Hoşgeldiniz!

nevruz

3. Köprünün Ucunu İsteyen Gelin Adayı 01:43
3. Köprünün Ucunu İsteyen Gelin Adayı 39.744 izlenme - 1 yıl önce Nevruz Hanım gelen damat adayını beğenmeyerek kendi kriterlerini saymaya başlayınca herkesi şaşırttı "KRİTERLERİMİ SAYMAK İSTİYORUM" DEYİNCE... Esra Erol’la Evlen Benim’e katılan Nevruz Hanım gelen damat adayını beğenmeyerek; kendi kriterlerini saymaya başlayınca herkesi şaşırttı. Erol, gelin adayının istekleri karşısında şaşırınca, not alarak ti’ye aldı. Gelin adayı, gelecek talibin Moda, Caddebostan, Nişantaşı, Cihangir gibi semtlerden olmasını istedi. İstediği semtleri sayarken ‘3.köprünün ucunu istiyorum ille de’ deyince, stüdyodakiler kendilerini tutamayarak, gülmeye başladı. Esra Erol talip olacak damat adaylarını 'Kesinlikle ucu uzak olanlar gelmesinler' diyerek uyardı.
Tarkan'ın Albümünü Öpüp Koklayıp Ağlayan Gelin Adayı 01:27
Tarkan'ın Albümünü Öpüp Koklayıp Ağlayan Gelin Adayı 17.136 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'un izdivaç programında aradığı aşkı bir türlü bulmayan gelin adayı Nevruz, kendisine hediye edilen Tarkan albümü karşısında ne yapacağını şaşırdı.
Evlilik Programında Vajinismus Olduğunu Söyleyen Gelin Adayı 13:39
Evlilik Programında Vajinismus Olduğunu Söyleyen Gelin Adayı 14.640 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'da evlilik programına katılan ve taliplerimin 3. köprü ayağında oturmalarını tercih ederim diyerek sosyal medyanın diline dolanan gelin adayı Nevruz yine şaşırttı. Şimdiye kadar yaptığı evliliklerinin formalite gereği olduğu vurgulayan Nevruz, biten evliliklerinde hiç cinsellik yaşamadığını belirtti.Vajinismus olduğunu söyleyerek herkesi şaşkına çeviren Nevruz yeni talibiyle de görüştü. Sunucu Esra Erol ise yaşadığı bu sorunun tedavisi için gerekli yardımı yapabileceğini söyledi. Vajinismus:Kadınlarda görülen cinsel bir işlev problemidir. Vajina girişini çevreleyen pelvis kaslarının istem dışı kasılarak cinsel birleşmede acı ve ağrıya neden olması veya bu sebeple cinsel birleşmenin hiç gerçekleşememesi şeklinde tanımlanmasıdır.
Nevruz'da Halayı Trolleyen Genç 03:25
Nevruz'da Halayı Trolleyen Genç 10.963 izlenme - 1 yıl önce Eskişehir Anadolu Üniversitesindeki Nevruz kutlamalarında Kürt halayı çekilirken kulağında kulaklık bulunan bir öğrenci alanda disko dansı yapmaya başladı. Cemre Özenç adlı genç, kalabalığın şaşkın bakışları arasında herkesten farklı dansıyla herkesi güldürdü.
Nevruz Programa Yeni Haliyle Döndü 01:28
Nevruz Programa Yeni Haliyle Döndü 9.788 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'da programının sansasyonel gelin adayı Nevruz bir süredir programa çıkmıyordu. Esra Erol'un 6 Nisan günü yayınlanan bölümünde büyük değişim geçirerek gelen Nevruz, ekran başındakileri şaşırttı. Makyajlı, oldukça bakımlı ve güler yüzlü gözüken gelin adayını görenler tanımakta zorlandı. Değişimi ile dikkat çeken Nevruz, kendisine; 'Ne kadar güzel olmuşsun' diyen Esra Erol'a ise 'Ben her zaman güzeldim.' diyerek cevap verince ekran başındakileir güldürdü. Değişimi dışında program öncesinde çekilen görüntüleriyle ekrana gelen Nevruz, Hayatındaki zorlukları Esra Erol'la paylaştı ve anlattıklarıyla herkese kendisini daha iyi tanıtma fırsatı yakaladı.
