Hoşgeldiniz!

nicholas cage

Nicolas Cage - Superman 04:45
Nicolas Cage - Superman 3.170 izlenme - 2 ay önce Tim Burton yönetmenliğini üstlendiği Superman filmine başrol olarak Nicolas Cage abimizi uygun görmüş ve kostüm denemelerine başlanmıştır. Akraba torpilinden zamanında bomba roller kapan hatta oscar'ı bile kucaklayan Nicolas abimiz kendisini de bu rol için uygun görmüş ama proje iptal edilmiştir. Projenin iptal edilmesinin ardından tüm DC comic ve sinema evreninin fanları Nicolas Cage'i Superman olarak görmeyecekleri için şükür namazının yetmediğini, elde ne var ne yok satıp hacca gideceklerini belirtmişlerdir.
Cadılar Zamanı Fragman 02:22
Cadılar Zamanı Fragman 11.710 izlenme - 4 yıl önce 'Season of the Witch'; 14. yüzyılda Kara Veba'nın yayıldığı dönemlerde, cadı olduğundan şüphelenilen bir kızın taşınmasına yardım eden şövalye Behman'ın (Nicholas Cage)macerasını anlatacak.
Melekler Şehri Fragman 02:02
Melekler Şehri Fragman 13.801 izlenme - 4 yıl önce Farklı yaşamdan iki insan,mucizevi bir aşk ve aşk uğruna göze alınanlar...
STOLEN Fragman 01:57
STOLEN Fragman 9.451 izlenme - 5 yıl önce Eski bir hırsız olan Will Montgomery, kaçırılıp bir taksi bagajında tutulan kayıp kızın peşine düşer.
Nicolas Cage Cevapladı - Uğur Taşdemir Röportajı 19:48
Nicolas Cage Cevapladı - Uğur Taşdemir Röportajı 3.608 izlenme - 3 yıl önce Sorularınızı, eleştirilerinizi, yakınmalarınızı; kısacası siz ne yazdıysanız eklemeden çıkarmadan kendisine ilettik. Televizyon kutusunda izlediğiniz o samimiyetsiz röportajların aksine, çok sıcak bir sohbet oldu. Dublaj sanatçısı Uğur Taşdemir sizlerle... -filmi FİLİMDEN ayıran oluşum!
Nicholas Cage'e Soru Sorun! 01:11
Nicholas Cage'e Soru Sorun! 3.589 izlenme - 3 yıl önce ***Bu Röportaj Duyurusu Size*** Mutlaka İzleyin ve sonra daha çok kişiye ulaşması için sizden ricamız paylaşmanızdır. -filmi FİLİMDEN ayıran oluşum!
Melekler Şehri 02:47
Melekler Şehri 1.556 izlenme - 4 yıl önce Melekler Şehri filminden "hissetmek" üzerine öğretici bir sahne...
Face/Off (YüzYüze) - Yüzlerin Yer Değiştirmesi 01:39
Face/Off (YüzYüze) - Yüzlerin Yer Değiştirmesi 669 izlenme - 3 yıl önce Yüz Yüze, 1997 ABD yapımı dramatik aksiyon filmidir. FBI Ajanı Sean Archer (John Travolta) bir terör saldırısında çocuğunu öldüren ve 8 yıldır peşinde olduğu paralı terörist Castor Troy ( Nicholas Cage)'un Los Angeles'a yerleştirdiği biyolojik silahı aramaktadır. Troy'un öldüğününün duyulması sonucu Archer estetik ameliyatla yüzünü değiştirir ve Troy'un yerine geçip örgütün içine sızarak silahın yerini öğrenmeye çalışır. Ancak Troy ölmemiş, komaya girmiştir. Komadan çıkınca o da aynı yöntemle Archer'ın yerine geçer ve aralarındaki mücadele bambaşka bir boyut kazanır.
Dalga Dublaj Takımı - Mühür Yok! (Askerlik) 01:59
Dalga Dublaj Takımı - Mühür Yok! (Askerlik) 792 izlenme - 3 yıl önce Yabancı filmleri komik bir şekilde seslendirme sanatından bir örnek daha izliyoruz. Bu örneğimizde arkadaşımız polis arkadaşına gidip, askerlik belgesini götürür. Bu videoda göze çarpan şey ise 1:42 de yer alan Möhüüür yoookh kısmı oluyor. Hepinize iyi seyirler, mutlu yarınlar!
Stolen (medallion) Fragman 01:57
Stolen (medallion) Fragman 281 izlenme - 4 yıl önce
Bir Kurşunun Yolculuğu - Lord of War 03:30
Bir Kurşunun Yolculuğu - Lord of War 236 izlenme - 3 yıl önce Lord of War (savaş tanrısı) filminin bir çok ödül almış açılış sahnesi. Film bütün Hollywood stüdyoları tarafından geri çevrilmesinin ardından oyuncuların yardımı ile bağımsız olarak çekilmiştir. Savaşın kirli yüzünü (!) gösteren en iyi yapımlardan biridir.
The Rock (1996) Soundtrack 06:26
The Rock (1996) Soundtrack 112 izlenme - 3 yıl önce 1996 yapımı, Sean Connery ve Nicholas Cage gibi iki ustayı bir araya getiren efsane film The Rock'ın tüm anahaber bültenleri tarafından kesilip kullanılan 1. soundtrack parçası "Hummell Gets The Rockets". Tabii ki Hans Zimmer ustanın elinden çıkma. Hüzün ve Gaz bir arada.