Hoşgeldiniz!

neyim var ki

Ceza-Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 03:27
Ceza-Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 74.982 izlenme - 10 yıl önce ceza-sagopa kajmer-neyim var ki [[[[İsmuta]]]]
Ceza Ft Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki (Vidio) 03:21
Ceza Ft Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki (Vidio) 36.879 izlenme - 11 yıl önce
40 ceza & sagopa kajmer - neyim var ki 03:24
40 ceza & sagopa kajmer - neyim var ki 25.730 izlenme - 11 yıl önce 40 ceza & sagopa kajmer - neyim var ki klip
Sagopa Kajmer & Ceza - Neyim Var Ki (Orijinal Klip) 03:43
Sagopa Kajmer & Ceza - Neyim Var Ki (Orijinal Klip) 1.969 izlenme - 10 ay önce 2004 yılında çıkan Rapstar albümünde yer alan Neyim Var ki şarkısının orijinal klibidir.
sagopa kajmer & ceza - neyim var ki 03:28
sagopa kajmer & ceza - neyim var ki 10.464 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer & ceza - neyim var ki
Ceza - Neyim Var Ki ( Feat Sagopa Kajmer) 03:27
Ceza - Neyim Var Ki ( Feat Sagopa Kajmer) 4.211 izlenme - 4 yıl önce Bir Bahçemiz Var; Bir Taraf Çiçekli, Bir Tarafsa Çöl. Bir Tarafta Gökkusagi, Öbür Tarafsa Kör. Sınırda Kalmışlardanız Biz. Hep Sınıfta Kalmışlardan Çok Uzaktayız; Sıkıntı Çekmişlere Yakın Bir Yerde. Çölde Kazanılan Zaferler; Hepsi Kanla Yazılır. Ahmak Olmasaydın İnsan; Tüm Zaferler Dostça Kazanılırdı. Her Gün Dogumundan Gün Batimina, Her Geceden Gündüze İşlenen Bir Suç Var. Her Bir Yerde Bahçemiz Var Cümle Derde Ol Deva Diye Dua Ederdi Günde Bin Defa Fayda Yok! Bu Çok Fena... Çare Yok! Bu Bir Bela... Sanki Yoktu Başta... Hepsi Kalsın... Aleminde Sagopa Ve Ceza, Rap İçin Bir Pranga... İlham Perilerim, Yorgun Ellerim Ve Miskin Armağan Düşüncemin Yanında Bir Emanetim Bu Bedene. (Zor) Yıllarim Bir Yetki Verdi; Etki Tepki Oldu. Kendimin Hudutlarinda Bir Çiçektim, Mordum. Onca Tarla Doldum. Bir Şafaktım; Askerin Duvarda Yırttığı Bir Takvim Yaprağında. Geri Kalan Umut Rakamlar Oldum. İstediğim Yerdeyim. 1-2 Dakika Verin Bu Adama Konuşamaz. Dilim Tutuldu. Fincan Kahvem Hatrına Saydim Bir Yudumluk Aşkım Deli Sarhoş Komplo Orduların Gardiyanlari Neyim Var Ki Raptan Gayri...
Ceza Feat Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 03:43
Ceza Feat Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 9.601 izlenme - 9 yıl önce Ceza feat Sagopa Kajmer - Neyim Var ki Şarkı Sözü Bir bahçemiz var; Bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl. Bir tarafta gökkusagi, öbür tarafsa kör. Sınırda kalmışlardanız biz. Hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız; Sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde. Çölde kazanılan zaferler; Hepsi kanla yazılır. Ahmak olmasaydın insan; Tüm zaferler dostça kazanılırdı. Her gün dogumundan gün batimina, Her geceden gündüze işlenen bir suç var. Her bir yerde bahçemiz var Cümle derde ol deva diye dua ederdi günde bin defa Fayda yok! Bu çok fena... Çare yok! Bu bir bela... Sanki yoktu başta... Hepsi kalsın... Aleminde Sagopa ve Ceza, Rap için bir pranga... İlham perilerim, Yorgun ellerim Ve miskin armağan düşüncemin Yanında bir emanetim bu bedene. (zor) Yıllarim bir yetki verdi; Etki tepki oldu. Kendimin hudutlarinda bir çiçektim, mordum. Onca tarla doldum. Bir şafaktım; Askerin duvarda yırttığı bir takvim yaprağında. Geri kalan umut rakamlar oldum. İstediğim yerdeyim. 1-2 dakika verin bu adama konuşamaz. Dilim tutuldu. Fincan kahvem hatrına saydim Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanlari Neyim var ki raptan gayri? Fincan kahvem hatrina saydim Bir yudumluk askim deli sarhos Komplo ordularin gardiyanlari Neyim var ki raptan gayri? Akar sular bu bahçelerde. Kurtulur zebanilerden. Akmayan suyu bile çölde Çesmeler var her bir yerde; bul! Olmaya çalış bir kul! İstediğimiz yekte sulh! Olmasın altında çul! Olmasin paran ve pul! Genede gül bir kez be! Bir kere gül be! Senede bir de olsa, Gül bu çölde yeşerir elbet. Savaş biter ve biz de Sınırın ortasında kaybolup gider de Sözlerimizi ve rapimizi Miras bırakırız yeter! Ey rapin sebepsiz anlamı! Damarlarımda gezine dur. Şakaklarimda kan birikmiş, Ben bir cümlelik bir nokta değilim! Şiirlerimle gömülecek adım Satırlarimda geçmişim, Tokat izleri... (Ceza - anlat) Ve ellerimde karakalem, Kara gözüm seyirde. Yollarımda yolunu gözledigim bir yolcu Mağlubum.. Yaradan Allah'ım! Gençliğime mahcubum Oyuncak bir tabanca elime hakim oldu, Çok alıştım... Ben bugünde yaşıyorum; Yarında meçhulüm. Bin yasak ve bin cezayla ilelebet mi yaşıyorum? Bir bal olsam, damlasam. Bu yeryüzünde bir kalbim, nefretim Ve var olan bin cezam... Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanlari Neyim var ki raptan gayri? Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım beni sarhoş Komplo orduların gardiyanlarim Neyim var ki raptan gayri!
