Hoşgeldiniz!

Niagara Şelalesi

Niagara Şelalesi'ni Hiç Böyle Görmediniz! 02:14
Niagara Şelalesi'ni Hiç Böyle Görmediniz! 1.628 izlenme - 5 ay önce Drone'ların en anlamlı kullanım alanlarından biri de videodaki çekimde olduğu gibi, ziyaret etmekte zorlanacağımız, ziyaret etsek de drone'un bakış açısından göremeyeceğimiz şekilde tanık olmamız...
Niagara Şelalesi (Kanada Gezi Rehberi) 03:43
Niagara Şelalesi (Kanada Gezi Rehberi) 10.338 izlenme - 4 yıl önce Niagara Şelalesi (Kanada Gezi Rehberi)
Niagara Şelalesi Dondu! 00:34
Niagara Şelalesi Dondu! 3.506 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Niagara Şelalesi Neredeyse Donmak Üzere Geldi. 27.03.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Niagara Şelalesi Dondu!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Havadan Niagara Şelalesi Full Hd 04:49
Havadan Niagara Şelalesi Full Hd 2.193 izlenme - 5 yıl önce
Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde yürüyerek geçti! 07:29
Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde yürüyerek geçti! 2.653 izlenme - 5 yıl önce Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde geçti!
Niagara Şelalesi
Niagara Şelalesi 1.591 izlenme - 5 yıl önce
Muhteşem Niagara Şelalesi 03:59
Muhteşem Niagara Şelalesi 1.270 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Niagara Şelalesi
Niagara Şelalesi 02:28
Niagara Şelalesi 216 izlenme - 2 yıl önce Niagara Falls niagara şelalesi
Dünyanın En Büyüleyici 10 Şelalesi 04:08
Dünyanın En Büyüleyici 10 Şelalesi 595 izlenme - 2 yıl önce Doğa, güzellikleriyle bizi her zaman büyülemeye devam ediyor. İşte Dünya’nın en güzel şelaleleri… 10. NIAGARA ŞELALESİ – AMERİKA / KANADA Kuzey Amerika’nın en güçlü şelalesi olan bu şelale, Amerika ve Kanada sınırında. Amerikan filmlerinde çok geçmesinden dolayı en meşhur şelale olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. 09. GULLFOSS ŞELALESİ – İZLANDA Görüntüsü inanılmaz olan bu yer, İzlanda’nın güney sahillerinde. İnsana cennetteymiş hissi veriyor. 08. PLITVICE ŞELALESİ – HIRVATİSTAN Orta Dünya’dan fırlamış gibi görünen bu şelaleler Hırvatistan’da bulunuyor. 07. HAVASU ŞELALESİ – AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Grand Kanyon’daki bu şelaleye Havasu ismi verilmesi Kızılderililer’in gerçekten Türk olabileceğini düşündürüyor. 06. RHINE ŞELALESİ – İSVİÇRE 05. DÜDEN ŞELALESİ – TÜRKİYE Düden Waterfall - Antalya, Antalya 04. VICTORIA ŞELALESİ – ZİMBABWE/ZAMBİYA Niagara’nın 2 katı büyüklüğünde olan bu şelale Zimbabwe-Zambiya sınırı boyunca 1 mil uzunluğundadır. Afrika’nın bir ucunda olan bu şelaleye İngiltere Kraliçesi’nin isminin verilmesi ise kaderin bir cilvesi olsa gerek. 03. BAATARA ŞELALESİ – LÜBNAN 02. IGUAZU ŞELALESİ – BREZİLYA / ARJANTİN 01. ANGELS ŞELALESİ – VENEZÜELA
Niagara Şelalesi - Kanada 00:59
Niagara Şelalesi - Kanada 412 izlenme - 4 yıl önce Niagara Şelalesi - Kanada
Dünyanın En Güzel 10 Şelalesi 03:34
Dünyanın En Güzel 10 Şelalesi 334 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Güzel 10 Şelalesi 1.Victoria şelalesi 2.Iguazu şelaleleri 3.Angel şelalesi 4.Kaiteur şelalesi 5.Niagara şelalesi 6.Gullfoss Şelalesi 7.Plitvice şelaleleri 8.Yosemite şelalesi 9.Sutherland şelalesi 10.Nohkalikai şelalesi Müzik : zero-project.gr
Niagara Şelalesi Dondu! 00:36
Niagara Şelalesi Dondu! 326 izlenme - 4 yıl önce Son yılların en dondurucu kışını yaşayan Amerika Birleşik Devletleri'nde soğuk en az 16 can aldı. ABD’yi etkisi altına alan kutup girdabından kaynaklanan soğuk hava, ünlü Niagara Şelalesi’nin de donmasına yol açtı ve ortaya bu ilginç görüntüler çıktı.
