Hoşgeldiniz!

nezle

Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve  Kezban Sevgilisi 02:40
Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve Kezban Sevgilisi 1.481 izlenme - 3 yıl önce Remzi Jöntürk'ün yönetmenliğini yaptığı, başrolünde Mahmut Tuncer'in yer aldığı 1983 yapımı tek kelimeyle kült bir film olan Can Kurban filminden kesitler.
Soğuk Algınlığına Afrika Sardunyası 03:50
Soğuk Algınlığına Afrika Sardunyası 1.034 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk İnfeksiyon Hastalıkları Bölüm Daire Başkanı Prof.Dr. Ayper Somer, nezlede tedavinin hastalığın bulgusuna yönelik yapıldığını ve en etkili, kanıtlanmış tek tedavi yönteminin de "Afrika Sardunyası'nın kökünden elde edilen sıvı ekstresi" olduğunu belirtiyor.
Yalama Olan Adamın Dramı 01:46
Yalama Olan Adamın Dramı 1.583 izlenme - 3 yıl önce Tıp ne kadar gelişsede insan vücudunun viskoelastik yapıda olması bazen istenilmeyen sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Cinsel olarak fazla aktif olan Ozan ile Can'ın türlü hastalıklardan kurtulmaları tabii ki de beklenemez. Her ne kadar atın ölümü arpadan olsun, felsefesi Türk delikanlılarına psikolojik olarak destek verse de bıçak kemiğe dayanınca mecburen tıptan da yardım almak gerekmektedir. Can ile Ozan'ın sağlık sorunlarını çözmek için başvurdukları, tıp fakültesini 2 senede bitirmiş olan ünlü doktor şaşı necdet hastalarına oldukça alternatif çözümler sunacaktır.
¶§¶ soğuk algınlığı 07:59
¶§¶ soğuk algınlığı 2.819 izlenme - 9 yıl önce her insanın sık sık karşılaştığı soğuk algınlığından nasıl kurtulmalıyız, tüm aşamalarını detaylı görün ve antibiyotiklerin bi işe yaramadığına tanık olun
Türk Kızının One Direction Sevgisi Ve Fantezileri 03:10
Türk Kızının One Direction Sevgisi Ve Fantezileri 428 izlenme - 3 yıl önce Şimdi one direction grup üyelerini ve kızın hepsiyle ayrı ayrı kurduğu fantezileri izleyeceksiniz, ayrıca 14. saniyedeki müslümanlığı ölümüne savunulan zayn malik illuminatiye selam gönderiyor.
Barış Manço - Nane Limon Kabuğu 04:27
Barış Manço - Nane Limon Kabuğu 339 izlenme - 3 yıl önce Her grip olduğumda aklıma gelen , rahmetlinin ögretici yönünün yine ön plana çıktığı , sayesinde alternatif tıbba küçük yaşda ilgi beslememize sebep olan hoş hareketli şarkı.
Grip Nasıl Tedavi Edilir? 02:05
Grip Nasıl Tedavi Edilir? 513 izlenme - 8 yıl önce grip nasıl tedavi edilir? uzm.dr. burak umut çağlar
Selpak Lütfen Bakar mısınız ? 03:05
Selpak Lütfen Bakar mısınız ? 181 izlenme - 3 yıl önce Günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan kağıt peçete, mendil, havlu vs. ürünleri satın almak istediğimizde genel olarak hep selpak olarak adlandırırız. Aslında bu reklamı izledikten sonra sadece selpak diyip geçmenin haksızlık olduğunu göreceksiniz. Reklamın ana sloganı "lütfen bakar mısınız? ben selpak havlu". Evet konuşan selpaklar ile karşı karşıyayız, üstelik sadece burnumuzu silip attığımızı düşündüğümüz kağıt mendilin solunumu kolaylaştırdığını biliyor muydunuz? Gözden kaçmaması gereken bir ayrıntı da reklamın süresi günümüz reklamları ile kıyaslayınca bir hayli uzun.
Neden Grip Oluruz? 00:46
Neden Grip Oluruz? 259 izlenme - 8 yıl önce Neden Grip Oluruz?
Prof. Dr Ayper Somer - Soğuk Algınlığı ve Nezle 03:51
Prof. Dr Ayper Somer - Soğuk Algınlığı ve Nezle 170 izlenme - 4 yıl önce Soğuk Algınlığı Ve Nezle Aynı Hastalık Mıdır?
Zafer Doktor Açıklıyor-Nezle 00:25
Zafer Doktor Açıklıyor-Nezle 145 izlenme - 8 yıl önce zafer doktor nezleyi açıklıyor
grip ile soğuk algınlığı arasında ne fark vardır? 00:40
grip ile soğuk algınlığı arasında ne fark vardır? 275 izlenme - 8 yıl önce grip ile soğuk algınlığı arasında ne fark vardır? uzm.dr. burak umut çağlar http://dorahospital.com
Domuz Gribi Nedir? 01:16
Domuz Gribi Nedir? 134 izlenme - 8 yıl önce domuz gribi nedir? uzm.dr. burak umut çağlar
Gribe Bitkisel Çözüm 01:37
Gribe Bitkisel Çözüm 52 izlenme - 5 yıl önce Soğuk Algınlığına Bitkisel Doğal Çözümler-Grip Nasıl Geçer
Gripten Nasıl Korunuruz? 01:40
Gripten Nasıl Korunuruz? 71 izlenme - 8 yıl önce gripten nasıl korunuruz? uzm.dr. burak umut çağlar
Alerjik Nezlede Işık Tedavisi Nasıl Uygulanır? (Doç. Dr. Teoman Dal - KBB Uzmanı) 02:22
Alerjik Nezlede Işık Tedavisi Nasıl Uygulanır? (Doç. Dr. Teoman Dal - KBB Uzmanı) 31 izlenme - 4 yıl önce Kulak Burun Boğaz'ın yanı sıra estetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Muayenehane: Adres: Prof. Dr. Müfide Küley Sk. (Poyracık Sk.) 37/A, Nişantaşı, İstanbul Telefon: 0(212) 219 67 26 Gsm: 0(533) 254 74 04 Faks: 0(212) 219 67 46 E-Mail: info@teomandal.com