Ceza Ft Sagopa Kajmer Neyim Var Ki 03:31
Ceza Ft Sagopa Kajmer Neyim Var Ki 4.721 izlenme - 7 yıl önce ceza ft sagopa kajmer neyim var ki
Sagopa Kajmer Feat. Ceza - Neyim Var Ki (Enstrumantal) 03:25
Sagopa Kajmer Feat. Ceza - Neyim Var Ki (Enstrumantal) 3.801 izlenme - 5 yıl önce Sagopa Kajmer Feat. Ceza - Neyim Var Ki (Enstrumantal)
Sagopa Neyim Var Ki 03:27
Sagopa Neyim Var Ki 4.214 izlenme - 10 yıl önce sagopa neyim var ki
sagopa kajmer&ceza-neyim var ki 03:27
sagopa kajmer&ceza-neyim var ki 3.473 izlenme - 8 yıl önce sagopa kajmer ve ceza-neyim var ki
Ceza Sagopa Kajmer Neyim Var Ki 03:27
Ceza Sagopa Kajmer Neyim Var Ki 1.992 izlenme - 6 yıl önce ceza sagopa kajmer neyim var ki
ceza - sagopa kajmer - neyim var ki 03:27
ceza - sagopa kajmer - neyim var ki 1.905 izlenme - 8 yıl önce neyim var ki
Sagopa Kajmer  -Ceza Neyim Var Ki 03:27
Sagopa Kajmer -Ceza Neyim Var Ki 2.878 izlenme - 9 yıl önce sagopa and ceza neyim var ki rapten başka süperr
Ceza Feat. Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 03:26
Ceza Feat. Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 1.253 izlenme - 4 yıl önce Ceza Feat. Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki Şarkı Sözleri: Bir bahçemiz var; Bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl. Bir tarafta gökkusagi, öbür tarafsa kör. Sınırda kalmışlardanız biz. Hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız; Sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde. Çölde kazanılan zaferler; Hepsi kanla yazılır. Ahmak olmasaydın insan; Tüm zaferler dostça kazanılırdı. Her gün dogumundan gün batimina, Her geceden gündüze işlenen bir suç var. Her bir yerde bahçemiz var Cümle derde ol deva diye dua ederdi günde bin defa Fayda yok! Bu çok fena... Çare yok! Bu bir bela... Sanki yoktu başta... Hepsi kalsın... Aleminde Sagopa ve Ceza, Rap için bir pranga... İlham perilerim, Yorgun ellerim Ve miskin armağan düşüncemin Yanında bir emanetim bu bedene. (zor) Yıllarim bir yetki verdi; Etki tepki oldu. Kendimin hudutlarinda bir çiçektim, mordum. Onca tarla doldum. Bir şafaktım; Askerin duvarda yırttığı bir takvim yaprağında. Geri kalan umut rakamlar oldum. İstediğim yerdeyim. 1-2 dakika verin bu adama konuşamaz. Dilim tutuldu. Fincan kahvem hatrına saydim Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanlari Neyim var ki raptan gayri? Fincan kahvem hatrina saydim Bir yudumluk askim deli sarhos Komplo ordularin gardiyanlari Neyim var ki raptan gayri? Akar sular bu bahçelerde. Kurtulur zebanilerden. Akmayan suyu bile çölde Çesmeler var her bir yerde; bul! Olmaya çalış bir kul! İstediğimiz yekte sulh! Olmasın altında çul! Olmasin paran ve pul! Genede gül bir kez be! Bir kere gül be! Senede bir de olsa, Gül bu çölde yeşerir elbet. Savaş biter ve biz de Sınırın ortasında kaybolup gider de Sözlerimizi ve rapimizi Miras bırakırız yeter! Ey rapin sebepsiz anlamı! Damarlarımda gezine dur. Şakaklarimda kan birikmiş, Ben bir cümlelik bir nokta değilim! Şiirlerimle gömülecek adım Satırlarimda geçmişim, Tokat izleri... (Ceza - anlat) Ve ellerimde karakalem, Kara gözüm seyirde. Yollarımda yolunu gözledigim bir yolcu Mağlubum.. Yaradan Allah'ım! Gençliğime mahcubum Oyuncak bir tabanca elime hakim oldu, Çok alıştım... Ben bugünde yaşıyorum; Yarında meçhulüm. Bin yasak ve bin cezayla ilelebet mi yaşıyorum? Bir bal olsam, damlasam. Bu yeryüzünde bir kalbim, nefretim Ve var olan bin cezam... Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanlari Neyim var ki raptan gayri? Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım beni sarhoş Komplo orduların gardiyanlarim Neyim var ki raptan gayri!
