Hoşgeldiniz!

niğde üniversitesi

Ah Şu Gençler 2007 05:39
Ah Şu Gençler 2007 4.780 izlenme - 10 yıl önce niğde üniversitesi tiyatro kulübünün oynadığı ah şu gençler adlı oyun.
Öğrenci Evinden Gülme Krizli Şaka 2013 04:21
Öğrenci Evinden Gülme Krizli Şaka 2013 598 izlenme - 4 yıl önce Niğde Üniversitesi Bor Meslekyüksekokulu öğrencilerinden ; Ali ADAÇOĞLU, Samet Can Belen ve Talha KAZGI tarafından Uğur Çifçioğlu'na yapılan şaka. Bor - Toki
nigde üniversitesi dalış eğitimi 03:36
nigde üniversitesi dalış eğitimi 1.105 izlenme - 7 yıl önce 6-7 Kasım 2010 tarihleri arasında Teorik eğitimlerini tamamlayan niğde üniversitesi su ürünleri bölümü öğrencileri deniz dalışlarını yapraklı koy eğitim merkezinde başarılı bir şekilde tamamlamışlardır.Eğitime katılan tüm öğrencilere ve her türlü safhada öğrencilerine destek veren öğretim görevlisi hocamız Osman NURAYA Maceraperest Doğa Sporları olarak TEŞEKKÜR EDERİZ.
Kuzguncuklu Fazilet 05:20
Kuzguncuklu Fazilet 720 izlenme - 10 yıl önce niğde üniversitesi tiyatro kulübünün 2008 de oynadığı tiyatro oyunu
Niğde Üniversitesi Sbmyo Özel Güvenlik Ve Koruma Programı Vıp Koruma Eğitimi Tanıtım 02:17
Niğde Üniversitesi Sbmyo Özel Güvenlik Ve Koruma Programı Vıp Koruma Eğitimi Tanıtım 203 izlenme - 4 yıl önce Niğde Üniversitesi Sbmyo Özel Güvenlik Ve Koruma Programı Vıp Koruma Eğitimi Tanıtım
Niğde Üniversitesi - Büte Kaldık (Kısa Video) 00:28
Niğde Üniversitesi - Büte Kaldık (Kısa Video) 151 izlenme - 4 yıl önce Niğde Üniversitesi öğrencilerden Büt'e kaldık isimli kısa bir video :)
Robottan Gangnam Style Dansı 01:39
Robottan Gangnam Style Dansı 133 izlenme - 5 yıl önce Niğde Üniversitesi'nde (NÜ) tanıtımı yapılan insansı robot ''Nao'', yaptığı ''Gangnam'' dansıyla dikkat çekti.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Niğde Üniversitesi Araştırma Laboratuvarının Açılışına Katıldı 02:35
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Niğde Üniversitesi Araştırma Laboratuvarının Açılışına Katıldı 44 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, eğitimde olduğu gibi araştırma konusunda son 10 yılda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirterek, “Son 10 yılda 3 milyar liraya yakın bir kaynağı bu araştırma alt yapılarımıza harcadık” dedi. Niğde’de düzenlenen 2. KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu’na katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Niğde üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı’nın açılışını gerçekleştirdi. Bakan Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada, “10. 5 yıllık kalkınma planımızda çok önemli vurgular yaptık. Önümüzdeki süreçte bu konularla ilgili bazı öncelikli dönüşüm programlarımızı da hayata geçireceğiz. Bunlardan en önemlisi, ARGE araştırmalarının ticarileştirilmesi programları olacak. ARGE uzun vadeli bir yatırım. Popülist davranan siyasetçiler, popülist davranan politikacılar ARGE’ye bu kadar yatırım yapmazlar. Çok şükür ülkemizde son 10 yılda popülist olmayan, ülkenin geleceğine yatırım yapan bir yönetim var. Eğitimde olduğu gibi araştırma konusunda son 10 yılda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Bugünü değil geleceği düşünerek hareket ettik ve ARGE’ye harcadığımız kaynak eskisinden çok daha yüksek durumda. 2002 yılında toplam ARGE harcamalarının milli gelirimize oranı yüzde 0,53 civarındayken, en son ölçümlerimizde 2012 yılında yüzde 0,92’ye kadar yükselmiş durumda. Araştırmacı sayısı da bir ülkenin geleceği için kritik faktörlerden bir tanesi. 2002 yılında ülkemizde toplam araştırmacı sayısı 29 bin iken, 2012’da bu sayının 105 bini aştığını görüyoruz. Araştırmacılarımızın proje geliştirmesinde ve uluslararası fonlardan faydalanmalarında alt yapı olmazsa olmaz. Alt yapısını tamamlamış ülkeler sadece projelerle uğraşabiliyorlar. Ancak bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde alt yapı eksikliklerini tamamlamak çok önemli. Biz de bu anlayış içerisinde üniversitelerimizde çok önemli destekler verdik. Son 10 yılda 3 milyar liraya yakın bir kaynağı bu araştırma alt yapılarımıza harcadık” şeklinde konuştu. Yapılan konuşmanın ardından Bakan Yılmaz ve protokol üyeleri tarafından laboratuvarın açılışı gerçekleştirildi. Laboratuvarı gezerek yetkililerden bilgi alan Bakan Yılmaz, güneş enerjisi ile çalışan araca bindi.
Üniversitelerarası Güreş Şampiyonası Sona Erdi 01:08
Üniversitelerarası Güreş Şampiyonası Sona Erdi 16 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Güreş müsabakası detayları-Hakem masası-Kupa ve madalyon detayı. Türkiye Güreş Federasyonu, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ve Trakya Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen Türkiye Üniversitelerarası Güreş Şampiyonası Edirne'de sona erdi.