Hoşgeldiniz!

Nick Vujicic Videoları İzle

Mutluyum Yaşamayı Seviyorum Nick Vujicic 05:16
Mutluyum Yaşamayı Seviyorum Nick Vujicic 43.240 izlenme - 8 yıl önce vaz mı geçeceksin? hayır!
Bu Videoyu İzledikten Sonra Kendinizi Tekrar Gözlemleyin 04:10
Bu Videoyu İzledikten Sonra Kendinizi Tekrar Gözlemleyin 3.069 izlenme - 2 yıl önce Nick Vujicic Uzuvları Olmayan Adam İnsanlara Nasıl Ayağa Kalkacaklarını Öğretiyor Nick Vujicic kolları ve bacakları olmadan doğdu, ancak bunun onu durdurmasına izin vermedi. 26 yaşındaki cesur adam uzuvlarının olmamasına rağmen yüzüyor, sörf yapıyor, futbol ve golf oynuyor. Bir ayağını yazı yazmak için kullanıyor, kalemi iki ayak parmağının arasına alıyor. Futbol taraftarının işi insanalra motivasyon seminerleri vermek. Şu ana kadar 24 ülkeye giderek 110,000'den fazla kişiye konuşma yapmış. www.alparslanvarer.com
hakem 3 ay sahalardan uzak 00:37
hakem 3 ay sahalardan uzak 4.319 izlenme - 8 yıl önce sanşsızlık..
nick vujicic 05:16
nick vujicic 3.468 izlenme - 8 yıl önce tekrar tekrar yine tekrar çaren yok başaracaksın
Hayata Tutunmak - Nick Vujicic 05:16
Hayata Tutunmak - Nick Vujicic 673 izlenme - 2 yıl önce Abi biz hayatta ufak bi sorunla karşılaştığımızda resmen bezmiş oluyoruz.hemen herşeyden vazgeçiyoruz. Adama helal olsun, takdir ettim bir daha hayatta hiçbir şeyden vazgeçmeyeceğimi çok iyi öğreten bir video!
Nick Vujicic - Sözün ve mazeretin bittiği yer! (Türkçe alt yazılı) 04:10
Nick Vujicic - Sözün ve mazeretin bittiği yer! (Türkçe alt yazılı) 367 izlenme - 2 yıl önce Nick Vujicic 1982 yılında Avusturalya da doğmuş, 2007 yılında Amerika-Kaliforniya'ya taşınmış bir engelli. Doğuştan kolsuz, bacaksız olan Nick, halen Amerika'da Life Without Limbs derneğinin başkanlığını yapıyor. Nick aynı zamanda dünyayı dolaşan, televizyon, radyo programlarına katılan, gençlere, çocuklara, iş insanlarına, engellilere moral, motivasyon, cesaret aşılayan ünlü bir konuşmacı. Adeta "yapamam, ama nasıl?, fakat şanssızım, lakin kimse elimden tutmadı" diyen insanlara sarsıcı bir tokat gibi... Onu tanıtan sayfasının son cümlesi ise çok etkileyici; "Tanrı dünyadaki elleri ve kolları olarak kolsuz bacaksız bir adamı kullanabiliyorsa, istekli bir kalbi haydi haydi kullanır"... Her umutsuzluğa kapıldığınızda izleyin ve Nick'in dediği gibi sahip olduklarınıza şükrederek, büyük düşünerek, asla vazgeçmeyerek çalışın... Hem de çok:)