Hoşgeldiniz!

Newell's Old Boys

12 yaşındaki Messi'den harika gol 00:14
12 yaşındaki Messi'den harika gol 473 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın süper yıldızı Lionel Messi'nin 12 yaşında Arjantin ekibi Newell's Old Boys forması ile attığı harika gol yayınlandı.
Carlos Tevez Hastanelik Etti! 01:45
Carlos Tevez Hastanelik Etti! 211 izlenme - 2 yıl önce Arjantin'de Boca Juniors ile Newell's Old Boys'u karşı karşıya getiren maçta Carlos Tevez karşı karşıya kaldığı kaleci Ezequiel Unsain'i dizi ile yere serdi. Bir süre yerde kalan Unsain yapılan müdahalenin ardından kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.
Şık Çalımlar Usta İşi Gol 00:21
Şık Çalımlar Usta İşi Gol 362 izlenme - 5 yıl önce Newell's Old Boys'un Hücum Oyuncusu Ignacio Scocco, Çalımlamadık Rakip Bırakmamış.
Golünü attı evlenme teklifi etti 00:25
Golünü attı evlenme teklifi etti 121 izlenme - 3 yıl önce Arjantin ekibi İndependiente'nin yıldız oyuncusu Federico Mancuello, Newell's Old Boys'a attığı muhteşem gol sonrası sevinç yaşarken, sahada kız arkadaşına evlenme teklifi etti.
Carlos Tevez hastanelik etti 01:04
Carlos Tevez hastanelik etti 89 izlenme - 2 yıl önce Arjantin'de Boca Juniors ile Newell's Old Boys'u karşı karşıya getiren maçta Carlos Tevez karşı karşıya kaldığı kaleci Ezequiel Unsain'i dizi ile yere serdi. Bir süre yerde kalan Unsain yapılan müdahalenin ardından kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.
Maxi bir puanı böyle kaçırdı 00:50
Maxi bir puanı böyle kaçırdı 113 izlenme - 3 yıl önce Arjantin Ligi takımlarından Newell's Old Boys orta sahası Maxi Rodriguez, takımının kendi sahasında Rosario Central ile oynadığı mücadelede çok talihsiz bir gol kaçırdı
Carlos Tevez hastanelik etti 01:04
Carlos Tevez hastanelik etti 83 izlenme - 2 yıl önce Arjantin'de Boca Juniors ile Newell's Old Boys'u karşı karşıya getiren maçta Carlos Tevez karşı karşıya kaldığı kaleci Ezequiel Unsain'i dizi ile yere serdi. Bir süre yerde kalan Unsain yapılan müdahalenin ardından kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.
12 yaşındaki Messi'den harika gol 00:14
12 yaşındaki Messi'den harika gol 18 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın süper yıldızı Lionel Messi'nin 12 yaşında Arjantin ekibi Newell's Old Boys forması ile attığı harika gol yayınlandı.
Tevez Az Kalsın Öldürüyordu! 01:41
Tevez Az Kalsın Öldürüyordu! 10 izlenme - 2 yıl önce Boca Juniors'un yıldız forveti Carlos Tevez Newells Old Boys kalecisi Ezequiel Unsain ile girdiği pozisyonda az kalsın rakibi öldürüyordu.