafta önce Inspired by everyone! Credit To Everyone www.netflix.com
Alexander Makes A Video Out Of Maelin And Gets Grounded (On Netflix Greece) 01:27
Alexander Makes A Video Out Of Maelin And Gets Grounded (On Netflix Greece) 8 izlenme - 3 hafta önce www.netflix.com
Vodafone Red’li Olun, Netflix’i Dilediğiniz Yerden İzleyin 00:46
Vodafone Red’li Olun, Netflix’i Dilediğiniz Yerden İzleyin 5 izlenme - 5 gün önce Dünyanın en büyük internet televizyonu Netflix’teki ödüllü orijinal diziler ve filmler şimdi istediğiniz an telefon, tablet ve TV’nizde. Netflix, #İzlemeyeDeger
Marvel'in Yeni Dizisi Jessica Jones'tan Yeni Fragman Yayınlandı 02:43
Marvel'in Yeni Dizisi Jessica Jones'tan Yeni Fragman Yayınlandı 164 izlenme - 11 ay önce Netflix'te yayınlanacak Jessica Jones'dan ikinci fragman yayınladı. Başrolünde Krysten Ritter (Jessica Jones) olan dizide, Mike Colter (Luke Cage), Rachael Taylor(Patsy Walker), Carrie-Anne Moss(Jeri Hogart) ve antagonist Purple Man rolünde David Tennant gibi isimler yer alacak. Dizi 20 Kasım 2015'te başlayacak.
LUKE CAGE Official Trailer 2016 Netflix Marvel Series 03:08
LUKE CAGE Official Trailer 2016 Netflix Marvel Series 19 izlenme - 2 ay önce LUKE CAGE Official Trailer 2016 Netflix Marvel Series Official Trailer Luke Cage filmi 2016 yılında vizyona giricek İlk fragmanı ile sizlerle birlikte
MARCO POLO - AÇILIŞ / JENERİK MÜZİK (ORIGINAL) 01:21
MARCO POLO - AÇILIŞ / JENERİK MÜZİK (ORIGINAL) 84 izlenme - 2 yıl önce Netflix'in yeni tarihsel biyografi dizisi Marco Polo'nun tüylerinizi diken diken eden muhteşem jenerik müziği... (http://www.imdb.com/name/nm0527001/?r...) Netflix'in yeni tarihi dizisi Marco Polo'nun açılış / jenerik / tema müziği... Ünlü Venedikli gezginin gençlik yıllarını ekranlara getiren dizi, Kubilay Han’ın hüküm sürdüğü 13. yüzyıl Çin’inde geçmekte... İtalyan aktör Lorenzo Richelmy'nin başrolde olduğu yapım; Malezya, Kazakistan ve İtalya gibi farklı ülkelerde çekildi.
Netflix & Chill Song - Nick Bean 02:59
Netflix & Chill Song - Nick Bean 26 izlenme - 1 yıl önce Netflix And Chill Song - Nick Bean (Official Music Video) 2015
Bloodline - Official Trailer - Netflix [HD] 02:16
Bloodline - Official Trailer - Netflix [HD] 12 izlenme - 5 ay önce When the black sheep son of a respected family threatens to expose dark secrets from their past, sibling loyalties are put to the test. From the creators of DAMAGES comes BLOODLINE, a new Netflix original series starring Kyle Chandler, Ben Mendelsohn, Linda Cardellini, Norbert Leo Butz, Jacinda Barrett, Jamie McShane, Enrique Murciano, with Sam Shepard, and Sissy Spacek.
Netflix'in Jessica Jones'undan Yeni Fragman 00:50
Netflix'in Jessica Jones'undan Yeni Fragman 18 izlenme - 1 yıl önce Marvel'ın yeni dizisi Jessica Jones'un bir fragmanı daha yayınlandı. Neftlix'te yayınlanacak dizi nedendir bilinmez ancak fragmanları hep bir gizem içeriyor.
Sizi, Sizden Daha Çok Düşünen Biri Var: Netflix Çorapları 00:48
Sizi, Sizden Daha Çok Düşünen Biri Var: Netflix Çorapları 14 izlenme - 10 ay önce Netflix'in geliştirdiği bu çorap ile gönül rahatlığıyla dizi izlerken uyuyabilirsiniz. Dizi izlerken uyuyakalıp nerede kaldığınızı hatırlayamadığınız zamanlarda bu çorap size kaldığınız yeri gösterecek. Netflix çorabı vücudunuzu dinleyerek uykuya daldığınızı anlar ve diziyi ona göre durdurdu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
House of Cards'tan Tanıtım Videosu 00:30
House of Cards'tan Tanıtım Videosu 6 izlenme - 10 ay önce Beyaz Saray'ın entrikalarını anlatan Netflix serisi efsane dizi House of Cards'tan yeni sezon tarihi geldi. 4 Mart 2016'da yayınlanacak olan dizi 13 bölümden oluşacak. Yeni sezonun tanıtımı ise Frank Underwood'un Amerikan halkına seslenişi üzerinden yapıldı.