Hoşgeldiniz!

Nezle Videoları İzle

Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve  Kezban Sevgilisi 02:40
Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve Kezban Sevgilisi 1.150 izlenme - 2 yıl önce Remzi Jöntürk'ün yönetmenliğini yaptığı, başrolünde Mahmut Tuncer'in yer aldığı 1983 yapımı tek kelimeyle kült bir film olan Can Kurban filminden kesitler.
Soğuk Algınlığına Afrika Sardunyası 03:50
Soğuk Algınlığına Afrika Sardunyası 997 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk İnfeksiyon Hastalıkları Bölüm Daire Başkanı Prof.Dr. Ayper Somer, nezlede tedavinin hastalığın bulgusuna yönelik yapıldığını ve en etkili, kanıtlanmış tek tedavi yönteminin de "Afrika Sardunyası'nın kökünden elde edilen sıvı ekstresi" olduğunu belirtiyor.
¶§¶ soğuk algınlığı 07:59
¶§¶ soğuk algınlığı 2.816 izlenme - 8 yıl önce her insanın sık sık karşılaştığı soğuk algınlığından nasıl kurtulmalıyız, tüm aşamalarını detaylı görün ve antibiyotiklerin bi işe yaramadığına tanık olun
Yalama Olan Adamın Dramı 01:46
Yalama Olan Adamın Dramı 1.127 izlenme - 2 yıl önce Tıp ne kadar gelişsede insan vücudunun viskoelastik yapıda olması bazen istenilmeyen sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Cinsel olarak fazla aktif olan Ozan ile Can'ın türlü hastalıklardan kurtulmaları tabii ki de beklenemez. Her ne kadar atın ölümü arpadan olsun, felsefesi Türk delikanlılarına psikolojik olarak destek verse de bıçak kemiğe dayanınca mecburen tıptan da yardım almak gerekmektedir. Can ile Ozan'ın sağlık sorunlarını çözmek için başvurdukları, tıp fakültesini 2 senede bitirmiş olan ünlü doktor şaşı necdet hastalarına oldukça alternatif çözümler sunacaktır.
Barış Manço - Nane Limon Kabuğu 04:27
Barış Manço - Nane Limon Kabuğu 317 izlenme - 2 yıl önce Her grip olduğumda aklıma gelen , rahmetlinin ögretici yönünün yine ön plana çıktığı , sayesinde alternatif tıbba küçük yaşda ilgi beslememize sebep olan hoş hareketli şarkı.
Türk Kızının One Direction Sevgisi Ve Fantezileri 03:10
Türk Kızının One Direction Sevgisi Ve Fantezileri 249 izlenme - 2 yıl önce Şimdi one direction grup üyelerini ve kızın hepsiyle ayrı ayrı kurduğu fantezileri izleyeceksiniz, ayrıca 14. saniyedeki müslümanlığı ölümüne savunulan zayn malik illuminatiye selam gönderiyor.
Grip Nasıl Tedavi Edilir? 02:05
Grip Nasıl Tedavi Edilir? 513 izlenme - 7 yıl önce grip nasıl tedavi edilir? uzm.dr. burak umut çağlar
Selpak Lütfen Bakar mısınız ? 03:05
Selpak Lütfen Bakar mısınız ? 128 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan kağıt peçete, mendil, havlu vs. ürünleri satın almak istediğimizde genel olarak hep selpak olarak adlandırırız. Aslında bu reklamı izledikten sonra sadece selpak diyip geçmenin haksızlık olduğunu göreceksiniz. Reklamın ana sloganı "lütfen bakar mısınız? ben selpak havlu". Evet konuşan selpaklar ile karşı karşıyayız, üstelik sadece burnumuzu silip attığımızı düşündüğümüz kağıt mendilin solunumu kolaylaştırdığını biliyor muydunuz? Gözden kaçmaması gereken bir ayrıntı da reklamın süresi günümüz reklamları ile kıyaslayınca bir hayli uzun.
