Hoşgeldiniz!

never let me down

Depeche Mode - Never Let Me Down 04:21
Depeche Mode - Never Let Me Down 3.078 izlenme - 5 yıl önce
Lordi-Whos Your Daddy 03:35
Lordi-Whos Your Daddy 4.536 izlenme - 9 yıl önce lordi-whos your daddy
Depeche Mode  (Never Let Me Down Again - One Night in Paris Konseri) 08:13
Depeche Mode (Never Let Me Down Again - One Night in Paris Konseri) 347 izlenme - 3 yıl önce Depeche Mode grubunu hangi kelimelerle betimlesem bilemiyorum, yılların Depeche Mode'unu da şimdi bir çırpıda anlatamıycam kusura bakmayın. Enjoy the Silence diyorum Personal Jesus diyorum, I Feel You diyorum. Bilenler bilir, bilmeyen canlar ise merak içindelerse bir zahmet aratsınlar.Son olarak Dave'in(solist) yaşına rağmen performansına dikkat. ulan ben bu yaşta o kadar zıplamasam tansiyom düşer herhalde. İyi seyirler.
Kanye West - Never Let Me Down 05:24
Kanye West - Never Let Me Down 312 izlenme - 5 yıl önce
Depeche Mode Never Let Me Down Again 06:33
Depeche Mode Never Let Me Down Again 234 izlenme - 6 yıl önce depeche mode never let me down again
Depeche Mode - Never Let Me Down Again  (1987) 04:25
Depeche Mode - Never Let Me Down Again (1987) 32 izlenme - 3 yıl önce Depeche Mode, Basildon, Essex çıkışlı New Wave grubu. New Romantic`lerin en önemli gruplarındandır. 1980 yılında Composition Of Sound ismiyle Martin L. Gore, Andy Fletcher ve Vince Clarke tarafından kurulmuştur. David 'Dave' Gahan'ın katılmasından sonra aynı zamanda bir Fransız Moda dergisi olan Depeche Mode ismini almışlardır. Kısa bir süre sonra Vince Clarke (Yazoo ve Erasure) gruptan ayrılarak 1982 yılında Alan Wilder gruba dahil oldu. Alan Wilder (Recoil), 1 Haziran 1995 tarihinde gruptan ayrıldı. Türkiye'de, Abdi İpekçi Arena(30 Ekim 2001) ve Kuruçeşme Arena (30 Temmuz 2006)'da Avrupa Turu kapsamındaki İstanbul konserleri gerçekleştiilmiştir. 'Music For The Masses', 'Songs Of Faith And Devotion' ve 'Violator' başarılı albümlerindendir. Günümüzdeki kadrosu, Dave Gahan, Martin L. Gore ve Andy Fletcher'dan oluşmaktadır.
Depeche Mode - Never Let Me Down Again 04:25
Depeche Mode - Never Let Me Down Again 9 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: I'm taking a ride With my best friend I hope he never lets me down again He knows where he's taking me Taking me where I want to be I'm taking a ride With my best friend We're flying high We're watching the world pass us by Never want to come down Never want to put my feet back down On the ground I'm taking a ride With my best friend I hope he never lets me down again Promises me I'm safe as houses As long as I remember who's wearing the trousers I hope he never lets me down again Never let me down See the stars, they're shining bright Everything's alright tonight