Hoşgeldiniz!

Nez Sakın Ha Videoları

Nez - Sakın Ha 04:54
Nez - Sakın Ha 40.451 izlenme - 4 yıl önce Nez - Sakın Ha
Nez - Sakın Ha (Video Klip) Hd 04:54
Nez - Sakın Ha (Video Klip) Hd 19.201 izlenme - 5 yıl önce
Nez Sakın Ha (Video Klip) Hd 04:54
Nez Sakın Ha (Video Klip) Hd 17.853 izlenme - 5 yıl önce
Nez,sakın,ha 05:44
Nez,sakın,ha 5.387 izlenme - 6 yıl önce
Nez - Sakın Ha! 05:44
Nez - Sakın Ha! 2.344 izlenme - 2 yıl önce Alkışlanacak klip benzeri pek olmadı bir bu geldi devamı da gelmedi. Petek Dinçöz'ün foolish casanova'sı biraz zorlasa da yanından geçemez bence. Açıklamaya yazmadan edemeyeceğim, şarkı sözlerinden alıntı bir cümle ''azmı çektirdi bana''. Bu sözleri aynen Nez'e iade ederek sizleri bir dönemin kasırgasıyla baş başa bırakayım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53088/nelere-asildik Şarkı Sözleri (lyrics): Haaa seni bana bir sorsalar Haaa ah sen misin anlasalar O gülen gözlerin ardında neler neler saklıdır Seni bırakıp ta gidenler inan bana çok haklıdır Sakın sakın sakın ha yaklaşmayın yanına Sakın sakın sakın ha inanmayın siz ona Size ne diller döker yalandan yüzü güler Bekle beni der ve başka biriyle gider
Nez - Sakın Ha 05:44
Nez - Sakın Ha 2.030 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Ha ha ha, Seni bana bir sorsalar, Ha ha ha, Ah sen nesin anlasana. O gülen gözlerin ardinda, Neler neler sakladigini, Seni birakip da gidenler, Inan bana cok haklidir. Sakin sakin sakin ha, Yaklasmayin yanina, Sakin sakin sakin ha, Inanmayin siz ona. Size ne diller döker, Yalandan yüze güler, Bekle beni der de, Baska biri ile gider. Ha ha ha, Seni bana bir sorsalar, Ha ha ha, Ah sen nesin anlasana. Azmi cektirdi bana, zehir oldu bu dünya, Askindan ölse, Inanmayin sakin ha.
Nelere Asıldık? 02:27
Nelere Asıldık? 1.620 izlenme - 1 yıl önce Bir tutkunun hikayesi aslında bu, yakın tarihten cinsel kimliğimize katkıda bulunan demirbaşları listelemeye çalıştım(klip). İnanın derslerimize bu kadar asılsaydık daha üst mevkilere gelebilirdik... İzliyoruz.
Nez - Sakın Ha 05:44
Nez - Sakın Ha 1.435 izlenme - 3 yıl önce Nez - Sakın Ha Music Video
Raffaella Carra - A Far L'amore Comincia Tu 02:42
Raffaella Carra - A Far L'amore Comincia Tu 659 izlenme - 1 yıl önce Milyonlarca Türk evladının ergenliğe geçişinde kilometretaşı vazifesi gören Nez - Sakın Ha'nın orijinal versiyonunu dinleyeceğiz. İtalyan Raffaella Carra'nın bu şarkısını 1977'de Ajda Pekkan'ın da söylemişliği bulunmaktadır ve aslını aratmamaktadır; lakin isterse Metallica söylesin, akıllarda hep Nez'in gümüş rengi taytı kalacaktır bu şarkı kulaklara çalındığında.
Nez - Sakın Ha 05:31
Nez - Sakın Ha 642 izlenme - 4 yıl önce Nez - Sakın Ha
Nez - Sakın Ha 05:44
Nez - Sakın Ha 652 izlenme - 4 yıl önce Nez - Sakın Ha
Nez - Sakın Ha Kaseti (2002 - 33 dk) 33:32
Nez - Sakın Ha Kaseti (2002 - 33 dk) 188 izlenme - 1 yıl önce Sene 2002. O dönem ülkemizde erotizmin gittikçe daha da rahatça yayıldığı ve ülkenin bu kadar geride kalmadığı dönemlerde 2002 yılının Mayıs ayında Nez adlı bir kadın piyasaya çıktı.Sakın Ha şarkısı ve erotik klibiyle birden bütün ergenlerin,gençliğin ve çocukların da hayalindeki kadın oldu. Bu klip sayesinde ne çocuklar harcandı,ne ömürlerden ömürler gitti. Ardından da Petek Dinçöz'ün Foolish Casanova şarkısı ve erotik klibiyle erotizmin zirvesini yaşasak da bir daha hızlı bir düşüşle geriye doğru gitmişizdir. İşte bu efsane albümü sizlere paylaşmak ve ergenlik yıllarımıza dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Nez -Sakın Ha Videoya Uyarlayan Nazenin 05:48
Nez -Sakın Ha Videoya Uyarlayan Nazenin 56 izlenme - 9 ay önce Görselliğin ön plana çıktığı hazırlamış olduğum müzik videolarına, AYRICA yorumladığım şiirlere http://www.facebook.com/NazeninveSiir/ adresinden de ulaşabilirsiniz. Sevgiler NAZENİN