Buz Tutan Niagara Şelalesi'ne Tırmanan İlk Dağcı 00:44
Buz Tutan Niagara Şelalesi'ne Tırmanan İlk Dağcı 242 izlenme - 2 yıl önce Kanadalı dağcı ve 'buz tırmanıcısı', 47 yaşındaki Will Gadd, ABD ve Kanada sınırındaki Niagara Şelalesi'ne tırmanan ilk kişi oldu... Niagara'nın buz tutan At Nalı Şelalesi bölümüne tırmanan Gadd, tırmanış sonunda çok üşüdüğünü, çok ıslandığını, vücut ısısının çok düştüğünü söyledi. Elde ettiği başarıdan çok memnun olduğunu ifade eden Gadd, tırmanışın ardından herhangi bir sağlık problemi yaşamadığını belirtti.
5 Saniyede Dünyada Neler Oluyor 01:47
5 Saniyede Dünyada Neler Oluyor 408 izlenme - 2 yıl önce Dünyada neler oluyor, her geçen dakika yada saniye içinde. 2-3 Nefes yada 5 adım atıyoruz. 5 Saniyede dünyada neler oluyor? Gelin beraber izleyelim. Bilgikasam - Abone olmayı unutmayınız. www.youtube.com/bilgikasam Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edin Facebook Hesabım: https://goo.gl/kpY46d Facebook Sayfam: https://goo.gl/kiFWWh İnstagram Hesabım: https://goo.gl/U0QujQ Twitter Hesabım: https://goo.gl/moLvK8 Evdeki Oyuncu Kanalım: https://goo.gl/z9Cn42 Bilgi kasam kanalımda, dünyanın en ilginç bilgileri, enteresan, tuhaf, sıra dışı, akıl almaz konuları ve en önemlisi kaliteli görüntülü videolar ile buradayım. Seslendirmeleri kendim yapıyorum. Profesyonel değilim tabi ki. Fakat kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum.
Niagara Şelalesi Tilt Shift Tekniğiyle Görüntülenirse 00:56
Niagara Şelalesi Tilt Shift Tekniğiyle Görüntülenirse 207 izlenme - 2 yıl önce Niagara Şelalesi Tilt Shift Tekniğiyle Görüntülenirse Niagara Şelalesinin gerçek görüntülerini daha önce hiç izlemediğiniz animasyonlaştırılmış hali. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Niagara'yı ip üstünde geçti! 01:17
Niagara'yı ip üstünde geçti! 342 izlenme - 5 yıl önce Dünyaca ünlü ip cambazı Nik Wallenda, Niagara Şelalesi'ni ip üzerinde yürüyerek geçti.
Muhteşem Timelapse Görüntüleriyle Minyatür Niagara Şelalesi 02:22
Muhteşem Timelapse Görüntüleriyle Minyatür Niagara Şelalesi 135 izlenme - 2 yıl önce Niagara Şelalesi Kuzey Amerika'nın en popüler turistik yerlerinden biridir. Şimdi her zamankinden daha dramatik ve sevimli minyatür boyutuyla karşımızda.