Halay Çekmek İsteyen HDP'lilere Polis'den Tokat Gibi Cevap! 01:18
Halay Çekmek İsteyen HDP'lilere Polis'den Tokat Gibi Cevap! 8.120 izlenme - 1 yıl önce HDP Antalya örgütü Nevruz Bayramı kutlayacakları gerekçesiyle HDP Kepez İlçe Başkanlığı önünde toplandı. Yaklaşık 50 kişilik grubun toplandığını gören Çevik Kuvvet ekipleri parti binası önünde ve karşısında TOMA ile önlem aldı. ÖCALAN LEHİNE SLOGAN ATILDI HDP Milletvekili Garo Paylan, Antalya İl Eş Başkanları Zarife Atik ve Ahmet Kaya'nın sadece halay çekip açıklama yapacaklarını söylemeleri üzerine toplanan kalabalığa önce emniyet yetkilileri tarafından müsaade edildi. Ancak grup içerisinde Abdullah Öcalan lehine slogan atılması üzerine çevik kuvvet ekipleri gruba müdahale etmek üzere harekete geçti. GARO PAYLAN HALAY ÇEKİP EYLEMİ SONLANDIRACAĞIZ DEDİ Uyarı üzerine HDP'li Milletvekili Paylan, Nevruz ile ilgili bir konuşma yaptı ve halay çekerek eylemlerini sona erdireceklerini söyledi. EMNİYET MÜDÜRÜ TEPKİ GÖSTERDİ: BÖYLE BİR GÜNDE HALAY MI OLUR, DAĞILIN Şube Müdürü Görücü ise "Sayın vekil siz gelmeden burada halay çekildi. Suç unsuru olan sloganlar atıldı. Lütfen artık dağılın. Herkes konuşmayı yaptı ve bitti. Bakın İstanbul'da bomba patladı, insanlar öldü. Şimdi bu ölümlerin üzerine halay mı çekeceksiniz? İnsanlar ölümlerde bayramlarını bile iptal eder. Halay çekmez size de yakışmaz" dedi. Bu sözler üzerine HDP Milletvekili Paylan, "Haklısınız" diyerek emniyet müdürlerinin yanından ayrıldı. HDP'liler bunun üzerine sessizce dağıldı.
Esra Erol'da - Nevruz Hanım ve Talibi Ercan Bey (Nevruz ilk kez etkilendi!) 14:47
Esra Erol'da - Nevruz Hanım ve Talibi Ercan Bey (Nevruz ilk kez etkilendi!) 4.892 izlenme - 1 yıl önce 16 Şubat 2016 SALI ATV Nevurz hanım ilk kez evet demeye bu kadar yaklaştı ama yine de hayır dedi Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Esra Erol'u Canlı Yayında Çıldırtan An Stüdyodan Kovdu (9 Mart Çarşamba) 03:03
Esra Erol'u Canlı Yayında Çıldırtan An Stüdyodan Kovdu (9 Mart Çarşamba) 3.737 izlenme - 1 yıl önce "Esra Erol'la" programında gelin adayı Nevruz Hanım, stüdyoda kendisine yapılan eleştirilere sinirlendi. Bunun üzerine "Damat adayları gelmesinler 'Ben mi diyorum gelsinler diye, bu ikinci geleni istemiyorum, gelsede paravanı açtırmayacağım" dedi. Erol, gelin adayına 'sen damat adayına paravanı açtırmayacaksan, ben de bu karşılaştarmayı yapmıyorum' diyerek gelin adayını stüdyodan çıkarttı.
Zeki Müren - Bir Oda Yaptırdım Hurma Dalından 02:58
Zeki Müren - Bir Oda Yaptırdım Hurma Dalından 9.859 izlenme - 2 yıl önce Arşivimdeki Zeki Müren kayıtlarını vatandaşa açmak amacıyla buradan daha güzel bir ortam olamaz diye düşünüyorum. İçeriklere çoğumuzun Kardeş Türküler'den Nevruz Türkü adıyla tanıdığı eser ile başlıyoruz, bir Malatya Türküsü, "Bir oda yaptırdım hurma dalından"... Türkünün derdini, kederini ve dersini biraz aşk acısı çeken iyi bilir. Saygılar
Demhat Botan - Newroz 05:59
Demhat Botan - Newroz 11.961 izlenme - 2 yıl önce Demhat Botan - Newroz 2015 Web: http://www.simayproduction.com Mem u Zin Kültür ve Sanat Merkezi Cudi Kültür ve Sanat Merkezi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/simayproduction kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
