Hoşgeldiniz!

Nick Kyrgios

Nadal'ın Ağzını Açık Bırakan Müthiş Sayı! 00:30
Nadal'ın Ağzını Açık Bırakan Müthiş Sayı! 1.124 izlenme - 4 yıl önce 2014 Wimbledon'da Rafael Nadal'ın Nick Kyrgios İle Karşılaştığı Maçta Nick Kyrgios'un Müthiş Sayısı Seyircilerden Büyük Alkış Aldı.
Nick Kyrgios'un Rafael Nadal'la Kafa Bulması 00:34
Nick Kyrgios'un Rafael Nadal'la Kafa Bulması 591 izlenme - 4 yıl önce Evet gençler bu adam yeni biraz hakkında bilgi vermek gerek diye düşündüm wimbledon'da rafael nadal'ı eledi. Maç sonunda nadal 11 ace atmışken bu adam 37 ace attı bi de üstüne üstlük nadal reyize böyle bi terbiyesizlikte bulunmuştur. Tabiri caizse taşak geçmiştir buyrun.
Romalı Oyuncuların Tenis Keyfi 05:26
Romalı Oyuncuların Tenis Keyfi 320 izlenme - 2 yıl önce Avusturyalı tenisçi Nick Kyrgios ve Romalı efsane futbolcu Francesco Totti teniste kapıştı!
Set arasında kestirdi 00:19
Set arasında kestirdi 266 izlenme - 3 yıl önce ABD Açık Tenis Turnuvası’nda İskoç Andy Murray ile karşılaşan Avustralyalı Nick Kyrgios, karşılaşmaya verilen arada uyumayı tercih etti. Kyrgios, mücadeleyi 3-1 kaybetti.
Tenis Maçında Büyük Skandal 00:53
Tenis Maçında Büyük Skandal 54 izlenme - 2 yıl önce Avustralyalı tenisçi Shanghai Masters'ta yeni bir skandala imza attı. Shanghai Masters ikinci turunda Misha Zverev'le karşılaşan Nick Kyrgios, maç sırasında yaptığı hareketlerle gündeme oturdu. Avustralyalı tenisçi, ilk sette 3-1 gerideyken servis kırma puanı savunmak için kullandığı servisi umursamaz bir şekilde karşı tarafa gönderdi. Puanın sonuçlanmasını beklemeden sandalyesine yönelen Kyrgios, bu hareketiyle tribünlerin tepkisini çekti. Sandalye molasında hakem tarafından uyarılan Kyrgios maçın kalan bölümünde de benzer hareketlerde bulunurken, birkaç kez seyircilerle de tartışmaya girdi. Henüz birkaç gün önce Japonya Açık'ta şampiyonluğa ulaşan Kyrgios, sadece 48 dakika süren mücadelenin ardından Zverev'e 6-3 ve 6-1'lik setlerle mağlup olarak Shanghai Masters'a ikinci turda veda etti. 21 yaşındaki tenisçi, turnuvanın ilk turunda Sam Querrey ile yaptığı maç sırasında da yüksek sesle "Çok sıkıldım" demiş ve tribünlerin tepkisini çekmişti.
Canı sıkıldı maçı bıraktı! Büyük skandal... 00:41
Canı sıkıldı maçı bıraktı! Büyük skandal... 6 izlenme - 2 yıl önce Avustralyalı tenisçi Shanghai Masters'ta yeni bir skandala imza attı. Shanghai Masters ikinci turunda Misha Zverev'le karşılaşan Nick Kyrgios, maç sırasında yaptığı hareketlerle gündeme oturdu.