Hoşgeldiniz!

news

Sızlıdırılan BlackWoter Suçları 02:42
Sızlıdırılan BlackWoter Suçları 3.173 izlenme - 3 hafta önce Irağa giren blackwoter adlı şirkettin askerleri yolda gta tarzı kafalarına göre katliam suç işliyor.
Talking Tom & Ben News - Haber Bülteni 00:48
Talking Tom & Ben News - Haber Bülteni 79.673 izlenme - 4 yıl önce Kedi Köpek Oyunu
Almanya'da Asistan Cerrah Robotlar 04:03
Almanya'da Asistan Cerrah Robotlar 952 izlenme - 3 hafta önce Ameliyatlarda giderek daha fazla robot kullanılıyor. Cerrahların farklı yazılımları yönetmesi kolay değil. Leipzig’de, programcılar ve doktorlar tüm cihazları birbiriyle bağlayacak standartlaştırılmış yazılım çözümleri üzerinde çalışıyor.
Korkutan Şeytan Bebek Şakası 01:48
Korkutan Şeytan Bebek Şakası 105.219 izlenme - 4 yıl önce Şeytan Bebek Saldırısı (Devil Baby Attack) Şeytanın Günü filminin yapımcılarının ürettiği şeytan bebek robotu, Amerika'da kamera şakasında kullanıldı. Amerika'da bu hafta vizyona girecek olan Şeytanın Günü (Devil's Due) filminin yapımcılarının ürettiği şeytan bebek robotu Amerika'da kamera şakasında kullanılınca sokakta yüzlerce New Yorklu'nun yürekleri ağızlarına geldi.
Mavinin Her Tonunu Buluşturan Kent: Jodhpur 03:12
Mavinin Her Tonunu Buluşturan Kent: Jodhpur 598 izlenme - 3 hafta önce Hindistan'ın Racastan eyaletinde yer alan Jodhpur kenti maviye boyalı binalarıyla tanınıyor. Ünlü Amerikalı fotoğrafçı Steve McCurry'nin “Boy in Mid-Flight – Jodhpur” adlı fotoğrafı da burada çekilmişti. Ancak şimdi kent mavi mirasını kaybetmek üzere. Zira bazı kent sakinleri mavinin arasına başka renkleri de karıştırmaya başladı. YouTube kanalımıza abone olun: https://www.youtube.com/user/deutsche...
Dünyanın En Merhametli Genci 01:19
Dünyanın En Merhametli Genci 5.203 izlenme - 10 ay önce Eyüp Sultanda ,çok Susayan Kediye Eliyle Su içiren Genç Adam.Vay be İnsanlık Ölmemiş dedirtti.Gencin Kedi yi Öpmeside ne kadar Merhametli olduğunu gösterdi. Ruh TV www.ruhtv.com Haber:Burak Taha
Muhabiri canlı yayında öpen kadın 00:18
Muhabiri canlı yayında öpen kadın 26.203 izlenme - 6 yıl önce Muhabiri canlı yayında öpen kadın
Dünya'nın En Hızlı Helikopteri -  Sikorsky X2 01:00
Dünya'nın En Hızlı Helikopteri - Sikorsky X2 3.857 izlenme - 7 ay önce Eved Dünya bizi hızla kıskanmaya devam ediyor. Dış mihraklar en hızlı helikopteri üreterek "yoh amna!" dedirtiyor. Helikopter üretiminin lider firması Sikorsky en hızlı helikopteri X2'yi amarigan conilere gösterirken görüyoruz. Unutmadan; Amerikan ordusu Usame Bin Ladin operasyonunda bu helikopterin bir başka türevi olan Sikorsky S97 kullanmıştır.
Ardı Ardına Bıngıl Bıngıl Göğüs Show Periscope Tekrarları 02:40
Ardı Ardına Bıngıl Bıngıl Göğüs Show Periscope Tekrarları 24.977 izlenme - 2 yıl önce
Tuşlu Telefon ve Krem ile Adam Dolandırmak 02:44
Tuşlu Telefon ve Krem ile Adam Dolandırmak 5.034 izlenme - 9 ay önce Aydın’da eskiyen telefonunu yenilemek için televizyonda reklamını gördüğü akıllı telefonu almak için sipariş veren bir şahıs gelen kargo paketinden çıkanları görünce isyan etti.