1992 Batman Nevruzu 09:59
1992 Batman Nevruzu 2.781 izlenme - 1 yıl önce Kine em eşliğinde 1992 yılında Batman'da nevruz coşkusu.
Myriam Fares - Şemmame 08:35
Myriam Fares - Şemmame 8.132 izlenme - 3 yıl önce Myriam Fares Erbilde Düzenlenen Nevruz Festivali'nde Shemmame" şarkını Seslendirdi. (2014)
Tanklar Cizre'de, 1992 Kanlı Nevruz (İlçe Merkezinden Görüntüler) 02:54
Tanklar Cizre'de, 1992 Kanlı Nevruz (İlçe Merkezinden Görüntüler) 3.436 izlenme - 2 yıl önce Peki neden Cizre? 1988'e kadar Mit, Jitem ve özel timcilerin hakimiyetinde olan Cizre, bu tarihten sonra köy yakma ve baskınlardan kaçarak Cizre'ye gelmeye başlayanlar köylülerle doldu. İlk defa 1990'da sadece 6-7 yerde lastik yakmalarla başlayan Nevruz kutlamaları, 1991'de ise ilk büyük patlamasını yaşadı. 1992'ye gelindiğinde devlet sadece Dağkapı Mahallesinde mutlak hakimiyet durumundaydı.21 Mart sabahı yürüyüşe geçen çok sayıda insanı durdurmak için tanklar ve panzerler Cizre merkezine gönderilmiş,açılan ateşlerle çok sayıda kişi hayatını kaybetmiştir. Olaylar sırasında resmi olarak 57 kişi hayatını kaybetmiştir, gayriresmi bu rakamın 100'ü aştığı söyleniyor..Ölenlerin çoğu panzerler ve dönemin faili meçhullerle ün yapmış jitem ve özel timcilerin kurşunlarıyladır. Devlet elindeki tüm imkanlarla bu yürüyüşü durdurmaya çalışmış, yine dönemin belediye başkanı Kamil atak ve adamlarınında çok sayıda kişiyi Basisk denen köyde infaz ettiği söyleniyor.(aynı Kamil atak 7 Pkk'lıyı yemeklerine zehir katarak öldüren kişidir.) Bu nevruzu, o yıllarda Cizre'de yaşamış olanlar, bunun kürdistanları için bir dönüm noktası oldugunu, cizre'deki örgütlenme ve direnişin tüm kürdistana sıçradığını belirtiyor. --------------------------------------------------------------------- Buraya kadar olanlar 1992'de olayları yaşamış kürtcülerin anlattıklarıdır, çeşitli kaynaklardan derlediğim cümlelerdir.Şimdi ise olayın diğer aktörü olan "devlet"'cilerin düşüncelerini aktaralım. 1992'ye gelindiğinde Pkk Şırnak-Cizre-Nusaybin ile Lice-Genç-Kulp bölgesinde aşırı derecede güçlenmiş, devlet alan hakimiyetini kaybetmiş durumdaydı. Durumu Dönemin OHAL valisi Ünal Erkan: "PKK, bölgenin bazı yerlerinde vergi toplamaya, askere almaya başladı ve özellikle Şırnak ve Cizre neredeyse kurtarılmış bölge haline getirildi" şeklinde anlatıyordu. O yıllarda Cizre'de asker polis ancak zırhlı araçlarla sokağa çıkabiliyor, akşamları ise tamamen karakol ve kışlalara çekiliyordu, öyleki bazı yerlerde vali kaymakam bile bir yerden bir yere gidemiyordu. Durumun ciddiyetinin farkına varan devlet, strateji değişikliğine gider ve hem kırsalda hem şehirlerde pkk ve pkk destekçilerine karşı çok sert tedbirler almaya başlar. Diyarbakır milletvekili Hatip Dicle'nin "devlet şiddeti seçti.Böylece pkk dahada kitleşelleşecek" sözlerine karşın Pkk'nın direnci kırılmış, başta Osman Pamukoğlu olmak üzere dirayetli komutanların karşı taaruzlarıyla pkk psikolojik üstünlüğü ve alan hakimiyetini her bakımdan kaybetmiştir.
