Hoşgeldiniz!

neymar dans

Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego 02:45
Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego 12.463 izlenme - 6 yıl önce Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego beğen ve paylaş Nossa, nossa Assim você me mata Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego Delícia, delícia Assim você me mata Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego Sábado na balada A galera começou a dançar E passou a menina mais linda Tomei coragem e comecei a falar Nossa, nossa Assim você me mata Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego Delícia, delícia Assim você me mata Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego Sábado na balada A galera começou a dançar E passou a menina mais linda Tomei coragem e comecei a falar Nossa, nossa Assim você me mata Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego Delícia, delícia Assim você me mata Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego
Neymar'ın Bu Görüntüleri Rekor Kırdı 01:34
Neymar'ın Bu Görüntüleri Rekor Kırdı 4.836 izlenme - 5 yıl önce Sudamerikana Kupası'nda Şili'de Universidad'a konuk olan Santos, maça dansederek hazırlanıyor. Başta Neymar olmak üzere genç oyuncular maç öncelerinde soyunma odasında müzik dinleyerek dans ediyorlar. İşte ünlü futbolcuların rekor kıran o görüntüleri.
Neymar'dan Dans Show 01:14
Neymar'dan Dans Show 1.468 izlenme - 5 yıl önce Brezilya Serie A takımlarından Santos forması giyen Neymar da Silva futbolda olduğu kadar dans konusunda da becerikli olduğunu herkese ispat etti.
Pes 2013'te Neymar Dansı! 00:22
Pes 2013'te Neymar Dansı! 1.358 izlenme - 5 yıl önce Yeni yayınlanan PES 2013 videosunda yıldız futbolcuların gol ve sevinçleri yer aldı. En büyük ilgiyi ise Neymar'ın muhteşem golü sonrası kendine has dansı çekti.
Neymar Çılgınlar Gibi Dans Etti.! 01:22
Neymar Çılgınlar Gibi Dans Etti.! 340 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın süper starı Neymar ablasının doğum gününde çılgınlar gibi dans etti.
Neymar'dan dans Şhow (Ah Lelek Lek Lek) 01:14
Neymar'dan dans Şhow (Ah Lelek Lek Lek) 767 izlenme - 5 yıl önce Brezilya Serie A takımlarından Santos forması giyen Neymar Da Silva futbolda olduğu kadar dans konusunda da becerikli olduğunu herkese ispat etti. Neymar'dan dans Şhow (Ah Lelek Lek Lek)
Sandro çaldı, Neymar ve Marcelo dans etti 01:57
Sandro çaldı, Neymar ve Marcelo dans etti 417 izlenme - 5 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatları için Londra'da bulunan Brezilya Milli Takımı, Stratford Olimpiyat Köyü'nün en eğlenceli grubu oldu. Gitarı eline alan Sandro'ya Neymar ve diğer takım arkadaşları dansları ile eşlik etti.