Öpüşen Çifti Su ile Püskürten Alman Polisi 02:50
Öpüşen Çifti Su ile Püskürten Alman Polisi 3.359 izlenme - 7 ay önce .Ellerindeki su tabancası ile o çifti asfalta yapıştırma imkanı olmalarına rağmen ( gezi de defalarca gördük uygulamasını ) sadece serinletir gibi ıslatmışlar. Haber https://ruptly.tv/home adresinden alınmıştır.
Otoparkta Çürümeye Terk Edilmiş Lüks Araçlar 02:37
Otoparkta Çürümeye Terk Edilmiş Lüks Araçlar 9.018 izlenme - 1 yıl önce Malatya’da bir otoparkta bulunan lüks araçlar görenleri şaşırtıyor. Kredi ya da vergi borcu nedeniyle icralık olan ve yediemin otoparkta kaderine terk edilen araçların model ve fiyatları dudak uçuklatırken, otopark sahibi Aziz Yiğit yıllardır otoparklarında çürümeye terk edilmiş milyonluk değerde araçların bulunduğunu söyledi. İcralık otomobillerin çekildiği Malatya Battalgazi’deki 68 Nolu Yediemin Otoparkı borcu ödenmeyen araçlarla dolu. Yüzde 80’i hacizli araçlarla dolan otoparkta yer kalmadı. Devletin prosedürler gereği satmak istemediği icralık otomobillerin haciz dosyaları, bir süre sonra cüzi ücretlerle temlik yoluyla elden çıkarılıyor. Otoparktaki lüks araçlar ise modelleriyle dudak uçuklatıyor. Türkiye’de sınırlı sayıda olan, Malatya’da ise sadece 1 adet bulunan lüks aracın bile bulunduğu yediemin otoparkta piyasa değeri ortalama 5 milyon TL olan bir araç mezarlığı var. 68 Nolu Otoparkın sahibi Aziz Yiğit yaptığı açıklamada, elinde 200 tane aracın bulunduğunu ve bu araçların toplam fiyatının ortalama 5 milyon TL civarında olduğunu söyledi. “Bu araçlar ülkenin milli serveti” Bu araçların ülkenin milli serveti olduğunu ifade eden Yiğit, “Elimde 200 tane araç, 150 tane de motosiklet var. Bu Malatya’daki 5 otoparktan sadece birinde bulunanın sayısı. Bu araçlar ülkenin milli serveti ve biz bu serveti çürütüyoruz” dedi. “Bütün güneş, bütün kar, bütün yağmur hepsi araçların sırtında” Yiğit, yaptığı işe 2009’da başladığını ve o günden beri otoparkta çürüyen araçların bulunduğunu ifade ederek, “Bu işe 2009’da başladım ve o günden beri elimde çürüyen araçlar var. Bu 7 senelik bir zaman dilimi yapıyor. Yani kaba hesap 200 tane araçtan 100’ü 5 yıldır otoparkımda bekliyor. Bu işe yaparken tabi ilginç şeyler de yaşıyoruz. Tabi buda bu işin bir parçası. Ama sonuçta biz sadece bir emanetçiyiz. Emniyet bağlar, emniyet çıkışını verir, icra dairesi bağlar, icra dairesi çıkışını verir. Biz sadece bu araçlar bize nasıl teslim edildiyse aynı şekilde teslim etmek mecburiyetiyle mükellefiz. Bu araçları kesinlikle resmi yolla teslim ediyoruz. Ama tabi bunu ben bu şekilde muhafaza edebiliyorum. Bütün güneş, bütün kar, bütün yağmur hepsi araçların sırtında. Bu gibi araçlara kapalı alan yapmamız mümkün değil. Yani bizim de yaşadığımız sorunlardan en büyüğü de bu. Araçları buraya gelen insanlar maddi olarak birmiş insanlar. Yani şöyle söyleyeyim, bir insan gider bir giyim mağazasında bir elbise alır, hoşuna giderse alır, hoşuna gitmezse almaz. Ama bizim burada öyle bir şey yok. Adamın borcu var, ödenmemiş aracı burada. Sigortasını yaptırmamış aracı burada. Ve buda böyle devam edip gidiyor” diye konuştu.