Ceza Ft Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 03:27
Ceza Ft Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 998 izlenme - 4 yıl önce En Büyük Hayalimde Biri Neyim Varki Part2'yi Dinlemek.
Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki (Feat Ceza) 03:27
Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki (Feat Ceza) 474 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Bir bahçemiz var; Bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl Bir tarafta gökkuşağı, öbür tarafsa kör Sınırda kalmışlardanız biz Hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız Sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde Çölde kazanılan zaferler hepsi kanla yazılır Ahmak olmasaydin insan tüm zaferler dostça kazanılırdı Her gün doğumundan gün batımına Her geceden gündüze işlenen bir suç var Her bi' yerde bahçemiz var Cümle derde ol deva diye dua ederdi günde bin defa Fayda yok! Bu çok fena Çare yok! Bu bir bela Sanki yoktu başta Hepsi kalsin alemimde Sagopa ve Ceza Rap için bir pranga... İlham perilerim Yorgun ellerim Ve miskin armağan Düşüncemin yanında bir emanetim bu bedene (zor) Yillarim bir yetki verdi Etki tepki oldum Kendimin hudutlarında bir çiçektim ordum Onca tarla doldum Bir şafaktım askerin Duvarda yırttığı bir takvim yaprağında Geri kalan umut rakamlar oldum, İstediğim yerdeyim 1-2 dakka verin bu adama Konuşamaz dilim tutuldu. Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanları Neyim var ki rapten gayri? Fincan kahvem hatrina saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo ordularım gardiyanlarım Neyim var ki rapten gari? Akar sular bu bahçelerde Kurtulur zebanilerden Akmayan suyu bile çölde Çeşmeler var her bir yerde; bul! Olmaya çalış bir kul! İstediğimiz yekte sulh! Olmasın altında çul! Olmasin paran be pul! Gene de gül bir kez be Bir kere gül be Senede bir de olsa Gül bu çölde yeşerir elbet Savaş biter Ve biz de sınırın ortasında Kaybolup gider Ve sözlerimizi ve rapimizi Miras bırakırız yeter! Ey rapin sebepsiz anlamı Damarlarımda gezine dur Şakaklarımda kan birikmiş Ben bi' cümlelik bir nokta değilim.! Şiirlerimle gömülecek adım Satırlarımda geçmişin Tokat izleri.. (anlat) Ve ellerimde karakalem Kara gözüm seyirde Yollarında yolunu gözlediğim bir yolcu Mağlubum Yaradan Allah'ım! Gençliğime mahcubum Oyuncak bir tabanca elime hakim oldu Çok alıştım Ben bugünde yaşıyorum Yarında meçhulüm Bin yasak ve bin cezayla ilelebet mi yaşıyorum? Bir bal olsam, damlasam. Bu yeryüzünde bir kalbim, nefretim Ve var olan bir cezam Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanlarım Neyim var ki rapten gari? Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk askim deli sarhoş Komplo ordularım gardiyanlarım Neyim var ki rapten gari?