Nevruz Halayını Troll'leyen Genç 03:25
Nevruz Halayını Troll'leyen Genç 606 izlenme - 4 ay önce Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde gerçekleşen Nevruz halayını troll'leyen gencin görüntüleri iki yıl öncesine ait. Nevruz ateşinin etrafında halay çeken insanlar ve ateşin başında kopan genç...
SDÜ Nevruz Kutlamaları 2014 01:01
SDÜ Nevruz Kutlamaları 2014 5.547 izlenme - 3 yıl önce SDÜ Nevruz Kutlamaları 2014
Makyajlı Nevruz - Esra Erol (6 Nisan Çarşamba) 01:34
Makyajlı Nevruz - Esra Erol (6 Nisan Çarşamba) 1.311 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'da programının sansasyonel gelin adayı Nevruz bir süredir programa çıkmıyordu. Esra Erol'un 6 Nisan günü yayınlanan bölümünde büyük değişim geçirerek gelen Nevruz, ekran başındakileri şaşırttı. oldukça bakım ve güler yüzlü gözüken gelin adayını görenler tanımakta zorlandı. Değişimi ile dikkat çeken Nevruz, kendisine; 'Ne kadar güzel olmuşsun' diyen Esra Erol'a ise 'Ben her zaman güzeldim.' diyerek cevap verince ekran başındakileir güldürdü. Değişimi dışında program öncesinde çekilen görüntüleriyle ekrana gelen Nevruz, Hayatındaki zorlukları Esra Erol'la paylaştı ve anlattıklarıyla herkese kendisini daha iyi tanıtma fırsatı yakaladı. Çok eleştirilen gelin adayı Nevruz, Esra Erol'a neler anlattı.
Furkan'dan Süper Bir Halay 02:07
Furkan'dan Süper Bir Halay 16.045 izlenme - 9 yıl önce izleyinde halay nasıl çekilirmiş görün
Kürtçe Şarkı Aynur'dan, Nevruz, Kürtçe Müzik 03:35
Kürtçe Şarkı Aynur'dan, Nevruz, Kürtçe Müzik 9.199 izlenme - 7 yıl önce kürtçe şarkı aynur yeni gün
Nevruz Bayramı Şenlikleri 01:06
Nevruz Bayramı Şenlikleri 5.102 izlenme - 9 yıl önce nevruz bayramında okulda yapılan bir küçük gösterinin çekimi
İstanbul Üniversitesi'nde PKK'lilerden Nevruz Kutlaması 04:16
İstanbul Üniversitesi'nde PKK'lilerden Nevruz Kutlaması 2.050 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki Havuzlu Bahçede çekilen görüntülerde kitle nevruz'u halay çekerek marşlar söyleyerek kutluyor. marşın sözleri şu şekilde; "Ellerinde Bixiler, Düşüyor Skorskyler Ellerinde Doçkalar Düşüyor tüm Kobralar" Partileri PKK Vuruyor APOcular Orduları HPG Vuruyor APOcular Önderleri Öcalan Geliyor APOcular Vuruyor APOcular Siz dağda biz şehirde Vuruyor Apocular Ellerinde fişekler Düşüyor Ülkücüler Ellerinde sopalar Ağlıyor güvenlikler"
Az Daha Nevruz Ateşinde Yanacaklardı 00:34
Az Daha Nevruz Ateşinde Yanacaklardı 2.594 izlenme - 4 yıl önce Kars Atatürk İlköğretim Okulu Bahçesinde Düzenlenen Nevruz Etkinliklerinde, Havada Çarpışan İki Öğrenci Nevruz Ateşinin İçine Düştü. Yürekleri Ağızlara Getiren Olayda, Öğrencilerin Atik Davranması Olası Bir Faciayı Önledi.