Ka-52 Timsah - Dünya'nın En Gelişmiş Taarruz Helikopteri 11:06
Ka-52 Timsah - Dünya'nın En Gelişmiş Taarruz Helikopteri 2.156 izlenme - 6 ay önce Eved yeni bir helikopter videosu ile karşınızdayız. Bu sefer Moskof hala Sovyetlerin ekmeğini nasıl yediğini gösteriyor. Çift pervaneli sistemiyle oldukça seksi bir görünümü olan helikopter oldukça güçlü manevra yeteneğine sahip. Rus maliye bakanının iddaasına göre kilogram maliyeti vodkanın kilogram maliyetinin birazcık üztünde. Ama koyar mı Moskof'a? Tabiki koymaz... Şimdi aşağıya Sikorsky vs Atak vs Kamov yorumları gelecek. Gazanız mübarek ola! Ve eved Dünya bizi kıskaniyır...
Brezilyalı Hırsız Balici Çetesi 12:08
Brezilyalı Hırsız Balici Çetesi 9.695 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu hani olur ya bir meme uğruna rio karnavalına gidip, çarpılmamınız için yükledim.brezilyalı tinerciler çok rahat hırsızlık yapıyolar. Dünyanın en çok suçluları olduğu bir ülkede, bu kadar rahat suç işlenmesi, kanunlar kötü olmasındanmı acaba. Örneğin bu çocuk videoda bir değil bir çok kez suç işliyor bu videoları yetkili kişiler görüp müdahale etmiyolarmı. Bu piç kurularına biz dövsek biz suç oluruz belkide. Eğer rioya yolunuz düşerse yanınızda emanet olarak sadece 3310 bulundurun.
Yıllar Önce Sakladığı Paraları Bulduğuna SevinemeyenTeyze 02:22
Yıllar Önce Sakladığı Paraları Bulduğuna SevinemeyenTeyze 4.300 izlenme - 9 ay önce Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir kadın ev almak için sakladığı paraları, evini taşırken buldu. Ancak kadın, paralar tedavülden kalktığı için biriktirdiği paraları bulduğuna sevinemedi. Yıllar önce biriktirdiği paraları evini taşırken bulan Resmiye Kocaman (55) adlı kadın tedavülden kalkan paraları bulduğuna sevinemedi. Sakladığı paraları taşınırken bulduğunu ama bulduğuna sevinemediğini kaydeden Kocaman, “Taşınırken bu paraları bulduğuma sevinemedim, hala daha sevinemiyorum, çok üzülüyorum. 10 tane 100 bin liralık banknot biriktirmiştim. Ev alacaktım, unutuldu kaldı. Taşınırken ortaya çıktı. Bankalara da gittim ama bana yardımcı olmadılar. Çok mağdurum. Bütün bankalara gittim, İstanbul’daki bankalara gittim bana yardımcı olmadılar” dedi. “Zor zamanımda bulamadığıma üzülüyorum” Merkez Bankası’na parayı vermeye hazır olduğunu da kaydeden Kocaman, “Geçerli paralarla değiştirilmesi talebim var. Ben bu paraları baştan bulamadığım için çok üzüntülüyüm. Zor zamanımda bulamadığım için hala daha üzülüyorum. Ben 22 sene kirada oturdum keşke o paraları bulaymışım da birkaç tane ev alaydım kendime. Bu paraları merdiven altında bir yerim vardı. Lazım olmayan eşyaları oraya koyardım. Taşınırken bir baktım bir paketin içerisinde buldum ve bulduğuma sevinemedim. Nereden çıktınız, dedim, zaman geçti dedim, belediye başkanına da gittim kimse bana yardımcı olmadı. Gece uykularım kaçtı, Cumhurbaşkanımız ne olur bana yardımcı olsun. Çok zor durumdayım. Tedavi olmak istiyorum olamıyorum” diye konuştu.
