Hoşgeldiniz!

Niagara Videoları İzle

Niagara Şelalesi 01:41
Niagara Şelalesi 89.400 izlenme - 6 yıl önce
Niagara Şelalesi'ni Hiç Böyle Görmediniz! 02:14
Niagara Şelalesi'ni Hiç Böyle Görmediniz! 1.551 izlenme - 4 ay önce Drone'ların en anlamlı kullanım alanlarından biri de videodaki çekimde olduğu gibi, ziyaret etmekte zorlanacağımız, ziyaret etsek de drone'un bakış açısından göremeyeceğimiz şekilde tanık olmamız...
Niagara Şelalesi Bile Dondu 00:45
Niagara Şelalesi Bile Dondu 6.495 izlenme - 3 yıl önce ABD’yi etkisi altına alan kutup girdabından kaynaklanan soğuk hava, ünlü Niagara Şelalesi’nin donmasına yol açtı. Kutup soğuklarının etkili olduğu Amerika’da, hayat durma noktasına geldi. Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde binlerce uçuş iptal edildi. Yoğun kar yağışı karayolu ulaşımını da vurdu. Yetkililer bazı bölgelerde tuzlama çalışması yaparken, halkın gerekli olmadığı sürece evlerinden çıkmamaları istendi. Öte yandan Salı günü hava sıcaklığının eksi 18 derece olarak ölçüldüğü Niagara’da şelalenin büyük bir kısmının donması ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Yer yer nehir yatağındaki suyun donmasına yol açan kutup girdabı soğuklarının, önümüzdeki günlerde bölgeyi terk etmesi bekleniyor. 1936 yılında Niagara nehri ve şelalesi tamamen donmuş, halk bu olağanüstü olayı görmek için şelalelerin bulunduğu bölgeye akın etmişti.
Niagara Şelalesi (Kanada Gezi Rehberi) 03:43
Niagara Şelalesi (Kanada Gezi Rehberi) 10.272 izlenme - 4 yıl önce Niagara Şelalesi (Kanada Gezi Rehberi)
Niagara Şelalesi Dondu! 00:34
Niagara Şelalesi Dondu! 3.501 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Niagara Şelalesi Neredeyse Donmak Üzere Geldi. 27.03.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Niagara Şelalesi Dondu!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Havadan Niagara Şelalesi Full Hd 04:49
Havadan Niagara Şelalesi Full Hd 2.191 izlenme - 5 yıl önce
Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde yürüyerek geçti! 07:29
Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde yürüyerek geçti! 2.652 izlenme - 5 yıl önce Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde geçti!
Niagara Şelalesi
Niagara Şelalesi 1.590 izlenme - 5 yıl önce
Muhteşem Niagara Şelalesi 03:59
Muhteşem Niagara Şelalesi 1.270 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Niagara Şelalesi
niagara 03:02
niagara 1.414 izlenme - 6 yıl önce george ve rose loomis adında genç bir çift balayı için niagara şelalesinde bir motelde kalmaktadırlar..nilişkileri gittikçe kötüleşen çift ; orada cuttlers çifti ile tanışır. bu çift geciken balayılarını yaşamaktadırlar.nkazara polly cuttler rose loomis'in bir sevgilisi olduğunu farkeder.nrose ve sevgilisi rose'un kocasını niagara şelalesinde öldürmeyi planlamaktadır ve bundan hiçkimsenin haberi yoktur...
Niagara Şelalesi Dondu 00:12
Niagara Şelalesi Dondu 576 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin kuzeyinde Kanada sınırındaki dünyaca ünlü Niagara şelalesi dondu. Şelalenin ortasından sular akmaya devam ederken, etrafındaki sular buz tuttu. Kışın bazı yerleri buz tutan şelalelerin bu sene neredeyse tamamen donması, yüz yıldır ilk kez görüldü. 1911'de buz tuttuğu bilinen Niagara şelalesinin geçen yıllarda kendisinin değil, ama etrafındaki derelerin buz tuttuğu ifade edildi.
