Hoşgeldiniz!

netice

Dikkat Şahan Çıkabilir - Bir Hatice Bir Netice (Baladırmak) 04:10
Dikkat Şahan Çıkabilir - Bir Hatice Bir Netice (Baladırmak) 1.221 izlenme - 3 yıl önce Dikkat Şahan Çıkabilir zamanında hepimizin takdirini kazanan ancak Recep İvedik filmleriyle kimilerinde sempatikten antipatikliğe geçiş yapan Şahan'ın müthiş skeçlerinden biri. "Bir Kelime Bir İşlem" yarışmasına hoş bir gönderme yapan Şahan, aynı zamanda muhteşem bir sözcüğü de Türkçe'mize kazandırıyor. Alkışlarla Yaşıyorum, Türkçe'yi düzgün kullanmaya çalışanların sitesi gururla sunar.
Televizyonda Az Daha Ölümle Neticelenen Coca Cola Deneyi! 01:32
Televizyonda Az Daha Ölümle Neticelenen Coca Cola Deneyi! 62 izlenme - 3 ay önce Konuk olduğu televizyon programında kendi adına açtığı Youtube kanalında çeşitli deneyler gerçekleştiren Jacob Strickling, neredeyse hem kendinin, hem de kadın sunucunun ölümüne sebep oluyordu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
16 Sebep Netice Delilli Ateistlere Cevap 12:13
16 Sebep Netice Delilli Ateistlere Cevap 121 izlenme - 3 yıl önce Bilimsel Araştırmalar Kuran'a göre yapılır. Bütün bilim laboratuvarının ilham kaynağı Kuran'dır. Eğer bu gün evreni inceledilerse Kuran doğru mu sorusuyla incelediler. Profesörler gene konuyu saptırıp Kuran'dan uzaklaştırmaya çalıştı. Akıllı bir mahlukat ikisinide araştırsa islam haklı çıkar. Kim ne derse desin ama kusura bakmayın Kuran olmasaydı bilim olmazdı. İyi günler inşallah geç olmadan doğruyu bulursunuz.
Saygılarımla.4 01:36
Saygılarımla.4 149 izlenme - 9 yıl önce yorum sizin
İnsanın Yaradılışındaki Netice 04:07
İnsanın Yaradılışındaki Netice 61 izlenme - 5 yıl önce İnsanın Yaradılışındaki Netice
Çözüm Süreci Bir Anda, Hemen Neticeye Ulaşacak Bir Süreç Değil 04:12
Çözüm Süreci Bir Anda, Hemen Neticeye Ulaşacak Bir Süreç Değil 15 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu, "Çözüm Süreci bir anda, bir hamlede, bir günde hemen neticeye ulaşacak bir süreç değil." dedi.
Yeni 28 Şubat oluşturmaya çalışıyorlar ancak netice alamazlar 00:59
Yeni 28 Şubat oluşturmaya çalışıyorlar ancak netice alamazlar 1 izlenme - 1 yıl önce Yeni 28 Şubat oluşturmaya çalışıyorlar ancak netice alamazlar.