Hoşgeldiniz!

Neverwet Turkey Videoları İzle

Rust-Oleum NeverWet Turkey - Su Tutmaz / Anti Wetting 00:35
Rust-Oleum NeverWet Turkey - Su Tutmaz / Anti Wetting 546 izlenme - 3 yıl önce Pek çok yüzey kuru şartlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Nemlenme veya ıslanma yolu ile yüzeyle temasa geçen suyun maddeler üzerinde genellikle zararlı etkisi vardır: Islanan metal yüzeyler çürür ve ahşap yüzeyler bozulur. Islanan, nemlenen elektrikli donanımlar (motorlar şalterler elektrik pano ve panelleri) elektrik atlaması ve kısa devre yapar. Islanan kumaş karakterli yüzeyler hava koşullarına karşı yalıtım gücünü önemli ölçüde yitirir. Islanan karton/mukavva paketleme kolileri/kutuları çöker ve içine konulan malzemeleri koruyamaz hale gelir. NeverWet™ süper su-itici kaplama bütün bu problemler için çözüm oluşturur. NeverWet™ kaplama uygulanmış bir yüzey deniz suyu altında bir yıldan uzun bir müddet bekletildikten sonra tamamen kuru olarak çıkmıştır. NeverWet™ kaplanmış bir yüzeye toz veya kir tutunmaya çalıştığında su ile anında temizlenir. Su NeverWet™ kaplama tarafından tamamen itilir ve tozlar kirler yüzeye gelen bu suya yapışıp gider, böylece yüzey toz kir ve sudan arınmış olarak kalır. Pütürlü yüzeylerde NeverWet™ kaplamanın tutunma gücü en yüksek seviyededir ve hatasız uygulandığında yüksek basınçlı su spreyi gibi zorlu koşullarda dahi özelliğini uzun süre muhafaza eder.
Rust-Oleum NeverWet Turkey Pas (Korozyon) Tutmaz / Anti Corrosion 00:31
Rust-Oleum NeverWet Turkey Pas (Korozyon) Tutmaz / Anti Corrosion 86 izlenme - 3 yıl önce Sıvılar inatçı ve malzemenin içine işleyen maddelerdir. Kaplamalı (boya, krom, nikel vs.) bir çelik yüzeyde bile sıvılar kaplamanın altındaki metale ulaşıp onu çürütmenin bir yolunu bulur. Bu şaşırtıcı olay pek çoğumuzun tahmininden daha erken gerçekleşir. Kaplama için genellikle (çinko gibi) bir başka metalden faydalanılır. Faydalanılan bu metal de bir müddet sonra kadere teslim olur. NeverWet™ kaplama günümüzde kullanılan çelik kaplama malzemelerinden 4 ila 6 kat daha iyi korozyon koruması sağladığını göstermiştir. Kaplamalarımızı hızlandırılmış eskitme şartlarında test etmekteyiz—tuzlu sis odaları gibi. Kaplamalarımızı köprülerde ve her yerde alt yapı malzemelerinde kullanılan en iyi kalite ticari poliüretan kaplamalarla karşılaştırıp kıyaslamaktayız.
Rust-Oleum NeverWet Turkey Buz Tutmaz / Anti-Icing 01:00
Rust-Oleum NeverWet Turkey Buz Tutmaz / Anti-Icing 49 izlenme - 3 yıl önce Rust-Oleum NeverWet Turkey Buz Tutmaz / Anti-Icing
Rust-Oleum NeverWet Turkey Kir Tutmaz / Self Cleaning 00:34
Rust-Oleum NeverWet Turkey Kir Tutmaz / Self Cleaning 43 izlenme - 3 yıl önce Kullandığınız her şey temizken daha iyi çalışır. NeverWet™ ile tasarlanan: kirli veya temiz suyu ve inatçı yağları itecek görsel anlamda temiz bir yüzey elde etmekti. Kir toz veya diğer moleküller NeverWet™ ile kaplanmış bir yüzeyde biriktiğinde çok hafif bir su ile akar gider. Su NeverWet™ uygulanmış yüzey tarafından itildiğinden diğer maddeler de o suya karışıp yüzeyden kolayca uzaklaşır. Kirli paslı malzemeler, kullanım zorluğu bir yana, faydasız ve güvenliksiz olur. Kirli malzemeler göze hoş görünmez ve kir ve yağ birikimi çoğu zaman pahalı makinelere zarar verir. Kirli ayakkabılar, araba jantları, toz tutmuş panjurlar, güneşlik tenteler vs. hep kötü görünür ve temizlemesi zor şeylerdir. Üstelik bunların bazıları sık temizlenmeye dayanamaz yıpranır.