Neyim Var Ki ? (Sagopa&ceza) 03:21
Neyim Var Ki ? (Sagopa&ceza) 631 izlenme - 9 yıl önce
Ceza - Neyim Var Ki Feat. Sagopa K (Official Audio) 03:26
Ceza - Neyim Var Ki Feat. Sagopa K (Official Audio) 83 izlenme - 1 yıl önce Ceza - Neyim Var Ki Feat. Sagopa K (Official Audio) Şarkı Sözleri: Bir bahçemiz var; bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl, bir tarafta gökkuşağı, öbür tarafsa kör. Sınırda kalmışlardanız biz, hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız, sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde. Çölde kazanılan zaferler, hepsi kanla yazılır, ahmak olmasaydın insan tüm zaferler dostça kazanılırdı. Her gün doğumundan gün batımına, her geceden gündüze işlenen bir suç var, her bir yerde bahçemiz var. Cümle derde ol deva diye, dua ederdi günde bin defa, fayda yok, bu çok fena, çare yok, bu bir bela! Sanki yoktu başta hepsi kalsın, âleminde Sagopa ve Ceza rap için bir pranga. SAGOPA KAJMER İlham perilerim, yorgun ellerim ve miskin armağan düşüncemin yanında bir emanetim bu bedene. (Zor!) Yıllarım bir yetki verdi, etki tepki oldum, kendimin hudutlarında bir çiçektim, mordum, onca tarla doldum. Bir şafaktım, askerin duvarda yırttığı bir takvim yaprağında geri kalan umut rakamlar oldum. İstediğim yerdeyim, bir iki dakika verin bu adama konuşamaz, dilim tutuldu. NAKARAT (SAGOPA KAJMER) Fincan kahvem hatırına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanları Neyim var ki rapten gayri?
Ceza & Sagopa Kajmer - Neyim var Ki 03:27
Ceza & Sagopa Kajmer - Neyim var Ki 22 izlenme - 4 ay önce Ceza -Sagopa Kajmer-Neyim var Ki Şarkı Klibiyle Sizlerle Şarkı Sözleri : Bir bahçemiz var, bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl Bir tarafta gökkuşağı, öbür tarafsa kör Sınırda kalmışlardanız biz, hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız Sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde Çölde kazanılan zaferler hepsi kanla yazılır Ahmak olmasaydı insan, tüm zaferler dostça kazanılırdı Her gün doğumundan gün batımına Her geceden gündüze işlenen bir suç var Her bi' yerde bahçemiz var Cümle derde ol deva diye dua ederdi Günde bin defa fayda yok, bu çok fena çare yok Bu bir bela, sanki yoktu başta Hepsi kalsın aleminde Sagopa ve Ceza rap için bir pranga İlham perilerinin, yorgun elleri Ve miskin armağan düşüncemin yanında bir emanetin bu bedene (zor) Yıllarım bir etki verdi, etki tepki oldu Kendimin hudutlarında bir çiçektim ordum Onca tarla doldum Bir şafaktım askerin duvarda yırttığı Bir takvim yaprağında geri kalan umut rakamlar oldum İstediğim yerdeyim Bir iki dak'ka verin bu adama konuşamaz dilim tutuldu Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo ordularının gardiyanları Neyim var ki rap'ten gayri Akarsular bu bahçelerde Kurtulur zebanilerden Akmayan suyu bile çölde Çeşmeler var her bi' yerde, bul Olmaya çalış bi' kul İstediğimiz yekte sulh Olmasın altında çul Olmasın paran ve pul Gene de gül bir keyfle Bi' kere gül, sene de bir de olsa Gül bu çölde yeşerir elbet Savaş biter ve bizde sınırın ortasında kaybolur gider de sözlerimizi ve rap'imizi miras bırakırız yeter Ey rapin sebepsiz anlamı, damarlarımda gezine dur Şakaklarımda kan birikmiş Ben bi' cümlelik bi' nokta değilim Şiirlerimle gömülecek adım Satırlarımda geçmişim tokat izlerim (Anlat!) Ellerimde kara kalem, karagözüm seyirde Yollarında yolunu gözlediğim bi' yolcum Mağlubum Yaradan Allah'ım gençliğime mahçubum Oyuncak bir tabanca elime hakim oldu, çok alıştım Ben bugünde yaşıyorum, yarın da meçhulüm Bin yasak ve bin cezayla ilelebet mi yaşıyorum? Bir bal olsam damlasam Bu yeryüzünde bir kalbim, nefretim ve var olan bin cezam Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo ordularının gardiyanları Neyim var ki rap'ten gayri Daha Fazla Viedolardan Haberdar Olmak için Kanala Abone Ol
Ceza - Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki? 03:28
Ceza - Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki? 350 izlenme - 5 yıl önce Neyim Varki Rapdan Gari
Ceza Ft Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 02:55
Ceza Ft Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki 85 izlenme - 4 yıl önce Ceza Ft Sagopa Kajmer - Neyim Var Ki
Neyim Farki...fırlama... 03:22
Neyim Farki...fırlama... 37 izlenme - 9 yıl önce bebe_ruhi_52@hotmail.com