Hoşgeldiniz!

nez sakın ha

Nez - Sakın Ha 04:54
Nez - Sakın Ha 39.938 izlenme - 4 yıl önce Nez - Sakın Ha
Nez - Sakın Ha (Video Klip) Hd 04:54
Nez - Sakın Ha (Video Klip) Hd 19.092 izlenme - 5 yıl önce
Nez Sakın Ha (Video Klip) Hd 04:54
Nez Sakın Ha (Video Klip) Hd 17.738 izlenme - 5 yıl önce
Nez,sakın,ha 05:44
Nez,sakın,ha 5.383 izlenme - 6 yıl önce
Nez - Sakın Ha! 05:44
Nez - Sakın Ha! 2.271 izlenme - 2 yıl önce Alkışlanacak klip benzeri pek olmadı bir bu geldi devamı da gelmedi. Petek Dinçöz'ün foolish casanova'sı biraz zorlasa da yanından geçemez bence. Açıklamaya yazmadan edemeyeceğim, şarkı sözlerinden alıntı bir cümle ''azmı çektirdi bana''. Bu sözleri aynen Nez'e iade ederek sizleri bir dönemin kasırgasıyla baş başa bırakayım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53088/nelere-asildik Şarkı Sözleri (lyrics): Haaa seni bana bir sorsalar Haaa ah sen misin anlasalar O gülen gözlerin ardında neler neler saklıdır Seni bırakıp ta gidenler inan bana çok haklıdır Sakın sakın sakın ha yaklaşmayın yanına Sakın sakın sakın ha inanmayın siz ona Size ne diller döker yalandan yüzü güler Bekle beni der ve başka biriyle gider
Nez - Sakın Ha 05:44
Nez - Sakın Ha 1.989 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Ha ha ha, Seni bana bir sorsalar, Ha ha ha, Ah sen nesin anlasana. O gülen gözlerin ardinda, Neler neler sakladigini, Seni birakip da gidenler, Inan bana cok haklidir. Sakin sakin sakin ha, Yaklasmayin yanina, Sakin sakin sakin ha, Inanmayin siz ona. Size ne diller döker, Yalandan yüze güler, Bekle beni der de, Baska biri ile gider. Ha ha ha, Seni bana bir sorsalar, Ha ha ha, Ah sen nesin anlasana. Azmi cektirdi bana, zehir oldu bu dünya, Askindan ölse, Inanmayin sakin ha.
Nelere Asıldık? 02:27
Nelere Asıldık? 1.529 izlenme - 1 yıl önce Bir tutkunun hikayesi aslında bu, yakın tarihten cinsel kimliğimize katkıda bulunan demirbaşları listelemeye çalıştım(klip). İnanın derslerimize bu kadar asılsaydık daha üst mevkilere gelebilirdik... İzliyoruz.
Nez - Sakın Ha 05:44
Nez - Sakın Ha 1.412 izlenme - 2 yıl önce Nez - Sakın Ha Music Video
Raffaella Carra - A Far L'amore Comincia Tu 02:42
Raffaella Carra - A Far L'amore Comincia Tu 617 izlenme - 1 yıl önce Milyonlarca Türk evladının ergenliğe geçişinde kilometretaşı vazifesi gören Nez - Sakın Ha'nın orijinal versiyonunu dinleyeceğiz. İtalyan Raffaella Carra'nın bu şarkısını 1977'de Ajda Pekkan'ın da söylemişliği bulunmaktadır ve aslını aratmamaktadır; lakin isterse Metallica söylesin, akıllarda hep Nez'in gümüş rengi taytı kalacaktır bu şarkı kulaklara çalındığında.
Nez - Sakın Ha 05:31
Nez - Sakın Ha 637 izlenme - 3 yıl önce Nez - Sakın Ha
Nez - Sakın Ha 05:44
Nez - Sakın Ha 650 izlenme - 4 yıl önce Nez - Sakın Ha
Nez - Sakın Ha Kaseti (2002 - 33 dk) 33:32
Nez - Sakın Ha Kaseti (2002 - 33 dk) 174 izlenme - 1 yıl önce Sene 2002. O dönem ülkemizde erotizmin gittikçe daha da rahatça yayıldığı ve ülkenin bu kadar geride kalmadığı dönemlerde 2002 yılının Mayıs ayında Nez adlı bir kadın piyasaya çıktı.Sakın Ha şarkısı ve erotik klibiyle birden bütün ergenlerin,gençliğin ve çocukların da hayalindeki kadın oldu. Bu klip sayesinde ne çocuklar harcandı,ne ömürlerden ömürler gitti. Ardından da Petek Dinçöz'ün Foolish Casanova şarkısı ve erotik klibiyle erotizmin zirvesini yaşasak da bir daha hızlı bir düşüşle geriye doğru gitmişizdir. İşte bu efsane albümü sizlere paylaşmak ve ergenlik yıllarımıza dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Nez Sakın Ha Videoya Uyarlayan Nazenin 05:48
Nez Sakın Ha Videoya Uyarlayan Nazenin 49 izlenme - 7 ay önce Görselliğin ön plana çıktığı hazırlamış olduğum müzik videolarına, AYRICA yorumladığım şiirlere http://www.facebook.com/NazeninveSiir/ adresinden de ulaşabilirsiniz. Sevgiler NAZENİN