Hoşgeldiniz!

Netice Videoları İzle

Dikkat Şahan Çıkabilir - Bir Hatice Bir Netice (Baladırmak) 04:10
Dikkat Şahan Çıkabilir - Bir Hatice Bir Netice (Baladırmak) 604 izlenme - 2 yıl önce Dikkat Şahan Çıkabilir zamanında hepimizin takdirini kazanan ancak Recep İvedik filmleriyle kimilerinde sempatikten antipatikliğe geçiş yapan Şahan'ın müthiş skeçlerinden biri. "Bir Kelime Bir İşlem" yarışmasına hoş bir gönderme yapan Şahan, aynı zamanda muhteşem bir sözcüğü de Türkçe'mize kazandırıyor. Alkışlarla Yaşıyorum, Türkçe'yi düzgün kullanmaya çalışanların sitesi gururla sunar.
16 Sebep Netice Delilli Ateistlere Cevap 12:13
16 Sebep Netice Delilli Ateistlere Cevap 107 izlenme - 2 yıl önce Bilimsel Araştırmalar Kuran'a göre yapılır. Bütün bilim laboratuvarının ilham kaynağı Kuran'dır. Eğer bu gün evreni inceledilerse Kuran doğru mu sorusuyla incelediler. Profesörler gene konuyu saptırıp Kuran'dan uzaklaştırmaya çalıştı. Akıllı bir mahlukat ikisinide araştırsa islam haklı çıkar. Kim ne derse desin ama kusura bakmayın Kuran olmasaydı bilim olmazdı. İyi günler inşallah geç olmadan doğruyu bulursunuz.
Saygılarımla.4 01:36
Saygılarımla.4 147 izlenme - 9 yıl önce yorum sizin
İnsanın Yaradılışındaki Netice 04:07
İnsanın Yaradılışındaki Netice 61 izlenme - 4 yıl önce İnsanın Yaradılışındaki Netice
Çözüm Süreci Bir Anda, Hemen Neticeye Ulaşacak Bir Süreç Değil 04:12
Çözüm Süreci Bir Anda, Hemen Neticeye Ulaşacak Bir Süreç Değil 15 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu, "Çözüm Süreci bir anda, bir hamlede, bir günde hemen neticeye ulaşacak bir süreç değil." dedi.
Sebep - Netice Delili 11:49
Sebep - Netice Delili 11 izlenme - 2 yıl önce
PKK ile mücadelede somut netice elde edildiğine dair delilleri halkın mutlaka görmesi lazım 01:42
PKK ile mücadelede somut netice elde edildiğine dair delilleri halkın mutlaka görmesi lazım 4 izlenme - 1 yıl önce PKK ile mücadelede somut netice elde edildiğine dair delilleri halkın mutlaka görmesi lazım Adnan Oktar’ın 31 Temmuz 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Yeni 28 Şubat oluşturmaya çalışıyorlar ancak netice alamazlar 00:59
Yeni 28 Şubat oluşturmaya çalışıyorlar ancak netice alamazlar 0 izlenme - 2 ay önce Yeni 28 Şubat oluşturmaya çalışıyorlar ancak netice alamazlar.