Hoşgeldiniz!

new york knicks

Ersan İlyasova'nın Enes Kanter'i Devirmesi 00:28
Ersan İlyasova'nın Enes Kanter'i Devirmesi 11.240 izlenme - 10 ay önce 28 mart 2018 Philadelphia Sixers - New York Knicks maçında milli temsilcimiz Ersan İlyasova'nın n Enes Kanter'e yeri öptürmesi
Sahaya Dalıp Carmelo Anthony'ye Sarılan Çocuk 00:22
Sahaya Dalıp Carmelo Anthony'ye Sarılan Çocuk 2.681 izlenme - 3 yıl önce Gece oynanan New Orleans Pelicans - New York Knicks maçı sırasında küçük bir taraftar aniden sahaya girerek Carmelo Anthony'e sarıldı .
Blake Griffin'den Harika Smaç 00:36
Blake Griffin'den Harika Smaç 3.848 izlenme - 6 yıl önce Blake Griffin'den Harika Smaç
İnsan içine çıkmaktan utanıyoruz! 00:38
İnsan içine çıkmaktan utanıyoruz! 638 izlenme - 4 yıl önce Sahasında Houston'a kaybederek bu sezonki 34. mağlubiyetini alan New York Knicks'te taraftarlar ilginç bir protesto gerçekleştirdi. 5 taraftar kafalarına kese kağıdı geçirerek takımın durumundan dolayı insan içinde utandıklarını belirtti.
Kristaps Porzingis'den enfes smaç! 00:42
Kristaps Porzingis'den enfes smaç! 392 izlenme - 3 yıl önce New York Knicks'in 20 yaşındaki yıldızı Kristaps Porzingis'den enfes smaç!
Jose Calderon Ve Derrick Williams'ın Harika Alley-Oop'u! 00:39
Jose Calderon Ve Derrick Williams'ın Harika Alley-Oop'u! 315 izlenme - 3 yıl önce New York Knicks'ın iki yıldız oyuncusu Jose Calderon ve Derrick Williams'ın dün geceki yaprıkları harika Alley-Oop.
Amare Stoudemire'ın Yediği İnanılmaz Fake! 00:08
Amare Stoudemire'ın Yediği İnanılmaz Fake! 301 izlenme - 4 yıl önce Detroit Pistons - New York Knicks maçında her ne kadar Jamon Gordon'ın Carlos Arroyo'dan yediği fake kadar olmasa da o tarz bişey yaşandı efendim, izliyoruz.
Kristaps Porzingis'in enfes smacı! 00:31
Kristaps Porzingis'in enfes smacı! 23 izlenme - 3 yıl önce New York Knicks'in genç yıldızı Kristaps Porzingis dün geceki oynanan maçta enfes bir smaç bastı.
Ron Baker'ın Ben Stiller'ın Elini Sıkması 00:33
Ron Baker'ın Ben Stiller'ın Elini Sıkması 7 izlenme - 2 yıl önce New York Knicks'in Dallas Mavericks'i 93-77 yendiği maçta,New York Knicks oyuncusu Ron Baker oyun esnasında sınırdan pas verdiği anda kadın seiyircinin ayağına bastı.Bastığı kişinin kocasıda Ben Stiller sonra el sıkıştılar
Alexey Shved hedefi şaşırdı!... 00:30
Alexey Shved hedefi şaşırdı!... 12 izlenme - 4 yıl önce New York Knicks'in Rus yıldızı Alexey Shved, attığı bu pasla herkesi şaşırttı...
Jose Calderon Ve Derrick Williams'ın Harika Alley-Oop'u! 00:39
Jose Calderon Ve Derrick Williams'ın Harika Alley-Oop'u! 2 izlenme - 3 yıl önce New York Knicks'ın iki yıldız oyuncusu Jose Calderon ve Derrick Williams'ın dün geceki yaprıkları harika Alley-Oop.