Hoşgeldiniz!

nezarethane

nezarethanede ölümüne kavga 03:49
nezarethanede ölümüne kavga 7.361 izlenme - 6 yıl önce amerika'da bir nezarethanede yaşanan ve güvenlik kameralarınca kaydedilen bir kavga ülkede en çok konuşulan olaylar arasında.
Ölümüne Nezarethane Kavgasına Polis Müdahalesi 03:49
Ölümüne Nezarethane Kavgasına Polis Müdahalesi 1.183 izlenme - 2 yıl önce Tam olarak olayın neden başladığı belli değil fakat bir Double K.O. kolay bulunmuyor. İzleyelim
Çakır ve Polat'ın Nezarethaneye Düşme Sahnesi 07:19
Çakır ve Polat'ın Nezarethaneye Düşme Sahnesi 885 izlenme - 2 yıl önce Zamanındaki fenomen dizinin fenomen sahnelerinden bir kesit. Kumpasla içeri alınan Polat ve Çakır'a Cerrahpaşalı Halit oyun düzenlemiştir.
Ölümüne Nezarethane Kavgasına Polis Müdahalesi 03:49
Ölümüne Nezarethane Kavgasına Polis Müdahalesi 106 izlenme - 3 yıl önce Ölümüne Nezarethane Kavgasına Polis Müdahalesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ABD'li Ünlü Golfçü Tiger Woods'un Dünyaya Rezil Olması 02:58
ABD'li Ünlü Golfçü Tiger Woods'un Dünyaya Rezil Olması 4 izlenme - 1 ay önce Alkollü araç kullandığı gerekçesiyle ülkesinde gözaltına alınan ABD'li golfçü Tiger Woods'un nezarethane görüntüleri de yayımlandı.
Nezarethaneden Çıkmak İçin Kendini Cayır Cayır Yaktı 02:11
Nezarethaneden Çıkmak İçin Kendini Cayır Cayır Yaktı 100 izlenme - 2 yıl önce Nezarethaneden çıkmak için kendini cayır cayır yaktı Mersin'de gerçekleşen olayda adam kapıyı tekmelemesinin ardından kendini yaktı. Bunun üzerine görevli polis gelerek kapıyı açtı ve suçluyu kurtardı. Adam daha sonra ambulansla habtaneye götürüldü.
 Nezarethane Görüntüleri Çıkan Tiger Woods, Tüm Dünyaya Rezil Oldu   02:17
Nezarethane Görüntüleri Çıkan Tiger Woods, Tüm Dünyaya Rezil Oldu 2 izlenme - 1 ay önce Alkollü araç kullandığı için gözaltına alınan ünlü golfçü Tiger Woods'un nezarethane görüntüleri çıktı. Elleri arkadan kelepçeli şekilde sandalyede oturan sporcu, tüm dünyaya rezil oldu.