Niagara Şelalesi 02:28
Niagara Şelalesi 208 izlenme - 2 yıl önce Niagara Falls niagara şelalesi
Dünyanın En Büyüleyici 10 Şelalesi 04:08
Dünyanın En Büyüleyici 10 Şelalesi 580 izlenme - 2 yıl önce Doğa, güzellikleriyle bizi her zaman büyülemeye devam ediyor. İşte Dünya’nın en güzel şelaleleri… 10. NIAGARA ŞELALESİ – AMERİKA / KANADA Kuzey Amerika’nın en güçlü şelalesi olan bu şelale, Amerika ve Kanada sınırında. Amerikan filmlerinde çok geçmesinden dolayı en meşhur şelale olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. 09. GULLFOSS ŞELALESİ – İZLANDA Görüntüsü inanılmaz olan bu yer, İzlanda’nın güney sahillerinde. İnsana cennetteymiş hissi veriyor. 08. PLITVICE ŞELALESİ – HIRVATİSTAN Orta Dünya’dan fırlamış gibi görünen bu şelaleler Hırvatistan’da bulunuyor. 07. HAVASU ŞELALESİ – AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Grand Kanyon’daki bu şelaleye Havasu ismi verilmesi Kızılderililer’in gerçekten Türk olabileceğini düşündürüyor. 06. RHINE ŞELALESİ – İSVİÇRE 05. DÜDEN ŞELALESİ – TÜRKİYE Düden Waterfall - Antalya, Antalya 04. VICTORIA ŞELALESİ – ZİMBABWE/ZAMBİYA Niagara’nın 2 katı büyüklüğünde olan bu şelale Zimbabwe-Zambiya sınırı boyunca 1 mil uzunluğundadır. Afrika’nın bir ucunda olan bu şelaleye İngiltere Kraliçesi’nin isminin verilmesi ise kaderin bir cilvesi olsa gerek. 03. BAATARA ŞELALESİ – LÜBNAN 02. IGUAZU ŞELALESİ – BREZİLYA / ARJANTİN 01. ANGELS ŞELALESİ – VENEZÜELA
Niagara Şelalesi Buz Tuttu 02:23
Niagara Şelalesi Buz Tuttu 377 izlenme - 2 yıl önce Yaz-kış ziyaretçisi eksilmeyen Niagara Şelalesi, hava sıcaklıklarının düşmesiyle adeta buz tuttu. Ortaya mühteşem bir manzara çıktı.
Niagara Şelalesi - Kanada 00:59
Niagara Şelalesi - Kanada 410 izlenme - 4 yıl önce Niagara Şelalesi - Kanada
Niagara Şelalesi Dondu! 00:36
Niagara Şelalesi Dondu! 326 izlenme - 3 yıl önce Son yılların en dondurucu kışını yaşayan Amerika Birleşik Devletleri'nde soğuk en az 16 can aldı. ABD’yi etkisi altına alan kutup girdabından kaynaklanan soğuk hava, ünlü Niagara Şelalesi’nin de donmasına yol açtı ve ortaya bu ilginç görüntüler çıktı.
Dünyanın En Güzel 10 Şelalesi 03:34
Dünyanın En Güzel 10 Şelalesi 311 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Güzel 10 Şelalesi 1.Victoria şelalesi 2.Iguazu şelaleleri 3.Angel şelalesi 4.Kaiteur şelalesi 5.Niagara şelalesi 6.Gullfoss Şelalesi 7.Plitvice şelaleleri 8.Yosemite şelalesi 9.Sutherland şelalesi 10.Nohkalikai şelalesi Müzik : zero-project.gr
Buz Tutan Niagara Şelalesi'ne Tırmanan İlk Dağcı 00:44
Buz Tutan Niagara Şelalesi'ne Tırmanan İlk Dağcı 240 izlenme - 2 yıl önce Kanadalı dağcı ve 'buz tırmanıcısı', 47 yaşındaki Will Gadd, ABD ve Kanada sınırındaki Niagara Şelalesi'ne tırmanan ilk kişi oldu... Niagara'nın buz tutan At Nalı Şelalesi bölümüne tırmanan Gadd, tırmanış sonunda çok üşüdüğünü, çok ıslandığını, vücut ısısının çok düştüğünü söyledi. Elde ettiği başarıdan çok memnun olduğunu ifade eden Gadd, tırmanışın ardından herhangi bir sağlık problemi yaşamadığını belirtti.
5 Saniyede Dünyada Neler Oluyor 01:47
5 Saniyede Dünyada Neler Oluyor 406 izlenme - 2 yıl önce Dünyada neler oluyor, her geçen dakika yada saniye içinde. 2-3 Nefes yada 5 adım atıyoruz. 5 Saniyede dünyada neler oluyor? Gelin beraber izleyelim. Bilgikasam - Abone olmayı unutmayınız. www.youtube.com/bilgikasam Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edin Facebook Hesabım: https://goo.gl/kpY46d Facebook Sayfam: https://goo.gl/kiFWWh İnstagram Hesabım: https://goo.gl/U0QujQ Twitter Hesabım: https://goo.gl/moLvK8 Evdeki Oyuncu Kanalım: https://goo.gl/z9Cn42 Bilgi kasam kanalımda, dünyanın en ilginç bilgileri, enteresan, tuhaf, sıra dışı, akıl almaz konuları ve en önemlisi kaliteli görüntülü videolar ile buradayım. Seslendirmeleri kendim yapıyorum. Profesyonel değilim tabi ki. Fakat kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum.
