Hoşgeldiniz!

nez sakın ha

Nez - Sakın Ha (2003 Canlı Performans) 06:29
Nez - Sakın Ha (2003 Canlı Performans) 14.009 izlenme - 2 yıl önce Nez - Sakın Ha (2003 Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Haaa seni bana bir sorsalar Haaa ah sen misin anlasalar O gülen gözlerin ardında neler neler saklıdır Seni bırakıp ta gidenler inan bana çok haklıdır Sakın sakın sakın ha yaklaşmayın yanına Sakın sakın sakın ha inanmayın siz ona Size ne diller döker yalandan yüzü güler Bekle beni der ve başka biriyle gider
Nez - Sakın Ha 02:09
Nez - Sakın Ha 5.390 izlenme - 10 ay önce evet arkadaşlar bir zamanların efsane sanatçısı nez in açık hava konserinden bir kesit izliyoruz.
Star Reklam Kuşağı (2003-Alo Çöpçatan Servisi mi?) 03:45
Star Reklam Kuşağı (2003-Alo Çöpçatan Servisi mi?) 750 izlenme - 3 ay önce 2003 yılında gençler arasında oldukça popüler olan NEZ ve Özcan Deniz'in bol bol sohbet numaralarını paylaştığı bir reklam kuşağı. Arada birkaç başka reklam olsa da asıl amaç insanları ses bantlarıyla kandırıp telefonlarında ki kontörleri söğüşlemekti. İzliyoruz dostlar.
Nez - Sakın Ha! 05:44
Nez - Sakın Ha! 4.488 izlenme - 4 yıl önce Alkışlanacak klip benzeri pek olmadı bir bu geldi devamı da gelmedi. Petek Dinçöz'ün foolish casanova'sı biraz zorlasa da yanından geçemez bence. Açıklamaya yazmadan edemeyeceğim, şarkı sözlerinden alıntı bir cümle ''azmı çektirdi bana''. Bu sözleri aynen Nez'e iade ederek sizleri bir dönemin kasırgasıyla baş başa bırakayım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53088/nelere-asildik Şarkı Sözleri (lyrics): Haaa seni bana bir sorsalar Haaa ah sen misin anlasalar O gülen gözlerin ardında neler neler saklıdır Seni bırakıp ta gidenler inan bana çok haklıdır Sakın sakın sakın ha yaklaşmayın yanına Sakın sakın sakın ha inanmayın siz ona Size ne diller döker yalandan yüzü güler Bekle beni der ve başka biriyle gider
Nez,sakın,ha 05:44
Nez,sakın,ha 5.491 izlenme - 8 yıl önce
Nez - Sakın Ha 05:44
Nez - Sakın Ha 2.644 izlenme - 5 yıl önce Şarkı Sözü: Ha ha ha, Seni bana bir sorsalar, Ha ha ha, Ah sen nesin anlasana. O gülen gözlerin ardinda, Neler neler sakladigini, Seni birakip da gidenler, Inan bana cok haklidir. Sakin sakin sakin ha, Yaklasmayin yanina, Sakin sakin sakin ha, Inanmayin siz ona. Size ne diller döker, Yalandan yüze güler, Bekle beni der de, Baska biri ile gider. Ha ha ha, Seni bana bir sorsalar, Ha ha ha, Ah sen nesin anlasana. Azmi cektirdi bana, zehir oldu bu dünya, Askindan ölse, Inanmayin sakin ha.
Raffaella Carra - A Far L'amore Comincia Tu 02:42
Raffaella Carra - A Far L'amore Comincia Tu 2.057 izlenme - 3 yıl önce Milyonlarca Türk evladının ergenliğe geçişinde kilometretaşı vazifesi gören Nez - Sakın Ha'nın orijinal versiyonunu dinleyeceğiz. İtalyan Raffaella Carra'nın bu şarkısını 1977'de Ajda Pekkan'ın da söylemişliği bulunmaktadır ve aslını aratmamaktadır; lakin isterse Metallica söylesin, akıllarda hep Nez'in gümüş rengi taytı kalacaktır bu şarkı kulaklara çalındığında.
Nelere Asıldık? 02:27
Nelere Asıldık? 2.707 izlenme - 3 yıl önce Bir tutkunun hikayesi aslında bu, yakın tarihten cinsel kimliğimize katkıda bulunan demirbaşları listelemeye çalıştım(klip). İnanın derslerimize bu kadar asılsaydık daha üst mevkilere gelebilirdik... İzliyoruz.
Nez - Sakın Ha 05:49
Nez - Sakın Ha 521 izlenme - 2 yıl önce
Nez-Sakın Ha 05:49
Nez-Sakın Ha 158 izlenme - 1 yıl önce Nez-Sakın ha Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Haaa seni bana bir sorsalar Haaa ah sen misin anlasalar O gülen gözlerin ardında neler neler saklıdır Seni bırakıp ta gidenler inan bana çok haklıdır Sakın sakın sakın ha yaklaşmayın yanına Sakın sakın sakın ha inanmayın siz ona Size ne diller döker yalandan yüzü güler Bekle beni der ve başka biriyle gider
Nez - Sakın Ha Kaseti (2002 - 33 dk) 33:32
Nez - Sakın Ha Kaseti (2002 - 33 dk) 511 izlenme - 3 yıl önce Sene 2002. O dönem ülkemizde erotizmin gittikçe daha da rahatça yayıldığı ve ülkenin bu kadar geride kalmadığı dönemlerde 2002 yılının Mayıs ayında Nez adlı bir kadın piyasaya çıktı.Sakın Ha şarkısı ve erotik klibiyle birden bütün ergenlerin,gençliğin ve çocukların da hayalindeki kadın oldu. Bu klip sayesinde ne çocuklar harcandı,ne ömürlerden ömürler gitti. Ardından da Petek Dinçöz'ün Foolish Casanova şarkısı ve erotik klibiyle erotizmin zirvesini yaşasak da bir daha hızlı bir düşüşle geriye doğru gitmişizdir. İşte bu efsane albümü sizlere paylaşmak ve ergenlik yıllarımıza dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Nez -Sakın Ha Videoya Uyarlayan Nazenin 05:48
Nez -Sakın Ha Videoya Uyarlayan Nazenin 135 izlenme - 3 yıl önce Görselliğin ön plana çıktığı hazırlamış olduğum müzik videolarına, AYRICA yorumladığım şiirlere http://www.facebook.com/NazeninveSiir/ adresinden de ulaşabilirsiniz. Sevgiler NAZENİN
Nez - Sakın Ha Techno Turkey Remix 2018 04:34
Nez - Sakın Ha Techno Turkey Remix 2018 25 izlenme - 7 ay önce