Mundo İle Baron Çalmaca...kolay 00:37
Mundo İle Baron Çalmaca...kolay 18.116 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: http://kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Ap Elise İle Quadra Atmak... 00:38
Ap Elise İle Quadra Atmak... 15.497 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: http://kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Burcu Esmersoy'un Babası - Cenazeme Dahi Gelmesin 05:21
Burcu Esmersoy'un Babası - Cenazeme Dahi Gelmesin 9.161 izlenme - 3 yıl önce Ünlü spiker Burcu Esmersoy'un babası Timur Esmersoy, 9 yıldır görüşmediği kızına ateş püskürdü. Cenazeme bile gelmesin dedi. Kızının kendisi için 'Her akşam dua ediyorum senin düşmüş halini görmek için. Allah senin belanı vermiş daha da verecek' dediğini söyleyen Timur Esmersoy bir baba olarak bence haklı. Burcu Esmersoy klasik bir Türk kızı kezbanın şöhrete ulaşmış versiyonudur. Gerek hareketleri gerek konuşması olsun izlerken fiziği dışında başka hiç birşeyine önem vermeden izliyorum.
Sion Jungle:adamı Çalıya Çek Master 00:15
Sion Jungle:adamı Çalıya Çek Master 14.931 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: http://kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Aa News 07:42
Aa News 239 izlenme - 1 ay önce AA NEWS VIDEO
Hindistan'da Gara Girerken Şaha Kalkan Tren 00:18
Hindistan'da Gara Girerken Şaha Kalkan Tren 10.251 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da hiç kimsenin ağır şekilde yaralanmadığı tren kazasının görüntüleri.
Soyunarak Haber Sunmak - Naked News 01:31
Soyunarak Haber Sunmak - Naked News 11.248 izlenme - 3 yıl önce Soyunarak haber sunan spikerimiz bize meslek aşkının ne demek olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır. Bu konseptin Türkiye versiyonu için bağyan üyelerimizin mesajlarını bekliyorum.
Kimsenin Umrunda Olmayan Pembe Totemler.... 01:17
Kimsenin Umrunda Olmayan Pembe Totemler.... 9.603 izlenme - 3 yıl önce Kimsenin Umrunda Olmayan Pembe Totemler.... Kanal: Sihirdar Vadisi - Türkiye'nin En Büyüğü!Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: http://kodmarketi.com
İran'ın Yeraltı Balistik Füzeleri 00:38
İran'ın Yeraltı Balistik Füzeleri 7.179 izlenme - 2 yıl önce İran Ulusal Televizyonu orta ve uzun menzilli balistik nükleer füzelerin saklandığı yer altı üssünü 14 Ekim Çarşamba günü yayınladı. Yayında yüzelerin fırlatma yastıklarıyla birlikte olduğu görüntülendi ve bu füzlerin "Hata Yapan" Düşmanlar için fırlatılmaya hazır olduğunun altı çizildi.
Öğrencilerden Erdoğan'a Kızlı-erkekli Cevap Verdi 01:32
Öğrencilerden Erdoğan'a Kızlı-erkekli Cevap Verdi 16.323 izlenme - 4 yıl önce başbakan recep tayyip erdoğan'ın öğrenci evlerine yönelik açıklamalarına öğrencilerden cevap geldi
Kamyonculara Atarlanan  Adam 01:46
Kamyonculara Atarlanan Adam 4.040 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da sakin bir gün videosuyla ünlenen Barış, kamyoncu dayılara atar yaparsa. Bakalım neler olur.
Talking News - Tom Ve Ben Komik 00:34
Talking News - Tom Ve Ben Komik 12.118 izlenme - 5 yıl önce Talking News KomikSerreeeefsiiiz
Blitzcrank Honor Pls 00:51
Blitzcrank Honor Pls 11.275 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. Tüm oyun videoları, tanıtımları ve daha fazlası için kanalımıza abone olun; www.izlesene.com/sihirdarvadisi
İllüzyonla Canlı Yayını Trollemek 01:02
İllüzyonla Canlı Yayını Trollemek 8.369 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayını müthiş bir şekilde trollemeyi başaran elemanları izliyoruz.
Khazix Troll :Kore'de de var! 00:24
Khazix Troll :Kore'de de var! 12.824 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League of Legends Platformu : www.sihirdarvadisi.com Facebook : www.facebook.com/sihirdarvadisi Yeni oyun portalımız : virusoyun.com