Donmuş Niagara Şelalesi'nden Muhteşem Görüntüler 01:04
Donmuş Niagara Şelalesi'nden Muhteşem Görüntüler 79 izlenme - 2 yıl önce Donmuş Niagara Şelalesi'nden muhteşem görüntüler Kuzey Amerika'yı etkisi altına alan kutup soğukları ABD ile Kanada sınırı arasında bulunan 52 metre yüksekliğindeki ünlü Niagara şelalesinin donmasına yol açtı. Dünyanın 7 harikasından biri olarak gösterilen şelaleye gelen turist sayısı azalırken, - 40'lara yaklaşan soğuk yüzünden şelaleden buz akmaya başladı.
Niagara Şelalesi'ne Tırmandı 01:10
Niagara Şelalesi'ne Tırmandı 57 izlenme - 2 yıl önce Niagara Şelalesi'ne Tırmandı Soğuk hava Niagara Şelalesinin donmasına neden olurken, ilk kez bir dağcı şelaleye tırmandı.
Korkusuz Dağcı, Kimsenin Çıkamadığı Dağa Tırmandı 01:00
Korkusuz Dağcı, Kimsenin Çıkamadığı Dağa Tırmandı 42 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Amerika'da bulunan buz tutmuş Niagara Şelalesi'ne hiçbir güvenlik önlemi almadan tırmanan Will Gadd, bunu başarabilen ilk kişi oldu.
Bir Asır Sonra İlk Kez Bu Kadar Dondu 00:56
Bir Asır Sonra İlk Kez Bu Kadar Dondu 37 izlenme - 2 yıl önce Hava sıcaklığının sıfırın altında 40 dereceyi bulduğu Kanada’da kısmi olarak donan Niagara Şelaleleri’nde buz kalınlığının 1912 yılından bu yana ilk kez 3 metreyi aştığı bildirildi. Dünya harikaları arasında gösterilen ve her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği şelalelerin çevresindeki buz kalınlığı 3 metreyi aştı. Kanada Çevre Bakanlığı kayıtlarına göre Niagara Şelaleleri 1912 yılından bu yana ilk kez bu denli dondu. Şelalelerin en büyüğü olan At Nalı (Horseshoe) Şelalesi ile ABD tarafında kaldığı için Amerikan Şelalesi olarak bilinenin bölümde, buzlanmadan dolayı doğa harikası görüntüler de oluştu. Kalınlığı 2 metreye yaklaşan yüzey buzunun altından akan Niagara Nehri’nin uzayan yatağından da buz parçaları süzülüyor. ABD ve Kanada tarafından binlerce turist, günlerdir adeta akın ettikleri şelalelerden fotoğraf ve görüntü alıyor. Rekor seviyede donmanın yaşandığı şelalelerde bazı kişiler de küçük dronlarla (insansız hava aracı) havadan tarihi görüntüleri kayda alıyor. Great Lakes de dondu Öte yandan, dondurucu soğuklardan, Kuzey Amerika kıtasının Great Lakes (Büyük Göller) olarak bilinen Ontario, Michigan, Erie, Superior ve Huron Gölleri de nasibini aldı. Kanada Çevre Bakanlığı, en son 1978 yılında yüzeyinin yüzde 94ü donan göllerdeki buzlanma oranının yüzde 81i bulduğunu açıkladı. Kanada Buz Merkezi de dondurucu soğukların bu şekilde devam etmesi halinde, Büyük Göller’deki donma oranında yeni bir rekora ulaşılabileceğini duyurdu. Bu arada, Erie Gölü’nde buzlar arasında sıkışan ve mahsur kalan bir Amerikan yük gemisi, Kanada Sahil Güvenliğe bağlı buz kırıcı gemilerce kurtarıldı. Kanada Meteoroloji Hizmetleri, Niagara Şelaleleri’ni de içine alan Hamilton ve St. Catherines bölgesi için hava sıcaklığının sıfırın altında 40 derece olması tahmin edildiğinden vatandaşları uyardı.