vanda nevruz rezaleti 03:35
vanda nevruz rezaleti 4.680 izlenme - 7 yıl önce işgalci tc kürdistandan defol yazılı pankart açan vatan hainleri apo ve pkk lehine slogan atan onbinlerce kişiye türk polisi alanın çevresinde durmakla yetindi
Esra Erol Nevruz'u Yayından Kovdu 03:38
Esra Erol Nevruz'u Yayından Kovdu 876 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'un sunduğu evlilik programında gelin adayı Nevruz Hanım "Damat adayları gelmesinler. Bu ikinci geleni istemiyorum." deyince programdan kovuldu. PARAVANI AÇTIRMAYACAĞIM Esra Erol'la programında gelin adayı Nevruz Hanım, stüdyoda kendisine yapılan eleştirilere sinirlendi. Bunun üzerine "Damat adayları gelmesinler 'Ben mi diyorum gelsinler diye, bu ikinci geleni istemiyorum, gelse de paravanı açtırmayacağım." dedi. Erol, gelin adayına 'sen damat adayına paravanı açtırmayacaksan, ben de bu karşılaştırmayı yapmıyorum' diyerek gelin adayını stüdyodan çıkarttı. Bu yaşananların ardından sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde Esra Erol'a izdivaç programında sunuculuk yapabileceğini söyleyen Nevruz'a Flash TV'den program teklifi geldiği ve skandallarıyla ünlü gelin adayının da bunu kabul ettiği öne sürüldü
Esra Erol''da - Nevruz Hanım'ın Locadan Gelen Eleştirilere Cevabı (15 Şubat Pazartesi) 02:48
Esra Erol''da - Nevruz Hanım'ın Locadan Gelen Eleştirilere Cevabı (15 Şubat Pazartesi) 634 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol 15 Şubat Pazartesi bölümünde adaylar birbirini eleştirdi.Merak edilen aday Nevruz'a yapılan eleştiler,buna karşın Nevruz eleştirilere cevabını izleyelim.
Diyarbakır Newroz'unda Vinç Üzerinde Halay 2013 01:42
Diyarbakır Newroz'unda Vinç Üzerinde Halay 2013 1.890 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'da kutlanan Nevruz Bayramı'nda yağlı vincin pistonlarına tırmanarak tepeye kadar ilerleyen iki genç yaptıkları hareketlerle izleyenlere korkulu anlar yaşattı!
Gelin Adayı Nevruz: Tarkan Böyle mi Allah Aşkına - Esra Erol 02:48
Gelin Adayı Nevruz: Tarkan Böyle mi Allah Aşkına - Esra Erol 784 izlenme - 1 yıl önce Ekranların sevilen izdivaç programı Esra Erol'la Evlen Benimle'de canlı yayında gelin adayından talibine çok ilginç bir tepki geldi. ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Esra Erol'la Evlen Benimle programında gelin adayından talibine çok farklı bir tepki geldi.Gelin adayı Nevruz hanım talibi olan Mehmet beyi, "Tarkan'a benzemiyorsun" diyerek canlı yayında rezil etti.Nevruz ve Mehmet'in arasında geçen bu ilginç konuşma Esra Erol'u şaşkına çevirdi.Lüks semtlerden talip beklemesi ve sonradan kendisinin evlenip boşandığının ortaya çıkmasına rağmen, hiç evlenmemiş bir aday beklemesiyle tanıdık gelin adayı Nevruz Hanım damat adayının çok konuştuğunu , Tarkan'a benzemediğini ifade ederek cevabının 'hayır' olduğunu söyledi.
Kardeş Türküler - Nevruz Türkü 05:20
Kardeş Türküler - Nevruz Türkü 4.561 izlenme - 6 yıl önce
Newroz Piroz Be Nevruz Kutlu Olsun Nawrız Qıtti Bo 03:44
Newroz Piroz Be Nevruz Kutlu Olsun Nawrız Qıtti Bo 5.451 izlenme - 9 yıl önce newroz piroz be nevruz kutlu olsun nawrız qıtti bolsın
Farkımız, Tarzımız Diyerek Nevruz'da Halayı Trolleyen Genç 03:25
Farkımız, Tarzımız Diyerek Nevruz'da Halayı Trolleyen Genç 752 izlenme - 1 yıl önce Eskişehir Anadolu Üniversitesindeki Nevruz kutlamalarında Kürt halayı çekilirken kulağında kulaklık bulunan bir öğrenci alanda disko dansı yapmaya başladı. Cemre Özenç adlı genç, kalabalığın şaşkın bakışları arasında herkesten farklı dansıyla
Esra Erol'da Nevruz Tarkan için Bağırarak Ağladı 03:27
Esra Erol'da Nevruz Tarkan için Bağırarak Ağladı 536 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'da Nevruz Tarkan için Bağırarak Ağladı ________________@_______________xclas_______________ Damat Adayının Hediyesi Gelin Adayı Nevruz'u Ağlattı!