Niagara Şelalesi Tilt Shift Tekniğiyle Görüntülenirse 00:56
Niagara Şelalesi Tilt Shift Tekniğiyle Görüntülenirse 204 izlenme - 2 yıl önce Niagara Şelalesi Tilt Shift Tekniğiyle Görüntülenirse Niagara Şelalesinin gerçek görüntülerini daha önce hiç izlemediğiniz animasyonlaştırılmış hali. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donmuş Niagara Şelalesinin Muhteşem Görüntüsü 01:12
Donmuş Niagara Şelalesinin Muhteşem Görüntüsü 191 izlenme - 2 yıl önce ABD ile Kanada sınırı arasında bulunan Niagara nehri üzerindeki devasa Niagara şelalesinin donmuş hali görenleri hayran bırakıyor.
Niagara'yı ip üstünde geçti! 01:17
Niagara'yı ip üstünde geçti! 342 izlenme - 5 yıl önce Dünyaca ünlü ip cambazı Nik Wallenda, Niagara Şelalesi'ni ip üzerinde yürüyerek geçti.
Donmuş Hali ile Niagara Şelalesine Tırmanan Adam 01:00
Donmuş Hali ile Niagara Şelalesine Tırmanan Adam 187 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel buz tırmanıcısı olan Will Gadd Redbull sponsorluğunda Niagara Şelalesine tırmanış. İhtişamı ile tüm insanlığın beğenisini alan şelalenin donmuş görüntüsünü izlemekte apayrı bir zevk.
Ünlü şelale Niagara buz tuttu! 01:06
Ünlü şelale Niagara buz tuttu! 268 izlenme - 3 yıl önce ABD'yi etkisi altına alan kutup girdabından kaynaklanan soğuk hava, ünlü Niagara Şelalesi'nin donmasına yol açtı. Salı günü hava sıcaklığının eksi 18 derece olarak ölçüldüğü Niagara'da şelalenin büyük bir kısmının donması ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Yer yer nehir yatağındaki suyun donmasına yol açan kutup girdabı soğuklarının, önümüzdeki günlerde bölgeyi terk etmesi bekleniyor. 1936 yılında Niagara nehri ve şelalesi tamamen donmuş, halk bu olağanüstü olayı görmek için şelalelerin bulunduğu bölgeye akın etmişti.
Niagara Şelalesinden Fıçıyla Atlayan Dayı (1951) 00:44
Niagara Şelalesinden Fıçıyla Atlayan Dayı (1951) 151 izlenme - 2 yıl önce William Red Hill Jr. isimli dayı 1951 yılında henüz 21 yaşındayken "the thing" isimli el yapımı fıçısıyla şelaleden atlıyor. Akıntı ve yükseltinin etkisiyle dayımız malesef fıçının içinde ezilerek hayatını kaybediyor.
Muhteşem Timelapse Görüntüleriyle Minyatür Niagara Şelalesi 02:22
Muhteşem Timelapse Görüntüleriyle Minyatür Niagara Şelalesi 131 izlenme - 2 yıl önce Niagara Şelalesi Kuzey Amerika'nın en popüler turistik yerlerinden biridir. Şimdi her zamankinden daha dramatik ve sevimli minyatür boyutuyla karşımızda.
Donmuş Niagara Şelalesi'nden Muhteşem Görüntüler 01:04
Donmuş Niagara Şelalesi'nden Muhteşem Görüntüler 79 izlenme - 2 yıl önce Donmuş Niagara Şelalesi'nden muhteşem görüntüler Kuzey Amerika'yı etkisi altına alan kutup soğukları ABD ile Kanada sınırı arasında bulunan 52 metre yüksekliğindeki ünlü Niagara şelalesinin donmasına yol açtı. Dünyanın 7 harikasından biri olarak gösterilen şelaleye gelen turist sayısı azalırken, - 40'lara yaklaşan soğuk yüzünden şelaleden buz akmaya başladı.
Sexy Trance Music / Claus Backslash - Niagara (Sascha Milde Remix) 07:11
Sexy Trance Music / Claus Backslash - Niagara (Sascha Milde Remix) 111 izlenme - 3 yıl önce Sexy Trance Music / Claus Backslash - Niagara (Sascha Milde Remix)
Niagara Falls 2008 01:45
Niagara Falls 2008 165 izlenme - 5 yıl önce
Niagara Şelalesi'ne Tırmandı 01:10
Niagara Şelalesi'ne Tırmandı 57 izlenme - 2 yıl önce Niagara Şelalesi'ne Tırmandı Soğuk hava Niagara Şelalesinin donmasına neden olurken, ilk kez bir dağcı şelaleye tırmandı.