Prof. Dr Ayper Somer - Soğuk Algınlığı ve Nezle 03:51
Prof. Dr Ayper Somer - Soğuk Algınlığı ve Nezle 160 izlenme - 3 yıl önce Soğuk Algınlığı Ve Nezle Aynı Hastalık Mıdır?
Neden Grip Oluruz? 00:46
Neden Grip Oluruz? 253 izlenme - 7 yıl önce Neden Grip Oluruz?
Zafer Doktor Açıklıyor-Nezle 00:25
Zafer Doktor Açıklıyor-Nezle 145 izlenme - 7 yıl önce zafer doktor nezleyi açıklıyor
grip ile soğuk algınlığı arasında ne fark vardır? 00:40
grip ile soğuk algınlığı arasında ne fark vardır? 272 izlenme - 7 yıl önce grip ile soğuk algınlığı arasında ne fark vardır? uzm.dr. burak umut çağlar http://dorahospital.com
Domuz Gribi Nedir? 01:16
Domuz Gribi Nedir? 134 izlenme - 7 yıl önce domuz gribi nedir? uzm.dr. burak umut çağlar
Orta kulak iltihabı nasıl tedavi edilir? 01:50
Orta kulak iltihabı nasıl tedavi edilir? 31 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle östaki borusunun açık olmasını sağlamak gerekir. Nezle ilaçları ve burun damlası işe yarayabilir. Duruma göre antibiyotik ve ağrı kesiciler önerilebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gribe Bitkisel Çözüm 01:37
Gribe Bitkisel Çözüm 52 izlenme - 4 yıl önce Soğuk Algınlığına Bitkisel Doğal Çözümler-Grip Nasıl Geçer
Gripten Nasıl Korunuruz? 01:40
Gripten Nasıl Korunuruz? 71 izlenme - 7 yıl önce gripten nasıl korunuruz? uzm.dr. burak umut çağlar
Alerjik Nezlede Işık Tedavisi Nasıl Uygulanır? (Doç. Dr. Teoman Dal - KBB Uzmanı) 02:22
Alerjik Nezlede Işık Tedavisi Nasıl Uygulanır? (Doç. Dr. Teoman Dal - KBB Uzmanı) 26 izlenme - 3 yıl önce Kulak Burun Boğaz'ın yanı sıra estetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Muayenehane: Adres: Prof. Dr. Müfide Küley Sk. (Poyracık Sk.) 37/A, Nişantaşı, İstanbul Telefon: 0(212) 219 67 26 Gsm: 0(533) 254 74 04 Faks: 0(212) 219 67 46 E-Mail: info@teomandal.com
Klima kaynaklı hastalıklar nelerdir? 00:51
Klima kaynaklı hastalıklar nelerdir? 7 izlenme - 2 yıl önce Kış mevsiminde görülen zatüre ve nezle artışı yaz mevsiminde de klima nedeniyle görülebilir. Bunun yanı sıra klimanın filtrelerinin kirli olması kişilerin enfeksiyon kapmasına neden olur.
Grip ve nezle arasındaki farklar nelerdir? 00:58
Grip ve nezle arasındaki farklar nelerdir? 4 izlenme - 1 yıl önce Griple nezle arasındaki belirtilere bakılırsa, en ayırt edilici fark nezledeki burun akıntısı olur. Gripte ise ateş, eklem ağrısı, boğaz ağrısı görülür. Griple nezleyi ayırt etmek zordur, çünkü nezle gibi başlayan rahatsızlık gribe dönebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuklarda görülen alerjik rahatsızlıklar nelerdir? 01:15
Çocuklarda görülen alerjik rahatsızlıklar nelerdir? 5 izlenme - 2 yıl önce Çocuklarda görülen alerjik rahatsızlıklar çok çeşitlidir, bunların bazıları net bir şekilde anlaşılabilir, kimisi ise sinsidir. İnsan vücudu tepeden tırnağa alerjiden etkilenir. Gözlerde göz nezlesi, burunda alerjik nezle, krup denilen büyük hava yolunun çeşitli nedenlerle tıkanması, bronşit, deride ürtiker, egzama, midede reflü, kabızlık ve ishal sıkça görülen alerjilerdir.