Hoşgeldiniz!

nihal

Nihal Candan'ın Sakatlanma Anı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 02:13
Nihal Candan'ın Sakatlanma Anı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 1.269 izlenme - 2 gün önce Survivor 2016 Oyunlar başladı şimdi Nihal Candan'ın oyun sırasında sakatlanma anını izliyoruz Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Aksaray Düğün 05:32
Aksaray Düğün 103.012 izlenme - 2 yıl önce Aksaray Eskil Memet Ali Çıracı Nın Oğlunun Düğünü
Madenci Çocuğunun Çizdiği Resim Animasyon Oldu 00:25
Madenci Çocuğunun Çizdiği Resim Animasyon Oldu 88.965 izlenme - 2 yıl önce Soma'daki felaketten sonra sosyal medyada "madenci çocuğun çizdiği resim" olarak ünlenen çizimden yola çıkılarak bir animasyon hazırlandı. Soma'daki felaketten sonra sosyal medyada "madenci çocuğun çizdiği resim" olarak ünlenen 2010 yılında Nihal Acar tarafından yapılmış çizimden yola çıkarak bir animasyon hazırlandı. İllüstrasyonları Onur Sipahi tarafından çizilen çalışmanın animasyonunu Sinan Karaçam ses tasarımı da Gökhan Altındirek yaptı.
Nihal Candan ve Nagehan Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 01:27
Nihal Candan ve Nagehan Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 496 izlenme - 15 saat önce Nihal Candan ve Nagehan Kaşıkçının kapışması kaybeden Nihal Candan Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
aşkı memnu behlül&nihal (unutursun) 04:21
aşkı memnu behlül&nihal (unutursun) 182.645 izlenme - 6 yıl önce aşkı memnu behlül&nihal (sertab erener-unutursun)
Nihal Bengisu Karaca - Basın Özgürlüğünün Sınırları Var 01:43
Nihal Bengisu Karaca - Basın Özgürlüğünün Sınırları Var 9.999 izlenme - 2 ay önce "Öcalan geleceği gösteren bir liderdir" çıkışıyla ünlü "tarafsız" yazar Nihal Bengisu Karaca'nın, basın özgürlüğü ile ilgili sözleri ve Fehmi Koru'nun gerçekleri açıklaması.
nihal'in kına gecesi müziği 01:55
nihal'in kına gecesi müziği 182.186 izlenme - 6 yıl önce aşk-ı memnu'da nihal'in kına gecesinde çalan hint müziği
Hüseyin Nihal Atsız'ın TBMM'de Anılması 00:46
Hüseyin Nihal Atsız'ın TBMM'de Anılması 2.499 izlenme - 4 hafta önce MHP Afyonkarahisar milletvekili Mehmet PARSAK büyük Türkçü Hüseyin Nihal Atsız'ı 111. doğum yıldönümünde TBMM'de övgü dolu sözlerle andı. (12.01.2016) Nihal ATSIZ'ın 'Vaktiyle bir Atsız varmış derlerse ne hoş; Anılmakla hangi bir ruh olmaz ki sarhoş!' dizelerinden ilhamla 'Vaktiyle bir ATSİZ varmış... Var olsun!' dedi.
Kırıkkale Kaletepe 05:21
Kırıkkale Kaletepe 62.591 izlenme - 3 yıl önce kırıkkale kale tepe mahallesin de düğün bağlama da faruk ertaş oyuncular nihal can ve oksan hn
nihal’in kına gecesi müziği ringa ringa-aşk-ı memn 01:55
nihal’in kına gecesi müziği ringa ringa-aşk-ı memn 102.341 izlenme - 6 yıl önce aşk-ı memnu veda’da nihal’in kına gecesinde çalan hint müziği ringa ringa
Nihal Candan'dan Survivor Ağlamalı Gülmeli Slogan (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 01:14
Nihal Candan'dan Survivor Ağlamalı Gülmeli Slogan (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 221 izlenme - 2 gün önce Survivor 2016'nın 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyununu kazanan Ünlüler, Nihal Candan'ın Survivor tanıtımlarında söylediği 'Ağlamalı, gülmeli' sloganını ti'ye aldılar. Nihal Candan, bu duruma hayli bozuldu.
aşkı memnu behlül ve nihal(dön) 03:57
aşkı memnu behlül ve nihal(dön) 65.564 izlenme - 6 yıl önce aşkı memnu behlül ve nihal(mustafa ceceli-dön)
Nihal'den Semih'e Sert Tepki 'Döveceğim...' (Survivor 2016 -7 Şubat Pazar) 00:38
Nihal'den Semih'e Sert Tepki 'Döveceğim...' (Survivor 2016 -7 Şubat Pazar) 164 izlenme - 2 gün önce Survivor 2016'nın 7 Şubat 2016 günü yayınlanan bölümünde Baraka Ödül Oyunu sırasında efektif olmayan Semih'e Nihal Candan'dan tepki geldi. Semih'e tezahürat yapmasını söyleyen Nihal Candan kendisini tutamayarak "Sinirim bozuldu döveceğim..." şeklinde tepki verdi.
Aşkı memnu behlül&nihal-bihter (Tenlerin Seçimi) 03:49
Aşkı memnu behlül&nihal-bihter (Tenlerin Seçimi) 54.803 izlenme - 6 yıl önce aşkı memnu behlül&nihal-bihter (mustafa ceceli-tenlerin seçimi.. yepyeni...
Gönüllüler Takımına Fare Şoku! Nihal Candan Zor Anlar Yaşadı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 02:31
Gönüllüler Takımına Fare Şoku! Nihal Candan Zor Anlar Yaşadı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 135 izlenme - 2 gün önce Survivor 2016'nın 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Gönüllüler takımı gece fare sorunuyla karşı karşıya kaldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
behlül nihal'e evlenme teklifi edince 02:05
behlül nihal'e evlenme teklifi edince 46.533 izlenme - 6 yıl önce behlül nihale evlenme teklifi edince bihter şok geçirdi.behlül'ün evlenme teklifi sahnesi sizlerle..
nihal behlül(ajda pekkan çerçeve)) 04:57
nihal behlül(ajda pekkan çerçeve)) 64.691 izlenme - 7 yıl önce mutlaka izleyin derim:))):d
Fişne Mevsimi - Devşirme (Ali Biçim Show) 02:57
Fişne Mevsimi - Devşirme (Ali Biçim Show) 12.168 izlenme - 1 yıl önce Ali Biçim Show'un 11. bölüm canlı konukları Nihal Işıksaçan ve Aras Aydın Fişne Mevsimi'nde oynadı! Ali Biçim Show her Cumartesi FOX'da! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
behlül&nihal(direniyorum yokluğuna) 04:06
behlül&nihal(direniyorum yokluğuna) 29.245 izlenme - 6 yıl önce behlül&nihal(özgün-direniyorum yokluğuna)
aşkı memnu behlül ve nihal (Şarkı) 01:49
aşkı memnu behlül ve nihal (Şarkı) 34.570 izlenme - 6 yıl önce aşkı memnu behlül ve nihal (mustafa ceceli-Şarkı)
Bu Tarz Benim'den Nihal Candan: Uçurun beni Acun Bey! 02:38
Bu Tarz Benim'den Nihal Candan: Uçurun beni Acun Bey! 5.891 izlenme - 12 ay önce Bu Tarz Benim TV8'de yayınlanan 7 Şubat Cumartesi eleme gecesinde Kemal Doğulu, star olsam uçarak gelirdim diyen yarışmacı Gülnihal Candan'ı çok fena bozdu. Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'a "Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi" dedi. NİHAL CANDAN KİMDİR? Nihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Gülnihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz Benim yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Gülnihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına yarışmacı olarak katıldı. Gülnihal Candan, ayrıca alışverişine ayda ortalama 1000 lira harcıyor. Göğüslerini beğenmiyor ancak yüzü ve beli en beğendiği bölgeleri. Kiviye alerjisi var. TV8 ekranının moda yarışması Bu Tarz Benim adlı programda bu hafta konuk jüri üyesi koltuğuna Acun Ilıcalı oturdu. Aynı zamanda programın yapımcısı ve TV 8 kanalının da sahibi olan Acun Ilıcalı, bu hafta Bu Tarz Benim programının jüri koltuğunda oturdu. Acun Ilıcalı'nin konuk olduğu programa ise, yarışmacılardan Nihal Candan'ın "Uçurun beni Acun bey!" sözleri damgasını vurdu. Bu hafta Beyonce'yi canlandıran Nihal Candan, " Dünya starı olsam sahneye uçarak girerim" dedi. Jüri üyeleri şaşkın anlar yaşarken, Eleme Gecesi için jüri arasında bulunan Acun Ilıcalı kahkahaya boğuldu. Daha sonra yarışmacı Nihal Candan, Acun Ilıcalı'ya dönerek, "Uçurun beni Acun Bey" dedi. Bu esnada jüri üyesi Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'ı eleştirmeye başladı. Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'a "Star olsan biz İvana'yı indirdik, bir yavaş gel. Montun çok çirkindi. Senin herşeye atlıyor olman bizim üstümüzede atlayacağın anlamına gelmez. Uçucak olsan o montlamı uçacaksın. Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi" dedi.
noldu yarİm noldu sana  bak ben geldİm uyansana 05:26
noldu yarİm noldu sana bak ben geldİm uyansana 21.327 izlenme - 6 yıl önce nİhal alyurt ve cİhat yaman
bihter'i ağlatan öpüşme sahnesi! [aşk-ı memnu] 02:16
bihter'i ağlatan öpüşme sahnesi! [aşk-ı memnu] 23.899 izlenme - 6 yıl önce aşk-ı memnu yeni bölüm..
atilla yılmaz yolların sonu 03:29
atilla yılmaz yolların sonu 20.622 izlenme - 6 yıl önce nihal atsız
nihal'in kına gecesi müziği - ring ring ringa... 04:14
nihal'in kına gecesi müziği - ring ring ringa... 20.225 izlenme - 5 yıl önce slumdog millionaire - ring ring ringa...
Fisne Mevsimi - Taksi (Ali Biçim Show) 05:31
Fisne Mevsimi - Taksi (Ali Biçim Show) 7.376 izlenme - 1 yıl önce Ali Biçim Show'un 11. bölüm canlı konukları Nihal Işıksaçan ve Aras Aydın Fişne Mevsimi'nde oynadı! Ali Biçim Show her Cumartesi FOX'da! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
aşkı memnu bihter-behlül-nihal (doyamadım) 03:06
aşkı memnu bihter-behlül-nihal (doyamadım) 32.121 izlenme - 6 yıl önce aşkı memnu bihter-behlül-nihal (deniz seki-doyamadım)
disko kralı nahide nihal yalçın 03:42
disko kralı nahide nihal yalçın 26.311 izlenme - 5 yıl önce yeni şarkısı
aşkı memnu behlül nihal (lithium) 03:42
aşkı memnu behlül nihal (lithium) 21.012 izlenme - 6 yıl önce aşkı memnu behlül nihal (evanescence-lithium) yepyeni :d
aşkı memnu - behlül&nihal (söyle) 01:55
aşkı memnu - behlül&nihal (söyle) 20.019 izlenme - 6 yıl önce aşkı memnu - behlül&nihal (ahmet kaya-söyle)